Jei mėgstate naudotis „Spotify“, tikriausiai susierzinsite sužinoję, kad negalite jo pasiimti už savo gimtosios šalies ribų. Taip yra todėl, kad „Spotify“ paslauga licencijuota groti muzikai tik tam tikrose šalyse. Iš esmės ji įgyvendina regioninius apribojimus, kad būtų laikomasi sutartinių sąlygų su muzikos autorių teisių turėtojais.


Galite prisijungti prie „Spotify“ linksmybių iš šalies, kurioje nėra aprėpties - tereikia apgauti transliacijos serverius manant, kad esate kažkur kitur. Šis triukas yra viena iš pagrindinių virtualiojo privataus tinklo (VPN) funkcijų. Visame pasaulyje yra daugybė VPN paslaugų, tačiau jos ne visos yra lygios. Ši apžvalga susiaurina jūsų pasirinkimą iki tų VPN paslaugų, kurias mūsų ekspertai įvertino kaip penkis geriausius „Spotify“ VPN..

Daugiau apie „Spotify“ galite perskaityti šioje apžvalgoje. Tačiau pirmiausia pažiūrėkime į mūsų geriausių „Spotify“ VPN sąrašą. Šie VPT pasižymi dideliu greičiu, serveriais „Spotify“ šalyse ir galimybė apeiti regioninius apribojimus.

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžeto kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Svarstymai su „Spotify“ VPN

Kaip veikia „Spotify“ regioniniai apribojimai

Kai „Spotify“ programa jūsų telefone arba jūsų kompiuterio žiniatinklio naršyklė prisijungia prie „Spotify“ serverio, ji siunčia ryšius internetu. Vienintelis būdas užmegzti ryšį yra pažymėti adresus žinutėse, kurios eina pirmyn ir atgal tarp jūsų įrenginio ir „Spotify“ serverio. Kiekvienoje jūsų įrenginį paliekančioje užklausoje yra nurodytas „Spotify“ serverio adresas ir jūsų prietaiso interneto adresas.

Prie interneto prijungtų prietaisų adresai vadinami IP adresais. Juos galima atsekti iki konkrečios vietos. Taip „Spotify“ serveris sugeba nustatyti, kurias užklausas jam reikia blokuoti.

Įjungdami VPN programinę įrangą, turite pasirinkti serverį iš vietų sąrašo. Jei pasirinksite VPN serverį toje pačioje šalyje kaip ir jūsų „Spotify“ paskyra, „Spotify“ serveris leis jums klausytis muzikos, nesuprasdamas, kad jūsų vieta yra ne jo paslaugų pėdsakas. Taip yra todėl, kad VPN serveris ne tik praeina per jūsų užklausą - jis nurodo savo IP adresą kaip užklausos šaltinį.

„Spotify“ serveris grąžins muzikos srautą atgaliniu adresu pagal gautą užklausą. Kai ši užklausa pateikiama iš VPN serverio, ten eina muzikos srautas. VPN serveris stebi, kuriam klientui jis išsiuntė kiekvieną užklausą. Gavęs atsakymą, VPT perduoda jį tinkamam klientui. Šis procesas vyksta taip greitai, kad neturėtumėte jausti ryšio.

„Spotify“ šalys

Jei negyvenate šalyje, kuriai teikiama „Spotify“ paslauga, turėtumėte pamiršti apie prisiregistravimą prie mokamos paslaugos. Taip yra todėl, kad banko sąskaita, kurią naudojate sumokėdami už paslaugą, pašalins jūsų tikrąją vietą. Tačiau norint sukurti nemokamą sąskaitą nereikia nurodyti jokios asmeninės informacijos. Čia yra šalių, kurias šiuo metu apima „Spotify“, žemėlapis:

„Spotify“ aptarnavimo zona

Prieš pirmą kartą naudodamiesi „Spotify“ paslauga, turėtumėte pasirinkti VPN serverį vienoje iš šalių, į kurią „Spotify“ perduoda. Turėsite nurodyti tikrą el. Pašto adresą, kurį turite prieigą. Jei nenorite nurodyti savo įprasto el. Pašto adreso, galite nustatyti degiklio žiniatinklio pašto adresą. Tačiau norėdami gauti išsamią prisijungimo informaciją turėsite prisijungti prie el. Pašto adreso, todėl nesudarykite suklastoto adreso.

Geriausi „Spotify“ VPN: Išvada

„Spotify“ yra puiki paslauga. Tai pašalina poreikį atsisiųsti muzikos failus, kurie užpildo jūsų standųjį diską. Jei norite klausytis mobiliajame įrenginyje, jūsų atminties vieta netrukus gali pasipildyti, jei turėsite saugoti dainas. „Spotify“ to išvengia.

„Spotify“ toliau plečia savo pasiekiamumą. Taigi šalys, kurios šiuo metu neturi „Spotify“ paslaugų, gali būti įtrauktos į partiją. Tuo tarpu įdiegę VPN išspręsite visas jūsų problemas ir gausite prieigą prie „Spotify“. Bet kuris iš mūsų sąraše esančių VPT veiks gerai. „Spotify“ galite mėgautis visur, kur esate, dėka „Spotify“ VPN.

„Spotify“ VPN: palyginimas

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžeto kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

VAIZDO KREDITAI:

„Spotify“ logotipas, viešas domenas

Danindub, „Spotify“ prieinamumas pasaulyje, CC BY-SA 3.0

„Wikimedia Commons“, viešasis domenas

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me