Ar esate užblokuotas iš „World of Warcraft“ (WoW) dėl to, kur gyvenate? Galbūt jūs neužblokuotas, bet jūsų ryšys nutrūksta arba jūsų serveris dažnai nutrūksta. Jei taip, a Oho VPT galėtų būti jūsų problemos sprendimas.


„WoW VPN“

VPN gali leisti jums prisijungti, tarsi esate kažkur neužblokuotas, arba prisijungti prie patikimesnio serverio. Kai kuriais retais atvejais VPN netgi gali sumažinti jūsų ryšio atsilikimą nukreipdamas jūsų ryšį geriau, nei tai daro jūsų IPT.

Per pastaruosius penkerius metus išbandėme daugiau nei 150 įmonių VPN. Mes apžiūrėjome rinką ieškodami paslaugų su geriausios savybės skirtas WoW žaidėjams. Rezultatas yra šis 5 geriausi „World of Warcraft“ VPN.

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Reikia daugiau informacijos? Peržiūrėkite žemiau pateiktą išsamų sąrašą, kad gautumėte daugiau informacijos apie visus šiame puslapyje pateiktus VPN.

Geriausių „World of Warcraft“ VPN sąrašas

Kodėl man reikia WoW VPN??

Dėl kelių priežasčių gali prireikti „WoW VPN“. Kai kurių šalių ar regionų (pvz., Kai kurios Azijos šalys, Iranas ir Krymas) žmonėms neleidžiama prisijungti prie „WoW“ serverių („World of Warcraft“ serveriai vadinami sferomis). Naudodamiesi VPN, galite atrodyti, kad jungiatės iš neužblokuotos vietos.

Kartais galite susidurti su problemomis, net jei jūsų pasaulio dalis nėra užblokuota. Pvz., Galite atsidurti viešbutyje ar kitoje vietoje, kuri neleidžia programoms saugumo tikslais naudoti tam tikrų ryšių prievadų. Jei „World of Warcraft“ reikia tų uostų, jūs taip pat galite būti užblokuotoje šalyje. Naudodami VPN galite visiškai apeiti šias problemas ir mėgautis žaidimais, kur bebūtumėte!

Net jei be problemų galite prisijungti prie sferos, „WoW VPN“ vis tiek galėtų padėti. Kai kuriais atvejais galite naudoti VPN, kad sumažintumėte WoW vėlavimą ir delsą (vadinamą „ping“ žaidime). Nors tai nėra sprendimas, kuris veiks bet kurioje situacijoje, VPN galėtų padėti jums stabilizuoti ryšį arba leisti prisijungti prie skirtingų serverių, kurie gali veikti geriau.

Svarbu suvokti, kad daugeliu atvejų VPT sulėtins jūsų ryšį su „World of Warcraft“ sfera. Šifruojant srautą ir nukreipiant srautą per VPN serverį, galima tikėtis nedidelio greičio praradimo. Tai yra kažkas, ko jums reikės išbandyti save, ir tai yra naudinga VPN pinigų grąžinimo garantija.

Paskutinė „WoW VPN“ naudojimo priežastis yra apsisaugojimas nuo įsilaužėlių ir piktų žaidėjų. Piratai nuolat bando valdyti „World of Warcraft“ paskyras ir netgi užfiksuoti kreditinės kortelės informaciją. VPT gali išlaikyti šiuos roplius. „ESport“ pasaulyje yra pranešimų apie žaidėjus, naudojančius „DDoS“ išpuolius, kad kritikuotų savo oponentus lemiamais momentais. Nors mes negirdėjome apie panašius išpuolius prieš „World of Warcraft“ žaidėjus, VPT apsaugos jus nuo tokių išpuolių, jei jie kada nors bus nukreipti jūsų link..

Pastaba: daugiau apie DDoS prevenciją internetiniams žaidimams galite perskaityti čia.

Kaip pagerinti mano WoW VPN greitį?

Jei norite gauti maksimalų įmanomą našumą iš a „World of Warcraft“ VPN, galbūt norėsite pakeisti VPN numatytąjį protokolą. Norėdami gauti informacijos apie tai, kaip tai padaryti, apsilankykite mūsų „Geriausio žaidimų VPN“ vadove.

Geriausias WoW VPN

Daugeliui „WoW“ žaidėjų šiuo metu nereikia VPT. Bet jei jūsų ryšio taškų sparta yra bloga arba jūsų ryšys vis mažėja, galbūt „WoW VPN“ gali pagerinti jūsų padėtį.

Jei gyvenate kažkur „WoW“ prieiga yra visiškai užblokuota arba kai ISP pralaidumo mažinimas daro įtaką jūsų žaidimams: būtinai išbandykite vieną iš 5 geriausių „World of Warcraft“ VPN. Jie leis jums atsidurti šalyje, kuri nėra užblokuota, kad galėtumėte lengvai prisijungti prie žaidimo. Visi šiame sąraše esantys pasirinkimai taip pat yra puikios bendrosios paskirties paslaugos, suteikiantys jums visus VPN pranašumus, kartu galintys pagerinti jūsų žaidimų patirtį.

Pasinaudokite nemokamais bandymais ir pinigų grąžinimo garantijomis, kurias siūlo šie kokybiški VPT, kad sužinotumėte, ar „WoW“ VPN jums tinka..

Jei norite gauti daugiau informacijos apie žaidimų VPN naudojimą, peržiūrėkite mūsų žaidimų VPN.

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Norėdami gauti daugiau informacijos apie VPN naudojimą su kitais žaidimais ir platformomis, žiūrėkite žemiau pateiktus vadovus:

 • „Xbox“ VPN
 • PS4 VPN
 • Kompiuterio VPN
 • Greičiausias žaidimų VPN
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me