Virtualus privatus tinklas (VPN) suteikia žmonėms skaitmeninį privatumą prisijungiant prie interneto. Tai taip pat leidžia jiems apsimesti bet kurioje pasaulio vietoje, kad atblokuotų svetainių turinį ir paslaugas. Naudodamas „mirksintį“ VPN maršrutizatorių, kiekvieną namų įrenginį visą laiką galima prijungti prie interneto per VPN.!

Maršrutizatoriuose galima įdiegti atvirojo kodo programinę įrangą, vadinamą DD-WRT. Nesvarbu, ar perkate iš anksto mirksėtą DD-WRT maršrutizatorių, ar patys įdiegiate programinę įrangą, galite įdiegti DD-WRT VPN paslaugą tiesiai į maršrutizatorių. Ta DD-WRT programinė įranga suteikia prieigą prie maršrutizatoriaus vidinių nustatymų - suteikia vartotojams galimybę apsaugoti visą savo interneto srautą naudojant VPN..

Geriausi DD-WRT maršrutizatoriai

Diegti VPN klientą DD-WRT maršrutizatoriuje yra labai patogu. Tai reiškia, kad kiekvienas įrenginys, prijungtas per „WiFi“ prie maršrutizatoriaus, yra apsaugotas VPN šifravimu. Paprastai VPN turi būti įdiegtas tiesiai į kiekvieną įrenginį, kurį norite apsaugoti. DD-WRT VPN reiškia, kad jums nereikia jaudintis dėl VPN, leidžiančio daug vienu metu prisijungti, gavimo. Dėl šios priežasties DD-WRT VPN paslauga puikiai tinka didelėms šeimoms.

Be to, naudodamiesi DD-WRT VPN, visi prisijungę prie „WiFi“ slepia tikrąjį IP adresą. Tai reiškia, kad jie visi gali įveikti cenzūrą ir geografinius apribojimus, kad pasiektų tarptautinį turinį, pavyzdžiui, JAV „Netflix“, „BBC iPlayer“ ir „Hulu“.


Žmonėms, kurie nori patys mirksėti maršrutizatorių naudodami DD-WRT, yra šio straipsnio vadovas vėliau. Visiems kitiems geriausias DD-WRT VPN (ExpressVPN)
parduoda maršrutizatorių, iš anksto pažymėtą. Jei norite daugiau maršrutizatoriaus variantų, peržiūrėkite mūsų 5 geriausius DD-WRT maršrutizatorių straipsnį.

Geriausi DD-WRT maršrutizatoriai?

Peržiūrėkite išsamią mūsų mėgstamų DD-WRT maršrutizatorių analizę žemiau;

„Asus RT-AC5300“

(„Amazon“: 399,99 USD, „FlashRouters“: 599,99 USD)

„Asus AC5300“

„Asus RT-AC5300“ yra bevielių maršrutizatorių mirties žvaigždė. Nors „AC88U“ yra šiek tiek geresnis, kai kalbama apie technines specifikacijas, „AC5300“ kiekvieną kartą laimi, kai reikia našumo. Iš dalies dėl aštuonių išorinių antenų, kurios yra keturių perdavimo, keturių priėmimo (4T4R) konfigūracijų, suteikia fantastišką diapazoną. „4T4R“ taip pat padeda išvengti trikdžių tarp įrenginių ir taip padidina perdavimo greitį. Maršrutizatorius taip pat leidžia vartotojams nustatyti du realius 5GHz tinklus.

Be to, maršrutizatorius yra pakrautas naudojant MU-MIMO technologiją („Multi User - Multiple Input Multiple Output“), taip pat specializuotą žaidimų technologiją, kad dar labiau sustiprintų nuostabią belaidę technologiją..

Apskritai, jei norite išnaikinti namus ar biurą naudodami maršrutizatorių, palaikantį jūsų 4K vaizdo transliaciją, ir begalinius belaidžius įrenginius, tada šis „Asus“ yra geriausias DD-WRT maršrutizatorius jums!

„Asus RT-AC5300“ techninės specifikacijos

CPU: 1400MHz dviejų branduolių
Avinas: 256 MB
Blykstė: 128 MB
Antenos: 8 išorinės
USB: USB 2.0, USB 3.0
Perdavimo sparta: 1000Mbps 2,4GHz, 2x 2167Mbps 5GHz

WRT3200ACM

(„Amazon“: 248,99 USD, F„lashRouters“: 499,99 USD - 349 USD pardavimo kaina)

Keturios antenos suteikia šiam maršrutizatoriui fantastišką diapazoną, o maršrutizatorius puikiai veikia tiek 2,4GHz, tiek 5GHz kanaluose. Atminkite, kad nepaisant to, kad už tai atsiskaitoma kaip už „Tri-Stream“ maršrutizatorių, ši funkcija iš tikrųjų prarandama, kai ji mirksi naudojant DD-WRT - taigi technologija netaikoma DD-WRT. Tas pats pasakytina apie MU-MIMO. MU-MIMO leidžia maršrutizatoriui susisiekti su keliais įrenginiais tuo pačiu metu, padidinant „WiFi“ tinklo greitį (atsikračius trukdžių tarp įrenginių). Tačiau ne kiekvienas VPN bus būtinai suderinamas.„Linksys“ maršrutizatorius

Nepaisant to, „WRT3200ACM“ yra fantastiškas maršrutizatorius, kuris veikia nepriekaištingai, kai mirksi su DD-WRT. Dėl savo „Marvell“ mikroschemų rinkinio jis puikiai tinka intensyvioms užduotims, tokioms kaip žaidimai, transliacijos, vaizdo skambučiai ar maksimalus spartus VPN naudojimas.

„Linksys WRT3200ACM DD-WRT“ techninės specifikacijos

CPU: 1,8 GHz dviejų branduolių procesorius
Avinas: 512 MB
Blykstė: 256 MB
Antenos: 4 išorinės
USB: USB 2.0, USB 3.0
Perdavimo sparta: 600Mbps (maks.) 2,4GHz, 2600Mbps 5GHz

„Netgear R7000“

(„Amazon“: 249,99 USD, „FlashRouters“: 349,99 USD)

„Netgear R7000“

„Netgear R7000“ buvo praėjusių metų nugalėtojas, tačiau dėl daugybės naujų leidimų jis nukrito į trečią vietą. Tačiau šis maršrutizatorius vis dar yra be galo įspūdingas pasirinkimas.

„R7000“ gali transliuoti vaizdo įrašus, pagerinti jūsų internetinius žaidimus ir dar daugiau. Nors trūksta minėtų dviejų galių ir perdavimo greičio, jie visi palaiko „DD-WRT MEGA“ versijas, kad galėtumėte pasiekti tą patį funkcionalumo lygį. Jei jus domina „DD-WRT“ paleidimas „Netgear“ maršrutizatoriuje, taip pat turėtumėte apsilankyti „MyOpenRouter“, atvirojo kodo „Netgear“ bendruomenėje..

„Netgear R7000“ techninės specifikacijos

Centrinis procesorius: 1000MHz dviejų branduolių
Avinas: 256 MB
Blykstė: 128 MB
Antenos: 3 išorinės
USB: USB 2.0, USB 3.0
Perdavimo sparta: 600Mbps 2,4GHz, 1300Mbps 5GHz

„Asus RT-AC56U“

(„Amazon“: 101,99 USD, „FlashRouters“: 249,99 USD)

„Asus AC56U“

RT-AC56U yra labai populiarus maršrutizatorius namų naudojimui. „Asus“ pasiekė liekną dizainą, leidžiantį jį įsprausti į kampą, per daug nepakenkiant jo našumui.

Bendrovė taip pat įtraukė du USB modulius į maršrutizatorių, taip suteikdama galimybę prijungti standųjį diską, kad galėtumėte efektyviai dalytis šeima ir kolegomis. Jei ieškote mažos kainos maršrutizatoriaus su daugybe perforatorių, tai yra puikus sprendimas. Perskaitykite mūsų galutinį DD-WRT vadovą, kad sužinotumėte, kiek daug galima nuveikti su šiuo DD-WRT maršrutizatoriumi (ir tuo pačiu bet kuriuo kitu DD-WRT kelvedžiu)..

„Asus RT-AC56U“ techninės specifikacijos

CPU: 800MHz dviejų branduolių
Avinas: 256 MB
Blykstė: 128 MB
Antenos: 3 vidinės
USB: USB 2.0, USB 3.0
Perdavimo sparta: 300Mbps 2,4GHz, 867Mbps 5GHz

„Linksys“ WRT1200AC

(„Amazon“: 99 USD, „FlashRouters“: 299–199 USD parduodant)

„Linksys Router 2“

„Linksys WRT1200AC“ yra puikus maršrutizatorius, nors galbūt šiek tiek per brangus už tai, ką gaunate. Nepaisant to, yra populiarus maršrutizatorius, kuris įrodė, kad tiek tinkamas savo specifikacijų diapazonui, tiek fantastiškas (vėlgi jo specifikacijai). Puiki žinia yra ta, kad „FlashRouters“ teikia šį maršrutizatorių, skirtą naudoti su daugybe skirtingų VPN. Iš esmės tai yra greitas ir lengvas pasirinkimas, suteikiantis daugiau nei pakankamai energijos daugumos žmonių poreikiams patenkinti.

Tai, kur šis maršrutizatorius tikrai veikia, lemia USB 2.0 ir USB 3.0 įtraukimas. Tai leidžia standųjį diską prijungti tiesiai prie maršrutizatoriaus per gigabito jungtį ir leidžia jį naudoti kaip greitą tinklo saugojimo serverį (nereikia pirkti NAS serverio).

„Linksys WRT1200AC“ techninės specifikacijos

CPU: 1,3 GHz dviejų branduolių procesorius
Atmintis: 256 MB DDR3 sistemos atminties
Blykstė: 128 MB
Antenos: 2 išorinės
USB: USB 2.0, USB 3.0
Perdavimo sparta: 400Mbps 2,4GHz, 867Mbps 5GHz

DD-WRT maršrutizatoriaus DUK

Kas yra DD-WRT maršrutizatorius?

DD-WRT maršrutizatorius yra maršrutizatorius, kuriame buvo įdiegta speciali programinė įranga (programinė įranga), vadinama DD-WRT. Kadangi dauguma maršrutizatorių (tokių kaip tas, kurį gaunate iš savo IPT, kai perkate plačiajuosčio ryšio sutartį) turi labai mažai funkcijų: DD-WRT maršrutizatoriai leidžia savo vartotojams valdyti daugelį pažangių funkcijų. Jie taip pat leidžia vartotojams įdiegti daugiau programinės įrangos tiesiai į maršrutizatoriaus atmintį. Tai leidžia DD-WRT maršrutizatoriaus savininkui tiesiai ant jo įdiegti VPN.

DD-WRT maršrutizatoriaus ir VPN pasirinkimas

Maršrutizatoriaus mirksėjimas DD-WRT yra sudėtingas, todėl dauguma žmonių pasirenka nusipirkti maršrutizatorių, iš anksto mirksintį. Jei nesate ypač techninis asmuo, geriausias pasirinkimas yra maršrutizatorius, iš anksto mirksėjęs. Žmonėms, turintiems patirties (ar kantrybės mokytis) - mirksėti ir įdiegti VPN maršrutizatoriuje įmanoma. Tačiau atminkite, kad ne kiekvieną maršrutizatorių galima mirksėti naudojant DD-WRT.

Reikia atsiminti vieną dalyką: nors mirksėjęs DD-WRT maršrutizatorius apsaugo visus jūsų įrenginius, visų tų įrenginių apsaugą riboja jūsų pasirinktos VPN paslaugos kokybė. Štai kodėl labai svarbu užtikrinti, kad gautumėte patikimą ir patikimą VPN paslaugą, įdiegtą DD-WRT maršrutizatoriuje. Jei to nepadarysite, visi jūsų įrenginiai patirs tą pačią nestandartinę VPN paslaugą.

Kai pasirenkate DD-WRT VPN, taikomi tie patys VPN principai, kaip ir renkantis VPN, skirtą naudoti tiesiogiai nepriklausomuose įrenginiuose. Šifravimas turi būti stiprus ir turi būti įgyvendintas aukšto lygio. Serveriai turi būti išsidėstę gerai išsidėsčiusiose vietose, o serveriai turi suteikti greitį, kad galėtų mėgautis internetu. Be to, reikia atsižvelgti į klientų aptarnavimo ir VPT teikėjo profesionalumą, kad galėtumėte greitai išspręsti bet kokias problemas.

DD-WRT privatumas

Jei jums kyla problemų diegiant VPN ant mirksinčio DD-WRT maršrutizatoriaus, labai svarbu, kad VPN būtų pasaulinės klasės. Dėl šios priežasties visi šiame vadove esantys VPN teikia patį geriausią šifravimą, koks yra rinkoje (OpenVPN šifravimas). Be to, jie įrodė, kad teikia abonentams privatumą. Jie taip pat turi vandeniui nelaidžią privatumo politiką, o tai reiškia, kad jūsų duomenys visada bus privatūs: visuose jūsų įrenginiuose.

DD-WRT ryšio greitis

Vienas pagrindinių VPN pranašumų yra tas, kad abonentai gali įveikti cenzūrą ir geografinius apribojimus. Pavyzdžiui, prisijungimas prie VPN serverio JAV ar JK reiškia, kad atrodo, kad VPN vartotojas yra vienoje iš tų šalių. Daugelis VPT teikia labai lėtą ryšio greitį, o tai reiškia, kad srautinis perdavimas HD yra beveik neįmanomas.

Mūsų pirmoji rekomenduojama DD-WRT VPN paslauga yra „ExpressVPN“
, nes suteikia žaibišką prieigą prie serverių 94 pasaulio šalyse. Tačiau visi DD-WRT VPN, kuriuos mes rekomenduojame šiame sąraše, suteikia prieigą prie greitų serverių, esančių visame pasaulyje. Prenumeratoriai gali atblokuoti turinį bet kurioje iš tų šalių. Naudodamiesi mirksinčia DD-WRT VPN paslauga, prieigos laisvė suteikiama kiekvienam jūsų namų įrenginiui.

Kodėl jūs turėtumėte naudoti DD-WRT maršrutizatoriaus VPN?

VPT leidžia žmonėms apsimesti esąs kitoje šalyje. Tai daroma slepiant VPN vartotojų IP adresus. Prisijungus prie VPN serverio, vietinė cenzūra ir apribojimai panaikinami. VPT taip pat įveikia geografinius apribojimus. rezultatas yra tas, kad su VPN galima pasiekti svetaines ir svetainių paslaugas iš viso pasaulio.

Šifravimo dėka VPN taip pat suteikia skaitmeninį privatumą. Tai neleidžia interneto paslaugų teikėjams, vyriausybėms, darbo vietoms, mokykloms ir nuomotojams sekti, ką VPN vartotojas padarė internete.

Kai maršrutizatoriuje įdiegtas VPN, visi prie to maršrutizatoriaus pritvirtinti įrenginiai yra automatiškai apsaugoti VPN. tai neleidžia žmonėms atsiminti prisijungti prie VPN kiekvieną kartą, kai jie naudojasi VPN. Tai taip pat reiškia, kad kiekvienam nešiojamam kompiuteriui, asmeniniam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, telefonui, išmaniajam televizoriui ir kitam internetiniam įrenginiui, prijungtam prie „WiFi“, automatiškai suteikiama skaitmeninė privatumas.

Žmonėms, mėgstantiems srautiniu būdu perduoti daug turinio per „Smart TV“, „Chromecast“, „Apple TV“ ar bet kurią kitą prie interneto prijungtą srautinio perdavimo sistemą, „DD-WRT“ maršrutizatorius yra pats paprasčiausias būdas apsimesti esančiu kitoje šalyje. Norėdami gauti daugiau informacijos apie VPN naudojimą šiuose įrenginiuose, žiūrėkite toliau pateiktus vadovus:

  • VPN išmaniojoje televizijoje
  • VPN „Apple TV“
  • VPN „Chromecast“

DD-WRT maršrutizatoriaus naudojimas darbui

Mažesnės įmonės ir biurai, turintys kelis prie interneto prijungtus kompiuterius ar nešiojamuosius kompiuterius, gali apsaugoti visus prie interneto prijungtus kompiuterius su VPN, nusipirkdami DD-WRT brūkšninį maršrutizatorių ir VPN. Tai yra geriausias būdas apsaugoti jūsų verslo skaitmeninį privatumą. Tai taip pat garantuoja, kad visi prie verslo „Wi-Fi“ prijungti įrenginiai yra automatiškai apsaugoti skaitmeniniu privatumu: atsakomybės perėmimas iš darbuotojų rankų.

VPN šifravimas taip pat neleidžia galimiems įsilaužėliams, kuriems pavyksta patekti į verslo „Wi-Fi“ "uostyti" srautą norint pavogti įmonės duomenis ar kitus neskelbtinus duomenis.

Kaip pasirinkti DD-WRT maršrutizatorių

Paprasčiausias būdas gauti DD-WRT maršrutizatorių yra nusipirkti tokį, kuris yra iš anksto paleistas. Tai sutaupo jums problemų, kai reikia patys jį mirksėti - tai procesas, dėl kurio maršrutizatorius gali „pritvirtinti“ (padaryti jį nenaudotiną). Nupirkti maršrutizatorių, iš anksto mirksintą, yra šiek tiek brangiau, tačiau tai taip pat yra vienkartinė investicija (ir nekainuoja žemės). Geriausios parinktys norint gauti mirksintį maršrutizatorių yra šios:

Pirkite tiesiogiai iš VPN teikėjo: mūsų labiausiai rekomenduojamo VPN, „ExpressVPN“
(ir kiti, pvz., „StrongVPN“), parduoda iš anksto atjungtą maršrutizatorių, kuriame jau yra įdiegta programinė įranga. Galite tiesiog prisijungti prie savo VPN sąskaitos ir apsaugoti savo namus.

Express Ddwrt

DD-WRT maršrutizatoriai, iš anksto nubrėžti

„FlashRouters“ lankymas yra dar vienas puikus būdas gauti išskleidžiamą maršrutizatorių.
„FlashRouters“ teikia pasirinktinę „DD-WRT“ mirksinčią ir pritaikymo paslaugą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įsigyti savo VPN ir nusipirkti maršrutizatorių iš „flashrouters“. Kai jis gausite, jis bus parengtas ir paruoštas, kad galėtumėte prisijungti prie savo paskyros.

Pirkimas tiesiai iš maršrutizatoriaus gamintojo yra paskutinis būdas gauti išskleidžiamą maršrutizatorių. Dėl savo populiarumo daugelis maršrutizatorių gamintojų gamina maršrutizatorius DD-WRT. Šiuos maršrutizatorius galite įsigyti „Amazon“ ir kitose vietose. Tačiau jūs negausite tokio lygio klientų aptarnavimo ir sąrankos pagalbos, kurią gaunate iš „Flashrouters“, jei tiesiogiai perkate DD-WRT maršrutizatorių: o „Flashrouters“ kainos yra labai konkurencingos..

Taip pat turėsite patys įkelti VPN į maršrutizatorių. Tačiau visi šio straipsnio VPT turės vadovus ir palaikymo personalą, kurie padės jums atlikti šį procesą.

Nustatykite „OpenVPN“ šifravimą DD-WRT VPN

„OpenVPN“ yra pats saugiausias VPN šifravimas rinkoje. Rekomenduojame naudoti VPN šifravimą, todėl turėtumėte nustatyti VPN DD-WRT maršrutizatoriuje, kad galėtumėte prisijungti naudodamiesi juo..

„OpenVPN“ nustatymas skirtingiems VPN teikėjams skiriasi. Peržiūrėkite mūsų diegimo vadovą, kad sužinotumėte, kaip įdiegti VPN į savo DD-WRT maršrutizatorių.

Patikrinkite, ar jūsų maršrutizatorius palaiko „OpenVPN“

Įsitikinkite, kad jūsų DD-WRT maršrutizatorius palaiko „OpenVPN“. Dauguma DD-WRT maršrutizatorių priima „OpenVPN“ pagal nutylėjimą, tačiau tai verta patikrinti. Jei norite prisijungti prie „OpenVPN“ (ir jūs tai darote!), Įsigydami maršrutizatorių įsitikinkite, kad jis palaiko „OpenVPN“.

Dabar eikite į savo VPN svetainę ir prisijunkite. Savo VPN atsisiuntimų puslapyje atsisiųskite .ovpn failus (arba bent tą serverio, prie kurio norite prisijungti)..

DD-WRT VPN: Išvada

Šiame straipsnyje mes rekomendavome geriausią VPN, skirtą „DD-WRT“ maršrutizatoriui ir keturioms naujoms dalyvėms. Paprasčiausias būdas pasiekti VPN, veikiantį naudojant DD-WRT maršrutizatorių, - nusipirkti jį iš anksto mirksėjus.

Tiems, kurie nori mirksėti jau turimą maršrutizatorių, turime įdiegimo vadovą. Tačiau atminkite, kad vadovas yra tik pavyzdys ir kad kiekvieno VPN teikėjo informacija bus skirtinga. Taigi, nepamirškite gauti informacijos iš savo VPN teikėjo.

Visi šiame straipsnyje esantys VPN puikiai tinka naudoti VPN maršrutizatoriuje, nes jie yra patikimos ir patikimos paslaugos, kurios geriausiai parodo, ką siūlo VPN. Jie visi turi žaibiškus serverius, esančius visame pasaulyje, kurie leis jums atblokuoti beveik viską. Lieka tik jums nuspręsti, kurį VPN norite naudoti.

Esame įsitikinę, kad šiame vadove yra idealus VPT kiekvienam, nesvarbu, kokios gali būti jūsų asmeninės aplinkybės. Taigi atidžiai perskaitykite parinktis ir užtikrintai pasirinkite savo VPN. Jei iš viso turite klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Pavadinimo atvaizdo kreditas: „Casezy idea“ / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me