Naujosios Zelandijos VPT yra pigus būdas užšifruoti visą interneto srautą, kad IPT ir vyriausybė negalėtų stebėti visko, ką darote internete. Naujosios Zelandijos VPN taip pat leidžia apeiti internetinių paslaugų teikėjų nustatytus tinklalapių blokus ir geografinius apribojimus, kurie neleidžia žmonėms pasiekti turinio iš užsienio. Naudodami VPN, „Kiwis“ gauna skaitmeninį privatumą ir visišką prieigą prie viso interneto.

Koks yra geriausias Naujosios Zelandijos VPN?

Rinkoje yra šimtai VPT, todėl Naujosios Zelandijos VPN pasirinkimas gali būti sudėtingas.

 1. „NordVPN“

  - nebrangus VPN, užtikrinantis daugybę aukščiausios klasės funkcijų apakinančiu greičiu

 2. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 3. „ExpressVPN“


  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 4. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

 5. Nevalia

  - greitas ir saugus VPN, kuris puikiai tinka atblokuoti daugiau turinio

Mūsų „ProPrivacy.com“ ekspertai pastaruosius penkerius metus praleido išbandydami, audituodami ir peržiūrėdami svarbiausius pasaulyje VPT. Tai suteikia mums unikalią galimybę žinoti, kurie VPN turi geriausias savybes tam tikriems tikslams. Čia yra trumpas funkcijų, kurių ieškojome rinkdamiesi geriausias Naujosios Zelandijos VPN paslaugas, sąrašas:

 1. Serveriai, esantys visame pasaulyje ir Australijoje bei Naujojoje Zelandijoje: Galimybė prisijungti prie serverių ten, kur jums reikia, suteikia prieigą prie apriboto turinio iš viso pasaulio..
 2. Greitas greitis: VPN greitis yra svarbus visiems, norintiems transliuoti turinį. Naudodamiesi „Netflix“ VPN, abonentai gali pasiekti turinį iš viso pasaulio, įskaitant JAV versiją, kurioje yra dar tūkstančiai filmų ir TV laidų. Visos geriausios Naujosios Zelandijos VPN sąraše esančios paslaugos yra pakankamai greitos, kad jas būtų galima transliuoti HD formatu.
 3. Griežta privatumo politika: VPT yra tik tokios stiprios kaip jų duomenų tvarkymo politika. Visos mūsų rekomendacijos turi neperšlampamą duomenų praktiką, užtikrinančią, kad serveriuose niekada neliktų duomenų, į kuriuos valdžios institucijos galėtų patekti..
 4. Programos visoms platformoms su daugybe aukščiausio lygio funkcijų: Šie VPN veikia visuose įrenginiuose ir turi visas funkcijas, kurių reikia jūsų privatumui namuose ir viešajame „WiFi“ apsaugoti.
 5. Kainos ir kokybės santykis: VPN pramonėje paslaugos kaina ne visada rodo kokybę. Kai kurie pigesni VPT yra beprotiškai geri, tuo tarpu kai kurios brangios paslaugos yra vidutiniškos. Šioje apžvalgoje mes rekomendavome paslaugas, turinčias geriausias savybes už priimtiną kainą.

Naujosios Zelandijos VPN serverių sąrašas

Šiame straipsnyje rekomenduojami VPN turi serverius Naujojoje Zelandijoje...

 • „NordVPN“ - 40 serverių (viename serverių centre)
 • „CyberGhost“ - 10 serverių
 • „ExpressVPN“ - 1 serveris (teikiantis šimtus IP adresų)
 • „PrivateVPN“ - 1 serveris
 • Nevalia - 1 serveris

Kas yra Naujosios Zelandijos VPN?

Virtualus privatus tinklas (VPN) yra internetinė paslauga, kurią atsisiunčiate į savo įrenginius. Geriausiuose Naujosios Zelandijos VPT yra programų visoms platformoms, kurias vienu metu galite naudoti telefone, planšetiniame kompiuteryje, nešiojamuosiuose kompiuteriuose ir staliniuose kompiuteriuose..

Kai tik naudojate VPN programą prisijungdami prie VPN serverio, visas žiniatinklio srautas, gaunamas ir išeinantis iš jūsų kompiuterių, yra užšifruotas - tai reiškia, kad niekas negali jo pasiekti. Tai apsaugo jus nuo įsilaužėlių, kai naudojatės viešosiomis „WiFi“ prieigos taškais. Tai taip pat neleidžia vyriausybei ir jūsų IPT jus sekti.

Atblokuokite visą apribotą turinį

Daugelis žmonių perka VPN dėl privatumo. Tačiau puikus dalykas, kai Naujojoje Zelandijoje naudojamas VPN, yra tai, kad jūs taip pat galite jį naudoti norėdami nuslėpti savo IP adresą. Tai sustabdo jūsų aplankytų svetainių žinojimą, kur esate, ir neleidžia jums sekti jūsų.

Tai taip pat leidžia apsimesti, kad esate kitoje šalyje, kad pasiektumėte daugiau turinio:

 • Pasiekite ribotas geografines paslaugas, tokias kaip „BBC iPlayer“ ar „Netflix US“
 • Pasiekite svetaines, kurias cenzūruoja vyriausybė arba blokuoja interneto paslaugų teikėjai
 • Pasiekite TV srautus Australijoje ar visame pasaulyje
 • Stebėkite geografiškai ribotas sporto varžybas ir mokėkite už užsienio transliacijas, mokėdami už peržiūras
 • Naudodamiesi tik Naujosios Zelandijos svetainių paslaugomis, kai esate atostogaujantys
 • Atblokuokite srautinio transliavimo svetaines, tokias kaip įdėjimo įrankiai, arba atsisiųskite piratų įlankoje

Būkite saugesni internete naudodamiesi Naujosios Zelandijos VPN

Kiekvieną kartą prisijungdami prie interneto viešajame „Wi-Fi“ tinkle atveriate save įsilaužėliams. Nesaugiai nustatę „WiFi“ interneto prieigos taškus, elektroniniai nusikaltėliai gali pasiekti jūsų duomenis viešajame tinkle. Tai gali leisti vagims pavogti jūsų prisijungimo duomenis, slaptažodžius ir banko ar kredito kortelės duomenis. Prisijungimas prie viešojo „Wi-Fi“ taip pat atveria kelią į piktų dvynių taškų grėsmę. Tai yra viešos „WiFi“ interneto prieigos taškai, kuriuos įsilaužėliai įsteigė vietose, kur, jūsų manymu, jie bus sukurti - sukurti, kad apgaulėtų jūsų duomenis.

Šifravimas, kurį suteikia VPN, leidžia jums naudotis viešuoju „WiFi“ be rūpesčių. Galite prisijungti prie interneto bet kur ir dėl stipraus VPN šifravimo niekas niekada negali pasiekti jūsų srauto, įskaitant visus jūsų slaptus duomenis.

Naujosios Zelandijos VPT išvada

Nesvarbu, ar norite apsaugoti savo privatumą nuo vyriausybės stebėjimo, ar norite pasiekti blokuotas svetaines - Naujosios Zelandijos VPN yra tai, ko jums reikia.

Yra žinoma, kad Naujosios Zelandijos vyriausybės ryšių saugumo biuras (GCSB) bendradarbiauja su NSA, o dalyvavimas „Penkių akių“ stebėjimo susitarime yra didelis rūpestis visiems, vertinantiems privatumą..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me