„Whatsapp“ yra viena geriausių pranešimų programų, ypač dėl jos šifravimo. Deja, privatumas, kurį sukuria „šifravimas nuo galo iki galo“, reiškia, kad programa yra įbrėžta iš daugelio tautų. Kai kuriose vietose interneto paslaugų teikėjai (IPT) visiškai blokuoja „WhatsApp“. Laimei, naudodamiesi „WhatsApp“ virtualiuoju privačiuoju tinklu (VPN), bet kur ir bet kur gali vėl pasiekti prieigą prie populiariosios programos.


Patikimas ir patikimas „WhatsApp“ VPT leidžia saugiai apsimesti, kad esate kitoje šalyje. Rezultatas yra tas, kad jūs galite lengvai įveikti vietinius IPT ir vyriausybių nustatytus apribojimus. Tiesą sakant, VPT leis jums įveikti ne tik cenzūrą, bet ir geografinius apribojimus. Tai reiškia, kad galite naudoti VPN ne tik saugiai pasiekti ir naudoti „WhatsApp“, bet ir atblokuoti kitą turinį iš viso pasaulio.

Šiame straipsnyje mes jums papasakosime viską, ką reikia žinoti norint gauti „WhatsApp“ VPN. Aprašome, kas yra VPN ir kaip jis atblokuoja populiarią „Messenger“ programą. Mes taip pat paaiškiname, kaip nustatyti „WhatsApp“ VPN, ir paaiškiname, kodėl turėtumėte atsiriboti nuo kai kurių VPN..

Be to, mes paaiškiname visa kita, ką galite padaryti su patikimu „WhatsApp“ VPT. Tiesą sakant, šio straipsnio pabaigoje mes esame įsitikinę, kad turėsite reikalingos informacijos, kad sėkmingai prisijungtumėte prie milijardų žmonių, šiuo metu naudojančių „WhatsApp“. Pasinerkime!

Geriausi „WhatsApp“ VPN

Žemiau pateikti VPT buvo pasirinkti, nes jie suteikia fantastišką šifravimą ir jie gali apeiti apribojimus. Jie taip pat siūlo fantastines „Android VPN“ ir „iOS“ VPN programas.

 1. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 2. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 3. Nevalia

 4. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

 5. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

Kas yra „WhatsApp“ VPN?

Virtualus privatus tinklas yra paslauga, leidžianti įveikti internetinius blokus ir apribojimus. Tai reiškia, kad galite atgauti prieigą prie „WhatsApp“ vietose, kur ji užblokuota.

VPT tai daro leisdami prisijungti prie VPN serverių tinklo. Kai prisijungiate prie serverio, esančio užsienyje, VPT slepia tikrąjį jūsų IP adresą. Rezultatas yra tas, kad jūs galite pasiekti internetą taip, lyg būtumėte toje užsienio šalyje.

Jei nerimaujate, kad tai atrodo rizikinga, gera žinia yra tai, kad VPT taip pat teikia šifravimą. Deja, daugelis VPT turi šiukšlių privatumo politiką ir (arba) blogai įgyvendino šifravimą. Tačiau šiame vadove kruopščiai atrinkome VPT, nes jie turi vandeniui nelaidžią privatumo politiką ir šifruoti kariškiams.

Šis šifravimas reiškia, kad galite eiti į priekį ir atsisiųsti ir naudoti „WhatsApp“ be rūpesčių.

Ar galiu gauti nemokamą „WhatsApp“ VPN?

Taip tu gali. Rinkoje yra nemokamų VPT. Tačiau daugelis nemokamų VPN paslaugų turi labai nerimą keliančią privatumo politiką, leidžiančią parduoti vartotojo duomenis trečiosioms šalims. Tai didžiulė rizika. Tai visiškai priešinga tam, ką daro gerbiami VPT teikėjai. VPT turėtų užtikrinti privatumą, todėl prieš pradėdami naudoti nepatikimą nemokamą VPN su bloga privatumo politika ir pasenusiu šifravimu, gerai pagalvokite..

Jei tikrai norite naudoti nemokamą VPN, geriausias nemokamas VPN vadovas. Šie VPT teikia nemokamas paslaugas, kurios nesikiša į saugumą. Jie siūlo tas paslaugas, kad paskatintų žmones užsiprenumeruoti pilną kainą. Iš esmės jiems ribojamas atsisiuntimo ir pralaidumo apribojimas. Nepaisant to, mūsų siūlomos nemokamos paslaugos yra geras būdas išbandyti VPN, jei niekuomet nesinaudojote.

Kurį VPT turėčiau gauti, kad atblokuotumėte „WhatsApp“?

Šiame vadove pasirinkome VPN, nes jie turi puikią privatumo politiką ir teikia stiprų šifravimą. Be to, jie turi „slapto režimo“ technologiją, leidžiančią apeiti IPT droselius ir ugniasienes.

Ši technologija yra labai naudinga naudojant VPN JAE, Dubajuje, Irane, Kinijoje ir kitose šalyse, kurios blokuoja VPN naudojimą. Slaptasis režimas užmaskuoja VPN užšifruotą interneto srautą kaip įprastą HTTPS srautą. Jei gyvenate ten, kur svarbus privatumas, būtinai pasinaudokite slaptu VPN režimu.

Be to, visi mūsų pasirinkti VPT turi labai greitus serverius, esančius visame pasaulyje. Jie puikiai tinka siųsti ir gauti didesnius failus, pvz., Vaizdo įrašus, ir siųsti vaizdo pranešimus su draugais.

Dienos pabaigoje jūs galite pasirinkti, kurį VPN pasirinksite. Laimei, visi šiame vadove esantys „WhatsApp“ VPN turi pinigų grąžinimo garantijas. Tai reiškia, kad galite nerizikuodami išbandyti tai, kas jums patinka, prieš nuspręsdami, kuris jums labiau patinka.

Kur yra uždrausta „WhatsApp“?

„Freedom House“ duomenimis, toliau nurodytos vietos laikinai arba visam laikui uždraudė „WhatsApp“:

 • Bangladešas
 • Brazilija
 • Kinija
 • Egiptas
 • Etiopija
 • Jordanija
 • Kazachstanas
 • Juodkalnija
 • Saudo Arabija
 • Gambija
 • Turkija
 • Uganda
 • Zimbabvė

Be to, kai kurios šalys, leidžiančios „WhatsApp“, uždraudžia žmonėms naudotis balso skambučio (VoIP) funkcija. Tai daroma dėl telekomunikacijų bendrovių vyriausybėms daromo spaudimo. Tos tautos yra:

 • Azerbaidžanas
 • Bahreinas
 • Marokas
 • Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Uzbekistanas

Kaip nustatyti VPN ir pasiekti „WhatsApp“

Jei jūsų šalyje „WhatsApp“ bus užblokuotas, turėsite užsiprenumeruoti VPN. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 1. Pasirinkite iš „WhatsApp“ VPN iš penkių aukščiau išvardytų. Geriausias pasirinkimas yra „ExpressVPN“, nes jis turi stiprų šifravimą, daug greitų serverių ir puikią slapto režimo technologiją.
 2. Spustelėkite savo pasirinktą VPN ir užsiprenumeruokite.
 3. Atsisiųskite ir įdiekite programinę įrangą. Nepamirškite įsigyti tinkamos platformos versijos.
 4. Įdiekite programinę įrangą vykdydami ekrane pateikiamus nurodymus. Tai turėtų užtrukti tik keletą akimirkų.
 5. Įsitikinkite, kad nustatymuose pasirinkote slaptą režimą, taip pat „OpenVPN“ šifravimą ir žudymo jungiklį. Išjungimo jungiklis sustabdo bet kokių duomenų nutekėjimą į jūsų IPT, jei nutiktų VPN ryšys.
 6. Dabar, kai visi saugos nustatymai sukonfigūruoti, pasirinkite serverį šalyje, kurioje leidžiama „WhatsApp“.
 7. Eikite į įprastą programų parduotuvę ir atsisiųskite „WhatsApp“. Jei „WhatsApp“ nėra sąraše, gali tekti atsijungti ir prisijungti prie programų parduotuvės naudodamiesi nauja paskyra naudodami adresą iš šalies, prie kurios esate prisijungę (tai pasakytina apie „Apple App Store“).
 8. Dabar, kai, atrodo, esate užsienyje, galite naudoti „WhatsApp“ kaip ir visi kiti!

Jei kyla problemų atblokuojant „WhatsApp“, verta kreiptis tiesiai į savo VPN. Tai gali turėti specialius serverius „WhatsApp“ atblokavimui. Vyriausybės blokuoja interneto svetaines ir internetines paslaugas IPT lygiu. Kai kurie IPT blokuoja IP adresus, priklausančius VPN. Tačiau jūsų VPN greičiausiai turės serverius, kurie nebuvo užblokuoti.

Būtinai naudokite slaptą VPN režimą, nes tai gali padėti apeiti IPT užkardą. Šiame straipsnyje pasirinkome visus VPN, nes jie siūlo fantastišką klientų aptarnavimą ir pinigų grąžinimo garantiją. Nebijokite bendrauti su VPT - jei negalite „WhatsApp“ dirbti, visada galite paprašyti pinigų. Tačiau esame tikri, kad visi šie VPT atblokuoja „WhatsApp“ 2017 m.

Kodėl verta naudoti VPN kartu su „WhatsApp“?

Nuo to laiko, kai „Facebook“ įsigijo „WhatsApp“ 2014 m., Iškilo nemažai saugumo problemų. Turint tai omenyje, verta naudoti VPN kartu su „WhatsApp“, kad jūsų ryšiams būtų suteiktas papildomas saugumo lygis.

Tokios svetainės kaip „Wikileaks“ nuolatos atskleidžia aukšto lygio stebėjimo galimybes, kurias turi tokios vyriausybinės agentūros kaip CŽV ir NSA. Atsižvelgiant į tai, labai rekomenduojama išleisti maždaug 79 USD per metus, kad jūsų „WhatsApp“ komunikacijos ir visi kiti žiniatinklio duomenys būtų įtraukti į kitą tvirtą sluoksnį..

Ar teisėta naudoti „WhatsApp“ su VPN??

Kai kuriose vietose valdžios institucijos areštavo žmones už žinučių siuntimą su „WhatsApp“. Tomis progomis buvo apmokestinti žmonės, siunčiantys nelegalų turinį, pavyzdžiui, aiškią medžiagą, ir šmeižikišką ar šmeižikišką turinį.

Verta paminėti, kad tai nebuvo atvejai, kai vyriausybės iššifravo žmonių žinutes. Atlikdami tyrimą, kurio metu pranešimo gavėjas juos atidavė, valdžios institucijos privertė žmones atrakinti savo telefonus. Tai vis tiek gali nutikti, jei naudosite VPN.

Naudojant VPN, jūsų duomenys yra saugesni. Tačiau kai kurios vietovės rimtai pažeidžiamos naudojant VPN. Taigi, norint paslėpti savo VPT naudojimą nuo IPT, verta naudoti slaptą režimą.

Ką dar galiu padaryti su VPN??

Šiame vadove esantys VPN turi serverius visame pasaulyje. Tai reiškia, kad yra daugybė galimybių! Prisijungę prie serverių visame pasaulyje galėsite saugiai pasiekti ribotas TV srautas, filmus, internetines paslaugas ir paskyras tose šalyse.

Sporto gerbėjams tai reiškia galimybę žiūrėti varžybas iš daugelio skirtingų tautų: pavyzdžiui, Wimbledon per „BBC iPlayer“. „Netflix“ abonentams VPN gali būti naudojamas norint pasiekti didesnį JAV katalogą arba JAV kabelinę televiziją „Sling TV“. VPN bet ką atblokuos, todėl suteikia begalinę laisvę.

Geriausias „WhatsApp“ VPN: išvada

Visame pasaulyje žmonės nori naudoti „Facebook“ „WhatsApp“ pranešimų programą kartu su VPN. Tai leis naudoti „Messenger“ tose vietose, kur jis užblokuotas dėl vyriausybės nustatytų apribojimų.

Šiame straipsnyje esantys VPN buvo specialiai parinkti, nes visame pasaulyje yra greiti serveriai, skirti atblokuoti „WhatsApp“. Be to, visi šie VPN yra patikimi, beveik 100% veikia visuose serveriuose ir turi fantastišką klientų palaikymą..

Dėl to, kad kai kuriose šalyse „WhatsApp“ atblokavimas gali būti įbrėžtas, įtraukėme VPT, turinčius nužudymo jungiklį ir slaptą režimą. Nužudymo jungiklis nutraukia jūsų interneto ryšį, kad įsitikintumėte, jog nutekėjus VPN ryšiui nėra duomenų. Slaptasis režimas slepia VPN užšifruotą srautą kaip įprastą HTTPS srautą, kad IPT jo neatpažintų.

Atsižvelgiant į tai, kur gyvenate, galbūt norėsite naudoti šias funkcijas, todėl būtinai atidžiai perskaitykite santraukas, kad įsitikintumėte, jog gavote sau tinkamą VPN..

Geriausias „WhatsApp“ VPN: suvestinė

 1. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 2. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 3. Nevalia

 4. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

 5. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me