„Cloud“ atsarginės kopijos yra sukurtos taip, kad duomenų atsarginės kopijos būtų sukurtos kuo neskausmingiau, išvengiant skaudžios darbo praradimo patirties, automatiškai kopijuojant naujausią failų versiją ir laikant ją saugioje internetinėje erdvėje. Nurodykite, kurią paslaugą pasirinkti, gali būti nelengva, todėl, kad viskas būtų lengviau, mes aprašėme 5 geriausias galimas debesijos atsarginių saugyklų paslaugas..


debesies atsarginę kopiją

Kokios yra geriausios debesijos atsarginių kopijų kūrimo paslaugos?

Žemiau pateikiamas geriausių 2020 m. Debesijos atsarginių kopijų kūrimo paslaugų sąrašas. Šias paslaugas pasirinkome atsižvelgdami į jų saugumą, patikimumą ir jų siūlomas funkcijas. Slinkite žemiau šios skilties arba spustelėkite per paslaugą, kad gautumėte daugiau informacijos apie kiekvieną paslaugą.

 1. Tresorit

  - Nulis žinių | 2FA | Kelių platformų palaikymas

 2. „Sync.com“

  - Šifravimas nuo galo iki galo 2FA | 100% internetinės saugyklos galimybė

 3. Aš vairuoju

  - Ekonomiškas | Momentiniai vaizdai | Draugiškas vartotojui

 4. Nextcloud

  - Prieglobos galimybės Galima pritaikyti | Palaiko srautinę mediją

 5. „SpiderOak“

  - Nulis žinių | Failų versijos | e2e šifravimas

Išsamus žvilgsnis į 5 geriausius debesijos atsarginių kopijų sprendimus 2020 m

Sužinokite daugiau informacijos apie geriausius debesijos atsarginių kopijų sprendimus žemiau pateiktose išsamiose suvestinėse.

1. Trečiasis prioritetas

„Tresorit“ yra puikus „nulio žinių“ debesijos tiekėjas, įsikūręs Šveicarijoje - svarbiausia privataus gyvenimo teritorija

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

Tresorit pagrindinis puslapis

„Tresorit“ tapo savo buities pavadinimu, naudodamasi debesų saugojimo paslauga, tačiau dėl to, kad dėmesys verslo paketams daro jį kaip išskirtinį debesies atsarginį kandidatą. „Tresorit“, aprūpindamas asmenis organizacijomis, kuriose yra daugiau nei 100 žmonių, siūlo dviejų faktorių autentifikavimą ir „nulio žinių“ politiką, užtikrinančią šifravimą nuo vieno iki kito, nelaikant savo šifruose vieno šifravimo rakto..

Bendrovė teisingai įsitikinusi, kad tai produktas’siūlo 14 dienų „Premium“, „Solo“ ir „Small Business“ paketų bandomąją versiją ir 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją. „Tresorit“ apžvalgoje mes pagyrėme firmą’Šveicarijos kilmė, kaip paguoda privatumo mėgėjams, nepaisant naujausių vyriausybės pakeitimų, ir jos ypatybės yra turtingesnės nei dauguma konkurencijos, tačiau tai iš tiesų yra didesnė už aukščiausios kainos kainą..

2. „Sync.com“

„Sync“ gyvena pagal savo pavadinimą, turėdama nuostabų įvairių platformų sinchronizavimą ir visas funkcijas turinčias mobiliąsias programas

 • Kainodara

  5,00 USD
  / mėn

Pagrindinis „Sync.com“ puslapis

Kitame skalės gale „Sync.com“ siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį, neprarandant pagrindinių funkcijų. Gyvenimas Kanadoje neabejotinai kelia tam tikrų atsargumų su šia šalimi’„Penkių akių“ narystė, tačiau „nulio žinių“ politika su šifravimu nuo galo iki galo ir dviejų faktorių autentifikavimu visose pakopose žada išlaikyti duomenų saugumą..

Tai apima nemokamą 5 GB pakopą, kurios gali pakakti debesims saugoti, bet to reikia’vargu ar tiktų tiems, kurie nori atsarginių debesijos paslaugų. Laimei, „Sync.com“ yra gana turtinga saugyklos vietos, kai kalbama apie aukščiausios kokybės paketus, pradedant žema kaina ir net 10 TB vienam asmeniui..

Nors „Linux“ programos vis dar neprieinamos, „Sync.com“ palaiko daugybę operacinių sistemų. Tai ypač įspūdinga mobiliuosiuose įrenginiuose, palaikant švarią vartotojo sąsają be pašalinimo funkcijų. Galite perskaityti daugiau apie „Sync.com“ mūsų apžvalgoje.

3. IDrive

„IDrive“ nuverčia daugelį kitų teikėjų, neprarandant per daug - netgi pasigirti e2e šifru.

 • Kainodara

  17,38 USD
  per metus

„iDrive“ pagrindinis puslapis

Kadangi to nepadarė’• atsarginę visų failų atsarginę kopiją pagal numatytuosius nustatymus ir ypatingą dėmesį skiria sinchronizavimo galimybėms, kai kurie gali teigti, kad „IDrive“ turėtų naudoti kita debesijos atsarginių kopijų tarnyba.’šiame sąraše. Nepaisant to, „IDrive“ turi daugybę funkcijų, kurios tvirtina savo vietą, pradedant nuo tvirtaus išplėstinio planavimo ir atkūrimo parinkčių ir palaikant įvairias „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“. Deja, ši paslauga neveikia, nes nėra „Linux“ programos, tačiau galite gauti ją veikiančią per internetą ar scenarijus.

„IDrive“ abonentai gali prisijungti prie tiek įrenginių, kiek pasirenka pagal prenumeratą, mokėdami arba 52,12 USD per metus už 2TB planą, arba 74,62 USD per metus už 5TB. Atsarginė kopijavimas yra intuityvus, naudojant tik failų kopijavimą bloko lygiu, norint pakeisti pakeistas failo dalis, o ne vėl įkelti visą failą. Tikras archyvavimas taip pat reiškia, kad vietoje ištrinti failai bus laikomi debesyje, kol jis bus rankiniu būdu išvalytas.

Nepaisant viso to, įmonė yra įsikūrusi JAV, šalyje, garsėjančioje savo įsiterpiančia pozicija dėl privatumo. Jei norite apsaugoti savo informaciją nuo smalsių akių, galite pasirinkti vietoje saugomą privatų šifravimo raktą, tačiau tai pašalina „IDrive“’dalijimosi funkcijomis ir negali būti atkurtas pamiršus. Pasirinkę šią parinktį negalėsite jos pakeisti iš naujo nustatydami viską, įskaitant saugomus duomenis.

4. „Nextcloud“

„Nextcloud“ yra savarankiškų ir mokamų priglobtų variantų - tai leidžia lengvai pritaikyti

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

„Nextcloud“ pagrindinis puslapis

„Nextcloud“ yra vienintelė šiame sąraše esanti atvirojo kodo debesies atsarginių kopijų tarnyba, teikianti neprilygstamą jūsų duomenų valdymą. Tai visiškai nemokama, jei jau turite savo aparatinę įrangą, o trečiųjų šalių priegloba teikiama už mėnesinį mokestį. Žinoma, pritraukus bet kurį kitą į atsarginę debesijos atsarginę sistemą, automatiškai atsiranda papildomų saugos pavojų, apie kuriuos reikia pagalvoti, tačiau ne daugiau kaip uždaro šaltinio alternatyvos..

Jo ypatybių rinkinys turi labai lengvai pritaikomą modulinį pobūdį, visiškai priklausomai nuo to, kaip jūs asmeniškai nustatėte „Nextcloud“. Tiek savarankiškas priegloba, tiek nuotoliniai serveriai gali būti bauginantys naujokams, taigi mes’Neskubėjome parengti vadovo, kaip nustatyti „Nextcloud“, kuris suskaidytų kiekvieną procesą į lengvai virškinamus veiksmus, o daugiau informacijos galite rasti mūsų apžvalgoje.

5. „SpiderOak“

„SpiderOak“ asmeniškai patvirtino Edwardas Snowdenas, atskleidęs NSA šnipinėjimo skandalą

 • Kainodara

  5,75 USD
  / mėn

„SpiderOak“ pagrindinis puslapis

Patvirtintas Edvardo Snowdeno kaip pagrindinę alternatyvą pagrindiniams debesų saugyklų teikėjams, „SpiderOak ONE“ atsarginė kopija netikėtai užpildo mūsų sąrašą. Privatumo gynėjai gali norėti atsargiai vykdyti savo operacijų bazę JAV, tačiau galite būti tikri, kad ji taip pat turi „nulio žinių“ politiką ir saugų „galų galo“ šifravimą, kad išvengtų smalsių akių..

Jo mobiliosios programos palieka tai, ko norima, naudojant tik skaitymo metodą, ir dvejopo faktoriaus autentifikavimo nebuvimas tikrai sukelia dvejonių, tačiau „SpiderOak“ vis dar yra tvirta galimybė darbalaukyje su sąsaja, kuri konkuruoja su dideliu trejetu..

Sumišimas virš debesies

„Debesis“ pastaraisiais metais tapo painiava, kai vis daugiau vartotojų ir verslo paslaugų panašumų išnyko. Debesies saugyklos, tokios kaip „Microsoft“ „OneDrive“, „Dropbox“ ir „Google“ diskai, yra populiaresnės nei bet kada anksčiau: jos leidžia sinchronizuoti ir dalytis failais internete, tačiau jos nėra idealios jūsų duomenų atsarginėms kopijoms kurti, įvykus nelaimei..

Funkcijos, tokios kaip failų versijos, rodo persidengimą, tačiau naudojant debesies saugyklos paslaugas vis tiek reikia naudoti kuriant failą bendrai naudojamą aplanką arba rankiniu būdu įkelti neprisijungus failą. Tai, kad jie naudojasi naršyklėmis per internetinę sąsają, taip pat reiškia, kad šifruoti galima tik serverio pusėje, o tai laikoma silpna sauga.

Priešingai, „debesijos“ atsarginės kopijos paslaugos automatiškai kaupia duomenis, kai pakeitimai atliekami be vartotojo įsikišimo, ir teikia būsenos ataskaitas, kad užtikrintų, jog visi failai nepažeisti serveryje. Daugelis siūlo precedento neturinčią garantiją tuo atveju, jei dėl serverio gedimo prarandami duomenys, suteikiant tam tikrą draudimą įmonėms.

3-2-1 yra geriau nei vienas

Nors atsarginės debesijos paslaugos suteikia papildomą apsaugos lygį, jos niekada neturėtų pakeisti vietinės saugyklos vietos. Identiška tik pasikliauti aparatine įranga, norint visiškai prarasti centralizuotus duomenis, prireiks tik vienos nelaimės.

Vietoj to, mes rekomenduojame naudoti 3-2-1 taisyklę, kai duomenys yra kuriami naudojant tris skirtingus metodus. Paprastai tai matoma pirminiame vietiniame įrenginyje saugoma originalo kopija, o po to - pirmoji atsarginio kopija išoriniame standžiajame diske arba tinklo prijungtos atminties (NAS) įrenginyje. Pridėjus internetinę debesijos atsarginės kopijos paslaugą, jūsų informacija bus optimaliai saugi.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me