Ar „Facebook“ užblokuotas ten, kur jūs gyvenate? Nerimaujate dėl „Facebook“ naudojimo, nes kažkas gali tai sužinoti ir jūs galite patekti į bėdą? Naudodami „Facebook“ VPN, galite saugiai atblokuoti „Facebook“ bet kurioje vietoje. Naudokite „Facebook“ VPN, kad atblokuotumėte „Facebook“ Kinijoje, Irane arba darbe JAV. Geriausia, kad galite naudotis „Facebook“ be savo interneto paslaugų teikėjo, vyriausybės, savininko, mokyklos ar darbdavio, žinodami, kad tai padarėte. VPN suteikia jums skaitmeninį privatumą, kad atblokuotumėte ir „Facebook Messenger“.

Paskubomis? Patikrinkite, kuriuos VPN teikėjus mūsų ekspertai pateko į 5 geriausių „Facebook“ lentelių sąrašą žemiau. Norite daugiau informacijos? Laikykitės slinkimo, kad galėtumėte atlikti nuodugnią analizę.

„Facebook“ VPN suvestinės:

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN


  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Kas yra „Facebook“ VPN?

VPT yra internetinė paslauga, leidžianti abonentams atlikti du dalykus. Pirma, VPN paslauga leidžia kiekvienam apsimesti esanti kitoje šalyje. Tai leis VPN abonentams pasiekti „Facebook“ (ir „Facebook Messenger“) net tada, kai vyriausybė tai blokuoja.

Antra, VPN teikia karinio lygio šifravimą. Dėl to interneto paslaugų teikėjai ir vietinio tinklo administratoriai negali pasakyti, ką VPN vartotojas veikia internete. Šis vandeniui nelaidus skaitmeninis privatumas leidžia bet kur ir bet kurioje vietoje naudotis „Facebook“, nesijaudinant dėl ​​paranojos.

„Facebook“ atblokavimas keliaujant

Kita priežastis, dėl kurios žmonės gali norėti „Facebook“ VPN, yra ta, kad jie ruošiasi keliauti. Žmonės, keliaujantys į tokias šalis kaip Turkija, Rusija, Kinija, JAE, Saudo Arabija, Iranas ir daugelis kitų, negalės pasiekti savo „Facebook“ paskyros, kol jie nėra. VPT leidžia atblokuoti „Facebook“, nesvarbu, kur esate. Norėdami gauti daugiau informacijos apie VPN naudojimą keliaujant, skaitykite mūsų 5 geriausius kelionių VPN. Svarbu atkreipti dėmesį, kad naudodamiesi JAE VPN arba Kinijoje, taip pat kitose aukščiau nurodytose šalyse, turite būti atsargūs..

Naudojimasis „Facebook“ namuose be paranoijos

Jei „Facebook“ jūsų šalyje uždraustas, galite bijoti naudotis „Facebook“ namuose, ypač jei gyvenate bendro naudojimo patalpose arba nuomojatės turtą iš aplamai nuomotojo. Geros žinios yra tai, kad užšifravimas, kurį suteikia VPN, niekam neleidžia žinoti, kad namuose naudojote „Facebook“. VPN taip pat sustabdo jūsų namų IP adreso žymėjimą, kad jis galėtų naudoti „Facebook“.

Atminkite, kad kai naudojatės „Facebook“, ji vis tiek žinos, kas esate, nes prisijungiate prie paslaugos savo tikruoju vardu. Tačiau VPT „Facebook“ suklaidins, manydamas, kad esate kitoje vietoje. Jei reikalaujate, kad „Facebook“ paskyra taip pat būtų anonimiška, turėsite naudoti VPN privatumui ir užsiregistruoti netikru vardu. Tai bus labai sunku pasiekti. Tačiau teoriškai, jei niekada nepateiksite „Facebook“ jokios tikros informacijos apie save ar nepateiksite jokių nuotraukų - naudodamiesi VPN, jis neturėtų žinoti, kur esate ar kas esate iš tikrųjų.

„Facebook“ atblokavimas darbe ar mokykloje

„Facebook“ gali būti našumas dėl našumo. Darbuotojai ir studentai yra gerai žinomi dėl priklausomybės nuo socialinės žiniasklaidos, kuri gali sustabdyti jų darbą. Daugelis darbdavių ir mokymosi institucijų, įskaitant mokyklas, kolegijas ir universitetus, prašo vietinio tinklo administratoriaus blokuoti prieigą prie „Facebook“. Geros žinios yra tai, kad naudojant „Facebook“ VPN, galima pasiekti „Facebook“ net tada, kai jis yra užblokuotas. Tiesiog prisijunkite prie VPN serverio ir jums atrodo, kad nebėra mokyklos; tas pats pasakytina ir apie darbą.

Taip pat nuostabu: dėl VPN šifravimo jūsų darbdaviui ar mokyklų tinklo administratoriui neįmanoma pasakyti, ką darote internete. VPN šifravimas reiškia, kad vienintelis būdas, kai galite susidurti su problemomis naudodamiesi „Facebook“ mokykloje ar darbe, yra tai, jei kas nors eina už jūsų ir pagauna jus naudodamasis paslauga.

Verta paminėti, kad vis daugiau institucijų renkasi VPT, ir vis dažniau pasitaiko, kad VPT būtų užblokuoti. Peržiūrėkite mūsų „Kaip apeiti VPN blokus“ vadovą, kad gautumėte informacijos apie tai, kaip apeiti VPN blokus.

Kaip naudoti VPN atblokuoti „Facebook“

Atjungti „Facebook“ nuo vietos, kurioje jis užblokuotas (mokykla, darbo vieta ar šalis), yra labai lengva. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 1. Pasirinkite „Facebook“ VPN. Norėdami atblokuoti „Facebook“, rekomenduojame naudoti „VyprVPN“
  nes tai yra saugus ir patikimas teikėjas, turintis viską, ko reikia norint atblokuoti „Facebook“. Tai apima slaptą „Facebook“ atblokavimo režimą, net jei VPN taip pat yra blokuojami. Tačiau bet kuris iš šiame vadove esančių VPN yra puikus pasirinkimas, todėl patikrinkite kiekvieną santrauką ir sužinokite, ar ji jums tinka.
 2. Spustelėkite savo mėgstamą „Facebook“ VPT. Nusprendę dėl VPN, galite pereiti į svetainę ir užsiprenumeruokite VPN
 3. Užsiprenumeravę galite prisijunkite prie VPN svetainės ir atsisiųskite VPN programinę įrangą (žinomas kaip "VPN klientas").
 4. Nepamirškite įsigyti savo prietaisui tinkamos programinės įrangos. „VyprVPN“ leidžia įdiegti ir naudoti VPN penkiuose įrenginiuose. galite prisijungti prie VPN ir naudoti „Facebook“ visuose šiuose įrenginiuose tuo pačiu metu!
 5. Pasirinkite „OpenVPN“ šifravimą. Tai yra pats stipriausias ir patikimiausias VPN šifravimas, todėl prašome jo naudoti.
 6. Įjunkite VPN maskavimą (taip pat žino kaip "Slaptas VPN režimas" ir "VPN užtemimo technologija"). Jei gyvenate ten, kur neleidžiama naudoti VPN, arba jei vietinius tinklo administratorius blokuoja VPN, turėsite naudoti VPN maskavimą. VyprVPN
  , „ExpressVPN“
  ir „Torguard“
  visi jie turi puikias užmaskavimo savybes.
 7. Įjunkite „Killswitch“ ir DNS apsaugą nuo nutekėjimo (saugos priemonės, neleidžiančios visiems sužinoti, kad naudojatės „Facebook“).
 8. Iš sąrašo pasirinkite VPN serverį. nepamirškite pasirinkti vietos, kur leidžiama „Facebook“. Arčiau jūsų esantis serveris užtikrins geresnį greitį.
 9. Spustelėkite prisijungti.
 10. Kai tik prisijungs VPT, galėsite eik į „Facebook“ ir prisijunk. Jums reikės el. Pašto paskyros, kad prisijungtumėte prie „Facebook“, todėl galbūt nenorėsite naudoti įprasto el. Pašto adreso dėl privatumo.
 11. Kai užsiprenumeruosite, nepamirškite Prisijunkite prie savo VPN kiekvieną kartą, kai naudojatės „Facebook“. Taip pat įjunkite „Killswitch“ funkciją, kad į savo interneto paslaugų teikėją nepatektų jokių duomenų (kurie galėtų parodyti, kad naudojatės „Facebook“).

„Facebook“ VPN: saugumo sumetimai

Rinkoje yra gerokai daugiau nei 850 VPN ir didžioji dauguma jų nėra patikimi. Naudodamiesi „Facebook“ šalyje, kurioje ją blokuoja vyriausybė, patikimumas yra nepaprastai svarbus. Štai kodėl labai svarbu nesikreipti į nesaugią tarnybą.

Kai kurie VPN, pvz., Pigiausias VPN (PureVPN), puikiai tinka atblokuoti srautiniam turiniui internete. Tačiau „PureVPN“ nėra laikomas pakankamai saugiu, kad apsaugotų jus šalyje, kurioje „Facebook“ yra užblokuotas. Štai kodėl nepaprastai svarbu pasirinkti „Facebook“ rekomenduojamą VPN, o ne tik bet kurią seną VPN paslaugą!

Norėdami užtikrinti savo privatumą naudodamiesi „Facebook“ VPN, taip pat turėtumėte naudoti šias funkcijas:

 • DNS apsauga nuo nutekėjimo. tai neleidžia jums nutekinti DNS užklausų į savo IPT. Dėl DNS nutekėjimo gali paaiškėti, kad naudojote „Facebook“, todėl įjunkite apsaugą nuo DNS nutekėjimo.
 • Killswitch. ši funkcija sustabdo bet kokį srautą į IPT, galintį parodyti, kad prisijungėte prie „Facebook“.
 • Autoconct. Ši funkcija vėl prisijungia prie VPN, jei ryšys nutrūksta.
 • Slaptas režimas arba "užmaskavimas". Tai slepia VPN naudojimą ir leidžia žmonėms naudoti VPN vietose, kurios blokuoja VPN ryšius.

Kaip veikia „Facebook“ VPN

Paprastai prisijungdami prie interneto pirmiausia prisijungiate prie savo interneto paslaugų teikėjo (IPT), kuris tada prisijungia prie „Facebook“ (pavyzdžiui). Visas jūsų interneto srautas eina per IPT serverius ir gali būti matomas jūsų IPT.

Tačiau kai naudojate VPN, per šifruotą ryšį (kartais vadinamą „VPN tuneliu“) prisijungiate prie serverio, kurį valdo jūsų VPT teikėjas („VPN serveris“). Tai reiškia, kad visi duomenys, keliaujantys tarp jūsų kompiuterio ir VPN serverio, yra užšifruoti, kad tik jūs ir VPN serveris juos „matytų“..

Taigi nei jūsų interneto paslaugų teikėjas, nei niekas kitas, kuris stebi srautą tarp jūsų kompiuterio (ar planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono) ir interneto, nemato to, ko sulaukiate internete. Tai apima apsilankymą „Facebook“.

Kur užblokuotas „Facebook“?

Daugelis vyriausybių blokuoja „Facebook“, nes jiems nepatinka, kaip „Facebook“ leidžia piliečiams diskutuoti dėl skirtingų nuomonių ir idėjų su žmonėmis iš viso pasaulio. Vyriausybės „Facebook“ mato kaip grėsmę savo galiai. Šios šalys cenzūruoja prieigą prie „Facebook“. Atminkite, kad ši informacija gali keistis.

Atblokuokite „Facebook“ Kinijoje

„Facebook“ yra visiškai užblokuotas žemyninėje Kinijoje. Ar bent jau tokia yra teorija. Didelės ugniasienės diegimo neatitikimai iš tikrųjų reiškia, kad praktiškai ji gali būti prieinama tam tikrose vietose ir skirtingu metu. Didžiajai daugumai Kinijos piliečių tai nėra pagrindinė problema, nes namuose auginami 51.com, renren ir 开心 网 (Kaixin001) socialiniai tinklai yra daug populiaresni..

Manoma, kad Kinijoje yra pusė milijono „Facebook“ vartotojų. Tremtiniai ir Kinijos lankytojai dažniausiai nori naudotis socialinės žiniasklaidos tarnyba. Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie tai, kaip pasiekti „Facebook“ iš Kinijos, skaitykite mūsų „Geriausio Kinijos VPT“ vadovą. Taip pat verta paminėti, kad „Facebook“ nėra cenzūruojamas Honkonge.

Atblokuokite „Facebook“ Irane

Irane „Facebook“ yra uždraustas. Be to, Irano vyriausybė naudoja specialiai apmokytus „elektroninės policijos padalinius“" pavesta sekti uždraustų svetainių, įskaitant „Facebook“, lankytojus. Girdėjome pranešimų apie desperatiškai nusiteikusių iraniečių kreipimąsi į vietinius VPT tiekėjus, siekiant paslėpti savo internetinę veiklą. Deja, nors jie yra pigūs, daugelis, atrodo, yra vyriausybės valdomi koriai.

Žmonės, sugauti bandydami išvengti vyriausybės draudimų, susiduria su areštu, tardymu, kankinimais, kalėjimu ir net mirtimi. Nors man dažniausiai nepatinka pasiduoti tokiam bauginimui, aš labai rekomenduoju visiems Irane prieš naudodamasis VPN (ar kokiu nors kitu metodu) atidžiai apgalvoti prieigą prie uždrausto turinio..

Jei manote, kad verta rizikuoti, pasinaudokite užsienio VPN teikėju (turbūt geriausias jūsų pasirinkimas yra Europoje įsikūręs VPN) ir naudokite užsienio VPN serverius. Taip pat įsitikinkite, kad naudojate VISOS jums prieinamos VPN saugos funkcijos.

facebook-khameni

Kaip bebūtų keista, atsižvelgiant į situaciją, ajatolla Ali Khamenei ne tik naudojasi „Facebook“, bet ir nuo 2012 m. Valdo savo „Facebook“ puslapį! Rašymo metu jo puslapis sulaukė maždaug 150 000 simpatijų

Atblokuokite „Facebook“ Šiaurės Korėjoje

Pasaulyje, kuriame pilna represinių režimų, Šiaurės Korėja yra represiškiausia iš visų. Didžioji dauguma gyventojų neturi interneto prieigos. Kinija tiekia kai kurias plačiajuosčio ryšio linijas Šiaurės Korėjai, todėl tikriausiai keletas atrinktų vyriausybės ir partijos pareigūnų turi ribotą prieigą prie interneto. Vis dėlto labai mažai tikėtina, kad jiems bus leista naudotis šia prieiga norint apžiūrėti „Facebook“.

Atblokuokite „Facebook“ Sirijoje

„Fcebook“ daugelyje vietų blokuojamas tiek dėl vyriausybės, tiek dėl ISIS, VPN yra puikus sprendimas. Vis dėlto olandus raginama labai atsargiai atsižvelgti į vykstančio karo politinę padėtį.

Atblokuokite „Facebook“ Vietname

„Facebook“ yra „neoficialiai“ uždraustas, tačiau vis dėlto atrodo, kad jis yra plačiai prieinamas namų vartotojams. Tikriausiai tai lemia tai, kad nepaisant draudimo, „Facebook“ naudojasi 13,5 mln. Vietnamiečių (apie 15% gyventojų).

Daugelis viešbučių ir interneto kavinių įdiegė VPN programinę įrangą, kad apeitų draudimą. Lankytojai turėtų saugotis, kad šie kompiuteriai dažnai yra stipriai užkrėsti virusais ir kitomis kenkėjiškomis programomis. Peržiūrėkite 5 geriausius Vietnamo VPT, kad galėtumėte toliau diskutuoti šia tema.

„Facebook Messenger“ VPN

„Facebook Messenger“ yra uždraustas keliose šalyse. Kinija, Iranas ir Šiaurės Korėja nuolat draudžia „Facebook“ ir „Messenger“. Tačiau daugelis kitų šalių, įskaitant Bangladešą, Siriją, Egiptą ir Turkiją, kartais užtemdo socialinės žiniasklaidos svetaines ir pasiuntinius - dažniausiai per politiškai opius įvykius, tokius kaip protestai. Saudo Arabija visam laikui draudžia „Facebook Messenger“, bet ne „Facebook“. Šiuo draudimu siekiama apsaugoti Saudo Arabijos valstybinės telekomunikacijų įmonės pajamas.

„Facebook Messenger“ taip pat dabar "Slapti pokalbiai" 2016 m. spalio mėn. Ši paslauga prideda pokalbių šifravimą, naudodama Signalo protokolą. Dėl šios priežasties galima tikėtis, kad vis didesnėse pasaulio šalių prieigoje prie „Facebook Messenger“ bus sudėtinga. Laimei, „Facebook Messenger“ galite pasiekti bet kur, naudodamiesi virtualiu privačiu tinklu (VPN)..

„Facebook“ VPT: Išvada

„Facebook“ yra užblokuotas daugelyje pasaulio šalių. Net tose šalyse, kur leidžiamas „Facebook“, darbo vietos ir mokyklos dažnai blokuoja „Facebook“. Šiame straipsnyje mes paaiškinome viską, ką reikia žinoti renkantis VPN „Facebook“. Atsižvelgiant į jūsų poreikius, šiame vadove yra puikus „Facebook“ VPN. Taigi, prieš peržiūrėdami VPN santraukas, būtinai perskaitykite ir supraskite kiekvieną šio straipsnio dalį.

Tačiau, jei skubate ir norite paties geriausio „Facebook“ VPT, tada „VyprVPN“
yra tobula ir išskirtinė vertė. Atsižvelgiant į tai, visi šio vadovo VPT yra pasaulinės klasės, todėl juos verta apsvarstyti atsižvelgiant į jūsų poreikius. Jei turite kokių nors klausimų renkantis savo VPN, palikite mums žinutę: mes visada džiaugiamės galėdami padėti.

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me