VPT teikia privatumą ir saugumą, todėl yra idealūs naudoti su mokėjimo perdirbėjais, tokiais kaip „PayPal“. Mokėjimas internetu yra procedūra, kuriai jūs niekada negalite turėti pakankamai apsaugos, todėl naudodamiesi VPN, naudodamiesi „PayPal“, visada naudinga. „PayPal“ VPN taip pat gali būti naudingi ir dėl kitų priežasčių, pavyzdžiui, norint pasiekti paslaugą iš įvairių vietų visame pasaulyje.


„Paypal“ VPN

Nors yra pranešimų, kad abonentai yra įspėjami ar net kartais uždraudžiami dėl tokios praktikos, naudoti VPN ir toliau yra populiarus, naudingas ir saugus būdas naudotis „PayPal“ paslaugomis..

Kaip ir visų programų atveju, visi „PayPal“ VPN nėra sukurti vienodai. Mes apžvelgėme daugiau nei 150 skirtingų VPN teikėjų per pastaruosius penkerius metus ir išanalizavome juos, ypač skirtus naudoti su „PayPal“. Tai yra 5 geriausi mūsų atskleisti „Paypal“ VPN:

Jei ieškote greito atsakymo, pažiūrėkite į žemiau pateiktą lentelę ir palyginkite, ką mūsų ekspertai įvertino kaip geriausius „PayPal“ VPN..

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Norite daugiau informacijos? Toliau pateikiame išsamų sąrašą. Peržiūrėkite geriausių „PayPal“ VPN:

Geriausių „PayPal“ VPT sąrašas

Kas yra „PayPal“ VPN?

VPT teikia saugumą ir privatumą, nepriklausomai nuo to, ar jungiatės iš namų, per nesaugų „Wi-Fi“ tinklą kavinėje ar iš savo biuro tinklo. Taip yra todėl, kad visi duomenys, perduodami į jūsų įrenginį ir iš jo į VPN serverį, yra užšifruoti.

Net jei jis bus perimtas pakeliui, pavyzdžiui, nesaugiame „Wi-Fi“ tinkle, nes naudojami stiprūs šifravimo algoritmai, duomenys nebus iššifruojami. Tai reiškia, kad jūsų asmeninė informacija yra privati.

VPT taip pat leidžia patekti į svetaines neatskleisdami savo fizinės buvimo vietos. Daugelis svetainių naudoja geografinės padėties nustatymą, norėdami apriboti prieigą prie turinio, naudodamiesi VPN galite apsimesti, kad esate kitoje šalyje, kad apeitumėte tuos blokus. Tai yra pagrindinės VPN funkcijos, kurios gali būti labai naudingos naudojantis „PayPal“ mokėjimo paslauga.

Kodėl man reikia „VPP“ „PayPal“?

Taigi kodėl norėtumėte ar turite naudoti VPN, norėdami pasiekti „PayPal“? Na, yra keletas priežasčių, dėl kurių tai labai naudinga. Pirma, VPN prideda papildomą saugos lygį kiekvienai operacijai, vykdomai internete.

Kai naudojate neužtikrintus tinklus, pvz., Atvirą „Wi-Fi“ ryšį, naudojant VPN reiškia, kad srautas, finansinė informacija ir visi jūsų konfidencialūs duomenys lieka konfidencialūs..

Taip, „PayPal“ svetainė savo operacijoms naudoja saugius protokolus. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip veikia šie saugūs protokolai, peržiūrėkite mūsų straipsnį šia tema: Paaiškinta HTTP. Tačiau pakanka pasakyti, kad saugumo problemos praeityje iškilo dėl šių protokolų. Nepaisant to, kad jie gali būti nepriekaištingi, jei saugumas yra didžiulė problema ir jaučiatės saugesni naudodamiesi papildomu šifravimu, kurį teikia VPN, tuomet puikus sprendimas yra naudoti VPN..

Norėdami gauti daugiau informacijos apie SSL / TLS, skaitykite mūsų straipsnį šia tema: paaiškinta https

Antra, galbūt norėsite prisijungti prie „PayPal“ neatskleisdami savo fizinės buvimo vietos. Galbūt keliaudami naudojate „PayPal“ ir nenorite, kad „PayPal“ žinotų, kur esate. Be to, griežta „PayPal“ saugumo politika gali jus užblokuoti nuo sąskaitos, jei jie mato operacijas iš vietos, esančios ne jūsų gimtojoje šalyje..

Be to, „PayPal“ jūsų šalyje gali būti neprieinama, todėl norėsite sugadinti savo buvimo vietą, kad galėtumėte naudotis kitaip neprieinamomis „PayPal“ paslaugomis. Kad ir kokia būtų priežastis, paslėpti savo vietą gali būti labai naudinga naudojantis „PayPal“.

Kas daro gerą „PayPal“ VPN?

Vertindami VPN teikėjus, mes išanalizavome tam tikrus atributus ir funkcijas, kad rastume geriausius „Paypal“ VPN. Dvi pagrindinės savybės, kurių mes ieškojome, yra stiprus šifravimas (siekiant išlaikyti jūsų privatumą ir saugumą) ir serverio vietos.

Kalbant apie privatumą, neabejotinai svarbiausios VPN savybės yra registravimo politika ir jurisdikcija, kuria grindžiamas VPN. Tai nustatys, ar jūsų internetinės veiklos žurnalai yra saugomi, ar ne, ir jei jie yra, kas juos gali pamatyti ir kokiomis aplinkybėmis jie gali būti prieinami.

Išnagrinėtos papildomos charakteristikos, kurios taikomos visiems VPN, neatsižvelgiant į programą, apima kainą, greitį, klientų aptarnavimo kokybę ir galimus mokėjimo metodus..

Ar man leidžiama naudoti „PayPal“ su VPN?

Kai kurių asmenų teigimu, „PayPal“ draudžia naudoti VPT, norėdami pasiekti savo paslaugas. Iš tiesų paprasta kelių forumų naršymas rodo, kad kai kurie vartotojai gavo įspėjimus, o kitų sąskaitos buvo sustabdytos dėl „PayPal“ VPN politikos. Tačiau daugelis žmonių naudoja „PayPal“ per VPN be kliūčių.

Tačiau nuo šio rašymo datos dabartinėje „PayPal“ vartotojo sutartyje VPN nebuvo paminėta. Tai tikrai nulemia asmeninę patirtį.

Kai naudojate VPN, atminkite, kad „PayPal“ gali turėti VPN naudojimo nustatymo metodus. Jei keli „PayPal“ abonentai naudojasi tuo pačiu VPN teikėju norėdami pasiekti paslaugą, „Paypal“ gali užblokuoti VPN IP adresą. Jei taip atsitiks, išbandykite kitą serverį ir patikrinkite, ar jis veikia.

Atrodo tikra, kad niekada nebūsi staiga atitrūkęs nuo tarnystės, jei iš pradžių negavai patarlės apie riešą įspėjamojo el. Laiško pavidalu..

Be to, mažai tikėtina, kad patekę į užsienį susidursite su problemomis naudodamiesi teisėta „PayPal“ sąskaita iš namų. Žmonės, kurie turėjo problemų, daug dažniau naudojasi „Paypal“ sąskaita iš šalies, kurioje negyvena.

Mokėjimas už VPN naudojant „PayPal“

Daugelis VPT teikėjų priima „PayPal“ kaip mokėjimo metodą. Iš tikrųjų visi išvardyti šiame straipsnyje sutinka su „PayPal“, nes tai yra svarbi bet kokių internetinių paslaugų mokėjimo galimybė. Tai yra akivaizdus pranašumas - „PayPal“ lengva naudotis, taupomas laikas, yra puikus ginčų sprendimo centras ir yra lengva išsiųsti pinigus beveik bet kam..

Kiti geriausi VPT teikėjai priima „PayPal“ kaip mokėjimo metodą, įskaitant „ExpressVPN“, „NordVPN“, „VyprVPN“, „Buferis“ ir „VPNArea“, kad paminėtumėte keletą sunkių problemų. Taigi, jei jau esate vieno iš jų abonentas ir atėjo laikas atnaujinti savo prenumeratą, jūs netgi galite sumokėti už VPN paslaugą „PayPal“ per pačią VPN paslaugą. Kalbėk apie kilpą.

Kaip patikrinti „PayPal“ VPN dėl nutekėjimo

Prieš faktiškai naudojantis savo VPN atliekant „PayPal“ operacijas, visada verta išbandyti, ar nėra VPN. VPT teikėjai gali reikalauti apsaugoti jūsų anonimiškumą ir duomenis, tačiau yra būdų patikrinti jų teiginius. Savo sąraše esančius VPN jau esame išbandę, tačiau nesigiliname į tai, išbandykite juos patys.

Yra daugybė VPN testavimo svetainių, kurios iš jų perspektyvos galės jums pasakyti, kaip atrodote internete. Tai apims tokią informaciją kaip jūsų IP adresas, jūsų fizinė vieta ir jūsų DNS ir WebRTC informacija. Išsamią informaciją apie tai, kaip patikrinti VPN, ar nėra nuotėkių, rasite mūsų išsamiame IP nutekėjimo vadove.

ProPrivacy for Paypal Išvada

VPN yra labai naudingos ir universalios priemonės, kiek tai susiję su anonimiškumu ir sauga internete. Jei nerimaujate dėl to, kad kyla pavojus jūsų „PayPal“ operacijoms, arba dėl vietos apribojimų, kurie taikomi „PayPal“ prenumeratose, tada galutinis sprendimas yra VPT.

Turėdamas šiek tiek atsargumo ir žinodamas apie galimus trūkumus, susijusius su finansinių paslaugų teikėju, dėl kurio nesinaudojama VPN naudojimuisi jų paslaugomis, galite nuveikti ilgą kelią tobulindami „PayPal“ patirtį ir išlaikydami privatumą..

Šiame straipsnyje nurodyti VPN buvo pasirinkti atsižvelgiant į jų stipriąsias puses, ypač skirtas naudoti su „PayPal“ paslaugomis. Tačiau tikrai reikia pasirinkti, kuri iš penkių VPN paslaugų yra jums geriausia.

Visos siūlomos paslaugos suteikia nemokamą bandomąjį arba pigų pradinio naudojimo planą (su pinigų grąžinimo garantija), leidžiantiems jums iš pradžių jas patirti ir išbandyti jų anonimiškumą naudojant pateiktas priemones. Tikimės, kad šios rekomendacijos buvo informatyvios ir padės jums pasirinkti geriausią jūsų „Paypal“ VPN.

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Pavadinimo atvaizdo kreditas: Milijardas nuotraukų / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me