Kiekvienas, kuris apsilanko viešbutyje su prie interneto prijungtais prietaisais, yra pagrindinis įsilaužėlių taikinys. Jei norite apsaugoti savo asmeninius duomenis ir vengti šnipų patekimo į savo įmonės tinklą, turite naudoti galingą VPN viešbutyje, kuris galėtų sustabdyti šliaužimą jų trasose..


Geriausių viešbučių VPT sąrašas

Jei ieškote greito atsakymo, pažiūrėkite į žemiau pateiktą lentelę ir sužinokite, ką mūsų ekspertai įvertino kaip geriausius viešbučių VPT. Slinkite žemiau, norėdami gauti daugiau informacijos.

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžeto kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Įvairūs triukai leidžia blogiukams naudoti jūsų išmanųjį telefoną ar kompiuterį kaip praėjimą prie bet kokių duomenų ar tinklo, prie kurio jūsų įrenginys turi prieigą. Norėdami apsaugoti jus nuo to, iš mūsų didžiulio archyvo, kuriame yra daugiau nei 150 VPN apžvalgų, mes atrinkome 5 geriausius viešbučių VPT. Kiekvienas iš jų yra greitas, naudoja ypač patikimą šifravimo technologiją ir gali apsaugoti jūsų privatumą nuo praktiškai bet kokios grėsmės.

Elektroninis šnipinėjimas yra kelių milijardų dolerių pramonė, o visi yra taikinys. Geriausia apsaugos forma yra vieno iš šių VPN naudojimas bet kuriame aplankytame viešbutyje.

Geriausi viešbučių VPT: svarstymai

Būkite saugūs viešbučio „WiFi“ tinkle

Anksčiau blogiems vaikinams reikėjo fizinės prieigos prie jūsų įrangos, kad į ją įsilaužtumėte. Šiandien jie tai gali padaryti per jūsų interneto ryšį. Jie gali naudoti nemokamą jūsų viešbučio „WiFi“ ryšį kaip būdą į savo telefoną ar kompiuterį įnešti šnipinėjimo programų.

Nuo tada jie gali pasiekti bet ką, prie ko jūsų įrenginys yra prijungtas. Po kelionės prisijunkite prie savo namų tinklo ir viskas, kas jame yra, pasiekiama. Prisijunkite prie savo įmonės tinklo, ir jie gali pavogti intelektinę nuosavybę, įrėminti jūsų įmonę dėl padaryto nusikaltimo ar net sugadinti kitus įrenginius..

Norėdami išvengti šio košmaro, turite naudoti galingą, saugų VPN. Tai apsaugos jus viešbutyje ir bet kurioje kitoje „WiFi“ interneto prieigos vietoje. Nustatę savo VPN maksimaliam saugumui, įskaitant automatinę „Wi-Fi“ apsaugą ir „užmigimo“ jungiklį, padarysite blogajam vaikinui praktiškai neįmanoma patekti į jūsų įrenginius per jų interneto ryšį.

Atblokuokite turinį užsienyje

Net ignoruojant įsilaužėlių ir šnipų grėsmę, prasminga viešbutyje naudoti VPN. Viešbučių tinklai ne visada suteikia galimybę naudotis visu norimu turiniu. Vietos valdžia gali juos priversti blokuoti tam tikrą turinį dėl politinių ar religinių priežasčių. Arba viešbučio vadovybė gali nenorėti, kad jūs išnaudotumėte visą jų pralaidumą žaisdami internetinius žaidimus.

Tokiais atvejais VPN leis jums išvengti blokadų. VPN užšifruoja viską, kas vyksta į jūsų kompiuterį arba iš jo. Kadangi viešbučių tinklas nemato, kad lankotės draudžiamoje svetainėje ar žaidžiate žaidimą, jie nežino, ar jus užblokuoti.

Jei esate viešbutyje kitoje šalyje, greičiausiai pateksite į kitokį užblokuoto turinio tipą. Srautinio transliavimo paslaugos paprastai riboja tai, kur jums leidžiama žiūrėti jų turinį pagal sutartis su turinio kūrėjais. Net jei savo šalyje esate užsiprenumeravę mokamą paslaugą, ši paslauga gali užkirsti kelią žiūrėti mėgstamą laidą, kai esate kitoje šalyje.

VPT gali padėti išspręsti šią problemą apgaudinėdamas srautinio perdavimo paslaugą galvodamas, kad esate kažkur, kad norimas turinys yra teisėtai prieinamas. Ne visi VPN viską atblokuoja, tačiau pasirinkę tokį, kuris gali pralenkti jūsų naudojamas srautinio perdavimo paslaugas, turėsite prieigą prie savo turinio iš bet kurio viešbučio.

Viešbučių VPT: Išvada

Piratai, įsilaužę į išmaniuosius telefonus ir kompiuterius per „Hotel WiFi“ ryšį, yra mėgstamiausia pramoga visiems - nuo mažų laikų įsilaužėlių iki vyriausybės remiamų kibernetinių nusikaltėlių ir priešiškos vyriausybės. Palikti savo prietaisus neapsaugotus apsistojus viešbutyje tapo ypač pavojinga.

Nerizikuokite, kai einate apsistoti viešbutyje - įsigykite vieną iš penkių geriausių viešbučių VPT šiandien!

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžeto kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me