Geriausi Pietų Afrikos VPN


Norėdami pasiekti platų pramogų pasirinkimą Pietų Afrikoje, jums reikia virtualiojo privataus tinklo (VPN). Tokio tipo programinės įrangos paslaugos gali priversti jus būti kitoje vietoje, kad galėtumėte atblokuoti JAV „Netflix“ arba DSTV. Ta vieta priklauso nuo to, kurį VPN serverį pasirinksite. VPN kompanijos valdo serverius daugelyje šalių. Turėtumėte įsitikinti, kad tas, kurį prenumeruojate, turi serverius toje šalyje, iš kurios norite gauti vaizdo įrašą.

Geriausias VPN Pietų Afrikoje

Pasaulyje yra šimtai VPN paslaugų. Tačiau jiems ne viskas gerai sekasi patekti į srautinio perdavimo svetaines. Norėdami susiaurinti paiešką, mes išvardijome penkis geriausius Pietų Afrikos VPN.

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Pietų Afrikos VPN svarstymai

Pietų Afrika turi neramią praeitį, tačiau jos ateitis atrodo šviesi. Šimtmečius dėl šalies atokumo ji tapo Europos užkampiu. Tai buvo vertinama kaip estafetė pasaulio prekybos keliuose, tačiau visada vėluojanti. Internetas visa tai pakeitė. Pietų Afrika dabar yra stipri regioninė galia, turinti didžiulę kultūrinę ir komercinę įtaką. Dėl paplitusios anglų ir olandų kalbų tarptautinėje arenoje tarptautinės įmonės, bankų konglomeratai ir laivybos kompanijos gali lengvai naudotis ja..Naudojimasis VPN Pietų Afrikoje

Pietų Afrikos pramonės ir švietimo sektoriai kartu su didžiuliais mineralų ištekliais reiškia, kad žmonės iš viso pasaulio juda kurti karjeros. Jei ilgainiui persikelsite į Pietų Afriką, galbūt pasiimsite savo šeimą. Puikus klimatas, puikios mokyklos ir nepakartojamas kraštovaizdis bei laukinė gamta yra nepaprastai patraukli. Tačiau vaikai neabejotinai praleis televizorių iš namų.

Laimei, jūs galite patekti į kitų šalių TV paslaugas internetu iš Pietų Afrikos. Tačiau padėtis nėra tokia paprasta. Šios vaizdo įrašų paslaugos nenori jūsų leisti. Yra pagrįstų priežasčių, kodėl vaizdo įrašų kompanijos, tokios kaip „Netflix“, „Amazon Prime“ ir „DSTV Now“, neleis jums žiūrėti jų turinio iš užsienio..

Pirmiausia pažiūrėkime, kaip galite išvengti šių prieigos apribojimų vaizdo įrašų svetainėse, kai esate Pietų Afrikoje.

Vaizdo srautinio perdavimo prieigos apribojimai

„Netflix“, „Amazon Prime“, „Sky“ ir „DSTV Now“ jūsų namuose Pietų Afrikoje gali parodyti geriausius pasaulio šou ir filmus. „Netflix“ ir DSTV atveju savo sąskaitą galite pasiekti internetu, būdami užsienyje. Televizijos kanalai teikia interneto paslaugas, leidžiančias jums tiesiogiai žiūrėti jų laidas arba naudotis prieigos prie televizoriaus bibliotekomis. Tai apima BBC ir „Channel 4“ JK bei didžiosios JAV televizijos stotys, tokios kaip „ABC“ ir „NBC“. Vienintelė problema yra ta, kad šios svetainės nenori leisti jums žiūrėti jų turinio iš užsienio. Norėdami gauti daugiau informacijos apie prisijungimą prie serverių JK ar JAV, žiūrėkite žemiau pateiktus vadovus:Srautinės paslaugos

 • Geriausias VPN JK
 • JAV VPN paslauga

Šių apribojimų priežastys yra apribojimai, kuriuos autorių teisių turėtojai taiko televizijos stotims. Kai televizijos stotis perka teisę rodyti serialą ar filmą, ji susitaria, kurioje teritorijoje ji rodys tą turinį. Kaina, kurią televizijos stotis turi mokėti už laidą, priklauso nuo rinkos, kurioje ji nori transliuoti, vertės. Tradiciškai , Televizijos stotys sutelkė dėmesį į vieną namų rinką.

Internetas reiškia, kad įmonės gali rodyti vaizdo įrašus iš viso pasaulio. Štai kaip veikia „Netflix“ ir „Amazon Prime“. Tačiau šie kanalai moka tik už teisę rodyti kiekvieną vaizdo įrašą nurodytose šalyse.

Skirtingi šalių teisiniai ir moraliniai standartai dar labiau apsunkina reikalus. Jei „Netflix“ nori parodyti filmą Pietų Afrikoje, tai turi išsiaiškinti su vietos cenzūros valdyba. Nėra tarptautinių sutarčių, pagal kurias filmas, praėjęs cenzorius vienoje šalyje, būtų automatiškai tinkamas žiūrėti kitoje. Užsienio vyriausybės užtrauks TV kanalus, jei jie rodys savo turinį užsienyje. Kai jos turi transliavimo teises, šios vaizdo transliacijos svetainės turi pateikti cenzūros patvirtintus redagavimus. Tai reiškia skirtingą to paties vaizdo įrašo versiją kiekvienai šaliai.

Kaip veikia VPN?

Pažvelkime į procesą, kurio dėka galite pasiekti „Netflix“ iš Pietų Afrikos. Jei turite „Netflix“ prenumeratą JAV, JK ar kitur, galite pasiekti „Netflix“ būdami Pietų Afrikoje. Tačiau pamatysite „Netflix“ biblioteką, skirtą Pietų Afrikai. Daugelį laidų, rodomų JAV „Netflix“ versijoje, galima įsigyti ir kitose šalyse, tačiau ne visose. Jei įpusėję žiūrite serialą, galbūt nebegalėsite tęsti savo kelionės į Pietų Afriką.

Kaip veikia VPN

Naudodamiesi „VPN“ „Netflix“ išspręsite šią problemą. Jei turite „Netflix“ prenumeratą ir norite patekti į JAV versiją iš Pietų Afrikos, galite. Tiesiog iš savo kompiuterio VPN programos sąrašo pasirinkite serverį JAV. Įjungus VPN, visos komunikacijos, kurias jūsų kompiuteris perduoda internetu, vyks per tą JAV serverį.

Kelionėje tarp jūsų kompiuterio ir JAV VPN serverio užklausa yra visiškai užšifruota, todėl jos negalima aptikti. Kai jūsų užklausa dėl „Netflix“ svetainės pasiekia VPN serverį, ten esanti programinė įranga ją iššifruoja ir siunčia į kompiuterį, kuriame yra „Netflix“ svetainė. VPN serveris nurodo savo adresą prašyme kaip savo kilmę.

„Netflix“ serveris gali pamatyti, iš kur pateikiamos užklausos, atsižvelgiant į kiekvienos užklausos šaltinio adresą. Serveris nukreipia kiekvieną lankytoją į „Netflix“ pagrindinį puslapį toje šalyje, iš kurios kilo užklausa. Todėl, jei pateksite į „Netflix“ iš Pietų Afrikos, pamatysite „Netflix“ Pietų Afriką. Tačiau jei pateksite į svetainę per VPN serverį JAV, pamatysite JAV „Netflix“ svetainę.

Geriausias nemokamas VPN Pietų Afrikoje

Nors aplink yra daugybė nemokamų VPN paslaugų, dauguma jų vienaip ar kitaip yra apribotos. Be to, jie žinojo, kad parduoda jūsų duomenis! Tačiau yra keletas gerbiamų nemokamų VPN, kurių sąrašą galite rasti čia.

Kaip gauti Amerikos „Netflix“ Pietų Afrikoje

Geografinio turinio paslaugos

Vaizdo transliacijų svetainės žino, kad žmonės naudoja VPT, norėdami apgauti savo sistemas. Jie ieško VPN srauto ir jį blokuoja. „Netflix“ turi vieną griežčiausių VPN aptikimo sistemų pasaulyje. Beveik joks VPN negali apeiti. Nors VPN blokuoja „Netflix“, kai spustelėjate žiūrėti vaizdo įrašą. Daugybė VPT gali patekti į JAV „Netflix“ svetainę, tačiau tik keli gali jus pasiekti per toli, kad galėtumėte žiūrėti vaizdo įrašą. Laimei, dauguma iš mūsų išvardytų gali. Arba galite rasti mūsų „Netflix“ VPN vadovą, kad surastumėte tuos, kurie garantuoja, kad veiks.

Tarptautinės prieigos blokus įgyvendina beveik visos vaizdo transliacijos paslaugos. „Netflix“ yra šiek tiek neįprasta, nes suteiks prieigą prie bet kur, bet jūs turite žiūrėti bibliotekos versiją, kurią „Netflix“ sudarė jūsų buvimo vietai..

DSTV Pietų Afrika

Panašiai kaip „Netflix“, DSTV taip pat suteikia jums prieigą, bet tik prie jūsų vietai priskirtos bibliotekos. Pavyzdžiui, jei turite DSTV prenumeratą Nigerijoje, vis tiek galite žiūrėti „DSTV Now“ internetu iš Pietų Afrikos. Tačiau būsite nukreipti į Pietų Afrikos DSTV.DSTV

Jei norite patekti į Nigerijos DSTV, turėsite ją pasiekti per VPN serverį Nigerijoje. Jei gausite DSTV, kai vykstate už Afrikos ribų, tai galite padaryti tik naudodamiesi savo šalies VPN serveriu. „Amazon Prime“ palaiko savo paslaugas griežtai atskirtose vietose, taigi, jei turite „Amazon Prime“ prenumeratą JK, ją galite pasiekti tik JK. Tai yra, nebent naudojate VPN „amazon prime“.

Geriausi VPN, kuriuos reikia naudoti Pietų Afrikoje: Išvada

Pietų Afrika yra puikus kultūrų, verslo ir žmonių susitikimo punktas. Tačiau gyvenimas puikiame kultūriniame lydykla gali būti šiek tiek bauginantis. Tikriausiai norėsite pažinti pažįstamus dalykus, kai esate Pietų Afrikoje. Taigi televizorius iš namų padės atsipalaiduoti vakarais.Geriausia Pietų Afrikos VPT išvada

Gaukite Pietų Afrikos VPT už interneto laisvę ir privatumą. Sutelkite savo paiešką į penkias paslaugas, kurias rekomenduojame šioje apžvalgoje. Pasinaudokite pinigų grąžinimo garantija, kurią siūlo kiekvienas iš šių VPT, kad galėtumėte įsitikinti, kad jie jums tinka. Jūs nerizikuojate, kai užsisakote vienos iš šių VPN paslaugų prenumeratą - jie yra penki geriausi Pietų Afrikos VPN..

Jei VPN kainos kelia nerimą jums, džiugios žinios yra tai, kad ten yra daugybė puikių pigių VPT, daugiau informacijos rasite mūsų pigių VPT vadove..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me