Kataras „VPN“

Galima rasti šimtus VPT, tačiau tik keli iš jų yra geri. Jei esate Katare ir bandote patekti į užjūrio vaizdo įrašų bibliotekas, galite gaišti daug laiko skaitydami kiekvieną konkurentą rinkoje. Vien tik pirmojo VPN, kurį aptinkate, sumažinimas yra dar viena klaida.

Geriausias Kataras „VPN“

Norėdami išspręsti šią problemą, mes sudarėme penkių geriausių Kataro VPN sąrašą. Siaurindami savo tyrimus iki šių penkių, sutaupysite laiko ir galėsite būti tikri, kad užbaigsite VPN, kuris iš tikrųjų veikia.

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“


  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

 4. „PrivateInternetAccess“

 5. PureVPN

Kataras VPN svarstymai

Katare gyvena autokratinė monarchija, kur netoleruojama politinė opozicija. Nepaisant to, šalies vyriausybė, valdydama prieigą prie interneto, nepraėjo tiek, kiek kitos arabų tautos. „Freedom House“ nemano, kad Katare interneto prieigos kontrolė yra tokia sunki, kad verta jos dėmesio.

Tačiau šalis iš tikrųjų seka savo kaimynus blokuodama prieigą prie svetainių, skirtų suaugusiesiems skirtam turiniui, azartinių lošimų svetainių ir svetainių, kurios gina gėjų teises ir moterų išlaisvinimą. Tuo tarpu savicenzūra sumažina būtinybę blokuoti prieigą prie naujienų svetainių. Tačiau kai ši savikontrolė retkarčiais nutrūksta, Kataro vyriausybė parodo dantis. Manoma, kad Kataro vyriausybė užblokavo angliškas „Doha News“ 2016 m. Gruodžio mėn.Naudojant VPN Katare

Dėl politinės įtampos su kitomis Vidurio Rytų valstybėmis 2017 m. Kataro vyriausybė tapo ypač jautri kritikai. Tačiau vargu ar vietiniai naujienų šaltiniai praneša apie pasipriešinimą vyriausybei. Išorinis pasipriešinimas Kataro režimui iš tikrųjų kelia grėsmę tiems, kurie greičiausiai protestuoja prieš vyriausybės kontrolę labiau nei jų beveik geranoriška vyriausybė..

Kataro valdžios institucijos neriboja prieigos prie socialinės žiniasklaidos svetainių ar interneto telefonijos programų. Tai galima rasti Katare. Tai yra nuostabiai liberali pozicija, palyginti su kitomis Arabijos pusiasalio valstybėmis.

Kataras yra turbūt viena liberaliausių tautų Viduriniuose Rytuose. Tačiau gali būti, kad jums nuobodu dėl smarkiai redaguojamų pramogų, kurias viešai demonstruoti patvirtina šalies cenzūros valdyba. Jei norite naudotis pramogomis iš užsienio, turite naudos iš vienos geriausių interneto infrastruktūrų Viduriniuose Rytuose. Tačiau dėl problemų, susijusių su cenzūra ir autorių teisių sutartimis, užsienio internetinės vaizdo transliacijos paslaugos jūsų neįleis.

Šių regioninių tarpvalstybinės prieigos apribojimų galite išvengti naudodamiesi virtualiu privačiu tinklu (VPN). Naudodamiesi VPN, galite priversti save naudotis vaizdo transliavimo užjūrio paslaugomis užsienyje. Ši sistema verčia jus atrodyti skirtingose ​​vietose ir taip apgauti srautiniu būdu perduodamas svetaines. Šios iliuzijos dažnai pakanka, kad patektų į norimą pasiekti vaizdo įrašų biblioteką. VPT nepriverčia jūsų užsiprenumeruoti paslaugų nemokėdami. Tačiau jie gali jus supažindinti su blokais, kurie neleidžia lankytis vaizdo svetainėse iš užsienio.

Nemokamas Kataras VPN

Yra daugybė nemokamų VPN paslaugų, deja, daugelis jų yra nenaudingos. Mes patariame nenaudoti nemokamo VPN, ypač tokioje šalyje kaip Kataras. Tačiau, jei norite jį naudoti, peržiūrėkite mūsų geriausių VPN paslaugų sąrašą.

P2P parsisiuntimas

2014 m. Kibernetinių nusikaltimų įstatymas labiau susijęs su „melagingų naujienų“ platinimu, o ne su autorių teisių pažeidimais. Įstatymas įpareigoja vietinius interneto paslaugų teikėjus (IPT) 90 dienų saugoti ryšio ir turinio žurnalus. Prokuroras gali nurodyti pratęsti šį terminą.P2P parsisiuntimas

Pagrindinė Kataro įstatymų problema yra jos laisvas posakis. Vienintelė rizika, kurią kibernetinių nusikaltimų įstatymas gali kelti tiems, kurie naudojasi užsienio pramogomis, yra kankinimai. Katare dar nebuvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn už autorių teisių piratavimo atvejus, kai atsisiunčiami bendraamžiai (P2P). Tačiau kibernetinių nusikaltimų įstatymas įžeidžiančios medžiagos platinimą apibrėžia kaip nusikaltimą. Deja, failų bendrinimo protokolų pobūdis reiškia, kad kai atsisiunčiate failą, taip pat suteikiate to failo segmentus kitiems. Todėl, jei Kataro cenzoriai nepatvirtino jūsų atsiųsto filmo, valdžios institucijos gali jus patraukti baudžiamojon atsakomybėn už to failo „platinimą“..

Kai naudojatės užsienio vaizdo transliacijos paslaugomis, įsitikinkite, kad nekopijuojate tų filmų ar laidų į DVD, kad kiti galėtų juos žiūrėti. Tai taip pat gali suteikti jums įsitikinimą už platinimą.

Srautinės paslaugos

Autorių teisių sutarčių ir nacionalinių įstatymų sudėtingumas neleidžia vaizdo transliacijų paslaugoms teikti savo turinio visame pasaulyje. Internetas yra puiki terpė pramogoms platinti. Tačiau vaizdo įrašų svetainės turi apriboti prieigą prie konkrečių šalių, nes jos moka tik už teisę rodyti turinį tose vietose, kuriose susitaria su autorių teisių savininkais..

Vietos cenzūros standartų laikymosi svarba taip pat reiškia, kad vaizdo paslaugos turi apriboti tarpvalstybinę prieigą. Filmą iš JAV gali būti galima rasti Katare, tačiau jis bus labai suredaguotas, kad būtų pašalintas dialogas ir žvilgsniai, nepriimtini pagal vietos įstatymus. Internetinės vaizdo įrašų svetainės Katare turi užtikrinti, kad jūs galite žiūrėti tik Kataro patvirtintus tų laidų redagavimus.

Kataro vyriausybė jums netrukdys, jei pateksite į JAV srautinių transliacijų svetainę savo namuose, kad galėtumėte nedelsdami peržiūrėti. Vis dėlto vaizdo transliacijos svetainė bandys jus sustabdyti. Štai kodėl jums reikia VPN. Jei norite iš Kataro žiūrėti JAV pramogas internete, įdiekite VPN, kuriame yra serveris JAV. Laimei, beveik visos VPN paslaugos turi JAV serverius. Įdiegę VPN, galėsite lengvai naudotis Amerikos transliacijos paslaugomis. Jei jus domina prieiga prie „Netflix“, peržiūrėkite mūsų „Netflix“ VPN vadovą.

Kaip naudotis užsienio transliacijos paslaugomis?

Pirmiausia atidarykite VPN programą, pasirinkite JAV serverį ir įjunkite VPN. Kai tik jis veiks, pasirodys, kad esate JAV. Dabar eikite į pasirinktą JAV pramogų svetainę. Visas jūsų ryšys praeina per paskirtą JAV serverį. Jis nurodys adresą visiems siunčiamiems pranešimams, o ne jūsų.Geografinio turinio paslaugos

Prisijungdami prie Jungtinių Valstijų VPN serverio, JAV vaizdo paslaugos turėtų leisti jums žiūrėti jų turinį. Tačiau vaizdo transliacijos paslaugos supranta, kad žmonės naudoja VPT norėdami apeiti savo regioninius apribojimus. Jie bando blokuoti užklausas, kurios pateikiamos per VPN. Štai kodėl labai svarbu pasirinkti puikią paslaugą, nes ne visi gali apeiti šias VPN aptikimo sistemas. Jei turite „Netflix“ prenumeratą ir norite patekti į kitos šalies pramogų katalogą, o ne „Kataro“ versiją, susidursite su kai kuriomis išsamiausiomis aptikimo sistemomis pasaulyje..

Geriausias Kataro išvadų VPT

Visi mūsų sąraše esantys VPN gali praeiti iš „Netflix“ VPN aptikimo sistemų. Taigi jie gerai veiks su visomis srautinio perdavimo paslaugomis. Jei norite žiūrėti laidas iš kitų šalių nei JAV, įsitikinkite, kad užsisakėte VPN tose vietose esančius serverius.

Jei jūsų IPT išlaikys jūsų ryšių turinį, galite patekti į bėdą Katare. Tačiau VPT ne tik leidžia atrodyti, kad esate kažkur kitur, bet ir šifruoja visus jūsų ryšius ir nukreipia visas užklausas į VPN serverį. Tai reiškia, kad jūsų interneto paslaugų teikėjas negalės pamatyti jūsų užklausų turinio ar vaizdo serverio grąžinto kodo. IPT taip pat nežinos, kuriomis paslaugomis naudojatės, nes kol įjungsite VPN, visi jūsų ryšiai bus nukreipti į pasirinktą serverį.Geriausias Kataro VPN

Įdiegus VPN atsiveria daug pramogų galimybių. Tačiau VPN neprivers jūsų nemokamai naudotis prenumeratos paslaugomis. Tai taip pat neapsaugo jus nuo persekiojimo už dalykus, kuriuos rašote socialinėje žiniasklaidoje ar tinklaraščių žinutėse. Nepamirškite būti atsargūs dėl to, ką skelbiate Katare, ir neužsiimkite veikla, kuri gali būti suprantama kaip įžeidžiančios medžiagos „platinimas“. Išskyrus tai, mėgaukitės bet kurio iš penkių geriausių Katare pateiktų VPN sąraše pateiktų sąrašą, kad apsaugotume jūsų internetinius perdavimus ir suteiktume jums prieigą prie užjūrio paslaugų..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me