Kas yra „Sling TV“?

„Sling TV“ yra prieinama internetinė srautinių transliacijų paslauga, suteikianti prieigą prie JAV kabelinės televizijos kanalų. Už vos 20 USD per mėnesį abonentai gali naudotis mėgstamiausiomis ESPN, FOX, Disney, AMC, Showtime, CNN bei visomis sporto ir TV premjeromis, kurios vyksta kartu su jais. Apskritai, „Sling TV“ abonentai gauna prieigą prie 135 kanalų.


Tiesa, kad „Sling TV“ yra geografiškai apribota tik JAV, tačiau gera žinia ta, kad su „Sling TV“ virtualiuoju privačiuoju tinklu (VPN) bet kas, bet kur, gali apsimesti esančiu JAV, kad atblokuotų „Sling TV“. Televizijos ir filmų narkomanams visame pasaulyje „Sling TV VPN“ reiškia galimybę visą dieną žiūrėti JAV televiziją.

„Sling TV 2020“ „ProPrivacy“

Geriausi „Sling TV“ VPN 2020 m. Yra „NordVPN“. Peržiūrėkite mūsų vaizdo apžvalgą žemiau.

Norėdami pamatyti kai kurias alternatyvas, peržiūrėkite žemiau pateiktą lentelę, kad pamatytumėte 5 geriausius „Sling TV“ VPT 2020 m.

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Sling TV VPN

„Sling TV“ VPN leidžia viso pasaulio vartotojams apsimesti, kad jie yra JAV. Rezultatas yra galimybė gauti prieigą prie bet kurio „Sling TV“ plano. Populiariausi planai yra oranžiniai ir mėlyni planai, kurių kaina yra 20 USD ir 25 USD per mėnesį. Šios prenumeratos suteikia žiūrovams prieigą prie nepaprastai didelių JAV programų, o „Sling TV VPN“ laidos yra prieinamos bet kur.

Šiame straipsnyje mes paaiškiname viską, ką reikia žinoti apie „Sling TV“ VPN. Mes aprašome, kas yra VPN, kaip jis veikia ir kodėl vienas „Sling TV“ VPN yra geresnis už kitą. Mes net jums pasakome, kaip atblokuoti „Sling TV“ naudojant VPN. VPN yra pats pigiausias ir geriausias būdas atblokuoti ir žiūrėti daugumą JAV televizijos laidų ir premjerų. Taigi, be jokio papildymo, čia yra penkios geriausios „Sing TV“ VPN paslaugos.

Kas yra „Sling TV VPN“?

Virtualus privatus tinklas yra nuostabi internetinė paslauga, leidžianti apsimesti esanti kitoje šalyje. Tai darydami galite įveikti geografinius apribojimus ir pasiekti turinį, kuris paprastai yra blokuojamas. Tai leidžia žiūrėti „Sling TV“ taip, lyg būtumėte JAV.

Be to, patikimas ir patikimas VPN užtikrina stiprų šifravimą. Šis šifravimas saugiai sušifruoja visus duomenis, ateinančius ir išeinančius iš jūsų kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio, išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio. Rezultatas yra tas, kad niekas - interneto paslaugų teikėjai (IPT), vyriausybės ar vietinio tinklo administratoriai - negali pasakyti, ką darai internete.

Galimybė pasirodyti kitoje šalyje, pridedama prie skaitmeninio šifravimo privatumo, yra tobulas derinys. Štai kodėl premium VPN yra tokia nuostabi investicija.

Sling TV VPN svarstymai

Renkantis geriausius „Sling TV“ VPT, buvo keletas aspektų, į kuriuos atsižvelgėme. Svarbiausia, kad įsitikinome tik tuo, kad pasirinksime greitus spartos VPT. Spartus ryšio greitis yra nepaprastai svarbus srautiniu būdu perduodant HD.

Deja, didžioji dauguma rinkoje esančių 850 VPN yra per lėti jūsų srautiniams poreikiams tenkinti. Vis dėlto šiame vadove esančiuose VPN yra greitas JAV serverių pasirinkimas - taigi jūs visada galėsite žiūrėti „Sling TV“.

Antrasis aspektas buvo privatumas. Kadangi apsimesite, kad esate JAV žiūrėdami „Sling TV“, svarbu užtikrinti saugumą ir privatumą. Visi šio straipsnio VPN buvo pasirinkti, nes jie puikiai tinka žiūrėti „Sling“ televiziją privačiai.

Sporto gerbėjams skirtas „TV Sling TV“

„Sling TV“ ypač žavi žmones, norinčius atblokuoti ir žiūrėti daugiau sporto šakų. Turėdami „Sling TV VPN“, sporto gerbėjai gali patekti į JAV golfo varžybas, ledo ritulį (NHL), beisbolą (MLB), krepšinį (NBA), Amerikos futbolą (NFL), tenisą. Tiesą sakant, nėra geresnio būdo, kaip žiūrėti JAV sportą iš biudžeto.

Filmų su „Sling TV“ VPN

„Sling TV“ suteikia jums prieigą prie didžiulio filmų pasirinkimo. Tai apima prieigą prie konkrečių filmų kanalų, tokių kaip „Sundance“, „Fandor“, „Epix“, „Shortlist“, „HDNet Movies“ ir TCM. Taip pat yra „Showtime“, „HBO“, „Cinemax“, „Starz Encore“, „Hallmark“, LMN ir „Tribeca Shortlist“. Tai beprotiškas pasirinkimas filmų narkomanams.

Kodėl turėtumėte naudoti VPN, naudodamiesi televizoriumi vaikams

„Sling TV“ VPN yra puikus būdas linksminti savo vaikus! „Sling TV“ suteikia prieigą prie daugybės vaikų programų, įskaitant „Disney“ kanalus („Disney“, „Disney Junior“, „Disney XD“), „Nickelodeon“ kanalus, „Boomerang“, „Cartoon Network“, „Duck TV“ ir „Sling Kids“ (pasirinkimas vaikų programų ir animacinių filmų)..

„Sling TV Canada“

Daugybė Kanados piliečių domisi „Sling TV“ prenumerata. Kaip ir visur kitur, „Sling TV“ yra užblokuotas Kanadoje. Tačiau naudodamiesi „Sling TV“ VPN, kanadiečiai gali atblokuoti „Sling TV“ (kaip tai gali padaryti kitų vietų žiūrovai). Jei norite sužinoti daugiau, peržiūrėkite mūsų Kanados VPT vadovą.

„Sling TV VPN“ JAV piliečiams

Net JAV abonentai, kuriems nereikia VPN, norint prisijungti prie „Sling TV“, gali naudotis VPN. Kodėl? Dėl licencijavimo apribojimų „Sling TV“ negali rodyti tam tikrų TV kanalų, programų ir sporto renginių visoje JAV. Šios paslaugos „Sling TV“ svetainėje yra pažymėtos kaip „tik tam tikros rinkos“. Pavyzdžiui, „Fox Sports“ galima įsigyti tik tam tikrose vietose. Tačiau naudodamiesi VPN, JAV gyventojai gali pasiekti „Fox Sports“ srautus iš skirtingų pašto kodų.

Čia yra keletas pavyzdžių, ką galite pasiekti iš JAV naudodami „Sling TV VPN“:

 • „FOX Sports Ohio“
 • „FOX Sports West“
 • „FOX Sports Florida“
 • „FOX Sports South“
 • „FOX Sports Midwest“
 • „FOX Sports Arizonoje“
 • „FOX Sports Cincinnati“
 • „FOX Sports Detroit“
 • „FOX Sports North“
 • „FOX Sports Prime“ bilietas
 • „FOX Sports San Diego“
 • „FOX Sports“ pietryčiai
 • „FOX Sports“ pietvakariai
 • „FOX Sports Sun“
 • Sporto laikas Ohajas
 • TAIP („Yankees“ pramogų ir sporto) tinklas.

Kaip atblokuoti televizorių „Sling“ naudojant VPN

Lengva atblokuoti „Sling TV“ naudojant VPN. Norėdami tai padaryti, tiesiog atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 1. Nuspręskite dėl VPN. „Sling TV“ rekomenduojame „ExpressVPN“
  nes jame yra puikus JAV serverių pasirinkimas, kurie visi yra labai greiti ir transliuoja „Sling TV“ HD formatu.
 2. Spustelėkite norimą VPN ir užsiprenumeruokite paslaugą.
 3. Atsisiųskite ir įdiekite programinė įranga. Šiame vadove esantys VPN leidžia daugiau nei vienam įrenginiui vienu metu paleisti VPN. Taigi „Sling TV“ galite žiūrėti telefone, nešiojamajame kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ir (arba) asmeniniame kompiuteryje.
 4. Paleiskite VPN programinę įrangą ir iš sąrašo pasirinkite JAV serverį - spustelėkite Prisijungti.
 5. Dabar, kai prisijungė VPN, jis apsaugo jus šifravimu. Be to, jūs turite JAV IP adresą (tai reiškia, kad esate JAV). Dėl šios priežasties galite dabar eikite į „SlingTV.com“.

Pirkdami dovanų kortelę „Sling TV“

Norėdami užsiprenumeruoti paslaugą, jums reikės „SlingTV“ dovanų kortelės (nes neturite JAV kredito kortelės ir pašto kodo). Norėdami gauti dovanų kortelę, pirmiausia turėsite gauti keletą „Bitcoins“. Norėdami sužinoti, kaip nusipirkti bitkoinus, ieškokite čia.

 1. Norėdami gauti dovanų kortelę, eikite čia. Būsite nukreipti į „eGifter“, kur galėsite įsigyti 25 USD vertės dovanų kortelę. Tai leis jums panaudoti vieno mėnesio „Sling TV“ už 20 USD ir gauti 5 USD atnaujinimo planą už ką nors papildomą („Sling TV“ siūlo daugybę papildomų gaminių, nepaisant nuostabaus pagrindinio plano). Už dovanų kortelę turėsite sumokėti naudodami „Bitcoins“.
 2. Dabar išpirkite dovanų kortelę „Sling TV“ portale.„Sling Tv“ dovanų kortelė

Naudokite virtualią kredito kortelę

 1. Norėdami prisiregistruoti, turėsite gauti tokią virtualią JAV kredito kortelę kaip ši. Tai šiek tiek brangu, nes jūs turite mokėti nario mokestį, kad gautumėte virtualią kortelę. Tačiau kortelėje bus pateiktas galiojantis JAV adresas ir pašto kodas. Naudodamiesi svetaine nuorodoje turėsite išleisti 65 USD. Tačiau tai leis jums įsigyti dviejų mėnesių „Sling TV“ už 40 USD ir 10 USD dolerių vertės priedus. (Jūs prarasite 15 USD mokesčių, bet daugeliui žmonių visame pasaulyje 65 USD per du mėnesius „Sling TV“ su priedais vis dar yra puiki vertė!) Atminkite, kad geriausias būdas naudoti virtualią kreditinę kortelę yra naudoti ją perkant „Sling TV“. dovanų kortelė „Walmart“. „Walmart“ yra įtraukta į JAV neužrakintos interneto svetainės sąrašą, taigi ji veiks, o el. Paštu gausite „Sling TV“ kupono kodą..

Atminkite, kad televizorius „Sling“ perkamas kiekvieną mėnesį - nereikia ilgų sutarčių! Tiesiog atšaukite bet kuriuo metu.

Kokį VPN turėčiau gauti už „Sling TV“?

Nors „ExpressVPN“
yra mūsų labiausiai rekomenduojamas „Sling TV“ VPN, visi šiame vadove esantys VPN buvo kruopščiai pasirinkti, nes jie puikiai tinka „Sling TV“. Šie VPT yra gerai žinomos, gerai prenumeruojamos paslaugos, užtikrinančios puikų srauto greitį. Be to, visi VPT yra patikimi ir turi puikų klientų aptarnavimą.

Dėl šios priežasties galėsite saugiai pasirinkti VPN, kuris jums labiausiai patinka. Be to, visi šie VPN turi bandymo laikotarpius - taigi, jei norite išbandyti juos visus nemokėdami nieko, galite!

Sling TV VPN: Išvada

Šiame straipsnyje mes paaiškinome viską, ką reikia žinoti apie „Sling TV“ atblokavimą naudojant VPN. Visos šiame vadove esančios „Sling TV“ VPN paslaugos yra nepriekaištingos ir visos leis atblokuoti „Sling TV“ bet kur.

Šie VPT yra saugūs, patikimi ir fantastiška vertė. Taigi pažvelkite dar kartą ir drąsiai rinkitės „Sling TV“ VPN. Esame tikri, kad šiame vadove visiems yra „Sling TV“ VPN - nesvarbu, kokios gali būti jūsų asmeninės aplinkybės.

Jei turite klausimų apie „Sling TV“ atblokavimą, nedvejodami susisiekite su mumis - visada mielai padedame!

Geriausias „Sling TV“ VPN: Santrauka

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me