Jei jus nuolat bombarduoja reklamuotojai, galbūt norėsite žinoti, kaip sustabdyti iškylančiuosius langus „iPhone“ ar „iPad“. Laimei, „iOS“ palaiko skelbimų blokavimo programinę įrangą! TČia yra šimtai „adblocker“ programų, pasiekiamų programų parduotuvėje, todėl gali būti sunku žinoti, kokią „adblock“ programą „iPhone“ vartotojai turėtų atsisiųsti. Šiame vadove pateikiame geriausių „iPhone“ skelbimų blokavimo programų sąrašą ir parodome, kaip nustatyti „adblocker“ programinę įrangą „iOS“.


Terminas „reklamos blokavimo priemonė“ yra šiek tiek klaidinantis, nes, nors reklamos blokavimo programos blokuoja skelbimus, naudingiausia jų funkcija yra neleisti stebėjimo scenarijų įkelti į jūsų naršyklę, o tai leidžia įmonėms sekti jūsų judesius naršant internete. Štai kodėl jie taip pat žinomi kaip „turinio blokatoriai“.

Kitas reklamos blokatorių pranašumas yra tai, kad jie gali pagreitinti puslapio įkėlimo laiką, nes neleidžia naršyklei įkelti nereikalingų (ir potencialiai kenksmingų) scenarijų. Dėl tos pačios priežasties reklamos blokatoriai mažina pralaidumo sąnaudas ir yra labai svarbūs tiems, kurių duomenų planai yra riboti. Jie taip pat teigia, kad taupo akumuliatoriaus energiją, nors mes esame visiškai įsitikinę, kad ši nauda bus pastebima paprastam vartotojui.

Geriausi „iPhone“ ir „iPad“ skelbimų blokatoriai

Žemiau pateikiamas geriausių „iPhone“ ir „iPad“ vartotojų „adblock“ programų sąrašas. Daugelis „iOS“ skelbimų blokatorių šiame straipsnyje yra nemokami, tačiau kai kurie siūlo „premium“ versiją, kuri yra mokama. Taip pat įtraukėme keletą naršyklių, kurios blokuoja skelbimus ir saugo jūsų privatumą.

1. „AdGuard“

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

„AdGuard“ yra labai populiarus nemokamas ir atvirojo kodo reklamos blokatorius, turintis ir „Pro“ versiją. „AdGuard Free“ atlieka daugumą dalykų, kurių galite tikėtis: efektyviai blokuoja skelbimus ir apsaugo jūsų privatumą blokuodami stebėjimo scenarijus. Galite pasirinkti iš daugiau nei 50 populiarių filtrų sąrašų, tokių kaip „EasyList“ ir „EasyPrivacy“.

Įdomi „AdGuard“ savybė yra jos neautomatinė blokavimo funkcija, leidžianti pasirinkti tinklalapio elementus (pvz., Skelbimą, kurio nepavyko automatiškai užblokuoti) ir juos pašalinti.

Aukščiausios kokybės vartotojai gali kurti pasirinktinius filtrų sąrašus ir atlikti visos sistemos DNS filtravimą. Tai pasiekiama sukuriant “netikras” VPN ryšys su bet kuria jūsų pasirinkta populiaria DNS paslauga. Arba galite sukonfigūruoti savo DNS serverį. Kaip minėta anksčiau, ši funkcija nesuderinama su įprastos VPN programos naudojimu.

2. „AdBlock“

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

„Adblock“ yra originalus „iOS“ skelbimų blokatorius. Be įprasto „Safari“ turinio blokatoriaus, „Adblock“ jūsų įrenginyje gali sukurti vietinį DNS tarpinį serverį, kuris blokuoja DNS vietoje, o ne nuotoliniame serveryje..

Be to, kad naudojate taisykles iš populiarių blokavimo sąrašų, galite sukurti tinkintas blokavimo taisykles ir URL pagrįstus blokavimo sąrašus, kuriuos galite eksportuoti ir sinchronizuoti tarp įrenginių naudodami „iCloud“. Norėdami sumažinti sutrikimus, susijusius su naršykle, kurią sukelia DNS filtravimo pažeidžiamos svetainės, „Adblock“ pateikia patogų valdiklį, kuris leidžia greitai įjungti arba išjungti DNS tarpinį serverį..

3. „Firefox Focus“

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

„Firefox Focus“ yra atvirojo kodo naršyklė iš „Mozilla“, populiarios įprastos „Firefox“ naršyklės kūrėjų. Nuo pat pradžių sukurta siekiant pagerinti privatumą, kurio pagrindinis komponentas yra turinio blokavimas. Pagrindinis jos rūpestis yra apsauga nuo stebėjimo, o ne skelbimų blokavimas, tačiau, norėdama tai užtikrinti, ji blokuoja bet kokius skelbimus, kurie tave stebi. Galbūt nenuostabu, tai reiškia, kad tai blokuoja daugumą skelbimų.

Nors „Firefox Focus“ puikiai tinka privatumui, jis turi apribojimų, kaip kasdienė naršyklė. Ryškiausias iš jų yra tas, kad informacija apie prisijungimą svetainėje nėra išsaugoma tarp sesijų. Kitas yra tas, kad naršymas skirtukuose nėra palaikomas „iOS“ (nors jis yra „Android“ versijoje)..

Vis dėlto įmanoma integruoti „Firefox Focus“’ turinio blokavimo funkcijos „Safari“ įprastu būdu, aprašytu anksčiau šiame straipsnyje.

4. „1Blocker X“

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

„1Blocker“ turi palyginti aukštą kainų etiketę, ši atnaujinta labai pamėgtos senosios „1Blocker“ programos versija išlieka labai populiari. Tai yra standartinis „Safari“ reklamos blokatorius, kuriam naudinga atlikti savo darbą paprastai, bet gerai.

Skelbimams ir stebėjimo priemonėms blokuoti naudojama daugiau nei 115 000 taisyklių, o regioninėms taisyklėms tinka konkrečios šalys. Tai taip pat leidžia pridėti pasirinktinių taisyklių, kurias galite apsaugoti naudodami „Touch ID“ arba „Face ID“. Jei norite palaikyti konkrečias svetaines, galite įtraukti jas į baltąjį sąrašą.

Viena iš funkcijų, kurios mums patinka, yra galimybė blokuoti susierzinimus, tokius kaip socialinės medijos valdikliai, slapukų pranešimai, dalijimosi juostos ir kriptovaliutų kasytojai.

„1Blocker“ svetainė gali didžiuotis, kad nepriklausomi „Wirecutter“, „NY Times“ ir „BrooksReview“ bandymai patvirtino, kad programa sumažina vidutinį duomenų sunaudojimą daugiau nei 50 procentų. Kuris yra gana įspūdingas.

Kaip sustabdyti iššokančius langus ir skelbimus „iPhone“

Stalinių kompiuterių platformose ir „Android“ įprasta skelbimų blokavimo priemonė yra įdiegti „adblocker“ priedą „Firefox“ arba „Chrome“ naršyklėms. Tokie kaip „uMatrix“, „Privacy Badger“ ir (arba) „uBlock Origin“.

„iOS“ yra tokia, kokia ji yra, tačiau įdiegti reklamos blokatorių „iPhone“ ar „iPad“ nėra taip paprasta. Pirmiausia dėl „App Store“ griežtų kūrėjų gairių nei „Firefox“, nei „Chrome“ nepalaiko „iOS“ naršyklės priedų..

Tai palieka du pagrindinius būdus blokuoti. Dauguma turinio blokavimo programų veikia tik „Safari“, o įdiegus jas reikia įgalinti „Safari“ nustatymuose. Norėdami tai padaryti, tiesiog

Eikite į nustatymus -> „Safari“ -> Generolas -> Turinio blokatoriai ir perjunkite savo.

Turinio blokavimo programos gali prieštarauti viena kitai, todėl tikriausiai verta įgalinti tik vieną kartu. „iOS“ apriboja „adblocker“ programų skaičių iki 50 000 taisyklių, tačiau tiek daug programų (pvz., „AdGuard“ parodyta žemiau) veikia kaip keli procesai, kad būtų išvengta šio apribojimo. Tokiu atveju turėtumėte įgalinti visus procesus iš vienos programos.

„Adblock“ nuostatos „iOS“

Patogus užuomina: Reklamos blokatoriai gali sugadinti svetaines blokuodami scenarijus, kuriuos svetainės turi veikti. Laimei, „Safari“, skirtai „iOS“, nustato tai. Paprasčiausiai ilgai paspauskite puslapio atnaujinimo mygtuką, kad būtų atidarytas iššokantis dialogas, leidžiantis atnaujinti puslapį, neįjungus jokių turinio blokatorių..

Kitas pagrindinis būdas yra naudoti visą naršyklę su įmontuotomis blokavimo galimybėmis.

Anksčiau egzistavo daugybė reklaminių skelbimų blokavimo programų, kurios blokavo skelbimus visos sistemos mastu, nukreipdamos visus „iPhone“ ryšius per „netikrą“ VPN arba tarpinį ryšį. Tada DNS filtrą galėtų atlikti nuotolinis DNS serveris arba vietoje.

Vis dėlto atrodo, kad „Apple“ nusprendė pašalinti daugumą tokių programų iš „App Store“, nors ši funkcija išlieka prieinama ribotam programų skaičiui..

Atminkite, kad jei DNS blokavimui sukurti „netikrą“ VPN arba tarpinį serverį, neįmanoma naudoti ir įprastos VPN programos..

Taigi, kuri yra geriausia turinio blokavimo programa „iPhone“ ar „iPad“? Skaityk!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me