Jei neseniai atkreipėte dėmesį į naujienas, žinosite, kad ESPN balandžio 12 d. Išleidžia TV transliacijos paslaugą - tik už 4,99 USD per mėnesį. Televizijos transliacijos paslauga vadinama „ESPN Plus“ ir apims tiesioginį sportą, išskirtinius originalus ir užsakomąją biblioteką, užpildytą gėrybėmis. Deja, dėl geografinių apribojimų tai bus oficialiai pasiekiama tik JAV. Geros žinios yra tai, kad kiekvienas gali atblokuoti ESPN + naudodamas ESPN VPN, kad apsimestų Amerikoje..


Nesvarbu, ar pasirinksite prisijungti prie ESPN + savo televizoriuje, ar ESPN svetainės grotuve „WatchESPN“, „ESPN Plus“ VPN yra idealus sprendimas. Mūsų ekspertai VPN apžvalgininkai per pastaruosius 5 metus išbandė daugiau nei 150 VPN, ieškodami geriausių VPN. Kai reikia srautinio perdavimo, jums reikės greito VPT, priešingu atveju jūs patirsite nuolatinį ir erzinantį buferį..

5 geriausių ESPN VPT sąrašas

Jei norite sužinoti daugiau informacijos, galite slinkti žemyn. Vėliau šiame straipsnyje vėl bus pateikiami penki populiariausi ESPN + VPN ir pateikiamos išsamios suvestinės, kurias galėsite palyginti.

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Geriausias VPN, skirtas ESPN DUK

ESPN Plus apžvalga

„ESPN Plus“ jau kurį laiką yra pasirengusi, ir ji pagaliau turėtų būti išleista 2020 m. Balandžio 12 d. Sakoma, kad ši TV transliacijos paslauga apima daugelį dalykų, kuriuos siūlo „WatchESPN“, išskyrus kabelinės / palydovinės televizijos prenumeratą. t būtina. Geriausia, kad tai yra labai pigu!

Kita vertus, daugelis naujienų portalų praneša, kad „ESPN Plus“ nėra skirtas „laido pjaustytuvams“ (žmonėms, nenaudojantiems kabelinės / palydovinės TV), nes „ESPN Plus“ neįtrauks beveik tokio turinio kiekio, kokį teikia jos kabelis / palydovas. Televizijos atitikmenų pasiūlymai. Žmonėms, gyvenantiems ne JAV, kurie išvis negali gauti ESPN, ši paslauga gali būti tik bilietas!

Kas yra „ESPN Plus“ VPN?

VPT arba virtualus privatus tinklas yra paslauga, leidžianti apsimesti esanti kitoje šalyje, tokiu būdu įgyjant prieigą prie daugelio TV transliacijų paslaugų ir svetainių geografiškai riboto turinio. Be to, VPN teikia užšifruotą ryšį, kuris užtikrins saugumą ir saugumą internete.

VPT yra idealus skaitmeniniam privatumui palaikyti, kad niekas - nei jūsų interneto paslaugų teikėjas, nei vyriausybė, nei kas nors kitas galėtų pasakyti, ką darote internete. ESPN Plus VPN taip pat turi būti ypač greitas. Daugelyje VPN serveriai veikia lėtai, nes greiti serveriai kainuoja daug. Tačiau srautiniai ESPN serveriai to nepadarys. Dėl šios priežasties visi mūsų rekomenduojami ESPN VPN buvo kruopščiai pasirinkti, kad būtų užtikrintas žaibiškas greitis.

Kodėl man reikia VPN su ESPN?

Dėl daugelio paslaugų, ESPN dėl autorių teisių ir licencijavimo apribojimų kenčia geografiškai ribotas turinys. Kitaip tariant, jūs galite pasiekti tik tą turinį, kurį ESPN teikia jūsų konkrečiai šaliai. Tai gali erzinti, ypač jei esate atostogaujantis JAV gyventojas, kuris moka už turinį namo.

Jei mokate už paslaugą, nusipelnėte visko, ką siūlo ši paslauga. Čia atsiranda VPN. Kai derinate ESPN su VPN, galite pasiekti visą jo turinį, nepaisant to, kur esate. Be to, jei ESPN nesiūlomas toje šalyje, kurioje gyvenate, VPN leis jums pasiekti.

Kaip žiūrėti ESPN

Norėdami užsiprenumeruoti ESPN, turite gyventi šalyje, kurioje yra ESPN. Jei keliaujate į užsienį į vietą, kurioje nesiūlo ESPN, jums paprastai pasisektų. Laimei, yra sprendimas.

Pirmasis žingsnis yra trečiųjų šalių paslaugų, tokių kaip „Sling TV“ ar „xfinity“, naudojimasis prieiga prie ESPN tinklo ir (arba) „WatchESPN“. Užsiprenumeravę trečiųjų šalių transliacijos paslaugą, galite prieiti prie savo mėgstamų TV kanalų be kabelinės ar palydovinės TV prenumeratos.

Virtualios kortelės

Deja, norint gauti „Sling TV“ (ir kitas JAV transliacijos paslaugas) gali reikėti galiojančio JAV mokėjimo metodo. Geros žinios yra tai, kad internetu galite gauti virtualų JAV mokėjimo metodą. Naudodamiesi virtualiąja kortele, galite įsigyti „Sling TV“ prenumeratą kaip ir kiekvienas kitas JAV asmuo.

Nors mes patys neturėjome galimybės išbandyti paslaugų, mes išstudijavome geriausias virtualių kortelių apžvalgas ir pateikėme keletą rezultatų. Pirmoji svetainė yra „Entropay“ - internetinė kreditinių kortelių tiekėja, leidžianti atsiskaityti internetu kaip JAV gyventojas. „Money Polo“ yra dar vienas gandas, kad jis yra šiek tiek pigesnis nei „Entropay“. Jei nenorite rūpesčių dėl realios virtualios kortelės, vienkartiniam mokėjimui galite naudoti tokią svetainę kaip „EcoPayz“..

Atminkite, kad prieš įsigydami virtualią kortelę, atlikite keletą tyrimų svetainėje, kurią ketinate naudoti, kad įsitikintumėte, ar ji saugi.

VPT svarstymai

Renkantis VPN teikėją svarbu atsižvelgti į keletą veiksnių. Pvz., Norėdami gauti ESPN VPN, norėsite VPN teikėjo su įvairiomis serverio vietomis (ypač JAV) ir greitas srautas. Pažvelkime į keletą svarbių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš perkant VPN prenumeratą:

 • Serverio vietų skaičius
 • Serverio greitis
 • Šifravimo lygis
 • Privatumo politika
 • P2P politika
 • Paprasta sąranka / patogi naudoti programa
 • Pagalba klientams

Laimei, „ProPrivacy.com“ nurodo, kad prieš pradedant juos rekomenduoti, reikia ištirti rekomenduojamus VPN. Visi šiame geriausiųjų vadove išvardyti VPT yra idealūs ESPN žiūrintiesiems.

Kaip naudoti VPN su ESPN

Naudoti VPN su ESPN yra labai paprasta:

 1. Pasirinkite jūsų poreikius atitinkantį VPN tiekėją
 2. Užsiregistruokite pas juos
 3. Atsisiųskite savo OS tinkamą programinę įrangą
 4. Po diegimo atidarykite klientą
 5. Patikrinkite, ar naudojamas stipriausias šifravimo protokolas (rekomenduojama naudoti „OpenVPN“)
 6. Pasirinkite serverį iš šalies, kurios ESPN turinį norite pasiekti
 7. Prisijunkite prie serverio
 8. Eikite į ESPN svetainę arba „Sling TV“
 9. Mėgaukitės visa ESPN prieiga!

Pažvelkime į penkis svarbiausius ESPN VPN!

Geriausi ESPN VPT: Išvada

Yra milijonas priežasčių, kodėl turėtumėte naudoti VPN užsisakydami ESPN, ir dar daugiau priežasčių, kodėl apskritai turėtumėte naudoti VPN. Dabar, kai „ESPN Plus“ galima įsigyti tokiu pigiu tarifu - naudojant VPN, ESPN staiga tapo puikia galimybe atsiduoti daugybei JAV sporto rūšių iš užsienio.!

Šiame penkiame geriausiame vadove rekomenduoti VPT teikėjai puikiai tinka visiems, norintiems patekti į ESPN be apribojimų. Dar geriau, jie taip pat padės jums pasiekti užblokuotą įvairių paslaugų, tokių kaip „Netflix“ ir „Hulu“, turinį. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Netflix“ VPN naudojimą arba jei norite žiūrėti hulu ne JAV, skaitykite mūsų vadovus.

Taigi, ko jūs laukiate? Išbandykite vieną iš 5 populiariausių ESPN VPN šiandien ir lengvai pasiekite ESPN arba ESPN Plus!

ESPN VPN: „Side-by-side“ suvestinė

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Vaizdo kreditas: aradaphotography / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me