Pavargote nuo svetainių blokavimo Ukrainoje? Naudodami VPN galite apeiti erzinančius blokus ir laisvai naršyti internete. Žemiau apžvelgsime geriausius Ukrainos VPT.

Ukrainos VPT

Ukraina yra tauta, kurioje daugybė gyventojų kalba rusiškai. Dėl šios priežasties maždaug pusė Ukrainos gyventojų (maždaug 23 milijonai žmonių) naudojasi populiariomis Rusijai priklausančiomis interneto svetainėmis. Deja, 2017 m. Gegužę dėl karo tarp Rusijos ir Ukrainos Ukrainos prezidento Porošenkos vyriausybė uždraudė Rusijos tinklalapius. Geriausias sprendimas šių svetainių atblokavimui yra virtualiojo privataus tinklo (VPN) paslauga.

Kokie yra geriausi Ukrainos VPT?

Pradėkime nuo greito pažvelgimo į tai, kas sudarė mūsų geriausių VPN pasirinkimų sąrašą Ukrainoje:

 1. „ExpressVPN“


  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

5 geriausi Ukrainos VPT

Peržiūrėjome daugiau nei 150 VPT, profesionaliai atrinkome geriausius 5 Ukrainai, kuriuos galite pamatyti mūsų išsamiame sąraše žemiau:

Kas yra VPN?

Ukrainos virtualus privatus tinklas yra internetinė paslauga, leidžianti bet kam Ukrainoje apsimesti esanti Rusijoje (ir kitose šalyse).

VPT teikėjai turi serverių tinklą, esantį visame pasaulyje, o kai kurie iš jų turi serverius Rusijoje. Prisijungęs prie VPN serverio Rusijoje, bet kuris Ukrainos pilietis gali apeiti vyriausybės bloką, kurį Ukrainoje nustatė interneto paslaugų teikėjai (IPT). Kai tik prisijungiate prie Rusijos VPN serverio, atrodo, kad turite rusišką IP adresą, o tai reiškia, kad galite laisvai naudotis bet kuriomis Rusijos svetainėmis..

Ar VPN Ukrainoje yra saugus?

Jums gali kilti klausimas, ar naudoti VPN paslaugą apsimesti Rusijoje yra saugu. Atsakymas yra taip. VPT paslaugos ne tik teikia serverius užsienio šalyse, bet ir teikia šifravimą.

Visi duomenys, gaunami ir gaunami iš VPN abonento asmeninio kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio, išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio, yra saugiai užšifruoti. Tai reiškia, kad nei jų interneto paslaugų teikėjas, nei vyriausybė negali pasakyti, ką jie veikia internete.

Šifravimas leidžia VPN vartotojams turėti skaitmeninį privatumą, kad jie internete galėtų daryti ką nori, nesijaudindami, kad kas nors gali pasakyti, ką daro. Tai pasakytina ir apie dvarininkus, mokyklas ir darbo administratorius. VPN šifravimas apsaugo jūsų duomenis privačius ir saugius.

Kokios svetainės blokuojamos Ukrainoje?

Dėl Ukrainoje vis dar vykstančio karo su Rusija Ukrainos vyriausybė užblokavo daugybę Rusijos vietų. Šios svetainės apima populiarias paieškos sistemas ir socialinės žiniasklaidos svetaines: „Mail.ru“, „VK“, „Odnoklassniki“ ir „Yandex“..

Svarstymai

Renkantis Ukrainos VPN, svarbu suprasti, kad ne kiekvienas VPN to padarys.

Rinkoje yra daugiau nei 850 komercinių VPN paslaugų. Tačiau ne visi iš jų turi serverius, esančius Ukrainoje ir Rusijoje. Ukrainos VPT turi turėti serverius Rusijoje, kad abonentai galėtų įveikti Ukrainos vyriausybės nustatytą cenzūrą.

Be to, kadangi Ukraina kariauja su Rusija, Ukrainos žmonėms svarbu turėti ramybę, kai jie atblokuos Rusijos tinklalapius. Dėl šios priežasties privatumas ir saugumas yra būtini.

Galiausiai, pasirenkant VPN Ukrainoje, būtina atsižvelgti į ryšio greitį. Didžioji dauguma VPN teikia lėtą ryšį, kuris neleis žmonėms atlikti daug duomenų reikalaujančių užduočių, pavyzdžiui, srautiniu būdu. Dėl šios priežasties svarbu pasirinkti patikimą VPN teikėją, turintį greitus serverius.

Privatumas ir saugumas

Visi šiame straipsnyje esantys VPN buvo pasirinkti, nes jie teikia aukščiausią galimą VPN šifravimo lygį, pasiekiamą 2020 m. Čia, ProPrivacy.com, visada rekomenduojame „OpenVPN“ šifravimo protokolą. Taip yra todėl, kad „OpenVPN“ yra karinio lygio šifravimo forma, kuri yra kur kas saugesnė nei kiti VPN šifravimo protokolai.

Daugelis VPT teikia pasenusią šifravimo formą, vadinamą „vieno taško“ tuneliavimo protokolu (PPTP). Šis šifravimas nėra saugus, todėl raginame žmones naudoti tokius VPN, kaip aprašyta šiame vadove, kurie įgyvendina stiprų „OpenVPN“ šifravimą..

Be to, daugybė nemokamų VPT paslaugų gali būti nemokamos tik todėl, kad uždirba pinigus pardavinėdamos vartotojų duomenis. Tai yra priešinga tam, ką turėtų daryti VPT. Manoma, kad VPN turi išlaikyti jūsų duomenis privačius ir saugius, o ne parduoti juos didžiausią kainą pasiūliusiam asmeniui.

Kiekvienas šiame vadove pateiktas VPN yra patikimos ir patikimos paslaugos, gerai žinomos VPN pramonėje. Jie visi turi saugią privatumo politiką ir stiprų šifravimą. Taigi jūsų duomenys bus privatūs kiekviename šiame vadove esančiame VPN.

Ryšio greitis

Visi šiame vadove pateikiami Ukrainos VPT turi aukščiausios kokybės serverius, esančius visame pasaulyje. Tai reiškia, kad nesvarbu, kur apsimetate (Rusija, JAV, JK ar kitur), jūs visada galėsite atlikti daug duomenų reikalaujančias užduotis, pavyzdžiui, transliuoti HD formatu.

Ką dar galiu padaryti su VPN??

Mes suprantame, kad neseniai vyriausybėje uždraustas rusiškų svetainių kūrimas Ukrainoje yra pagrindinė priežastis, dėl kurios daugelis Ukrainoje gyvenančių žmonių nori VPN paslaugos. Tačiau norint gauti prieigą prie rusų svetainių, VPN turi daug privalumų.

Turėdamas VPN, kiekvienas gali apsimesti esąs JK žiūrėti „BBC iPlayer“. Sporto gerbėjai gali prisijungti prie serverio JAV ir žiūrėti beisbolą ar ledo ritulį. Futbolo gerbėjai gali stebėti visas įvairias Europos lygas. Automobilių lenktynių gerbėjai gali atblokuoti „Formulės 1“ lenktynes ​​visą sezoną. Teniso gerbėjai gali apsimesti, kad JK vyks Vimbldonas arba Australija - „Melbourne Open“. Pasirinkimų yra begalė.

Be to, naudojant VPN, galima naudoti JAV „Netflix“ versiją, kuri turi daug didesnį pavadinimų katalogą nei ji yra kitur. VPT yra geras norint įveikti VISUS geografinius apribojimus, ne tik tuos, kurie taikomi Rusijos tinklalapiuose.

Viešojo „WiFi“ sauga su Ukrainos VPN

Kai naudojate viešą „Wi-Fi“ interneto prieigos tašką, bet kuris kitas „Wi-Fi“ tinklo vartotojas gali lengvai nulaužti jūsų srautą. Tai reiškia, kad naudodamiesi viešuoju „WiFi“ kyla pavojus, kad bus pavogti slaptažodžiai, paslaugos ir banko duomenys. Kartais įsilaužėliai netgi nustato netikrus viešuosius „WiFi“ interneto prieigos taškus. Jei netyčia prisijungiate prie vieno, įsilaužėlis gali pamatyti viską, ką darote.

Šifravimas, kurį teikia VPN, reiškia, kad visi jūsų duomenys yra saugūs. Nesvarbu, ar esate namie, oficialiame viešajame „Wi-Fi“ tinkle, ar netyčia esate prisijungę prie įsilaužėlių tinklo, niekas nemato, ką darote, nes VPT užkoduoja jūsų duomenis. Štai kodėl VPT yra laikoma geriausia asmeninio kibernetinio saugumo forma.

Ukrainos VPT: Išvada

Šiame straipsnyje mes aiškiai paaiškinome viską, ką reikia žinoti apie Ukrainos VPN. Aptarėme specifikacijas, kurias privalo turėti Ukrainos VPT, ir paaiškinome, kodėl tai yra penki geriausi Ukrainos VPT.

Visi šio straipsnio teikėjai yra aukščiausios kokybės VPT, gerai žinomi dėl fantastiškos paslaugos. Jie yra saugūs ir suteikia privatumą savo vartotojams. Be to, visi šie VPN turi serverius, esančius ne tik Rusijoje, bet ir visame pasaulyje, todėl jie puikiai tinka įveikti geografinius apribojimus..

Galiausiai, kiekvienas šiame vadove esantis VPN turi aukštos kokybės serverių tinklą, kuris leis savo abonentams internete daryti bet ką, ko jie nori, ar tai būtų srautinė transliacija HD kokybe, ar žaidimai. Šie VPT yra puikūs kainos ir kokybės santykiai, tačiau kiekvienas iš jų skiriasi taip nežymiai, todėl prašome skirti laiko atidžiai išanalizuoti kiekvieną paslaugą. Jei turite klausimų apie bet kurią iš šių paslaugų, nedvejodami susisiekite su mumis žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Santrauka

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Pavadinimo atvaizdo kreditas: Wead / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me