Lenkija neturi griežtų internetinių privatumo įstatymų, kad apsaugotų savo piliečius. Tai taip pat vykdo invazinį duomenų saugojimą. Dėl šios priežasties daugelis žmonių ieško VPT Lenkijai. Naudodamiesi Lenkijos VPN, visi galės pasiekti užblokuotas svetaines ir paslaugas.

Lenkijos VPT

VPN šifravimas taip pat apims jūsų skaitmeninius pėdsakus ir apsaugos jūsų veiklą internete nuo smalsių jūsų IPT akių. Šiame straipsnyje mes apžvelgsime viską, ką jums reikia žinoti apie geriausius Lenkijos VPT.

Bet pirmiausia naudokitės žemiau esančia lentele ir palyginkite mūsų kruopščiai atrinktą geriausių Lenkijos VPT sąrašą.

 1. „ExpressVPN“


  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžeto kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Kam man reikalingas VPN Lenkijoje?

Lenkijos VPT svarstymai

Nepaisant to, kad Lenkija yra atvira demokratija, kuri religiškai netikrina interneto veiklos, šalis vis dar žinoma, kad ji šiek tiek saugo duomenis. Čia gali būti naudingas Lenkijos virtualus privatus tinklas (VPN): jis apima jūsų skaitmeninius pėdsakus.

Naudodamiesi Lenkijos VPN, galite išvengti painiavos dėl skaitmeninio privatumo ir intelektinės nuosavybės apsaugos. Be to, jei esate įsitraukęs į vaizdo transliacijų ir torrentų dalyvius, VPT leidžia daryti taip, kaip jums patinka internete, nereikia jaudintis, kad kažkas žiūri..

Interneto cenzūra

Kiekviena šalis turi savo šmeižto ir šventvagystės įstatymus. Tai taip pat apima cenzorių valdybą kiekvienoje teritorijoje. Kad pramogos būtų prieinamos Lenkijoje, visi filmai ir TV laidos turi būti redaguojamos taip, kad atitiktų cenzorių patvirtinimą.Cenzūra

Lenkijos cenzoriai taip pat automatiškai nepatvirtina JAV sukurtų filmų. Net kai teikėjai išleidžia amerikiečių filmus Lenkijoje, tai nėra tos pačios versijos, rodomos JAV. Pramogų teikėjai stengiasi užtikrinti, kad tarptautiniai klientai galėtų naudotis tik ta vaizdo įrašo versija, kurią transliuoti patvirtino vietiniai cenzoriai.

Duomenų saugumas

VPT slepia tikrąjį jūsų jungčių tikslą, todėl IPT negali pranešti, prie kurių svetainių jungiatės. VPT užkoduoja visą komunikaciją. Tai reiškia, kad šnipinėdami programas, kurios skaito jūsų pranešimų turinį, negalėsite matyti, kad atsisiunčiate failus ar naudojate vaizdo įrašo srautą.Duomenų saugumas

Visas jūsų srautas vyksta per tarpininkavimo serverį. Kai įjungsite VPN kliento programą, jūsų kompiuteris galės priimti tik gaunamus pranešimus, siunčiamus iš paskirto serverio. Taigi, VPT suteikia jums anonimiškumą ir saugumą.

Be to, kai reikia apsaugoti savo duomenis, anonimiškumas ir saugumas yra du pagrindiniai dalykai. Naudodamiesi Lenkijos VPN, jums nereikės jaudintis dėl smalsių akių, bandančių pakenkti jūsų duomenims ar veiklai internete.

Norėdami gauti maksimalų Lenkijos VPN naudojimo pranašumą, turite pasirinkti geriausią savo norimai veiklai. Yra daugybė dalykų, susijusių su VPN pasirinkimu - pradedant P2P leidimais ir serverio vietomis - baigiant registravimo politika ir greičiu. Laimei, mes panirsime į visus šiuos veiksnius žemiau.

Serverio vieta

Pirmiausia svarbu rasti VPN, siūlantį daug įvairių serverių vietų. Tam yra dešimtys priežasčių. Pvz., Jei ketinate naudoti savo Lenkijos VPN norėdami pasiekti blokuotą turinį, jums reikės VPN su serverio vietomis toje šalyje, kurios turinį norite pasiekti.Vieta

Be to, skirtingos serverio vietos gali suteikti skirtingą greitį. Pasirinkę VPN su daugybe VPN serverių ir serverių vietų, galėsite patikrinti, kurie serveriai veikia greičiau nei kiti. Be to, jei planuojate naudoti savo Lenkijos VPN torrent, jums reikės VPN su optimaliu torrent serveriu.

Torrenting su Lenkijos VPN

Nors failų atsisiuntimas yra visiškai teisėtas, autorių teisių saugomų failų atsisiuntimas be leidimo nėra. Pasaulyje yra labai nedaug šalių, kurios prisipažįsta pažeidusios autorių teises. Lenkija nėra viena iš jų. Jūs esate atsakingi už baudžiamąjį persekiojimą Lenkijoje, jei valdžios institucijos sugauna jums atsisiųsdami autorių teisių saugomus failus su torrentomis.Kankinantis

VPT apsaugo jus, nes jie yra tarp jūsų ir bendraamžių spiečių dėl bylos. Vienintelis adresas, kurį visi gali pamatyti, bus ne jūsų, o VPN adresas. Todėl vienintelis būdas, kuriuo kiekvienas gali atsekti jūsų kankinančią veiklą, yra tai, jei jūsų VPT jus įtraukia.

Kai kurie VPT aiškiai nurodo, kad jie visapusiškai bendradarbiaus su valdžios institucijomis ir perduos visą prašomą informaciją, jei jiems bus įteiktas teismo įsakymas. Kiti VPT labai stengiasi vengti rinkti informaciją apie savo klientus. Tai yra VPN, kuriuos turėtumėte užsiprenumeruoti (tie, kurie pateikiami šiame straipsnyje).

Be to, pranašumas yra tas, jei VPN įmonė yra įsikūrusi už Lenkijos ribų. Tai sukuria papildomą kliūtį autorių teisių advokatams, norintiems daryti spaudimą VPN įmonėms, siekiant informacijos. Norėdami gauti daugiau informacijos apie saugų kankinimą, skaitykite mūsų geriausią kankinimo VPN.

Registravimo politika

Jei norite išsaugoti kiek įmanoma daugiau privatumo, labai svarbu surasti Lenkijos VPN, kuriame nėra žurnalų. Jei susidursite su VPN teikėju, kuris net trumpą laiką saugo žurnalus, jūs rizikuojate būsimu privatumu ir anonimiškumu..Medienos ruoša

Daugelis VPT įmonių patenka į jurisdikcijas, kurios reikalauja iš jų perduoti duomenis, jei joms būtų įteiktas teismo šaukimas. Pasirinkę VPN teikėją, kuris nesaugo žurnalų, visiškai išvengsite šios situacijos ir taip išlaikysite savo privatumą ir anonimiškumą.

VPN greitis

Kaip minėta aukščiau, greitis yra svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti renkantis VPN. Jei ketinate naudoti savo VPN srautiniam perdavimui ar kankinimui, greičiu greičiausiai bus laikomas veiksnys.Greitis

Pasirinkę VPN su optimaliu serverio greičiu, galėsite mėgautis srautiniu perdavimu ir atsisiųsti vaizdo įrašus be atsilikimo ar buferio problemų. Net jei srautinis perdavimas / torrentas nėra pagrindinis rūpestis, vis tiek yra patogu naudoti VPN, kuris leidžia greitai naršyti internete.

Ryšiai

Ieškodami geriausio Lenkijos VPN serverio, prie kurio norite prisijungti, turėtumėte atsižvelgti į keletą skirtingų dalykų.Ryšiai

Norėdami pradėti, suraskite VPN, siūlantį kelis Lenkijos VPN serverius, kad galėtumėte palyginti rezultatus. Jūs taip pat turėtumėte rasti VPN teikėją, kuris siūlo neribotą serverio perjungimą ir bendrą saugią paslaugą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie geriausius 2020 m. VPT, skaitykite mūsų „Geriausias VPN 2020“.

Išvada

Jei jūs gyvenate Lenkijoje, jums reikia VPN, kuris apsaugotų jūsų duomenis, slepia jūsų buvimo vietą, o tai yra gerai norint išvengti regioninių vaizdo transliavimo svetainių apribojimų. Šie du požymiai padės apsaugoti jus nuo baudžiamojo persekiojimo Lenkijoje. Kitos svarbios paslaugos, kurių jums reikės iš savo VPN, yra saugos funkcijos, padedančios išvengti jūsų tapatybės nutekėjimo į jūsų IPT. Labai svarbus greitas HD vaizdo transliacijos greitis.Geriausios Lenkijos VPT išvada

Iš mūsų rekomenduojamų VPT santraukų pamatysite, kad visi jie jums padės atsiųsdami ar transliuodami vaizdo įrašą Lenkijoje. Būkite saugūs internete ir apsisaugokite naudodamiesi Lenkijos VPT!

Jei VPN kainos kelia susirūpinimą, džiugi žinia yra ta, kad ten yra daugybė puikių pigių VPN paslaugų, peržiūrėkite mūsų pigių VPN vadovą, kad gautumėte daugiau informacijos.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me