Nyderlandų VPT

Nyderlandai tradiciškai buvo puiki vieta „VPN iš“, o ne vieta, kuriai reikia VPN.

Tačiau tai nebetaikoma, o dabar Nyderlanduose naudoti VPN yra taip svarbu, kaip ir daugelyje kitų vietų..

Geriausios Nyderlandų VPT paslaugos

Jei norite greito atsakymo, pažiūrėkite į žemiau pateiktą lentelę ir sužinokite, ką mūsų ekspertai pasirinko kaip geriausias Olandijos VPN paslaugas. Slinkite žemiau, norėdami gauti daugiau informacijos.

 1. „ExpressVPN“


  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

 5. „IPVanish“

  - Lengva naudoti Greitas sujungimas | Nėra žurnalų politikos

Nyderlandų VPT svarstymai

Jei jums rūpi privatumas Nyderlanduose, jums reikia gero VPT. Jie taip pat yra gana patogus srautinio turinio srautas iš užsienio paslaugų ir apsaugo jus, kai naudojate viešą „WiFi“.Nyderlandų VPT svarstymai

Anksčiau autorių teisių saugomo turinio atsisiuntimas asmeniniam naudojimui nebuvo nusikaltimas Nyderlanduose. Bet tai jau netiesa. Tiesą sakant, autorių teisių gynimo įstaigos pastaraisiais metais labai aktyviai ieškojo pažeidėjų.

Autorių teisių problemos

Daugelį metų Nyderlandai garsėjo autorių teisių piratavimo židiniu. Taip buvo todėl, kad atsisiųsti autorių teisių saugomą medžiagą buvo legalu.

Teoriškai šiai laisvei buvo nustatyti griežti apribojimai - atsisiųskite tik filmus ir muziką (ne kompiuterio programinę įrangą) ir tik tuo atveju, jei jums jau tai priklausė. Tačiau jie neįgyvendino autorių teisių įstatymų, dėl ko piratavimas buvo visiems nemokamas.

Siekdama kompensuoti autorių teisių turėtojų nuostolius, nuo 2003 m. Nyderlandų vyriausybė apmokestino „asmeninės kopijos mokesčio“ mokestį visoms tuščioms laikmenoms, tokioms kaip CD-R, DVD-R ir USB nykščių diskai..

Autorių teisių problemos

Tačiau viskas pasikeitė 2014 m., Kai ES Teisingumo Teismas paskelbė vietos įstatymus neteisėtais,

„Jei valstybės narės galėtų priimti teisės aktus, leidžiančius, inter alia, atgaminti asmeniniam naudojimui iš neteisėto šaltinio, to rezultatas akivaizdžiai pakenktų tinkamam vidaus rinkos veikimui“.

Teismas taip pat nustatė, kad „asmeninio kopijavimo mokestis“ taip pat buvo neteisėtas, nes jis nesąžiningai nubaudė vartotojus, kurie niekada gyvenime nieko nebuvo piratavę..

Praktiškai tiek IPT, tiek vyriausybė entuziastingai vykdė naujas taisykles. Tačiau tai greitai keičiasi dėl nenuilstamų kovos su piratavimu drabužių, tokių kaip BRIEN, pastangų, kurie neseniai privertė Nyderlandų interneto paslaugų teikėjus užblokuoti „Pirate Bay“ ir imasi vis agresyvesnio požiūrio į Nyderlandų piratavimą.

Atminkite, kad ProPrivacy.com nepripažįsta autorių teisių pažeidimų. Nors mes žinome, kad daugelis pažeidėjų naudoja VPT, kad apsisaugotų atsisiųsdami. Mes labai skatiname visus mūsų skaitytojus ieškoti teisėtų šaltinių turiniui, kurį jie nori vartoti.

Wiv

Tradiciškai Nyderlandai buvo laikomi gana be priežiūros, tačiau tai sukėlė rimtų abejonių, kai 2017 m. Pradžioje vyriausybė priėmė „Wet op de inlichtingenen en veiligheidsdiensten“ (Wiv)..Vyriausybės priežiūra

Žvalgybos ir saugumo paslaugų įstatymas (vertimas į anglų kalbą) buvo drakoniškas teisės aktas, suteikiantis Nyderlandų vyriausybei plačias priežiūros galias. Pagal Wiv vyriausybė galėjo:

 • Bakstelėkite internetinį bendravimą iš visos apylinkės, jei ten gyveno vienas „įtartinas“ asmuo.
 • Nulaužkite visus automatinius įrenginius, pavyzdžiui, išmaniuosius telefonus, kompiuterius ir išmaniuosius televizorius.
 • Sukurkite slaptą DNR duomenų bazę, kurioje galėtų būti kiekvienas pilietis.
 • Dalykitės surinktais duomenimis su užsienio žvalgybos tarnybomis, jų neanalizuodami.

„Wiv“ taip pat buvo žinomas kaip „Sleepwet“ arba „Sleepnetwet“ (tralo įstatymas) ir turėjo įsigalioti 2020 m. Gegužės mėn..

Referendumas

Nyderlanduose bet koks klausimas gali būti priverstas neprivalomas patariamasis referendumas, jei galima paremti 300 000 parašų. Penki studentai sugebėjo tai padaryti, kai tik po to, kai buvo parodyti populiariame Nyderlandų politinės satyros šou „Zondag met Lubach“, priežastis tapo virusinė..Referendumas

Referendumas įvyko 2020 m. Kovo 21 d. Beveik visų nuostabai, Nyderlandų visuomenė labai siaurai atmetė „Wiv“: nuo 48,8% iki 47,3%. Galbūt nenuostabu, kad balsai buvo staigiai paskirstyti pagal amžiaus grupes. 60% vyresnių nei 55 metų žmonių balsavo už, o 41% rinkėjų iki 35 metų balsavo prieš įstatymą.

Rašydama vyriausybė dar neturėjo oficialiai atsakyti į rezultatą, todėl neaišku, kaip ji ketina judėti pirmyn. Ar iš tikrųjų tai pagerbs tai, kas dienos pabaigoje yra vien tik patariamasis balsavimas.

Politinis tikslingumas rodo, kad ji turės suteikti pagrindą diskusijoms dėl privatumo. Tačiau panašu, kad be jokių papildomų pastangų ji tiesiog atsisako masinio stebėjimo idėjos.

„WiFi“ sauga

Visų pirma Amsterdamas garsėja savo kavinėmis ir kavinėmis, kurios klientams beveik visada siūlo nemokamą belaidį internetą. Tai puiku, tačiau tai išties kelia pavojų įsilaužėliams, grobiantiems nesaugių viešųjų „WiFi“ tinklų vartotojams.„WiFi“ saugumas

Šioje situacijoje VPN apsaugo jus. Tai saugiai užšifruoja jūsų duomenis į VPN serverį, o tai neleidžia įsilaužėliams prie jo prieiti.

Tai taip pat apsaugos jus nuo „WiFi“ operatoriaus šnipinėjimo. Tai gali būti nepatikimi „Airbnb“ kompiuteriai ar komercinės „WiFi“ paslaugos, teikiančios „nemokamą“ interneto prieigą mainais už šnipinėjimą jūsų naršymo įpročiais.

Atblokuokite „Netflix“

Olandai turi pelnytą reputaciją, kalbėdami daugeliu kalbų, ypač gerai mokėdami anglų kalbą. Tai reiškia, kad daugelis olandų gali visiškai mėgautis programomis anglų kalba, tokiomis kaip „Netflix“ ir „BBC iPlayer“.Atblokuokite „Netflix“

VPT puikiai tinka atblokuoti tokias paslaugas, nors atminkite, kad „iPlayer“ ir „Netflix“ gali užblokuoti kai kuriuos VPN. Peržiūrėkite „Netflix“ VPN ir „iPlayer“ VPN puslapius, kuriuose nėra.

Išvada

Geriausios Olandijos VPT išvada

Wiv referendumo rezultatas suteikia informacijos apie vis sunkesnę stebėjimo situaciją. Kaip Nyderlandų vyriausybė reaguos, vis dar kyla klausimas. Manau, kad teisinga sakyti, kad pasaulis keičiasi, o Nyderlandai - su juo. Tai ypač pastebima atsižvelgiant į autorių teisių gynimo situaciją.

Todėl labai gera idėja yra naudoti VPN Nyderlanduose. Jei ieškote įperkamo VPN, džiaugsitės sužinoję, kad ten yra daugybė puikių, daugiau informacijos rasite mūsų pigiame VPN puslapyje.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me