„Windows 10 Mobile“ yra naujausia ir pirmoji mobilioji „Windows“ versija, sujungianti savo darbalaukį, planšetinį kompiuterį ir telefoną į vieną OS. Dėl šios priežasties ji daugiau dalijasi su kolegomis darbalaukyje, tačiau dėl šios priežasties ne kiekviena VPN tarnyba platformoje veiks gerai. Šiame straipsnyje mes kruopščiai atrinkome penkis geriausius „Windows“ telefono VPN.

Jei dar nesate prisijungę prie VPN, galime padėti jums paspartinti mūsų naudingus vadovus:

 • Kas yra VPN? Netechninis vadovas
 • Ar VPT yra teisėtas?
 • 5 geriausios „VPN“ programos, skirtos „Android“
 • 5 geriausi VPN, skirti „iOS“

Kokie yra geriausi „Windows Phone“ VPN? - Palyginimas

Peržiūrėkite žemiau pateiktą sąrašą ir sužinokite, ką mūsų ekspertai įvertino kaip geriausią „Windows Phone“ VPN.

 1. „ExpressVPN“


  - Žaibiškai | Programos visoms platformoms | 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas

 2. „NordVPN“

  - Paprasta naudoti | Pilnai matomas | Serveriai daugiau nei 60 šalių

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Pigios kainos | Paprasta naudoti | Serveriai 90 šalių

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Stiprus šifravimas | Nėra žurnalų | Tiesioginių pokalbių palaikymas

5 „Windows Phone“ VPN paslaugos - išsamus vaizdas

Žemiau išsamiau patikrinkite geriausias „Windows“ telefono VPN paslaugas. Jei jums reikia daugiau informacijos apie mūsų išvardytas paslaugas, peržiūrėkite išsamias VPN apžvalgas, kad gautumėte daugiau informacijos apie šias paslaugas.

Kodėl man reikia „Windows Phone“ VPN??

VPT yra nepaprastai populiarūs ir kasdien tampa vis populiaresni. Jų galimybė užtikrinti privatumą ir saugą šifravimo dėka skatina juos tapti pagrindiniais.

Deja, didžioji dauguma šių šimtų paslaugų turi silpną privatumo politiką, nesaugius tinklus ir prastai įdiegtus arba pasenusius šifravimo protokolus. Manoma, kad VPN užtikrins jūsų apsaugą, tačiau tiek daug dirbant tokį nesąžiningą darbą, gali tekti pasirinkti tikrą galvos skausmą..

Šiame vadove pateiktas VPNS teikia šiuos pranašumus:

 • Apsauga nuo vyriausybių ir įsilaužėlių šnipinėjimo viešosiose „Wi-Fi“ interneto prieigos vietose. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų viešojo „WiFi“ vadovo VPT.
 • Užšifruokite savo duomenis, kad interneto paslaugų teikėjai nematytų jūsų prisijungimo. Norėdami sužinoti daugiau apie VPN šifravimą, spustelėkite nuorodą.
 • Pagerinkite anonimiškumą kankindami. Sužinokite daugiau naudodamiesi mūsų VPN, kuriuose rasite kankinimo vadovą.
 • Leidžia pakeisti savo vietą „apgaulingai“ nurodant savo IP adresą į nutolusią vietą
 • Galimybė apeiti cenzūrą ir geografinius apribojimus, pavyzdžiui, atblokuoti „BBC iPlayer“ už JK ribų

„Windows 10 Mobile VPN“ apžvalga ir svarstymai

„Windows 10 Mobile“ yra labai panaši į darbalaukio versiją. Jis turi daug tų pačių funkcijų, įskaitant tuos pačius parametrus, meniu, branduolį, vartotojo sąsajos elementus ir netgi integruotas „Cortana“ funkcijose. Kai kuriuose naujesniuose telefonuose (pvz., „Lumia 950“ ar „950 XL“) tai netgi leidžia tiesiogiai prijungti išorinį monitorių, todėl telefonas elgiasi kaip kompiuteris.

Deja, „Windows“ telefonų vartotojams ir nepaisant daugybės jų užklausų, „OpenVPN“ nėra „Windows 10 Mobile“ platformoje. Tai yra tikra gėda, nes „OpenVPN“ paprastai laikomas saugiausiu interneto ryšių šifravimo protokolu. Tai reiškia, kad vartotojai gali naudotis tik PPTP arba L2TP. Iš šių dviejų šifravimo protokolų L2TP / IPSec yra pats geriausias pasirinkimas, todėl naudokitės tuo.

Suraskite viską, ką turite žinoti apie šifravimą, naudodamiesi mūsų išsamiu VPN šifravimo vadovu.

„Windows 10 Mobile VPN“ nustatyta

Dėl to, kad „Windows“ telefono OS yra sudėtinga (o VPN paslauga reikalauja žymiai daugiau integruoti į OS nei įprastų darbalaukio programų), VPN paprasčiausiai nesugebėjo sukurti pasirinktinių „Windows 10 Mobile“ klientų. Tas pats pasakytina apie „OpenVPN“ vartotojo sąsają. Dėl šios priežasties turėsite rankiniu būdu sukonfigūruoti savo VPN „Windows Mobile“ įrenginyje.

Rankinis konfigūravimas nėra ypač sudėtingas. Visuose šio vadovo VPN pateiktos instrukcijos, kaip rankiniu būdu prisijungti prie savo tinklo. Tačiau norėdami padėti jums, mes pateikėme nuoseklų vadovą, kurį taip pat galite naudoti čia:

Kaip rankiniu būdu nustatyti savo VPN „Windows Phones“

Norėdami nustatyti VPN „Windows“ telefone, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Nustatykite naują VPN ryšį perbraukdami žemyn savo telefone iš ekrano viršaus, kad būtų parodytas meniu. Dabar spustelėkite VPN.
 2. Kai atsidarys VPN parinkčių meniu, spustelėkite + piktogramą šalia Pridėti VPN ryšį.
 3. Nustatykite L2TP ryšį (patį saugiausią), susisiekdami su pasirinktu VPN, kad gautumėte jų serverio adresą ir „IPSec“ iš anksto bendrintą raktą.
 4. Dabar, kai turite reikalingos informacijos iš savo VPN teikėjo, grįžkite į meniu Pridėti VPN ryšį ir užpildykite šią informaciją:
  • VPT teikėjas: „Windows“ (įmontuota)
  • Ryšio pavadinimas: Pasirinkite norimą pavadinimą, pvz., „MyVPN“, arba teikėjo pavadinimą
  • Serverio pavadinimas arba adresas: Jūsų VPN pateiktas VPN serverio adresas
  • VPN tipas: „L2TP / IPsec“ su iš anksto bendrinamu raktu
  • Raktažodis dalinimuisi:IPSec iš anksto bendrinamas raktas, kurį gavote iš savo VPN teikėjo
  • Prisijungimo informacijos tipas: Vartotojo vardas ir slaptažodis
  • Vartotojo vardas: Jūsų VPN vartotojo vardas nuo tada, kai užsiprenumeravote
  • Slaptažodis: Jūs VPN slaptažodis nuo tada, kai užsiprenumeravote
 5. Galiausiai prieš spustelėdami Išsaugoti, būtinai spustelėkite „Prisiminti mano prisijungimo informaciją“.

„Windows Phone“ VPN diegimo trikčių šalinimas

Kartais žmonėms kyla problemų, susijusių su „IPSec“ iš anksto bendrinamu raktu. Norėdami išspręsti šią problemą, tiesiog darykite taip:

 1. VPN meniu pasirinkite „MyVPN“ (arba bet ką, ką nusprendėte paskambinti rankiniu būdu sukonfigūruotam VPN ryšiui.
 2. Dabar spustelėkite Ypatybės.
 3. „Properties“ meniu spustelėkite Redaguoti.
 4. Kai atidaromas meniu Redaguoti, iš naujo įveskite iš anksto bendrintą raktą, kurį įvedėte rankiniu būdu nustatydami VPN ryšį. Spustelėkite Išsaugoti. Tai išspręs problemą ir galėsite prisijungti prie VPN be problemų.

SSTP „Windows“ telefonuose

SSTP funkcionalumas buvo pridėtas prie „Windows 10 Mobile“. Norėdami tai padaryti, turėsite tiesiogiai kalbėtis su jus dominančiu VPT teikėju. Tačiau, kiek mes žinome, nė vienas iš VPN teikėjų dar neturi šios funkcijos ir veikia.

Išvada

Čia, ProPrivacy.com, mes esame žinių apie VPN pramonę priešakyje. Nuolatinis ryšys su VPN tiekėjais ir nuolatinis viso pasaulio VPN paslaugų peržiūra suteikia mums unikalų sugebėjimą rekomenduoti pačias geriausias VPN paslaugas. Mes taip pat suprantame, koks didelis nusivylimas gali sukelti VPN, tik jį reikia nuleisti dėl prastos ryšio spartos. Arba dar blogiau, nes nutrūksta mūsų pasitikėjimas ir kyla pavojus mūsų privatumui ir saugumui.

Atsižvelgiant į tai, šis straipsnis buvo kruopščiai parengtas, kad galėtumėte be vargo pasiekti svarbiausią jums reikalingą informaciją. Taigi, pirmyn ir užtikrintai pasirinkite „Windows Mobile“ VPN. Būkite tikri, kad bet kuri iš šio sąrašo parinkčių yra be galo puikus pasirinkimas ir suteiks puikią VPN patirtį.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me