81,3% Singapūro gyventojų turi prieigą prie interneto. Deja, tiems žmonėms Singapūro žiniasklaidos plėtros tarnyba (MDA) blokuoja daugiau nei 100 svetainių, įskaitant naujienų svetaines, azartinius žaidimus, pornografiją ir net filmus. Geriausias būdas išvengti šių blokų yra naudoti Singapūro VPN. Singapūro VPT leis visiems prieiti prie visame pasaulyje užblokuotų svetainių, taip pat užšifruoti jūsų interneto srautą, kad niekas nežinotų, ką darote internete..

Geriausias VPT Singapūras

Norėdami padėti jums, mes sudarėme penkių geriausių Singapūro VPT sąrašą. Jei norite Singapūro IP adreso, jums bus malonu žinoti, kad visos toliau pateikto sąrašo VPN paslaugos turi serverius Singapūre.

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN


  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

 1. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 2. VyprVPN

  - Žaibiškas VPN su puikiomis privatumo savybėmis

 3. Nevalia

  - Itin greitas su vėsiomis kanalų transliavimo funkcijomis

 4. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

 5. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

Singapūro VPT svarstymai

Naudodamiesi VPN Singapūro piliečiai gali apeiti MDA nustatytus blokus, jie taip pat užtikrins jūsų internetinį privatumą ir saugumą. Pasirinkdami geriausius aukščiau išvardytus Singapūro VPT, mes atsižvelgėme į keletą svarbių detalių:

 • Karinio laipsnio šifravimas.
 • Patikima privatumo politika, kuri užtikrins jūsų duomenų apsaugą.
 • Serveriai visame pasaulyje, leidžiantys atblokuoti svetaines iš daugelio skirtingų vietų.
 • Greiti serverių tinklai, kurie leis vartotojams atlikti daug duomenų reikalaujančias užduotis, tokias kaip žaidimai ir srautiniai perdavimai HD formatu.

Visos mūsų Singapūro VPN sąrašo paslaugos siūlo aukščiau išvardytas funkcijas. Visi jie užtikrins, kad jūs galėsite atblokuoti turinį, kol būsite privatūs internete.

Ar VPT yra legalūs Singapūre?

Taip, jie yra.

Naudoti VPN Singapūre nėra neteisėta. Tačiau norint pasiekti cenzūruotą turinį, gali būti naudojamas VPN. Štai kodėl turėtumėte gauti patikimą ir patikimą Singapūro VPN, kuris yra ir privatus, ir saugus.

Singapūre neteisėta prieiga prie piratinio turinio. Tai vykdoma per Autorių teisių įstatymą. Šie griežti autorių teisių įstatymai reiškia, kad VPN turėtumėte naudoti tik Singapūre, visi šiame straipsnyje esantys VPN yra saugūs ir turi aukštą šifravimo standartą. Kadangi jūsų duomenys yra užšifruoti, IPT ar vyriausybė negali pasakyti, kad naudojatės riboto turinio informacija.

Kaip nustatyti VPN Singapūre

Gauti Singapūro VPN ir jį nustatyti yra labai paprasta. Tiesiog atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 1. Nuspręskite dėl Singapūro VPT. Norėdami užtikrinti privatumą ir atblokuoti turinį Singapūre, rekomenduojame „ExpressVPN“
  , nes jis idealiai aprūpintas viskuo, ko jums reikia.
 2. Spustelėkite VPN svetainę ir užsiprenumeruokite.
 3. Užsiprenumeravę atsisiųskite ir įdiekite programinę įrangą.
 4. Iš sąrašo pasirinkite serverį ir spustelėkite Prisijungimas.
 5. Kai tik prisijungia VPN, atrodo, kad esate pasirinktoje šalyje ir galite pasiekti svetaines, tarsi ten būtumėte.

Atminkite: dėl jūsų VPN šifravimo visi jūsų duomenys yra saugiai iššifruoti. Tai reiškia, kad niekas - ne jūsų interneto paslaugų teikėjas, vyriausybė, darbovietė, nuomotojas ar mokyklų tinklo administratorius - negali pasakyti, ką jūs darote internete!

Gaukite Singapūro IP adresą

Emigrantai iš Singapūro, norintys apsaugoti savo duomenis nuo savo IPT ir vyriausybės, naudodamiesi tik Singapūro interneto paslaugomis, turi prisijungti prie Singapūre esančio VPN serverio. visos paslaugos, išvardytos mūsų geriausiame „VPN for Singapore“ sąraše, turi serverius, esančius Singapūre, kad galėtumėte naudotis, siūlomų vietų skaičius skiriasi, žr. toliau:

 • „NordVPN“ - 113 VPN serverių Singapūre
 • „CyberGhost“ - 1 VPN serveris Singapūre
 • Nevalia - 1 VPN serveris Singapūre
 • „ExpressVPN“ - 3 VPN serveriai Singapūre

Prisijungus prie vieno iš šių Singapūro VPN serverių, visi jūsų duomenys bus saugiai užšifruoti. Tačiau jūs vis tiek turėsite IP adresą Singapūre, todėl galėsite toliau naudotis Singapūro interneto paslaugomis.

Nemokamas VPT Singapūras

„VPN vartai“ yra nemokama paslauga, kurią teikia Japonijos Tsukubos universitetas. Tai populiari paslauga Singapūre. Nors tai yra naudingas VPN, verta paminėti, kad jis yra gana lėtas ir nepakankamas srautiniam perdavimui ir kitoms duomenų reikalaujančioms užduotims atlikti. Tai gali būti naudinga atjungiant kai kuriuos dalykus.

Tačiau įspėjamasis žodis: „VPN Gate“ visiškai pripažįsta, kad bendradarbiaus su teisėsauga ir vyriausybės institucijomis, jei į ją bus kreiptasi paprašius tai padaryti. Dėl šios priežasties privatumas, kurį gausite naudodamas „VPN Gate“, nėra toks geras, koks yra naudojant tinkamą, aukščiausios kokybės paslaugą. Taip pat yra ir kitų nemokamų VPT, į kuriuos galite žiūrėti.

Apeiti MDA Singapūrą

Prisijungę prie VPN serverio ne Singapūre, galite pasiekti visas svetaines, kurias MDA riboja. Tai reiškia, kad galite pasiekti filmus, TV laidas, naujienas, religinį turinį ir kitą apribotą turinį. Tai puikiai tinka studentams, žurnalistams ir kitiems, norintiems pasiekti šį turinį tyrimų tikslais ar dėl asmeninių priežasčių.

Be to, galite naudoti Singapūro VPN, kad išvengtumėte geografinių apribojimų. Net jei nenorite atblokuoti svetainių, kurias užblokavo Singapūro vyriausybė, VPN gali būti labai naudingas.

VPT leis jums žiūrėti srautinio perdavimo paslaugas iš viso pasaulio ir šifruoti jūsų ryšį, taip apsaugant duomenis.

Išvada

Singapūro VPN yra geras būdas paslėpti internetinę veiklą nuo IPT ir vyriausybės. Dėl švelniai slegiančios vyriausybės ir jos autorių teisių įstatymų, tai yra puikus pranašumas. VPN taip pat yra puikus, norint pasiekti cenzūruotas svetaines šalyje.

Šiame vadove esantys VPN turi žaibiškus serverius, esančius visame pasaulyje, taip pat puikiai tinka atblokuoti geografiniu požiūriu ribotą turinį. Be to, visi jie turi labai patikimą privatumo politiką ir stiprų, karinio lygio šifravimą.

Esame tikri, kad šiame straipsnyje yra idealus VPN Singapūrui, kad ir kokios būtų jūsų aplinkybės. Dėl šios priežasties verta pasinaudoti VPN pinigų grąžinimo garantijomis. Tokiu būdu jūs galite juos išbandyti nerizikuodami pinigais.

Jei turite klausimų apie VPN naudojimą Singapūre, nedvejodami susisiekite su mumis žemiau esančiame pranešimų skyriuje.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me