Meksikos VPT


Visiems, gyvenantiems Meksikoje ar lankantiems juos, reikia būdo, kaip patobulinti pasaulines paslaugas.

Jiems taip pat reikalinga privatumo apsauga nuo veiklos atsekimo, ypač atsisiunčiant autorių teisių saugomą medžiagą.

Tai ir dar daugiau galima lengvai pasiekti Meksikos VPT.

Geriausias Meksikos VPT

Vėliau apie šią ataskaitą galite perskaityti daugiau apie tai, kaip veikia VPN ir kaip jie gali jums padėti vykdant veiklą internete. Pirmiausia pažvelkime į penkių geriausių Meksikos VPT sąrašą.

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Meksikos VPN svarstymai

Meksikoje yra nestabili interneto infrastruktūra ir brangus plačiajuostis ryšys. Dėl šių veiksnių plačiajuosčio ryšio prieigos lygis 2016 m. Buvo žemas - tik 11%. Palyginti su vidutine 29% plačiajuosčio ryšio vartotojų baze Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) šalyse. Tačiau Meksika žaidžia pasivyti. Pastaruoju metu sparčiai augant prieigai prie interneto, daugėja išmaniųjų telefonų. Tai daro „WiFi“ interneto prieigos taškus labai patrauklius meksikiečiams, kurie stengiasi sudurti galą su galu.Meksikos VPN svarstymai

Jei jūs kalbate ispaniškai, Meksika yra televizijos dangus. Šalies muilai pritraukia didžiulę auditoriją visoje Lotynų Amerikoje. Tačiau jei jūs emigrantas gyvenate Meksikoje ar lankotės atostogoms, jums gali iškilti sunkumų norint neatsilikti nuo greito dialogo ir aistringų siužetų apie Meksikos dramas. Įsitraukimas į TV svetainių turinį jūsų gimtojoje šalyje taps prioritetu.

Nors interneto skvarba Meksikoje buvo minimali, vyriausybė laikėsi švelnesnio požiūrio į „tinklo“ reguliavimą. Tačiau per pastaruosius kelerius metus augantis interneto aktyvumas patraukė įstatymų leidėjų dėmesį. Vyriausybė ėmėsi priemonių išplėsti investicijas į telekomunikacijų infrastruktūrą.

Telekomunikacijų įstatymas

Telekomunikacijų teisė

Dėl šio išplėtimo 2014 m. Buvo priimtas Telekomunikacijų įstatymas. Šis įstatymas panaikino telekomunikacijų teikimą ir nubrėžė šalies kabelių sistemos plėtrą..

Deja, klodamas pagrindus interneto bumui Meksikoje, Telekomunikacijų įstatymas taip pat įpareigojo interneto paslaugų teikėjus (IPT) ir mobiliuosius tinklus saugoti naudotojų veiklos žurnalus. Interneto laisvės dienos Meksikoje pamažu artėja prie pabaigos.

Galite būti atsekti pagal savo veiklą iki dvejų metų. Tai yra įpareigotas laikotarpis, kurį reikia saugoti veiklos žurnalus. Meksikos vyriausybė tikėjosi pateikti informaciją kovai su narkotikų ir ginklų kontrabandininkais. Tačiau saugoma veiklos informacija taip pat yra saugoma bet kuriam autorių teisių advokatui su teismo įsakymu.

Kaip veikia VPN?

2014 m. Telekomunikacijų įstatymas įpareigoja IPT ir mobiliuosius tinklus saugoti veiklos žurnalus. Šis reikalavimas netaikomas VPT. VPT perkelia visą jūsų interneto srautą per savo IPT, paslėptų ryšių paskirties adresus. Kompiuterio atsakymai taip pat užmaskuoja kilmės adresą.Kaip veikia VPN

Taigi, net jei interneto paslaugų teikėjas, kuris tvarko jūsų interneto srautą Meksikoje, registruoja viską, jis negauna teisingos informacijos saugoti. Jei kas nors bandys atsekti jūsų veiklą, jis eis keliu į jūsų pasirinktą VPN serverį. Ten takas bus šaltas.

Anoniminis VPT

Anonimiškumas

Visi mūsų sąraše esantys VPT saugo savo klientų veiklą paslaptyje. VPN turi sekti ryšius, kuriuos užmezga jų klientai, kol šie ryšiai vyksta. Jie turi pateikti kryžmines nuorodas, kuris klientas turi kokį maskuojantį IP adresą, kad galėtų persiųsti atsakymus į reikiamą kompiuterį. Tačiau nutrūkus ryšiui, nereikia VPT saugoti tos veiklos įrašų. Mūsų rekomenduojami VPN siekia kuo greičiau ištrinti visus ryšių įrašus. Iš esmės nėra jokios informacijos, kurią galėtų perduoti advokatams, jei jie atvyktų su teismo įsakymu.

Dėl VPN apsaugos jums yra saugesnė atsisiųsti pramogas naudojant „peer-to-peer“ (P2P) tinklus. Kai kurios srautinio perdavimo paslaugos, tokios kaip „Popcorn Time“ ir keli kanalai „Kodi“, taip pat gali jus priversti susidurti su problemomis, todėl, kai naudojate šias paslaugas, srautiniu būdu rekomenduojame naudoti „Kodi“ VPN arba „Popcorntime“ VPN. Taip yra todėl, kad jie pristato autorių teisių saugomą medžiagą nemokėdami už teises į ją.

Regioniniai apribojimai

Dauguma srautiniu būdu perduodamų svetainių suteikia prieigą prie savo turinio savo šalių žiūrovams. JAV ir JK svetainės jus užrakins, jei bandysite patekti į jas iš Meksikos. Srautinės transliacijos serveriai iš jūsų IP adreso gali pasakyti, kad esate Meksikoje.

Regioniniai apribojimai

Prieš įjungdami VPN, turite pasirinkti tarpininkavimo serverį. VPN turi serverius visame pasaulyje. Kai įjungiate VPN, jūsų kompiuterio kliento programinė įranga prisijungia prie nurodyto serverio. Visas ryšys tarp šių dviejų taškų yra visiškai užšifruotas. VPN serveris nukreipia jūsų interneto pranešimus į numatytas vietas. Tačiau serveris pakeičia pradinį IP adresą į vieną savo. Jei pasirinksite VPN serverį toje pačioje šalyje kaip ir srautinio perdavimo paslauga, kurią norite pasiekti, pasirodysite tinkamoje vietoje. Tai atblokuos paslaugą.

Yra dar viena komplikacija patekti į srautinius serverius. Šias paslaugas teikiančios įmonės yra įpareigotos autorių teisių sutartimis apriboti turinio pristatymą į savo šalis. Jie turi imtis visų įmanomų priemonių, kad įvykdytų šiuos įsipareigojimus. Srautinio transliavimo paslaugos žino apie VPN. Jie įgyvendina tikrinimo programas, skirtas aptikti ir blokuoti VPN srautą.

Ne visi VPT gali patekti į kiekvieną srautinio perdavimo paslaugą. Maskuoti VPN ryšio tapatumą yra brangu. Todėl daugelis VPT teikėjų, ypač nemokamų paslaugų, atsisako kovos. Teikėjai, esantys mūsų geriausių Meksikos VPN sąraše, rimtai kovoja su VPN aptikimo sistemomis. Tai yra vieni sėkmingiausių VPT pasaulyje, padedantys klientams patekti į jų pasirinktas transliacijos paslaugas.

Meksikos VPT: Išvada

Pagrindines problemas, su kuriomis galite susidurti, vykdydami internetinę veiklą Meksikoje, galite išspręsti įdiegę VPN. Meksikoje naudoti VPN nėra neteisėta. Jei pasirinksite patikimą paslaugą, kurioje nėra žurnalų, niekada negalėsite atsekti savo interneto ryšio.

Būkite saugūs pasiekdami internetą ir išbandykite vieną iš mūsų rekomenduojamų Meksikos VPT.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me