Ar kyla problemų dėl jūsų ryšio su „Overwatch“? Nors „Overwatch“ VPN negali išspręsti visų problemų, jis gali būti jums reikalingas sprendimas! Jei jums neleidžiama naudotis pokalbių funkcija arba esate visiškai uždaryti žaidime, greitas, patikimas VPN gali jus apeiti tuos blokus leisdamas apsimesti, kad esate kitoje šalyje..

VPT peržiūra

Jei problema yra pats jūsų interneto ryšys, gali padėti VPN. Kai kuriose situacijose užšifruotame VPN tinkle galima išvengti problemų, kurios kitaip trikdytų jūsų žaidimus. Per pastaruosius kelerius metus apžvelgėme daugiau nei 150 VPT ir tiksliai nurodėme 5 geriausi „Overwatch“ žaidėjų VPT.

Žemiau esančioje lentelėje galite lengvai palyginti geriausius „Overwatch“ VPN

 1. „ExpressVPN“


  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Kas yra „Overwatch“ VPN?

Virtualus privatus tinklas (VPN) yra prenumeratos paslauga, kuri gali paslėpti jūsų tapatybę ir leidžia apsimesti, kad esate kitoje šalyje. „Overwatch“ VPN yra VPN, ypač naudingas žaidžiant „Overwatch“. Nesvarbu, kur esate ar kur įsigijote prenumeratą: Naudodamiesi „Overwatch“ VPN, galite išvengti kelių problemų, kurios gali trikdyti jūsų žaidimą.

Svarbu suprasti, kad daugeliu atvejų VPT sulėtins jūsų ryšį su „Overwatch“. Šifruojant srautą ir nukreipiant srautą per VPN serverį, galima tikėtis nedidelio greičio praradimo. Ar to verta, priklauso nuo jūsų situacijos (daugeliui žmonių to verta).

Jei negalite prisijungti prie žaidimo arba negalite bendrauti su savo komandos draugais, šiek tiek lėtesnis ryšys gali būti maža kaina. Tai, ar kompromisas yra vertas jūsų konkrečioje situacijoje (jei turite labai greitą tinklą, toks bus), turėsite nuspręsti patys. Čia gali praversti VPN pinigų grąžinimo garantija, nes galite patys pasitikrinti.

Čia yra keletas situacijų, kai „Overwatch“ VPN gali būti vertinga investicija.

Jums neleidžiama žaisti „Overwatch“

„Overwatch“ turėjo problemų su žaidėjų apgaulėmis ir įsilaužimais iš Azijos dalių. Todėl „Blizzard“ (žaidimo leidėjas) blokavo daugelį jungčių iš tos pasaulio pusės. Tai išstumia blogus aktorius, bet taip pat gali paveikti įprastus žaidėjus. Sprendimas yra naudoti „Overwatch“ VPN, kad prisijungtumėte prie žaidimo iš kitoje srityje esančio VPN serverio.

Net jei galite prisijungti prie žaidimo, negalėsite naudotis komandos pokalbio funkcijomis. Kelios šalys (ypač Viduriniuose Rytuose) blokuoja bet kokio tipo pokalbių interneto paslaugas. Vėlgi, sprendimas yra naudoti „Overwatch“ VPN, kad prisijungtumėte prie žaidimo iš vietos, kurioje necenzūruojamos pokalbių paslaugos..

Problemos dėl jūsų ryšio su žaidimu

„Overwatch“ yra realaus laiko žaidimas, reikalaujantis greito ir patikimo interneto ryšio. Bet jūsų ryšys su žaidimu gali atsilikti. Tai gali būti nepatikima, todėl blogiausiu metu galite atsijungti nuo žaidimo. Tokiais atvejais gali padėti didelės spartos VPN.

Jei „Overwatch“ užtrunka ilgai, kad atsakytumėte į žaidimo komandas, jaučiate vėlavimą. Atsilikimą gali sukelti jūsų interneto paslaugų teikėjas, jei jie naudoja pralaidumo spartą. Tai gali sukelti ir per didelis interneto srautas tarp jūsų ir „Overwatch“ serverių. Arba problema gali būti tam tikrame serveryje, prie kurio pagal nutylėjimą prisijungia žaidimas.

Gali padėti „Overwatch“ VPN. Šifruoti jūsų ryšį su žaidimu gali būti išvengta pralaidumo juostos. „Overwatch“ VPN leidžia pakeisti maršrutą tarp jūsų ir žaidimo prisijungiant prie skirtingų serverių skirtingose ​​šalyse. Gali būti, kad galite rasti maršrutą, kuriame eismas yra mažesnis. Ši galimybė pakeisti maršrutą taip pat galėtų suteikti patikimesnį ryšį su numatytuoju „Overwatch“ serveriu arba leisti prisijungti prie kito serverio..

Geriausi „overwatch“ VPN: išvada

Šiame „Overwatch“ VPN vadove mes kalbėjome apie problemas, kurios gali kilti bandant žaisti šį populiarų žaidimą. Mes matėme, kaip „Overwatch“ VPN gali jus pritraukti į žaidimą, kai bandomos jėgos stengiasi jus atitolinti ar apriboti. Mes matėme atvejų, kai VPT gali padėti jums išvengti kai kurių retesnių ryšio problemų.

Jei kyla problemų, kurias čia aptarėme, žinote, kas bus toliau. Vienintelis būdas užtikrintai žinoti, ar „Overwatch“ VPN išspręs jūsų žaidimo problemas, yra įdiegti ir pamatyti! Visi šiame sąraše esantys VPN yra aukštos kokybės paslaugos, siūlančios nemokamus bandymus ar pinigų grąžinimo garantijas, taigi tikrai nėra priežasties neišmėginti šių 5 geriausių „Overwatch“ VPT..

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Norėdami gauti daugiau informacijos apie VPN naudojimą norimoje konsolėje, galite peržiūrėti toliau pateiktus vadovus:

 • „Xbox One“ VPN
 • PS4 VPN
 • PC VPN
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me