Naudodami „Mac“ slaptažodžių tvarkyklę užtikrinsite, kad jūsų internetinės sąskaitos būtų saugios ir privačios. Koks turėtų būti bauginantis duomenų pažeidimas, tapo toks įprastas, kad jie prarado galią šokiruoti, tačiau jie vis dar kelia rimtą grėsmę jūsų privatumui.

Geriausia jūsų duomenų gynyba yra naudoti skirtingą tvirtą slaptažodį kiekvienoje jūsų lankomoje svetainėje. Ir „stiprus“ reiškia „vE}“ [apsaugotas el. Paštas] ~ 9VuW]) C + [8 - ne jūsų katės vardas!

Tiesiog mes, vargšai, neprisimename tokio saugaus slaptažodžio, jau nekalbant apie dešimtis jų. Bet laimei, mes neprivalome. Užuot tai davę, galime leisti kompiuterinėms programoms padaryti sunkų įvykį.

Slaptažodžio valdytojai gali sugeneruoti tikrai saugius slaptažodžius kiekvienai jūsų naudojamai svetainei, programai ir internetinei paslaugai, atsiminti juos ir automatiškai užpildyti juos jums visada, kai naudojatės ta paslauga. Iš esmės jie turėtų būti teisingai vertinami kaip svarbiausia jūsų duomenų privatumo didinimo priemonė. Iš tiesų, jei naudojate tik vieną privatumo įrankį, tada jis turėtų būti geras slaptažodžių tvarkytojas.


Geriausi „Mac“ slaptažodžių tvarkytojai

Atlikę daug tyrimų, galime surašyti penkis geriausius „Mac“ slaptažodžių tvarkytuvus. Jei jums reikia daugiau informacijos apie bet kurią iš žemiau išvardytų paslaugų, spustelėkite žemiau esančias nuorodas arba slinkite žemiau šio sąrašo, kad gautumėte santrauką, kas daro šias paslaugas puikias.

 1. Bitwardenas

  - Patogiausias „Mac“ slaptažodžio tvarkyklė

 2. „KeepassXC“

  - Atvirojo kodo slaptažodžio tvarkyklė, skirta apsaugoti visas jūsų „Apple“ paskyras

 3. RoboForm

  - Turi nepaprastai patikimas funkcijas, komplimentuojančias su „macOS“

 4. „macOS Keychain Access“

  - „macOS“ įmontuotas slaptažodžių valdymo sprendimas

 5. Passbolt

  - Trečiųjų šalių patvirtinimas reiškia, kad slaptažodžių tvarkytuve galite pasitikėti

Geriausi „Mac“ slaptažodžio tvarkytojai

Žemiau išsamiau apžvelgėme geriausius „Mac“ slaptažodžių tvarkytojus.

1. Bitwardenas

Apsaugokite savo paskyras naudodami „Bitwarden“ - „Mac“ prieinamiausią ir patogiausią slaptažodį tvarkyklę!

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

 • Palaikomos platformos


  • „Windows“

  • „Linux“

„Bitwarden“ yra atvirojo kodo kelių platformų slaptažodžių tvarkyklė. Visos jo pagrindinės funkcijos yra nemokamos, nors mėnesį už mėnesį galima palaikyti jos kūrėją ir pateikiami keli puikūs (bet nebūtini) priedai. Tarp jų yra galimybė savarankiškai priglobti, kas yra puikus privatumo fanatikų pasirinkimas.

Bitwardenas’Svarbiausia yra tai, kad (beveik) nemokamas atvirojo kodo slaptažodžio tvarkytuvas atrodo gražiai ir yra toks pat paprastas naudoti, kaip ir jo garsūs komerciniai konkurentai. „Safari“, „Chrome“, „Firefox“, „Vivaldi“, „Opera“ ir „Brave“ naršyklių priedai leidžia lengvai ir patogiai automatiškai užpildyti „MacOS“..

Dabar jo kodą visiškai patikrino „Cure53“, jis naudoja stiprią „end-to-end“ šifravimą ir palaiko įvairias dviejų faktorių autentifikavimo formas..

2. „KeepassXC“

„KeePass“ pritaikytas „Windows“, „KeePassXC“ keliais būdais viršija savo pirmtaką.

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

 • Palaikomos platformos


  • „Windows“

  • „Linux“

„KeePassXC“ yra neoficialus puikios „KeePass“ slaptažodžio tvarkyklės, skirtos „Windows“, kelių platformų prievadas. Dabar galima įdiegti originalų „KeePass“ į „Mac“, naudojant „Mono“, tačiau „KeePassXC“ atrodo daug gražiau ir dar daugiau “gimtoji” į „MacOS“.

„KeePassXC“ yra visiškai suderinamas su visomis kitomis „KeePass“ versijomis ir šakėmis ir sklandžiai sinchronizuojamas įvairiose platformose, tiesiog saugodamas .kbdx talpyklas jūsų pasirinktoje debesijos tarnyboje. Šie konteineriai yra labai saugūs ir tik vietoje jų yra iššifruojami, kad būtų visiškai šifruoti nuo vieno iki kito, todėl nesvarbu, ar sinchronizuosite juos naudodami nesaugią platformą (pvz., „Dropbox“)..

Papildomas „Firefox“ ir „Chrome“ naršyklės papildinys (nors ne „Safari“) turėtų leisti tose naršyklėse lengvai užpildyti automatinį užpildymą, tačiau šiuo metu susiduriame su problemomis. Nors „KeePassHttp-Connector“ priedas oficialiai nusidėvėjęs, jis ir toliau veikia puikiai.

„KeePassXC“ nėra toks gražus ar patogus vartotojui kaip „Bitwarden“, o dėl to, kad nėra palaikymo „KeePass“ papildiniams, jis tampa mažiau lankstus nei jo pagrindinė programa. Bet tai puikus, lengvas ir labai saugus kelių platformų slaptažodžių valdymas ir sinchronizavimas naudojant populiariojo atvirojo kodo „KeePass“ .kbdx failo formatą..

3. RoboForm

Stilingas „RoboForm“ požiūris puikiai tinka „Apple“ estetikai - užrakinti slaptažodžius!

 • Kainodara

  1,79 USD
  / mėn

 • Palaikomos platformos


  • „Windows“

  • „Linux“

Mes, „ProPrivacy“, esame didžiuliai nemokamos ir atvirojo kodo programinės įrangos gerbėjai, tačiau mes tikrai pripažįstame kompetenciją, kai ją matome. „RoboForm“ yra aptakus ir stilingas kelių platformų slaptažodžių tvarkytuvas, kuris daro viską, ko tik norite, kad slaptažodžio tvarkyklė padarytų.

Tai apima kelių platformų ir naršyklių slaptažodžių sinchronizavimą, saugias pastabas, žymes, kelis “Tapatybės” skirtas patobulinti formų užpildymą, saugų slaptažodžių siuntimą ir sinchronizavimą ir dar daugiau. Galima įsigyti nemokamą versiją, tačiau tikriausiai verta skirti 2 USD per mėnesį vien už sinchronizavimo funkcijas.

Be viso „Mac“ “Apsaugos centras” programą, visas pagrindines „RoboForm“ funkcijas galima pasiekti naudojant „Safari“, „Firefox“ ir „Chrome“ naršyklių priedus. Yra net „Apple Watch“ programa!

„RoboForm“ yra uždarojo kodo ir valdo JAV kompanija, tačiau tai, kad jis naudoja stiprų šifravimą nuo galo iki galo, turėtų padaryti šiuos taškus akademinius. Jei galite susitaikyti su tuo, kad „RoboForm“ yra patentuotas produktas, tada tai yra vienas įspūdingiausių slaptažodžio tvarkytojų, kuriuos peržiūrėjome.

4. „macOS Keychain Access“

„macOS Keychain Access“ nėra tokia turtinga kaip konkurentų, tačiau yra lengvai prieinama ir paruošta naudoti!

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

Jei turite „Mac“, tada jau turite padorų (jei šiek tiek ribotą) slaptažodžių tvarkyklę - „macOS Keychain Access“. Tai labai padeda atsiminti slaptažodžius, kai juos įvedate į daugumą „Mac“ programų ir „Safari“ prisijungimo formų, vėliau juos automatiškai užpildydami, jei reikia.

Jis automatiškai sinchronizuojamas su jūsų „iPhone“ ir „iPad“, integruojamas su „iOS 12+“ autentifikavimo paslaugų sistema, kad būtų galima sklandžiai užpildyti naujesnius „iOS“ įrenginius daugumoje naršyklių ir daugelyje programų..

Jei esate atsidavęs „Apple“ vartotojas, tada „macOS Keychain Access“ gali patenkinti visus jūsų slaptažodžio poreikius. Bet jei norite sinchronizuoti su ne „Apple“ įrenginiais, turėsite naudoti trečiosios šalies alternatyvą.

Kitas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tas, kad „Keychain Access“ yra susijęs tik su vartotojo vardo / slaptažodžio prisijungimu. Tai automatiškai neužpildo sudėtingesnių formų, neišsaugo banko duomenų, neleidžia prie savo slaptažodžių pridėti failų ar pastabų ar bet kurių kitų dalykų, net ir paprasčiausių trečiųjų šalių sprendimų..

5. Passbolt

Iš pradžių į verslą orientuota tiekėja, „Passbolt“ visiems siūlo stiprius slaptažodžių valdymo sprendimus

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

 • Palaikomos platformos


  • „Windows“

  • „Linux“

Šiuo metu slaptažodžių tvarkyklės rinka yra juokingai konkurencinga. Taigi, užuot naudojęsi įprastomis „LastPass“ ar „1Password“ rekomendacijomis (kurios puikiai tinka „maOS“, jei jos neturite)’turint omenyje labai komercinius uždarojo tipo produktus, tačiau kurie, mūsų manymu, nėra nieko geresni nei „Bitwarden“), paskutinė mūsų rekomendacija yra kažkas šiek tiek kitokio.

„Passbolt“ yra atvirojo kodo komandos slaptažodžių valdytojas. Tai daugiausia skirta įmonėms, tačiau ji puikiai tinka asmeniniam ar šeimos naudojimui. Mokami priglobtieji planai yra, tačiau pagrindinis bendruomenės leidimas yra 100% nemokamas ir gali būti priglobtas savo „Mac“ aparatinėje įrangoje (virtualios mašinos viduje) arba savarankiškai nuomojamoje serverio vietoje..

Visas „Passbolt“ naudojamas kodas yra atvirojo kodo ir trečiųjų šalių nepriklausomai patikrintas. Nors, kaip sako pats Passbolt, “kodo peržiūros darbas niekada nebus atliktas,” iš tikrųjų didžioji jo dalis buvo išsamiai peržiūrėta ir audituota - o tai puiku.

Slaptažodžiai yra valdomi per internetinę sąsają, todėl „Passbolt“ iš esmės tampa platformos agnostika. Naršyklės integracija pasiekiama naudojant „Chrome“ ir „Firefox“ priedus, nors, deja, ne „Safari“. Jei jums reikia atvirojo kodo komandos slaptažodžio tvarkyklės, kuri gerai veikia visose darbalaukio platformose, tada „Passbolt“ sunku įveikti.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me