„Google Play“ yra geriausias programų, žaidimų, filmų, muzikos ir knygų, skirtų naudoti „Android“ išmaniuosiuose telefonuose, šaltinis. Deja, tačiau jis ne visur prieinamas; vadinasi, norint atblokuoti gali prireikti VPN.


Be to, ne visi žaidimai ir programos išleidžiami tuo pačiu metu. Haris Poteris: „Wizards Unite“, pavyzdžiui, į JK ir JAV atvyks iki mėnesio anksčiau nei visur kitur !

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Taip yra todėl, kad „Google Play“ kiekvienoje šalyje skiriasi. Ne visos programos pasiekiamos visur. Kai kurie žaidimai, filmai ir muzika žmonėms pateikiami skirtingomis versijomis, o išleidimo datą dažnai galima atidėti.

Jei gyvenate užsienyje arba šalyje, kurioje draudžiamos tam tikros programos - jums reikia VPN! Naudodamiesi „Google Play“ VPN galite apsimesti, kad esate JK ar JAV, kad gautumėte bet kurią norimą programą. Nelaukia.

„Google Play“ paskiria jus į regioninę biblioteką dviem būdais. Pirmiausia ji patikrina jūsų mokėjimo šaltinio šalį „Google“ piniginėje. Taigi, jei keliaujate į užsienį atostogų metu, vis tiek galite atsisiųsti iš savo namų rinkai skirtos bibliotekos. Tačiau jei dar nenustatėte „Google“ piniginės paskyros, „Google Play“ sistema patikrina jūsų IP adresą ir nustato, kurioje šalyje esate. Tai yra šalies biblioteka, kurią galite pasiekti. Erzinančiai, sistema registruoja pirmą vietą, iš kurios pasiekiate „Google Play“, ir ją įrašo. Tai yra jūsų oficiali „Google Play“ šalis likusį laiką. Taigi, jei nusprendėte pirmą kartą prisijungti prie sistemos atostogaudami, „Google Play“ vis tiek paskirs jums tą užsienio biblioteką, kai grįšite namo.

Jei esate vienas iš milijonų „Google Play“ vartotojų, kurie nenustatėte „Google“ piniginės paskyros, galite lengvai perjungti vietas naudodami VPN. VPN gali atrodyti, kad esate kitoje šalyje. Tada galite pasiekti kitą pramogų biblioteką.

Šiame straipsnyje pateiktas visas instrukcijų, kaip toliau keisti vietoves naudojant „Google Play“, rinkinys.

„Google Play“ VPN: sumetimai

Patekimas į kitą regioną naudojant „Google Play“ nėra tik VPN įdiegimas ir įjungimas. Šis sprendimas tinka tiems, kurie nenustatė „Google“ piniginės paskyros. Tie, kurie tai daro, turėtų perskaityti ir kitą skyrių.

Kaip pakeisti vietoves „Google Play“

Sekite žingsnius

 1. Eikite į savo programų biblioteką ir palieskite Nustatymų programa.
 2. Pasirinkite Sąskaitos iš nustatymų sąrašo.
 3. Paspausti „Google“ programų sąraše.
 4. Spustelėkite meniu piktogramą „Google“ nustatymų puslapio viršuje, dešinėje. Tai vertikali trijų taškų linija.
 5. Paspausti Pašalinti sąskaitą. Reaguokite į įspėjamąjį pranešimą, paspaudę Pašalinti sąskaitą
 6. Kai pasirodys patvirtinimo langas, spustelėkite Gerai.
 7. Įveskite savo prietaiso PIN kodą (kodą, kurį įvedėte norėdami atrakinti telefoną). Paskyra bus atsieta nuo „Google“ nustatymų. Tai neištrins jūsų paskyros - to nereikia daryti.
 8. Atidarykite savo VPN programą ir pasirinkite serverį toje šalyje, kuriai „Google“ norite suteikti biblioteką.
 9. Kaip įprasta, atidarykite „Google Play“.
 10. Pirmame ekrane įveskite savo sąskaitos pavadinimą. Tikriausiai tai bus jūsų „Gmail“ adresas.
 11. Kai būsite paraginti, įveskite „Gmail“ slaptažodį, tada palieskite Kitas.
 12. Bakstelėkite Priimti paslaugų sąlygų puslapyje.

dabar vėl prisijungsite prie „Google Play“, bet kitoje šalyje. „Google Play“ paprašys leisti jai sukurti atsarginę duomenų kopiją „Google“ diske. Antrame ekrane, kuris pasirodys prieš pasirenkant programas, bus paprašyta pridėti mokėjimo sąskaitos informaciją. Būkite labai atsargūs dėl to, ką pasirinkote šiame ekrane. Jei neketinate mokėti, bakstelėkite Ne, ačiū mygtuką, jei norite tęsti iki parduotuvės.

„Google Play“ mokėjimai

„Google Play“ naudoja jūsų mokėjimo šaltinį, kad nustatytų jūsų šalies vietą. Jei įvedate banko sąskaitos, kortelės ar „PayPal“ duomenis, „Google“ naudoja juos jūsų šaliai nustatyti.

Įveskite išsamią mokėjimo informaciją tik tuo atveju, jei turite banko sąskaitą toje šalyje, kurioje norite pasiekti „Google Play“ biblioteką. Jei ten turite banko sąskaitą, jums nereikia pašalinti „Google“ sąskaitos informacijos, kad galėtumėte pakeisti. Galite tiesiog pakeisti savo mokėjimo informaciją:

 1. Įveskite Payment.google.com.
 2. Spustelėkite nustatymų piktogramą („Cog“ simbolis kairiajame meniu).
 3. Spustelėkite Redaguoti skyriuje Namų adresas.
 4. Pakeiskite savo adresą į norimos šalies adresą.
 5. Pašalinkite visą kortelės ir banko sąskaitos informaciją, kurios buveinė nėra toje šalyje.
 6. Išsaugokite pakeitimus.
 7. Eikite į „Google Play“ parduotuvę ir pasirinkite bet kurią programą, už kurią reikia mokėti.
 8. Peržiūrėkite atsisiuntimo procesą, kol pasieksite "Priimk ir nusipirk." Nepirkite jo.
 9. Grįžkite į savo programų biblioteką. Pasirinkite Nustatymai.
 10. Pasirinkite Programos.
 11. Paspausti „Google Play“ parduotuvė.
 12. Paspauskite Priverstinis sustojimas programos informacijos ekrane.
 13. Paspausti Sandėliavimas, tada Išvalyti duomenis.
 14. Grįžkite į pagrindinį ekraną ir vėl įveskite programų biblioteką. Paspausti Zaidimu parduotuve.
 15. Priimti paslaugų teikimo sąlygos.
 16. Naršykite pagal paskirtą šalį programų bibliotekoje.

Tai, kad pakartotinai pateikiamos paslaugų teikimo sąlygos, yra geras ženklas. Tai patvirtina, kad „Google Play“ paskyrė jus į naują šalį. Nesijaudinkite, jei nematote naujos bibliotekos iškart - kartais gali prireikti kelių valandų, kol perkėlimas įvyks.

Jums gali kilti pagunda praleisti nutrauktą pirkimo veiksmą. Negalima - kitaip jūsų namų vieta nebus pakeista!

Kitos „Google“ platformos

Jei ieškote VPN, kurį galėtumėte naudoti su kitais „Google“ įrenginiais ir platformomis, rekomenduojame patikrinti mūsų „VPN“, skirtus „Chrome“, „VPN“, skirtus „Chromebook“ įrenginiams, arba VPN, skirtus „Chromecast“ vadovams..

Kaip atsisiųsti Harį Poterį: „Wizards Unite“

Jei jūs keletą mėnesių laukėte išleidimo iš „Hario Poterio:„ Wizards Unite “, galite nusivilti sužinoję, kad jo išleidimas yra pakirstas.

„Wizards Unite“ išleidžiami JK ir JAV penktadienį, birželio 21 d., Tačiau Azijoje, Pietų Amerikoje, Europoje ir daugelyje kitų vietų; žaidimas „Haris Poteris“ nebus išleistas iki liepos mėn.

Geros žinios yra tai, kad galite naudoti VPN, apsimesdami, kad esate JK ar JAV, kad gautumėte prieigą prie „Google Play“ parduotuvės. Todėl galite atsisiųsti „Harry Potter: Wizards Unite“, kai tik jis bus paleistas.

Šiame vadove yra viskas, ką reikia žinoti norint atblokuoti „Wizards Unite“. Taigi tiesiog atlikite pateiktus veiksmus, kad išvengtumėte erzinančių blokų ir gautumėte prieigą prie „Hario Poterio“ žaidimo!

Išvada

Jei šalyje, kurioje norite gauti programas, neturite banko sąskaitos, negalėsite mokėti už programas, pateiktas tos šalies bibliotekoje. Deja, nėra galimybės apeiti banko sąskaitos adresą, kurį „Google“ naudoja jūsų buvimo vietai nustatyti. Vienintelis būdas patekti į „Google Play“ paslaugą kitoje šalyje, jei ten neturite banko sąskaitos, yra naudoti VPN ir pamiršti apie mokėjimo metodo registravimą..

VPN triukas perjungti „Google Play“ vietas yra greitas ir paprastas. Tačiau jūs turite įsitikinti, kad jūsų pasirinktas VPN turi serverį, esantį šalyje, iš kurios norite pasirinkti programas. JAV biblioteka yra pati populiariausia, o visi mūsų sąraše esantys VPT turi serverius. Peržiūrėkite mūsų rekomendacijose pateiktus visų VPN paslaugų serverių vietų sąrašus ir teikite pirmenybę tiems, kurie turi serverius toje šalyje, kurią norite pasiekti. Tai suteiks jums reikiamo turinio ir padės jums išvengti apribojimų, taikomų žmonėms, gyvenantiems jūsų vietoje.

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

VAIZDO KREDITAS: „Google“, dabartinis „Google Play“ logotipas

„Wikimedia Commons“, viešasis domenas

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me