Jei keliaujate į užsienį ir greičiausiai naudojate „WiFi“ interneto prieigos taškus, labai svarbu naudoti VPN. VPT arba virtualūs privatūs tinklai užšifruoja visus jūsų duomenis, einančius į įrenginį ir iš jo, o tai yra neįtikėtinai veiksminga priemonė sustabdyti įsilaužėliams prieigą prie jūsų duomenų. Kitas didelis VPN naudojimo pranašumas yra tas, kad jie suteikia prieigą prie paslaugų iš namų, kurios šiuo metu yra užblokuotos jūsų vietoje. Šiame vadove mes išvardijame geriausias kelionių VPN paslaugas ir pateikiame keletą svarbiausių patarimų, kaip saugiai gyventi užsienyje.

Yra du pagrindiniai VPN naudojimo kelionėse pranašumai:

 1. Norėdami pasiekti svetaines iš namų - Kai esate nevykę verslo ar atostogų metu, tampa neįmanoma pasiekti daug svarbių internetinių paslaugų, tokių kaip internetinė bankininkystė ir srautinio perdavimo paslaugos. Naudodami VPN galite gauti IP adresą iš savo gimtosios šalies ir lengvai pasiekti šias svetaines.
 2. Keliaudami būkite saugūs internete - Keliaudami dažnai prisijungiame prie viešųjų „WiFi“ prieigos taškų. Prisijungdami prie viešosios „WiFi“ viešosios interneto prieigos taško, mes negalime žinoti, ar maršrutizatorius sukonfigūruotas saugiai. VPT apsaugo jūsų duomenis, jei prisijungiate prie blogai sukonfigūruoto maršrutizatoriaus arba suklastoto „WiFi“ interneto prieigos taško, priklausančio elektroniniam kriminaliniam nusikaltėliui! Kadangi VPT saugiai kaupia visus jūsų duomenis, įsilaužėliams neįmanoma pavogti jūsų duomenų, kredencialų, slaptažodžių ir kreditinės kortelės informacijos..

Naujiena VPN?

Jei esate naujokas VPN pasaulyje ir norite sužinoti daugiau, peržiūrėkite toliau pateiktus vadovus:

 • Kas yra VPN - Pradedančiųjų vadovas VPN, kokie jie yra ir kaip jie veikia
 • VPN šifravimas - Išsamus VPN šifravimo protokolų vadovas, kuris yra saugiausias.

Geriausių 5 VPN kelionėms sąrašas

Dabar žinome kelionių VPN naudojimo pranašumus, išvardijome penkis geriausius VPN keliaujant. Norėdami gauti daugiau informacijos apie bet kurią iš mūsų sąrašo paslaugų, spustelėkite toliau nurodytas nuorodas, norėdami pamatyti VPN teikėjo svetainę arba slinkite žemiau, norėdami rasti kiekvienos paslaugos santrauką..


 1. „ExpressVPN“

  - Labai greitas | Serveriai 94 šalyse | Saugus ir patikimas

 2. „NordVPN“

  - Greitas ryšys | Privatus ir saugus | Atblokuokite „Netflix“

 3. „CyberGhost“ VPN

  - nuostabi vertė | Paprasta naudoti | Puikiai tinka „WiFi“ apsaugai

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Nėra rąstų | Atblokuokite „Netflix US“ Stiprus šifravimas

Geriausias kelionių VPN - santraukos

Žemiau mes apibendrinome viską, ką reikia žinoti apie penkias geriausias kelionių VPN paslaugas. Jei vis dar norite gauti daugiau informacijos, susisiekite su teikėjais arba peržiūrėkite mūsų išsamias VPN apžvalgas.

VPN nustatymas kelionėms

Pirkdami VPN kelionėms, jums bus leista įdiegti programinę įrangą daugiau nei viename įrenginyje (paprastai nuo trijų iki penkių). Tai reiškia, kad viena VPN prenumerata gali būti naudojama norint apsaugoti visus savo šeimos įrenginius, kai esate toli.

Jei neturite kelionių maršrutizatoriaus su VPN, turėsite įdiegti kelionių VPN kiekviename atskirame įrenginyje. Geros žinios yra tai, kad šiame vadove esančiuose VPN yra visų prietaisų programinė įranga, todėl galite įdiegti VPN nešiojamajame ar išmaniajame telefone.

Čia yra trumpas vadovas, kuris padės jums:

 1. Iš mūsų sąrašo pasirinkite keliaujantį VPN ir spustelėkite, kad gautumėte prenumeratą. Jei norite tik savo VPN atostogų metu, galite pasirinkti mėnesio planą. Tačiau VPT yra be galo naudingi visus metus - net ir grįžus namo!
 2. Atsisiųskite VPN į savo nešiojamąjį kompiuterį, išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Nepamirškite įsigyti savo platformai tinkamo VPN. Jei norite, galite įdiegti VPN visuose savo šeimos įrenginiuose arba netgi bendrinti jį su draugais, su kuriais keliaujate.
 3. Vykdykite diegimo nurodymus. VPT įdiegs lengvai ir be jokių nesklandumų.
 4. Dabar, kai jis yra įdiegtas, viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie serverio. Atminkite, kad jūsų VPN užtikrins jūsų saugumą, kai būsite ir savo, ir užsienyje, todėl naudokitės juo kiekvieną kartą, kai esate viešoje „WiFi“.
 5. Dabar, kai esate užsienyje, nepamirškite prisijungti prie serverio iš namų! Tokiu būdu jūs galite žiūrėti TV srautus ir naudotis interneto paslaugomis iš kur esate. Nebereikia žiūrėti užsienio TV laidų!

Naudojant „VPN Travel Router“

Nesvarbu, keliaujate savarankiškai, verslo reikalais ar su draugais ir šeima, kelionių maršrutizatorius gali būti didžiulis pranašumas. Šie madingi įtaisai leidžia prijungti kelis įrenginius prie viešos „WiFi“ interneto prieigos vietos, nereikia atskirai sujungti visų savo įrenginių. Kai tik mini maršrutizatorius prijungiamas prie interneto, visi jūsų ir jūsų šeimos įrenginiai automatiškai prisijungia prie to interneto ryšio per kelionių maršrutizatorių..

Tai savaime nuostabu. Tačiau dar geriau, jei gausite kelionių maršrutizatorių, iš anksto sukonfigūruotą su VPN! Kai kelionių maršrutizatoriuje įdiegiamas VPN, visi įrenginiai, prisijungiantys prie interneto per tą maršrutizatorių, yra automatiškai apsaugoti naudojant VPN šifravimą. Tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis dėl kiekvieno atskiro įrenginio: arba įsitikinkite, kad jūsų vaikai, tėvai ar bet kuris kitas jūsų vakarėlyje atsidarys pavojus būti nulaužtas (o tai gali sugadinti visų atostogas).

Kaip nustatyti savo maršrutizatorių

Jei norite kelionių maršrutizatoriaus su VPN, labai rekomenduojame apsilankyti „FlashRouters“ ekspertuose
už keletą patarimų.

Kad ir ką darytumėte, būtinai atnaujinkite numatytuosius kelionių maršrutizatoriaus administratoriaus kredencialus. Jei neatnaujinsite vartotojo vardo ir slaptažodžio, maršrutizatorius gali pats įsilaužti!

Be to, norėsite įsitikinti, kad WPS (senesnė maršrutizatoriaus funkcija) yra išjungta, nes tai kelia pavojų saugumui. Laimei, „FlashRouters“ gali padėti teisingai nustatyti visas šias funkcijas .

Tarptautinis kelionių saugumo kontrolinis sąrašas

Rūšiavus VPN, jums reikia galvoti tik apie keletą kitų kelionių saugumo problemų. Norėdami padėti jums, aš sukūriau šį trumpą sąrašą dalykų, kuriuos laikau svarbiausiais dalykais, į kuriuos būtina atsižvelgti skaitmeninėje saugoje keliaujant:

 1. Slaptažodžiai - Tai gali atrodyti akivaizdu, tačiau kelionės metu daug svarbiau pasirūpinti, kad jūsų įrenginiai būtų apsaugoti slaptažodžiu ir nustatyti, kad jie greitai užsiblokuotų, todėl, kai esate toli, naudokite stipresnius nustatymus. Jei paliksite telefoną ar planšetinį kompiuterį prie paplūdimio baro ar taksi, užrakinus jį beveik akimirksniu, prietaisas gali patekti į kažkieno rankas, kol jis dar nebus atrakintas. Slaptažodžių tvarkytojai yra puikūs įrankiai, skirti užtikrinti, kad turėtumėte tvirtus slaptažodžius.
 2. Atnaujinimai - Jei nepamiršite reguliariai atnaujinti savo įrenginių, galite įsitikinti, kad nepatiriate pažeidžiamumų, dėl kurių elektroniniai nusikaltėliai gali lengvai patekti, todėl dažnai atnaujinkite.
 3. Reguliariai kurkite atsarginę kopiją - Jei nufotografuosite tūkstantį nuotraukų ir prarasite įrenginį paskutinę atostogų dieną, tų nuotraukų daugiau nebematysite. Paprastai, jei kas nors yra svarbu, įsitikinkite, kad tai buvo padaryta debesyje. Tai taikoma, net jei niekada nepraradote įrenginio - atminkite, kad visada yra pirmą kartą. „Cloud“ atsarginės kopijos paslaugos yra fantastiškos ir jomis automatiškai sukuriamos atsarginės duomenų kopijos.
 4. Pirkite vietinę SIM kortelę - Jei keliaujate ilgesnį laiką, galbūt norėsite nusipirkti vietinę SIM kortelę su pigiais vietiniais duomenimis. Tokiu būdu galite naudotis internetu keliaudami, nepasitikėdami viešuoju belaidžiu internetu (nors rizika tai padaryti yra sumažinta naudojant VPN).

Kelionių VPT išvada

Kai reikia apsaugoti savo įrenginius atostogų metu, yra gana mažas sąrašas dalykų, kuriuos turite atlikti. Geriausia yra atsisėsti ir paaiškinti šio vadovo punktus visiems savo kolegoms keliautojams. Niekas nenori, kad atostogos būtų sugadintos įsilaužėlių, todėl įsitikinkite, kad visa grupė laiko tinkamai apsaugoti savo įrenginius.

VPN yra pati geriausia skaitmeninės apsaugos forma, kurią galite gauti keliaudami. Taigi, atidžiai apsvarstykite: žmonių, kuriems įsilaužta į viešą „Wi-Fi“, atvejų yra visų laikų. Taip yra todėl, kad įsilaužėliai supranta, kaip lengva vikrinti žmones, kai jie sau leidžiasi prie baseino ar miega oro uoste..

Visos šiame vadove pateiktos VPN paslaugos siūlo patį geriausią būdą apsaugoti įrenginius keliaujant. Yra keli šimtai VPT, iš kurių galima pasirinkti vieną iš košmarų.

Štai kodėl mes sukūrėme šį VPN kelionių vadovui, kuris padės tiksliai nustatyti pačias geriausias galimybes - nereikia nerimauti, kad atsidursite „rip“ programoje. Jei turite klausimų, nedvejodami klauskite toliau pateiktame komentarų skyriuje.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me