Skelbimai yra būtinas blogis tam, kad daugelis svetainių galėtų laisvai naudotis, o pajamas gauna iš išorinių partnerysčių. Deja, šiuo verslo modeliu buvo vis labiau piktnaudžiaujama, nes įkyriais iššokančiaisiais skelbimais, slapukų sekimo priemonėmis ir sukčiai sukėlė didelį vartotojų nuovargį. Laimei, naudodami „Adblock“, „Chrome“ vartotojai gali išvengti erzinančių skelbimų ir sustabdyti reklamuotojų stebėjimą, ką jie daro internete!


Kokie yra geriausi „AdBlock“ „Chrome“ plėtiniai?

Žinoti, nuo ko pradėti, atsižvelgiant į tai, kiek yra „Chrome Adblock“ plėtinių, gali būti painu, todėl išvardėme geriausius 5 šiuo metu „Google Chrome“ pasiekiamus skelbimų blokavimo plėtinius:

 1. „uBlock“ kilmė

 2. „Adblock Plus“

 3. Vaiduoklis

 4. „AdGuard“

 5. „AdBlocker Ultimate“

Geriausias „Chrome“ skelbimų blokatorius: išsami analizė

1. „uBlock“ kilmė

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

„uBlock Origin“ yra visiškai nemokama, panašiai kaip kiti šio sąrašo plėtiniai, ir yra visiškai atvirojo kodo. Tai palaiko neprilygstamą skaidrumą, išskiriantį jį iš kitų, pateikiant statistinį suskirstymą, kaip gerai skelbimų blokavimo priemonė vykdė dabartinę sesiją.

Aukščiausio lygio filtrų sąrašai naudojami blokuoti įsibroviančioms reklamoms, kenkėjiškoms programoms ir stebėjimo priemonėms, įskaitant „AdServer“ sąrašą, „Advanced Tracking List“, „EasyPrivacy“ sąrašą ir kenkėjiškų programų domenus. „uBlock Origin“ taip pat leidžia vartotojams atskirai pasirinkti, ar jie blokuoja iššokančius langus, didelius laikmenos elementus, kosmetikos filtravimą, nuotolinius šriftus ir „JavaScript“ - visa tai išlieka lengva. Kadangi efektyvumas yra pagrindinis prioritetas, „uBlock Origin“ yra idealus santykinai daug išteklių reikalaujančiai naršyklei, pvz., „Chrome“, nes ji apmokestina jūsų sistemą daug mažiau nei kita konkurencija, turinti mažai išteklių.

Mėgsta

 • Laisvas
 • Atviro kodo
 • 10 milijonų + parsisiuntimai
 • Palaikomos 49 kalbos
 • Lengvas

2. „Adblock Plus“

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

Iš pradžių sau davė vardą „Mozilla“’„Firefox“, nuo šiol „Adblock Plus“ tapo vienu iš populiariausių „Chrome“ plėtinių. Dėl atvirojo kodo metodo atsirado nemažai žymių konkurentų, panašių pavadinimų, bet neprisijungusių ‘„AdBlock“’ naudojant „Adblock Plus“’ pirminis kodas. Už ją esanti organizacija yra atsakinga už išsamiausio filtrų sąrašo sudarymą, 52 skirtingų kalbų palaikymą ir plėtinį..

Pastaraisiais metais organizacija susidūrė su kritika dėl savo ‘Priimtini skelbimai’ programa, kuri įtraukia į sąrašą partnerių įmones ir reklamos agentūras. Jis įgalinamas pagal numatytuosius nustatymus, kad teisėtoms svetainėms būtų galima gauti pajamas natūralesniu būdu, tačiau jas galite išjungti ir pritaikyti savo nuožiūra. Tai taip pat yra gana apmokestinama, kai atidaryti keli skirtukai, kurie nėra’nėra gerai, kai pati „Chrome“ kartais gali būti išalkusi.

Mėgsta

 • Laisvas
 • Atviro kodo
 • 10 milijonų + parsisiuntimai
 • Palaikomos 52 kalbos

3. Vaiduoklis

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

„Ghostery“ yra kuriama sutelkiant dėmesį į privatumą, skirtą sustabdyti stebėtojus ir blokuoti reklamą. Plėtinys pagal numatytuosius nustatymus blokuoja skelbimus, svetainių analizę ir suaugusiųjų reklamos stebėjimo priemones, tačiau tai gali būti smarkiai pritaikyta atsižvelgiant į jūsų poreikius. Neblokuoti ir nežinomi stebėjimo įrankiai taip pat anonimi, įjungus patobulintą apsaugos nuo sekimo funkciją.

Nors visi plėtiniai renka anoniminius žmonių žiniatinklio duomenis, kad būtų galima geriau aptarnauti, „Ghostery“ yra vienas iš nedaugelio priedų, leidžiančių jums apie tai žinoti ir leidžiantis atsisakyti sąrankos metu. Plėtinys yra visiškai nemokamas, nors kai kurios nedidelės funkcijos buvo užrakintos už mokamos sienos. Už 2 USD per mėnesį abonentai gali naudotis naujomis aptakios išvaizdos vartotojo sąsajos temomis, istorine blokavimo statistika ir prioritetų palaikymu, tačiau tam reikia susikurti sąskaitą el. Pašto adresu..

Mėgsta

 • Laisvas
 • 2,6 parsisiųsti
 • Palaikomos 14 kalbų

4. „AdGuard“

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

„AdGuard“ yra daugiau nei 5 milijonai atsisiuntimų’Naudotojų bazė yra maždaug perpus mažesnė nei „uBlock Origin“ ir „Adblock Plus“, tačiau jos garbingas 4,7 iš 5 įvertinimų tarp 39 000 vartotojų kalba pats už save. Jos reikalavimas būti “pasaulis’pažangiausias skelbimų blokatorius” tikrai yra diskusijų objektas, bet „AdGuard“’Lengvas požiūris reguliariai lenkia daugumą konkurentų.

„AdGuard“’s Stebėjimo apsaugos filtras yra skirtas pašalinti visas sekimo formas naudojant filtrų sąrašą, net didesnį nei „Ghostery“. Tai yra dviejų kraštų kardas, nes tada reikia daugiau laiko pritaikyti. Ši parinktis yra ypač tinkama tiems, kurie serga vaizdo įrašų reklamomis „Facebook“ ir „YouTube“, tačiau „AdGuard“ pataria vartotojams pasirinkti jos stalines ir mobiliąsias programas, kad būtų galima išnaudoti visas jos paslaugas, nes naršyklės plėtiniai turi savo apribojimus.

Mėgsta

 • Laisvas
 • Atviro kodo
 • 5,7 mln. Parsisiuntimų
 • Palaikomos 46 kalbos
 • Lengvas
 • Blokuoja „YouTube“ skelbimus

5. „AdBlocker Ultimate“

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

„AdBlocker Ultimate“ žada visiškai pašalinti visą reklamą, stebėjimo priemones ir kenkėjiškas programas, nerodydamas gailestingumo. Taip nėra’Nesvarbu, ar tai yra reklamjuostė, iššokantis pop, pop-under, perdanga ar vaizdo įrašas, plėtinys stengiasi, kad jie visi būtų pašalinti. Tai leidžia visiškai palikti jūsų baltąjį sąrašą jūsų rankose.

Tai aukščiausias įvertinimas šiame sąraše - 4,8 žvaigždutės, tačiau jos vartotojų bazėje kol kas yra mažiau nei 1 mln. Būdamas ne pelno siekiančiu projektu, „AdBlocker Ultimate“ pasikliauja aukomis iš savo vartotojų bazės, todėl to nedaro’t atnaujinti taip dažnai, kaip jo konkurencija. Nepaisant to, kūrėjams pavyko palaikyti net 20 kalbų, palaikant nuolatinius bendruomenės lokalizacijos projektus.

Mėgsta

 • Laisvas
 • Atviro kodo
 • 842 000 parsisiuntimų
 • Bendruomenės skatinama lokalizacija

Kodėl man reikalingas reklamos blokatorius??

Kiekviena svetainė teikia skirtingą patirtį, tačiau daugumą jų turi vienas bendras bruožas: visos jos bando susikurti asmeninį jūsų pomėgių profilį, stebėdami jūsų duomenis arba darydamos viską, kas įmanoma, kad priverstų spustelėti skelbimus. Šios reklamos kartais yra įsiterpiančios ir gali apmokestinti jūsų sistemą bandant jas įkelti. Kitais atvejais jie yra apgaulingi ir naudojami platinant duomenis vagiantį kenkėjišką programinę įrangą. Kai kurios svetainės net naudoja kriptovaliutų kodą norėdami išgauti kriptovaliutą fone jūsų aparatinės įrangos ir elektros energijos sąskaita..

Kaip skelbimų blokatorius apsaugos jūsų naršyklę?

Šiame sąraše esantys skelbimų blokatoriai yra sukurti atsižvelgiant į privatumą ir saugumą, padedant apsaugoti jūsų anonimiškumą internete ir apsaugoti jus nuo kenksmingo kodo. Platus filtrų sąrašų pasirinkimas padeda atpažinti sekimo įrenginius, blokuoti skelbimus ir šimtu tūkstančių žinomų internetinių sukčiavimų juodąjį sąrašą. Svarbu kruopščiai pasirinkti skelbimų blokatorių, nes dėl jų vieno paspaudimo prieinamumo bėgant metams atsirado daug kopijuoklių ir sukčių, todėl tokie tyrimai, kaip šis sąrašas, yra būtini. Jei mūsų sąrašas nepadaro jūsų apgaulės, peržiūrėję atsiliepimus ir pamatę, kiek žmonių įdiegė plėtinį, gali padėti išspręsti jūsų įtarimus.

Plėtinių alternatyvos

Plėtiniai visada bus naudojami naršyklėje, prie kurios jie yra prisijungę, net ir pagal tuos pačius kriptografinius apribojimus. Nors „Google“ patikina vartotojus, kad nesistengia sunaikinti skelbimų blokavimo plėtinių, bendrovės „Manifest v3“, išleista 2018 m. Spalio mėn., Siūlo ilgą taisyklių sąrašą, kuris galiausiai galėtų kliudyti šiems konkretiems papildiniams. Šį dokumentą vis dar koreguoja reklamos kompanija, tačiau „Ghostery“ pagrasino antimonopoliniu ieškiniu, jei jis praeis dabartine būkle.

Nors tai gali reikšti sunkius naršyklės plėtinių laikus, vis dar yra daugybė alternatyvių skelbimų blokavimo būdų naršant internete, pvz., Darbalaukio programos, VPN su papildomomis funkcijomis ir į maršrutizatorių įkeliami skelbimų blokatoriai.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me