Omano sultonatas yra absoliuti monarchija. Tai reiškia, kad nėra demokratijos - sultonas gali nedelsdamas pakeisti įstatymus.VPT Omanas


Bendras teisinis klimatas Omane, kaip ir likusiame Arabijos pusiasalyje, neskatina saviraiškos laisvės.

Omane turite būti labai atsargūs dėl jūsų lankomų svetainių ir ten rašomų dalykų. Įstatymai yra labai neaiškūs, todėl valdžios institucijos gali laisvai juos aiškinti, kad ir kaip nori. Būnant užsieniečiu šalyje nėra jokios apsaugos nuo arešto ar baudžiamojo persekiojimo.

Taigi nenuostabu, kad Omano VPT yra būtinas dalykas!

VPT padės apsaugoti jūsų tapatybę ir nustoti smalsiai žiūrėti į jūsų veiklą internete.

Geriausi VPN Omanui

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Omano VPT aplinkybės

Pagrindinis visų žiniasklaidos priemonių Sultonate kontrolės tikslas yra išlaikyti moralinius ir religinius gyventojų standartus. Ši kontrolė taikoma ne tik interneto prieigai. Televizijai ir muzikai taip pat taikoma griežta cenzūra. Be to, dažnai stebimi telefono skambučiai, kad būtų rodomas nuobodus ar šventvagiškas turinys.VPT svarstymai

Antrasis valdžios institucijų tikslas yra panaikinti galimus politinius neramumus. Visi vyriausybės darbuotojai yra tiesioginiai sultono darbuotojai. Viena iš pagrindinių jų užduočių yra išlaikyti jį valdžioje, neribojant jo teisių kontroliuoti gyventojus. Taigi, net ir palankus komentaras apie demokratines procedūras užsienyje gali jus įskaudinti.

VOIP / interneto telefono draudimas

Omanas taip pat draudžia interneto telefoniją. Valstybė valdo ir eksploatuoja vienintelę fiksuotojo ryšio liniją. Judriojo ryšio paslaugos yra daug labiau panaikintos. Omanai savo 3G paslaugą gali gauti iš Omanmobile, Omante padalinio, arba iš Ooredoo. Valstybė valdo pirmąją, o Kataro sultonas vadovauja pastarajai. Jis turi panašų požiūrį į saviraiškos laisvę kaip ir jo kolegos iš Omano. Galite pasiekti dviejų kitų Omano bendrovių („Renna“ ir „Frendi“) mobiliojo ryšio tinklus, tačiau nė viena iš jų nesiūlo duomenų paketų.VOIP draudimas

Omane „Skype“ nėra. Nei „Viber“, nei TJO, nei „Google Hangout“. Pokalbių sistemos socialinės žiniasklaidos svetainėse yra, tačiau teikėjai išjungia balso ir vaizdo funkcijas. Keista, bet „WhatsApp“ ir „Signal“ retkarčiais veikia, nors niekas negali nuspėti, kada jie dirbs, o kada nedarys..

Galite patekti į uždraustas svetaines, jei galite apeiti blokus, kuriuos įgyvendina interneto paslaugų teikėjai (IPT). Tačiau Omanas blokuoja tiek tarpinius serverius, tiek „Tor“ tinklą. Šalyje virtualūs privatūs tinklai (VPN) yra legalūs ir populiarūs. Taigi, jei norite gauti geresnių pramogų ar lankytis pasimatymų, pornografijos, gėjų, azartinių žaidimų ar politinėse svetainėse, turėtumėte geriau naudoti VPN.

Interneto kontrolė Omane

Laikyti prieigą prie interneto tik valstybinei telefonų bendrovei ir mobiliojo ryšio įmonei, kuriai priklauso sultono draugas, yra lengva centralizuoti interneto valdymą. Galite prisijungti prie interneto naudodami kompiuterį ar telefoną tik tuo atveju, jei esate sudarę sutartį su IPT - tai reiškia „Omantel“ arba „Ooredoo“.Interneto valdymas

„Sultanate“ „WiFi“ interneto prieigos taškų nėra. Naršydami interneto kavinėje negalite įgyti anonimiškumo. Šių įstaigų savininkai turi gauti licenciją veiklai. Norėdami gauti šį leidimą, savininkai turi pateikti erdvės planus, parodydami, kad visi ekranai yra matomi centre esančio žmogaus budėtojo. Interneto kavinės taip pat turi įdiegti tinklo tarpinius serverius, kurie blokuoja prieigą prie uždraustų svetainių. Jie taip pat turi registruoti visą savo kompiuterių veiklą.

Omano IPT tvarko juodus sąrašus. Tai blokuoja prieigą prie ilgo adresų sąrašo. Atskirus leidžiamų svetainių tinklalapius taip pat galima blokuoti, jei juose yra nepadoriai apsirengusių žmonių atvaizdai arba juose yra įspėjamųjų raktinių žodžių sąrašų. Šiuos patikrinimus atlieka „McAfee“ padalinio JAV programinė įranga („SmartFilter“). Beveik kiekviena Viduriniųjų Rytų vyriausybė, įskaitant Omaną, vykdo jos naudojimą.

VPT teisėtumas Omane

Omane VPN naudojimas nėra neteisėtas. Iš tikrųjų nemaža dalis gyventojų jais naudojasi. Tačiau, kaip ir visi Omano dalykai, jūs turite būti atsargūs, apie ką ir kam kalbate. Tai reiškia, kad paprašyti pagalbos, kad jūsų VPT veiktų, gali būti rizikinga.

Todėl svarbu gauti VPN, kuris būtų savaime įdiegiamas ir lengvai naudojamas. Svarbi ir stipri VPN įmonės klientų aptarnavimo komanda. Tai leis jums gauti patarimų iš ekspertų, kurie nepraneš apie savo veiklą Omano vyriausybei.

VPT vengia pagrindinės IPT juodojo sąrašo strategijos, nes jie užstoja jų vežamo srauto paskirties adresą. Jūsų kompiuteryje esanti VPN kliento programinė įranga užmezga ryšį su namų serveriu. Tai vadinama a "tunelis". Klientas ir serveris užkoduoja visus ryšius. Šis šifravimas apima net antraštės informaciją, kurioje yra šaltinio ir paskirties adresai.

Todėl, jei naudosite VPN, jūsų veikla internete bus visiškai privati.

Cenzūruotos pramogos Omane

Omane yra 13 televizijos stočių. Visi jų pasirodymai yra labai cenzūruojami. Tas pats pasakytina ir apie muziką, kuri yra prieinama šalyje. Filmai ir laidos yra taisomi, kad būtų pašalintas įžeidžiantis turinys, daugeliu atvejų net neįmanomi. Be to, daugelis populiarių TV laidų visame pasaulyje tiesiog nerodomos Omane.Cenzūruotos pramogos

Laimei, jūs galite naudotis pramogomis iš kitų šalių internetu. Yra net „Netflix“ Omano filialas. Tačiau jūs negaunate versijos, kurią jie rodo JAV. Pramogų biblioteka, kurią galite pasiekti naudodamiesi „Netflix“ Omane, yra gana panaši į laidas, kurias matote ten per TV.

Jei turite „Netflix“ prenumeratą Omane, galite žiūrėti „Netflix“ bet kurioje pasaulio vietoje. Kiekvienoje šalyje paslauga yra skirtinga. Biblioteka, kuria galite naudotis, priklauso nuo jūsų buvimo vietos, kai įeinate į svetainę. Taigi, prisijungę būdami JAV galite naudotis visomis puikiomis pramogomis, kuriomis gali naudotis tos šalies klientai.

Todėl, jei turite VPN, prisijungę prie tinkamo serverio, galėsite žiūrėti visame pasaulyje „Netflix“. Tačiau ne visi serveriai ir teikėjai tai palaiko, todėl patikrinkite dabartinius VPN, kurie veikia su „Netflix“.

Išvada

Galite būti nekantrus kontroliuodami, ką galite pamatyti internete Omane, ir tikimės patekti į uždraustas svetaines. Visi šios apžvalgos VPT puikiai veikia Omane.

Jie apsaugos jūsų tapatybę ir suteiks jums prieigą prie transliavimo užjūrio paslaugų užsienyje. Nepamirškite savo maršrutus Omane padengti naudodamiesi VPN.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me