Nors Italija yra Europos Sąjungos narė, tai dar nereiškia, kad esate saugūs naršydami internete.„VPN Italy“


Todėl, visada turėtumėte imtis papildomų saugumo priemonių, pavyzdžiui, naudodamiesi Italijos VPN.

Papildomai, VPT leis jums pasiekti geografiškai ribotą turinį tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Rai TV“. Taigi ne tik atgausite savo privatumą, bet ir galėsite žiūrėti fantastinius pasirodymus ir filmus, kad ir kur būtumėte. Be papildomų mokesčių.

Geriausi Italijos VPT

Peržiūrėkite toliau pateiktą mūsų VPN, kuriuos geriausia naudoti Italijoje, pasirinkimą.

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

  - Didelės vertės VPN su serveriais, skirtais suteikti prieigą prie itališkų „SkyGo“ ir „Netflix“

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Naudojant VPN Italijoje: sumetimai

Perskaitykite toliau pateiktus punktus, kad sužinotumėte, kodėl svarbu naudoti VPN. Be to, pabrėžiame Italijos įstatymų poveikį privatumui ir saugumui.

Italijos spaudos laisvė

Italijos spaudos laisvėItalija yra labai politiškai poliarizuota šalis.

Todėl daugelis šalies naujienų yra iškreiptos, o jų apimtis ribota.

Be to, kitus naujienų šaltinius galima greitai apriboti naudojantis autorių teisių ir šmeižto įstatymais.

Nors didžioji jos dalis yra ankstesnės vyriausybės liekana, ji tebėra paplitusi ir šiandien. Taigi apsisaugoti nuo teisminio persekiojimo, labai rekomenduojama naudoti VPN Italijoje. Tai leis jums pasiekti riboto naudojimo naujienas ir apsaugoti jus, jei skelbiate riboto turinio skelbimus.

Laidų rinkimas

„Autistici / Inventati“ yra itališko saugaus el. Pašto paslaugų teikėjas, kuris taip pat gali padėti apsaugoti jūsų asmeninius ryšius. Tai labai svarbu Italija labai nori rinkti laidus ir greitai gauti asmeninę informaciją (be orderių).Laidų rinkimas

Šiomis dienomis duomenų nešifravimas yra tiesiog blogas. Nors yra būdų, kaip užtikrinti, kad galimos vietinės rinkliavos iniciatyvos nepakenktų jūsų duomenims.

Taikomosios laidos programos paprastai (nors ne visada) vyksta šalies sienose. Tokiu atveju, įsitikinę, kad prisijungiate prie užsienio VPN serverio, turėtų jus apsaugoti. Tai apsaugotų jus nuo bet kokių vyriausybinių agentūrų ar klausytojų.

Autorių teisių problemos

Autorių teisės Italijoje

Italijos vyriausybė turėjo masinis susidorojimas su interneto privatumo ir autorių teisių problemomis, tiek, kad JAV vyriausybė juos gyrė! Buvo daugybė atvejų, kai tinklalapiuose buvo panaikintos tik nedidelės problemos.

Kaikurie iš šitų atvejai sutampa su spaudos laisve (žr. aukščiau) - ir siekiama apriboti žmonių galimybę naudotis platesnėmis naujienomis.

Šmeižtas

Taip pat pagrindinė problema buvo šmeižtas,

ir vienu konkrečiu atveju „Facebook“ vartotojui buvo įsakyta sumokėti baudą už tai, kad šmeižia savo darbdavį savo „Facebook“ puslapyje - teismo procesas, kuris gali atverti daug durų panašiems veiksmams.

Tai tik keletas pagrindinių problemų, parodančių, kiek jums reikia nerimauti dėl savo privatumo, ir kodėl turėtumėte imtis papildomų veiksmų tam.

Kova su piratavimu

Neseniai buvo daugybė naujų kovos su piratavimu įstatymų, kurie dar labiau apsunkina failų mainus ir P2P Italijoje. Metų bėgyje viskas buvo santykinai silpna ir nereglamentuojama. Dabar atrodo, kad švytuoklė sukasi toliau ir toliau kita linkme.Italijos kovos su piratavimu įstatymai

Autorių teisių savininkai džiaugėsi, kai Italijos vyriausybė priėmė kovos su piratavimu pataisas.

Faktiškai, avaldžios institucijoms net nereikia organizuoti teismo proceso, kad būtų užkirstas kelias svetainėms, kuriose yra piratinio turinio arba yra nuorodos į jį. Ir nors daugelis vidaus grupių, įskaitant IPT, teigė, kad nauji įstatymai pažeidžia žmogaus teises, nauji sprendimai vis dar galioja.

Peržiūrėkite mūsų geriausią torrentų VPN straipsnį ir sužinokite daugiau.

Italijos VPN serveriai

Šiame straipsnyje pagrindinis dėmesys skiriamas VPT teikėjai, siūlantys serverius, esančius Italijoje. Tačiau naudoti itališką serverį nėra idealu, jei privatumas yra pagrindinė priežastis, dėl kurios jūs naudojate VPN. Taip yra dėl aukščiau paminėtų griežtų autorių teisių gynimo ir įvairių priežiūros klausimų (įskaitant masinį NSA vykdomą Italijos pranešimų stebėjimą).Italijos VPN serveriai

Labiau privatiems vartotojams būtų geriau pasirinkti serverius, esančius Šveicarijoje, Čekijoje, Liuksemburge ar Rumunijoje. Netoliese esančių serverių serveriai padės sumažinti jūsų interneto ryšio pridėtines sumas ir delsą. Nepaisant to, galbūt norėsite prisijungti prie neaiškesnės vietos.

Žiūrėkite „Rai TV“ už Italijos ribų

Taip pat galite naudoti VPN, norėdami pasiekti itališką turinį, būdami ne Italijoje. Yra keli italų kanalai, kuriuos galėjote žiūrėti, bet svarbiausia - „Rai TV“ galite žiūrėti ne Italijoje.

„Rai TV“ yra Italijos nacionalinė transliavimo įmonė, siūlanti 12 internetinių kanalų, kuriuos galite pasiekti naudodamiesi VPN. Dėl regioninių apribojimų „Rai TV“ galima įsigyti ne kur kitur, o Italijoje. Todėl, jei prisijungsite prie Italijos VPN serverio, galėsite jį žiūrėti už Italijos ribų.

Geriausias Italijos VPT: Išvada

Naudoti VPN Italijoje yra taip paprasta, kaip sumokėti už paslaugą ir ją įdiegti. Šiame straipsnyje, mes parodėme jums penkis geriausius Italijos VPN. Geriausias Italijos VPT išvada

Dabar juos galite naudoti norėdami apsisaugoti ir žiūrėti geografiškai ribotas turinys.

Taigi pirmyn ir prisiregistruokite naudotis viena iš šių Italijos VPN paslaugų šiandien, kad apsaugotumėte savo privatumą!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me