Yra daugybė „Fortnite“ naudojamo VPN pranašumų, o tam tikrais atvejais prisijungti ir žaisti reikia „Fortnite“ VPN. Draudžiami IP, lėtas ryšys ir net klaidingai pažymėti sukčiavimai - visi apie tai pranešė nepatenkinti žaidėjai - dėl sutrikdyto žaidimo priežasčių. Naudojant VPN „Fortnite“ gali padėti išspręsti visas šias problemas.


Šiame straipsnyje paaiškiname „Fortnite“ VPN naudojimo pranašumus. Mes įvertiname, kurie VPN yra geriausi maksimaliai padidinti jūsų žaidimą, kartu sumažinant vargo, kurį gali sukelti kai kurie žaidimų kūrėjų principai ir net atsitiktinės klaidos.

Geriausių „Fortnite“ VPT sąrašas

Pažvelkite į žemiau pateiktą lentelę ir sužinokite, ką mūsų ekspertai įvertino kaip geriausius „Fortnite“ VPT.

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Kas yra „Fortnite“ VPN?

VPN leidžia prisijungti prie interneto per tarpinį įrenginį. T. y., Kai esate prisijungę, jungiatės prie VPN serverio, kuris savo ruožtu jungiasi prie interneto jūsų vardu. Visas jūsų srautas nukreipiamas per šį įrenginį, kol jis nepatenka į elektroninę erdvę. Tai turi daug privalumų, iš kurių kai kuriuos labai naudinga naudoti kartu su „Fortnite“.

VPN jungtys gali užšifruoti srautą ir slėpti jūsų buvimo vietą. Naudingiausias „Fortnite“ VPN elementas yra tai, kad prisijungdami „Fortnite“ serveriai nematys jūsų tikrojo IP adreso. Vietoj to, jie matys VPN serverio IP.

Antra, esant tam tikroms aplinkybėms, VPN taip pat gali sumažinti tinklo atsilikimą, kurį jūs galite patirti, ir kad jūs netgi galite būti pašalintas iš varžybų dėl.

Tolesniuose skyriuose pamatysite, kaip šie VPN pranašumai gali būti naudingi žaidžiant „Fortnite“.

Kodėl man reikia „Fortnite“ VPN?

Viena iš dažniausiai minimų ryšio su „Fortnite“ problemų priežasčių yra pasirodęs klaidos pranešimas: „Jūs buvote pašalintas iš varžybų dėl savo IP, VPN, kompiuterio ar apgaudinėjimo. Bandant žaisti „Fortnite“, mes nerekomenduojame naudoti VPN ar tarpinio serverio paslaugų. “

„Fortnite“ žaidėjams tai sukelia panašias emocines reakcijas, kurias patiria „Windows“ vartotojai, matydami Mėlynąjį mirties ekraną. Pati patyrusi tai nėra labai maloni patirtis.

5 geriausi „Fortnite01“ „Vpns“ E1520344864337

„Fortnite“ leidėjas siūlo, kad ši klaida atsirastų esant kelioms sąlygoms. Dažniausiai jūsų IP adresas įtraukiamas į juodąjį sąrašą dėl apgaulės ar kitos draudžiamos veiklos arba dėl neleistinai didelio tinklo atsilikimo. VPN gali padėti išspręsti abi situacijas.

„Fortnite“ paslaugų sąlygų VPT

Prieš įsigydami techninę dalį, kaip „Fortnite“ VPN gali padėti išspręsti šias komplikacijas, panagrinėkime keletą teisinių problemų. Taip, jie gali būti šiek tiek nuobodūs, tačiau jie išsiaiškina, kodėl jums gali reikėti naudoti VPN..

Remiantis „Epic Games“ paslaugų teikimo sąlygomis, bet koks jo paslaugų naudojimas, įskaitant žaidimą „Fortnite“, yra draudžiamas tokiu būdu ar „tikslams, kurie“ yra nelegalūs arba neviršija numatyto paslaugų naudojimo ribų “. Tai reiškia, kad jie turi tam tikrus mechanizmus, kurie gali aptikti vadinamuosius draudžiamus tikslus.

Tačiau jie mini, kad „Epic“ taip pat turi teisę nutraukti jūsų prieigą prie visų ar dalies paslaugų dėl bet kokios priežasties ar be jokios priežasties, įskaitant be apribojimų bet kokį šių sąlygų pažeidimą. “Taigi, jei dėl kokių nors priežasčių jums neleidžiama žaisti „Fortnite“ nėra būtinas Epiko skaidrumas, kodėl buvo imtasi tokių veiksmų.

Tai lėmė ne vieną atvejį, kai vartotojams buvo uždrausta dėl neva nežinomų priežasčių. Iš tikrųjų tai yra vienas iš labiausiai paplitusių skundų, rastų „Epic“ forume.

Dabar reikėtų paaiškinti, kad naudojant VPN su „Fortnite“ jokiu būdu nepažeidžiame paslaugų teikimo sąlygų. Niekur nesakoma, kad toks naudojimas yra draudžiamas. Taigi vien VPN naudojimo paminėjimas aukščiau nurodytame klaidos pranešime gali būti šiek tiek klaidinantis.

Nepriklausomai nuo priežasties, norėdami išspręsti kilusias problemas, galite naudoti VPN.

„Fortnite“ IP adresas uždraustas

Nors neaišku, kokiais mechanizmais „Epic Games“ naudojasi siekdamas nustatyti, ar kas nors pažeidžia jų paslaugų teikimo sąlygas, akivaizdu, koks yra metodas, kuriuo žaidėjams papeikimas tariamai tai daro. Įžeidžiančio žaidėjo IP adresas yra įtrauktas į juodąjį sąrašą arba uždraustas tam tikram laikotarpiui (kelioms valandoms ar dienoms) arba kai kuriais atvejais neribotam laikui..

Geriausias „Fortnite“ VPT

Tai reiškia, kad bet koks bandymas prisijungti iš uždrausto IP adreso duos aukščiau nurodytą klaidos pranešimą. Tokiais atvejais tai, ką gali padaryti VPN, yra tarpininkavimas tarp jūsų ir „Fortnite“ serverių, iš esmės slepiant jūsų uždraustą IP adresą ir pateikiant IP adresą, kurį suteikia jūsų prisijungęs VPN serveris..

Vis dėlto turite atsiminti, kad IP adresas, kurį „Fortnite“ serveriai mato naudodamiesi VPN, taip pat gali būti uždraustas, jei vėliau piktnaudžiaujate šia paslauga ar pažeidžiate „Fortnite“ paslaugų teikimo sąlygas. Taip pat gali būti, kad kitas žaidėjas pasinaudojo „Fortnite“ ir piktnaudžiavo juo per tą specifinį VPN serverį ir uždraudė tą IP adresą dar prieš tai nenaudodamas.!

Šiame straipsnyje išvardytos VPN paslaugos patvirtino, kad jų paslaugos gali būti naudojamos sėkmingai ir veiksmingai prisijungti prie „Fortnite“ serverių, o tai rodo, kad jų serveriams iš tikrųjų leidžiami IP žaidimo tinklo infrastruktūroje. Be to, jie turi šimtus, jei ne tūkstančius IP.

„Fortnite“ tinklo delsos ir vėlavimo sprendimas

„Fortnite“ žaidėjai turi žinoti, kad VPT ne visada yra sprendimas sumažinti delsą ir vėlavimą. VPN verčia jūsų srautą keliauti toliau: dėl to jūsų tinklas sulėtėja maža procentine dalimi (net tada, kai naudojate geriausius VPN pasaulyje). Kuo lėčiau jūsų tinklas, pirmiausia, tuo labiau VPN gali paveikti jūsų interneto greitį. Štai kodėl jums ypač svarbu pasirinkti greitą VPT. Deja, dauguma VPT nėra greita. Tiesą sakant, didžiojoje daugumoje VPN yra lėtai apsunkinami serveriai.

Kartais IPT nustato pralaidumo apribojimus, kai žmonės atlieka daug duomenų reikalaujančias užduotis, pavyzdžiui, žiūri HD vaizdo įrašus ar žaidžia. Čia VPN gali pagerinti jūsų interneto greitį. VPN šifravimas visiškai apeina IPT pralaidumo diapazoną, leidžiant žaisti „Fortnite“ greičiausias jums prieinamas greitis..

Naudodamiesi greita šio vadovo VPN paslauga, pasirinkdami serverį, esantį geografiškai netoli „Fortnite“ serverio, ir pasirinkę tinkamus šifravimo mechanizmus, galėsite sumažinti delsą ir pagerinti savo žaidimų patirtį. Tai kažkas, ką turėsite išbandyti iš savo vietos, ir čia bus naudingos pinigų grąžinimo garantijos.

Atminkite: tai turi būti įvertinta kiekvienu atveju atskirai. Norėdami rasti geriausią serverio vietą, turite iš tikrųjų išbandyti įvairius sprendimus ir pasirinkti geriausią jūsų situacijai.

Kaip nustatyti „Fortnite“ VPN

Taigi, norite įdiegti „Fortnite“ VPN? Kaip jūs praktiškai imtumėtės to daryti, galite paklausti? Na, pirmiausia turite pasirinkti teikėją. Šioje apžvalgoje mes išvardijome penkis geriausius „Fortnite“ VPN.

Galite išbandyti kiekvieną iš jų ir išbandyti, kad pamatytumėte, kas jums labiausiai tinka. Atminkite, kad visos mūsų rekomendacijos suteikia pinigų grąžinimo garantiją, kad jas išbandytumėte be rizikos. Daugybė aukščiau išvardytų paslaugų siūlo nemokamą „Xbox“, „Playstation“ ir asmeninio kompiuterio VPN, tačiau nemokamoms paslaugoms dažnai trūksta greičio ir svarbių funkcijų..

Sekite kiekvieno teikėjo nuorodas šiame straipsnyje ir išsirinkite sau tinkamiausią planą. Kai užsisakysite ir gausite prisijungimo duomenis, galėsite atsisiųsti VPN klientą. Tai programinės įrangos dalis, kuri turi būti įdiegta jūsų kompiuteryje ir naudojama prisijungti prie VPN naudojant jūsų kredencialus.

Šio proceso metu jums suteikiamos kelios parinktys, įskaitant VPN serverio, prie kurio norite prisijungti, vietą ir keletą pasirinkimų dėl šifravimo, kurį norite naudoti. Tolesniuose skyriuose rasite rekomendacijas, kaip tinkamai pasirinkti šiuos parametrus.

Kai sėkmingai prisijungsite prie savo VPN, galėsite prisijungti prie „Fortnite“, kaip paprastai darote žaisdami „Fortnite“.

„Fortnite“ svarstymų VPT

Norint optimizuoti savo žaidimo patirtį, reikia atsižvelgti į keletą aplinkybių.

„Fortnite Speed“ VPN

Žaisdami tokius žaidimus kaip „Fortnite“, kur daugybė žaidėjų visame pasaulyje jungiasi ir kovoja, milisekundės gali būti skirtumas tarp laimėjimo ir pralaimėjimo. Jei pralaimėsite, geriau tai padaryti todėl, kad esate nepatyręs žaidėjas, o ne todėl, kad nepavyko susisiekti su serveriais.

Greitis yra nepaprastai svarbus, todėl reikia išnagrinėti ir įgyvendinti viską, ką galite padaryti, kad išlaikytumėte didelį tinklo greitį. Nepaisant to, svarbu nepamiršti, kad nors greitas greitis yra didelis, jis nėra toks svarbus, kaip mažas delsos laikas. Jei VPN paslauga suteikia greitą įkėlimo ir atsisiuntimo spartą, tai yra nuostabu, tačiau ji taip pat turėtų pasiūlyti mažą tinklo atsilikimą.

Neapdorotas greitis priklauso nuo VPN teikėjo (ir, žinoma, jūsų ryšio su IPT greičio), tačiau delsą labai įtakoja tai, kaip konfigūruojate savo VPN ryšį. Kiti du skyriai pateikia gaires, kaip optimizuoti VPN konfigūraciją.

Serverio vietos

Jūsų pasirinkimas VPN serverio yra gyvybiškai svarbus. Turėtumėte pasirinkti VPN serverį, kuris yra geografiškai artimas „Fortnite“ serveriui, prie kurio prisijungiate. „Fortnite“ turi svetainę pavadinimu „Fortnite Server Status“, kurioje rodoma turimų serverių būsena. Prieš prisijungdami prie savo VPN, visada naudinga pasidomėti šia svetaine, kad rastumėte geriausią serverį, kurį naudoti.

5 geriausi „Fortnite02“ „Vpns“ E1520345010921

Kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje, atsižvelgiant į tai, kurioje pasaulio vietoje esate, geriausi serveriai pasirodys kaip skirtingi serveriai. Kai nustatysite geriausią „Fortnite“ serverį, prisijunkite prie savo VPN ir pasirinkite serverį, kuris yra kuo arčiau „Fortnite“ serverio..

Dabar „Fortnite“ neatskleidžia konkrečios savo serverių vietos, nes daugelis vartotojų forume klausė negavę atsakymo. Nepaisant to, juos prižiūri „Amazon Web Services“ ir Šiaurės Amerikoje sklando gandai, kad jie yra rytinėje JAV pakrantėje, galbūt Virdžinijoje..

Kiekvienu atveju galite eksperimentuoti su įvairiomis VPN serverių vietomis ir iš naujo atidaryti „Fortnite“ serverio būsenos puslapį, kad pamatytumėte, kokius rezultatus gausite. Šiek tiek eksperimentuodami galite optimizuoti savo ryšio greitį, kad gautumėte geriausią įmanomą žaidimo patirtį.

Sauga ir šifravimas

Daugeliui žaidėjų saugumas ir šifravimas per VPN ryšį žaidžiant tokius žaidimus kaip „Fortnite“ kelia ne tiek daug rūpesčių. Tačiau jie iš tikrųjų yra svarbūs, kai pasirenkama konfigūracija daro įtaką jūsų ryšio su serveriais greičiui.

Tai pasakius, jei saugumas jums yra svarbesnis nei greitis, įsitikinkite, kad pasirinkote protingai. Tačiau šiame skyriuje mes pabrėšime, kaip pasirinkti šifravimo konfigūraciją, kuri pagreitins jūsų žaidimą, dažnai tam tikru mastu paaukodama saugumą..

Kiekvienas VPN teikėjas turi skirtingas šifravimo parinktis. Čia yra keletas rekomendacijų, kurios padės jums padaryti geriausią pasirinkimą. Dažniausiai randami šifravimo protokolai yra PPTP, L2TP / IPsec, OpenVPN ir IKEv2..

„Taško į tašką“ tunelio protokolas arba PPTP yra VPN protokolas, kurį lengva nustatyti. Idealiai tinka „Fortnite“ ir reikalauja nedidelių skaičiavimo išlaidų, todėl yra gana greitas, nors naudoja TCP kaip transportavimo protokolą, kuris iš prigimties yra lėtesnis nei UDP. Atminkite, kad tai yra vienas iš mažiausiai saugių pasirinkimų.

2 sluoksnio tuneliavimo protokolas dažnai įgyvendinamas kartu su IP sauga, todėl vadinamas L2TP / IPsec. Tai siūlo geresnį saugumą nei PPTP ir pagrįstą greitį.

Greitas pasirinkimas yra „Internet Key Exchange 2“ versija (IKEv2), kuri laikoma bent jau tokia pat gera kaip L2TP / IPsec. Pirmiausia ji buvo sukurta naudoti su konkrečiomis OS, tokiomis kaip „Microsoft Windows 7“, „Blackberry“ ir „Apple iOS“, todėl ji yra mažiau paplitusi tarp VPN tiekėjų.

„OpenVPN“ yra labai konfigūruojama parinktis, garantuojanti geriausią pusiausvyrą tarp greičio ir saugumo. Jis gali būti sukonfigūruotas naudoti UDP, o ne TCP ir taip suteikti daug geresnę žaidimo patirtį.

Galiausiai šifravimo konfigūracijos pasirinkimas priklauso nuo VPN tarnybos teikiamų parinkčių, taip pat nuo jūsų asmeninės patirties naudojant kiekvieną parametrą.

Žinokite kiekvieno pranašumus ir trūkumus ir toliau keiskite savo konfigūraciją, kol gausite optimalią žaidimų patirtį. Norėdami gauti daugiau informacijos apie šifravimo metodus, saugos funkcijas ir greitį, žiūrėkite išsamų VPN šifravimo vadovą.

„Fortnite“ VPT: Išvada

„Fortnite“ yra greitas ir įdomus smėlio dėžės išgyvenimo žaidimas. Jei kyla problemų dėl ryšio, nes jūsų IP adresas yra uždraustas arba dėl probleminių delsos problemų, geriausias sprendimas yra VPT.

Norint išlaikyti optimalią žaidimo patirtį, reikia pasirinkti tinkamus VPN serverius, pasirinkti tinkamas šifravimo konfigūracijas ir serverio vietas..

Galiausiai „Fortnite“ yra susijusi su žaidimu, jauduliu, nuostabia internetine patirtimi ir tiesiog linksmybėmis. Naudodami mūsų rekomenduojamus VPN ir išsamią analizę, kaip VPN gali būti naudingi jums, galėsite toliau žaisti ir mėgautis žaidimu iki galo.!

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Pavadinimo atvaizdo kreditas: „Syda Productions“ / „Shutterstock“.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie VPN naudojimą pulte, žiūrėkite žemiau pateiktus vadovus:

 • „VPN Xbox One“
 • VPN PS4
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me