Vietnamas taiko griežtą internetinę cenzūrą. Dėl to žurnalistai be sienų (RSF) pasmerkė. Vietname gyvenantiems ar besilankantiems žmonėms tai reiškia negalėjimą pasiekti daugelio svetainių, naujienų punktų ir internetinių paslaugų. Naudodamiesi Vietnamo VPN, piliečiai gali gauti skaitmeninį privatumą ir saugumą, kartu panaikindami Vietnamo vyriausybės ribojamą turinį.

Vietnamo VPT

Geriausi Vietnamo VPT

Žemiau pateiktoje lentelėje palyginkite geriausius Vietnamo VPT. Jei ieškote daugiau informacijos apie tai, kodėl turėtumėte naudoti VPN Vietname, išsamios informacijos rasite žemiau.

 1. „ExpressVPN“

  - Puiki įvairiapusė paslauga, puikiai tinkanti įgyti privatumą Vietname

 2. „NordVPN“


  - Ir pigu, ir išskirtinė - atrakinkite bet ką ir pasinaudokite privatumu Vietname

 3. „IPVanish“

  - JAV įsikūręs tiekėjas, turintis serverius ten, kur jums reikia, kurie yra žaibiški

 4. „TorGuard“

  - Turi daug puikių privatumo funkcijų už palyginti mažą kainą

 5. VPNA sritis

  - Įspūdingas VPN iš Bulgarijos su išskirtiniu klientų aptarnavimu

Vietnamo VPT aplinkybės

Vietnamo VPT aplinkybės

Vietnamo virtualiojo privataus tinklo (VPN) paslauga leidžia žmonėms apsimesti esanti kitoje šalyje. Tai leis jiems pasiekti internetą taip, lyg jie būtų už Vietnamo ribų. Rezultatas yra tas, kad Vietnamo VPT apeina visus vyriausybės tinklalapių apribojimus. Turėdamas VPN, kiekvienas Vietname gali visiškai išvengti cenzūros.

Tiesą sakant, įmanoma įveikti visus interneto blokus, įskaitant tuos, kuriuos vykdo darbo vietos, mokyklos ir savininkai. Taip pat galite įveikti geografinius apribojimus, kad pasiektumėte riboto turinio ir svetainių paslaugas, paprastai blokuojamas konkrečioje šalyje (pavyzdžiui, JK BBC iPlayer)..

Kadangi Vietnamas yra represinis, apeiti vyriausybės apribojimus gali būti rizikinga. Naudojant kai kurias VPN paslaugas, tai būtų pavojinga. Štai kodėl renkantis Vietnamo VPT labai svarbu būti atsargiems. Mūsų ekspertai kruopščiai atrinko visus VPN šiame vadove, skirtus naudoti Vietname. Šie rekomenduojami VPN suteikia patikimą skaitmeninį privatumą, naudojant karinio lygio šifravimą.

Dėl represyvaus vyriausybės pobūdžio Vietname gali būti pavojinga naudoti VPN. Panaikinę svetainių, teikiančių piratinį turinį, pvz., „Putlocker“ ar „PopcornTime“, blokavimą galite jus išmesti į kalėjimą. Jei norite sužinoti, ar „Popcorn Time VPN“ yra saugus, skaitykite mūsų „Popcorntime“ VPN vadovą.

Didžioji dauguma rinkoje esančių VPN (jų yra šimtai) teikia pasenusį arba blogai įgyvendintą šifravimą. Jie taip pat turi nemandagią privatumo politiką, kuri jiems galėtų padėti atrasti jūsų naršymo įpročius. Atsižvelgiant į pavojus, susijusius su VPN naudojimu Vietname: VPN pasirinkimas yra labai svarbus. Taigi, ko reikia Vietnamo VPT?

Svarbios VPN savybės

Vietnamas VPN turi saugoti jūsų duomenis. Dėl šios priežasties labai svarbu, kad jūsų VPT saugotų nulinius žurnalus arba tik minimalius sujungtus prisijungimo žurnalus. Tai reiškia, kad niekada Vietname neturėtumėte naudoti daugumos nemokamų VPN (pvz., „Hotspot Shield“). Tiesą sakant, norint būti visiškai saugiam naudojant Vietnamo VPN, paslauga turi turėti šias funkcijas:VPN saugumas

 • Griežta privatumo politika. Jie nesaugo IP adresų ir kitų asmenį identifikuojančių duomenų.
 • Stiprus VPN šifravimas. Šifravimas turi būti saugus ir atitikti būtiniausius mūsų apsaugos standartus.
 • Killswitch. Tai užtikrina, kad jokie duomenys niekada nebus nutekinti jūsų interneto paslaugų teikėjui. Bet koks duomenų nutekėjimas gali pranešti IPT, kad patekoite į cenzūruotą svetainę: dėl to gali būti paskirta bausmė.
 • DNS apsauga nuo nutekėjimo. DNS nutekėjimas taip pat galėtų informuoti jūsų IPT, kad lankėtės riboto naudojimo svetainėje. Štai kodėl Vietname niekada neturėtumėte naudoti nesandarių VPN, tokių kaip „PureVPN“: jie gali jus iškrauti kalėjime.
 • Nematomumo režimas. Ši technologija yra VPN maskavimas. Tai leidžia VPN vartotojams nuslėpti VPN naudojimą. Nors VPT srautas yra užšifruotas (kad IPT niekada nežinotų, kuriose svetainėse lankosi) - IPT gali pastebėti, kad naudojamas VPN. Vien tai gali padėti jums patekti į bėdą su Vietnamo policija. Jei naudojate VPN, vyriausybei suteikiate priežastį įtarti jus. Dėl šios priežasties daug geriau naudoti slaptajame režime esantį VPN (nuslėpti VPN naudojimą kaip įprastą HTTPS srautą)..

Serverio vieta

Vietnamas naudingas VPN taip pat turės daugybę pasirinkimų serverio. Norėdami išnaudoti visas savo VPN galimybes, turite mokėti apsimesti, kad esate daugelyje skirtingų šalių. Tai leis jums turėti daugiausiai pasirinkimo, kai reikia atblokuoti svetaines ir paslaugas internete.Serverio vieta

Visuose mūsų rekomenduojamuose VPN yra daugybė serverių visame pasaulyje. Šie serveriai taip pat yra nepaprastai greiti: puikiai tinka atliekant daug duomenų reikalaujančias užduotis, tokias kaip srautiniai perdavimai HD formatu (pvz., Atblokuokite „YouTube“ vaizdo įrašus ar, pavyzdžiui, užsienio „Netflix“ turinį), arba žaidimai. Jei norite VPN konkrečiai „Netflix“, pažvelkite į mūsų „Netflix“ VPN vadovą.

Ar Vietnamas VPT yra teisėtas

Taip, VPT Vietname yra legalūs. Daugelis dalykų, kuriais Vietname galite naudoti VPN (pvz., Svetainių atblokavimas, norint pasiekti riboto turinio turinčius daiktus), yra neteisėti. Tačiau jūs neturite problemų dėl pačios VPN prenumeratos. Nepaisant to, mes paprastai rekomenduojame naudoti slaptą VPN režimą (maskavimą), kad būtų užmaskuotas VPN naudojimas Vietname.VPT teisėtumas

Minimali apsauga, kurią rekomenduojame naudoti VPN Vietname, yra apsauga nuo DNS nuotėkio ir žaibolaidis: Vietname tai yra būtina. Niekada nenaudokite Vietnamo VPN, prieš tai nesuaktyvinę žudymo jungiklio.

Interneto cenzūra Vietname

Ribojanti Vietnamo vyriausybė blokuoja svetaines dėl politinių ir religinių priežasčių. Tai taip pat tvirtai gina autorių teises.

Interneto cenzūra

Vietnamo vyriausybė nenori, kad žmonės naudotųsi VPN ir kitomis vengimo priemonėmis siekdami išvengti cenzūros. Dėl šios priežasties Vietname naudoti VPN gali būti pavojingiau nei skirtingose ​​vietose. Štai kodėl šiam vadovui pasirinkome VPN, turinčius žudymo jungiklį ir slaptą režimą. Norėdami būti saugūs naudodamiesi VPN Vietname: naudokite šias funkcijas.

Taip pat verta paminėti, kad RSF pateikė tokį komentarą apie įgaliotųjų atstovų naudojimą Vietname:

„Norėdami apsaugoti savo anonimiškumą šalyje, kurioje tinklo infrastruktūra neleidžia perimti užšifruoto ryšio (tai reiškia, kad nereikia giliai tikrinti paketų), Vietnamo tinklaraštininkai turi visas priežastis naudoti šifravimą. Taigi, VPN yra geresnis pasirinkimas nei tarpiniai serveriai. Pastaroji įgalina apeiti prieigos blokavimą, tačiau, skirtingai nei VPN, nešifruokite. “

Kaip matote, tarpiniai serveriai leis Vietnamo žmonėms atblokuoti cenzūruotas svetaines. Tačiau rizikuoti naudoti įgaliotinius Vietname yra rizikinga, kaip paaiškina RSF - prašome laikytis saugaus VPN iš šio sąrašo.

Socialinė žiniasklaida

Atblokuokite socialinę mediją

Vietnamas taip pat užblokavo „Facebook“ ir „Twitter“. Naudodamiesi VPN galite apsimesti, kad esate kitoje šalyje, kad galėtumėte pasiekti ir naudoti tas blokuojamas socialinės žiniasklaidos svetaines. VPN taip pat leis jums pasiekti ir naudoti užblokuotus pasiuntinius, tokius kaip „Yahoo“ trumpasis pranešimų siuntėjas (kurio vartotojai sako, kad vyriausybės cenzūruojami pranešimai).

Anonimas Dienoraščiai

Visi norintys skaityti tinklaraščių svetaines, tokias kaip „Reddit“, gali tai padaryti naudodamiesi Vietnamo VPN. Vietnamas taip pat areštuoja žmones, rašančius dienoraščius, kuriuose kritikuojama „VoP“ vyriausybė. Naudodamiesi VPN, vartotojai gali pasiekti tinklaraščių svetaines, skaityti blokuotus tinklaraščius ir netgi rašyti dienoraščius, kuriuos jie, priešingai, bijo sukurti. Nors VPN griežtai nedaro jūsų anonimo, jis slepia tikrąjį jūsų IP adresą. Tai gali leisti privatumo srityje rašyti anoniminį tinklaraštį, jei to norite.Dienoraščiai

„Yahoo360“ yra populiari tinklaraščių svetainė, kurios Vietname nėra. Mūsų rekomenduojami VPN leis jums pasiekti „Yahoo360“.

„WordPress“ svetainės yra vienos iš geriausių ir pačių įvairiausių internetinių tinklaraščių bendruomenių. Vietnamas užblokavo šias svetaines. Norėdami atblokuoti „WordPress“, naudokite tik vieną iš šiame vadove esančių VPN.

Išvada

Visi šiame vadove esantys VPN suteikia fantastišką privatumą. Jie turi puikius serverius, esančius visame pasaulyje. Atsižvelgiant į tai, ar jums reikia daugiau ar mažiau Azijos serverių, gali būti geriau sutelkti dėmesį į tris svarbiausius VPN. Jei norite naudoti savo VPN naudodamiesi Vietnamo paslaugomis, jums reikės Vietnamo IP adreso. Aukščiau šiame straipsnyje nurodytos paslaugos leis jums pakeisti savo intelektinę nuosavybę į Vietnamą.Geriausios Vietnamo VPT išvada

Jei ketinate naudoti savo VPN mobiliajame, būtinai atidžiai patikrinkite atskiras apžvalgas ir įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas VPT turi mobiliojo ryšio programos žudymo jungiklį. Atminkite, kad sugedusio VPN arba VPN be nužudymo jungiklio galite patekti į kalėjimą, todėl prašau pasirūpinti. Jei turite klausimų ar klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis žemiau.

Galiausiai, labai atsargiai žiūrėkite į kitas VPN palyginimo svetaines. Aš pastebėjau kai kurias VPN palyginimo svetaines, kurios rekomenduoja „PureVPN“ naudoti Vietname. Mūsų apžvalgininkas nustatė, kad „PureVPN“ kenčia nuo DNS nutekėjimų: tai gali jus nukreipti į kalėjimą. Jei matote svetainę, kurioje Vietnamas rekomenduoja „PureVPN“: jie yra neteisingi, ir turėtumėte atsiminti, kad niekada nenaudokite šios palyginimo svetainės dar kartą, nes tai pavojinga šiukšlė..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me