Ispanija yra Europos šalis, kuri, kaip žinoma, cenzūruoja savo internetą.Ispanijos VPT

Be to, Ispanijos vyriausybė taip pat praktika griežta kovos su piratavimu politika.

Taigi, nesvarbu, ar lankotės, ar gyvenate Ispanijoje, įsitikinsite

Ispanijoje neteisėta kankinamoji veikla gali būti laikoma pavojinga - tai žlugdo todėl, kad Ispanijoje yra gana gera interneto infrastruktūra, kurioje teikiamos standartinės paslaugos, teikiančios 10 Mbps greitį, ir didelės spartos, 100 Mbps, paslaugos..

Emigrantams, keliaujantiems į užsienį, šie dideli srautiniai greičiai gali pakeisti pasaulį, bandant prieiti prie TV laidų ir filmų iš namų.


Liūdnai, neįmanoma pasiekti šių internetinių srautinių transliacijų paslaugų be VPN dėl autorių teisių politikos ir geografiškai riboto turinio.

Geriausi Ispanijos VPT

Apžvelgėme daugiau nei 150 VPT teikėjų per pastaruosius penkerius metus ir štai koks yra geriausias pasirinkimas.

Jei norite sužinoti, kodėl naudinga naudoti VPN Ispanijoje, skaitykite mūsų straipsnį.

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

 5. „IPVanish“

Kas yra VPN?

VPN arba virtualus privatus tinklas yra paslauga, kuri teikia saugumą, privatumą ir anonimiškumą. Kai naudojatės VPN paslauga, savo buvimo vietą maskuojate vieta, kurią pateikė jūsų VPN teikėjas.Kas yra VPN

Kitaip tariant: jei esate Ispanijoje ir norite gauti prieigą prie TV transliacijų paslaugų JK, jūs tiesiog apsimetate esąs JK, o TV transliacijos paslauga nebus išmintingesnė..

Ispanijos VPN yra būtinas dėl įvairių priežasčių, įskaitant vengimas vyriausybės stebėjimo ir interneto cenzūros, taip pat prieiga prie geografiškai riboto turinio, saugumas viešajame „Wi-Fi“ tinkle ir asmeninis buvimas vykdant P2P veiklą.

Ispanijoje reikia naudoti VPN, nes tai suteikia svarbų papildomą apsaugos ir saugos lygmenį, kuris yra labai svarbus šių dienų skaitmeniniame amžiuje..

Kaip nustatyti VPN

Laimei, VPN Ispanijoje nustatyti yra labai paprasta:

Kaip nustatyti VPN

 1. Pasirinkite vieną iš mūsų Ispanijai rekomenduojamų VPN
 2. Užsiregistruokite VPT
 3. Atsisiųskite atitinkamą savo OS failą
 4. Įdiekite VPN savo sistemoje
 5. Įdiegę atidarykite VPN
 6. Prisijunkite prie bet kurio norimo serverio
 7. Jūs esate pasiruošę ir saugūs nuo vyriausybės priežiūros!

Mūsų rekomenduojamas VPN Ispanijai yra dabartinis sandoris

„ExpressVPN“
, nes jis siūlo geriausią iš visko (Daug serverių vietų, šifravimas karinio lygio ir yra Rumunijoje).

Mobilusis VPN

Visi iš Šiame sąraše esantys VPN siūlo „iPhone“ ir „Android“ įrenginių VPN. Tai yra idealu, nes VPN jūsų mobiliajame įrenginyje yra toks pat reikalingas kaip ir jūsų kompiuteryje.Mobilusis VPN

Pvz., Jei dažnai jungiatės prie viešųjų „WiFi“ prieigos taškų, mobilusis VPN padės apsaugoti jus nuo nepageidaujamų trečiųjų šalių atakų..

Ar VPT yra teisėtas?

Taip, VPN Ispanijoje yra legalūs. Paprastai VPN daugelyje šalių yra teisėtos, nors naudojant VPN skaitmeniniam nusikaltimui, žinoma, prieštarauja įstatymai. Taigi svarbu protingai pasirinkti VPT teikėją. Pvz., Jei naudojate savo VPN norėdami dalyvauti nelegalioje P2P veikloje, norite VPN, kuriame nėra žurnalų.

Ispanijos VPT

Prieš pasirenkant Ispanijos VPT, reikia atsižvelgti į įvairius dalykus - pradedant serverių vietomis ir baigiant bendru serverių greičiu. Štai sąrašas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš pasirenkant VPN teikėją:Dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti

 • Serverio vietų skaičius
 • Serverių greitis
 • Registravimo politika (pirmenybė teikiama ne žurnalams)
 • Šifravimo stiprumas
 • Siūlomi protokolai
 • Papildomos apsaugos funkcijos
 • Vienu metu leidžiamų jungčių skaičius
 • Šalis, kurioje yra VPN

Tai tik keli iš daugelio veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų VPN vadove pradedantiesiems.

Interneto cenzūra

Ispanijos vyriausybė yra žinoma dėl blokuoti svetaines, kuriose reklamuojamos nepageidaujamos politinės nuomonės, pirmiausia reaguodama į tam tikras aktyvistų grupes, propaguojančias Katalonijos nepriklausomybės referendumą. To pavyzdys yra 2017 m. Spalio 10 d., Kai Ispanijos civilinė gvardija užblokavo prieigą prie kataloniškosios „WhatsApp“ nepriklausomybės grupės.Interneto cenzūra

Kai naudojate VPN, jums nereikia jaudintis, kad Ispanijos vyriausybė blokuoja prieigą prie politinių darbotvarkių, su kuriomis nesutinka. Be to, jums nereikės nerimauti, kad susidursite su problemomis, naudodamiesi savo teise laisvai kalbėti.

Jau neminint, Ispanijos vyriausybė neseniai pasiūlė uždrausti memes socialinėje žiniasklaidoje. Reforma panaikins „asmens garbę pažeidžiančių vaizdų sklaidą“. Jei Ispanijos vyriausybė tęs šią reformą, nėra jokios abejonės, kad būtina naudoti VPT..

Vyriausybės priežiūra

Nepaisant Ispanijos tvirtinimo jie nedalyvauja vyriausybės veikloje, įvairiose ataskaitose tvirtinama kitaip buvo išleista pastaraisiais metais.Vyriausybės priežiūra

To pavyzdys yra 21-erių Cassandra Vera, Mursijos miesto studentė, „Twitter“ paviešinusi juokelius, kad „šlovinamas terorizmas“. Atsakydama į savo juokelius ji buvo nuteista visiems metams kalėjimo.

Tai tik dar daugiau priežasčių naudoti VPN Ispanijoje - svarbu apsaugoti save ir savo laisvę. Paskutinis dalykas, kurio norite, yra pasidalinti anekdotu ar nuomone socialinėje žiniasklaidoje, tik jei vyriausybė po kelių mėnesių beldžiasi į jūsų duris, apkaltindama jus terorizmo skatinimu. Paprasčiau tariant, neverta naudoti VPN.

Išvada

Ispanijoje gyvenantys žmonės nusipelno naudotis teise laisvai kalbėti, jie taip pat turėtų turėti galimybę pasiekti mėgstamas TV laidas, internetines transliacijų svetaines ir kitas internetines paslaugas iš viso pasaulio..Ispanijos VPT išvada

Naudodami VPN galite lengvai pailsėti žinodami, kad jūsų ryšys yra saugus ir privatus, net viešose „WiFi“ interneto vietose. Ispanijos VPN gali padėti visa tai ir dar daugiau. Visi šio straipsnio VPT yra idealūs asmenims, gyvenantiems Ispanijoje. Jie jus saugos. Jie jus saugos. Dar svarbiau, kad jie suteiks jums internetinės laisvės, kurios esate verti.

Kiekvienas čia nurodytas VPT siūlo nemokamą bandomąją versiją arba 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Tai reiškia, kad galite išbandyti vieną geriausių šių dienų Ispanijos VPT, nesijaudindami apie tiesioginį įsipareigojimą!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me