Nešiojamieji nešiojamieji kompiuteriai daro juos puikiais darbui ir kelionėms, tačiau prisijungus prie atviro „WiFi“ tinklo viešbučio ar oro uosto vestibiulyje, jūsų duomenys gali patekti į įsilaužėlį. Jei norite apsaugoti savo duomenis, praktiškai būtina naudoti virtualų privatų tinklą (VPN) kartu su nešiojamu kompiuteriu visiškai kol kelyje.

Sužinokite daugiau apie VPN paslaugas

Nežinote, kas yra VPN ir kaip jis gali padėti? Peržiūrėkite žemiau pateiktus vadovus, kad gautumėte informacijos apie juos:

 • Kas yra VPN? - Jei esate visiškai naujas VPN, tada pažvelkite į mūsų VPN pradedančiųjų vadovą, kad sužinotumėte, kas yra VPN, kaip jie veikia ir kokie yra jų naudojimo pranašumai..
 • VPN šifravimas - jei norite sužinoti daugiau apie VPN šifravimą ir kaip jis veikia, spustelėkite šį vadovą.
 • Būkite saugūs internete - jei norite sužinoti daugiau informacijos apie tai, kaip užtikrinti saugumą internete, perskaitykite šį vadovą naudingų patarimų.
 • VPN naudojimas konkrečiuose įrenginiuose - Peržiūrėkite mūsų „VPN for Windows“ vadovą, kad gautumėte daugiau informacijos apie VPN naudojimą „Windows“ įrenginyje. Arba, jei esate „Mac“ vartotojas, turėtumėte žinoti, kad ne visi VPN veiks su „MacOS“. Norėdami rasti VPN sąrašą, pateikite keletą naudingų patarimų, skaitykite mūsų „VPN for Mac“ vadove.

Nežinote, kas yra VPN ir kaip jis gali padėti?


Išskyrus visų jūsų duomenų šifravimą ir įsilaužėlių saugojimą, yra daugybė priežasčių, kodėl turėtumėte naudoti VPN.

Geriausias nešiojamojo kompiuterio VPN

Žemiau mes išvardijome geriausius nešiojamųjų kompiuterių VPN. Visos šios paslaugos palaiko „Windows“ ir „MacOS“, užtikrina puikų šifravimą ir atblokuoja svetaines iš viso pasaulio. Norėdami gauti daugiau informacijos apie bet kurią iš žemiau pateikto sąrašo paslaugų, spustelėkite teikėjo svetainę arba slinkite žemyn, norėdami pamatyti kiekvienos VPN paslaugos santrauką..

 1. „ExpressVPN“

  - Žaibiškai | Programos visoms platformoms | 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas

 2. „NordVPN“

  - Paprasta naudoti | Serveriai 60 šalių | Vertė už pinigus

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Priima bitcoin | Serveriai 90 šalių | 2,75 USD per mėnesį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - greitas ir patikimas | Programos visoms platformoms | Tiesioginių pokalbių palaikymas

Nešiojamojo kompiuterio VPN - suvestinės

Žemiau mes apibendrinome viską, kas daro šiuos geriausius nešiojamųjų kompiuterių VPT. Jei jums reikia daugiau informacijos apie bet kurį iš jų, apsilankykite VPT svetainėje arba peržiūrėkite išsamias mūsų VPN apžvalgas.

Geriausias nešiojamųjų kompiuterių VPN: pasvarstymai

Ar galite nemokamai gauti nešiojamojo kompiuterio VPN??

Labai nedaug teisėtų VPT leidžia nemokamai naudotis jų paslaugomis. Taip yra todėl, kad vykdyti ir prižiūrėti VPN tinkle yra brangu ir reikalaujama, kad vartotojai įsigytų prenumeratą. Tačiau gera žinia yra ta, kad kai kurie patikimi VPT teikia ribotas nemokamų „premium“ prenumeratų versijas, kad žmonės galėtų paragauti savo paslaugų. Tai reiškia, kad nemokamai galite naudoti VPN nešiojamajame kompiuteryje, kad atblokuotumėte turinį arba įgytumėte privatumo ir saugumo.

Tačiau jei esate įprastas interneto vartotojas ir nuolat reikalaujate atblokavimo galimybių, privatumo ir „WiFi“ saugumo - turėsite pasirinkti paslaugą iš šio sąrašo ir mokėti už prenumeratą. Taip yra todėl, kad nemokamuose VPN yra duomenų apribojimai ir pralaidumo ribos, skirtos laisviems vartotojams pereiti prie mokamos prenumeratos.

Kitas svarbus dalykas, kurį reikia atsiminti, yra daugybė nemokamų VPN, kurie yra pavojingi. Kai kurie nemokami VPN finansuojami naudojant jų vartotojų duomenis, tai reiškia, kad jie neteikia jūsų reikalaujamo privatumo. Kai kurie nemokami VPN yra užpildyti šnipinėjimo ir reklaminėmis programomis, kurios kels pavojų jūsų duomenims.

Dėl šios priežasties mes primygtinai raginame atsiriboti nuo visko, išskyrus patikimus nemokamus VPT, užtikrinančius visišką privatumą ir saugumą. Įrodyta, kad net kai kuriuose nemokamuose „Google Play“ parduotuvėje esančiuose VPN, turinčiuose vartotojų pritarimus, yra šnipinėjimo programų.

Nešiojamųjų kompiuterių interneto kameros įsilaužimas: tikra grėsmė

Nors nešiojamojo kompiuterio interneto kameros įsilaužimo mintis gali atrodyti kaip iš sąmokslo tinklalapio ar Mato Damono filmo, tai yra tikras pavojus, kuris gali smarkiai pažeisti jūsų privatumą. Dar daugiau nerimo kelia tai, kad Rusijos paaugliams įsilaužėliams gali būti net ne pati didžiausia grėsmė, kai kyla tokio pobūdžio įsilaužimai.

GCHQ (Jungtinės Karalystės NSA versija) padarė antraštes, skirtas naudoti šnipinėjimo įrankius, tokius kaip „Nosy Smurf“ ir „Gumfish“..

Šie šnipinėjimo metodai dar labiau padidina nepasitikėjimą vyriausybėmis ir paprastais piliečiais. Tiesiog dar viena priežastis šiandien nustatyti VPN savo nešiojamajame kompiuteryje!

Kaip perkelti dabartinę VPN prenumeratą į naują nešiojamąjį kompiuterį?

Paprastai VPN leidžia vartotojams prisijungti 5 - 7 prietaisai vienu metu.

Jei jau užsiprenumeruojate VPN, gali būti, kad turėsite teisę jį naudoti keliuose įrenginiuose vienu metu. Taigi, jei ką tik nusipirkote naują nešiojamąjį kompiuterį, tiesiog eikite į dabartinę VPN svetainę, prisijunkite naudodami savo kredencialus ir atsisiųskite jums reikalingą VPN programinę įrangą. Baigę atsisiųsti, įdiekite ją ir įveskite savo kredencialus. Dabar esate pasirengęs pradėti naudoti VPN naujame nešiojamajame kompiuteryje.

Atminkite, kad savo VPN galite naudoti nešiojamajame kompiuteryje, staliniame kompiuteryje, mobiliuosiuose įrenginiuose ir planšetiniuose kompiuteriuose - tuo pačiu metu - užsiprenumeravę bet kurį iš šiame vadove esančių VPN..

Bendrinkite savo nešiojamojo kompiuterio VPN su kitais įrenginiais!

Jei turite nešiojamąjį kompiuterį, greičiausiai turite ir išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar kompiuterį. Naudodamiesi aukštos kokybės VPN paslauga, kaip ir tas, kurias jau minėjau aukščiau, paprastai leidžia aktyvuoti VPN keliuose įrenginiuose tuo pačiu metu. Tai puiki žinia, jei norite apsaugoti kelis įrenginius viena VPN prenumerata.

Jei namuose ar biure naudojate nešiojamąjį kompiuterį, taip pat galite sukonfigūruoti VPN maršrutizatoriuje ir aprėpti visus savo įrenginius naudodami vieną VPN ryšį.

Pavadinimo vaizdo kreditas: Kas yra Danny / Shutterstock.com
Kiti vaizdai: aliangi / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me