Daugelis žmonių nusprendžia palikti nesaugius el. Pašto paslaugų teikėjus, tokius kaip „Outlook“, „Yahoo“ ir „Gmail“. Buvo parodyta, kad šios paslaugos nuskaito vartotojo el. Pašto adresus, kad būtų galima reklamuoti duomenis. Ir netgi buvo sugauti, suteikiant prieigą prie vyriausybinių slaptažodžių NSA el. Laiškų turinio.


Jei sergate dėl to, kad buvo pažeista jūsų privatumas, jums gali kilti klausimas, ar įmanoma pradėti nemokamai naudotis geresne el. Pašto sauga. Geros žinios yra tai, kad rinkoje yra daugybė saugių el. Pašto paslaugų teikėjų, teikiančių paprastą vieno adreso paslaugą nemokamai.

Nors jums nebūtinai reikia daug vietos saugykloje ir visos papildomos funkcijos, pateikiamos kartu su „Google“ paskyra, jūs gaunate saugius šifruotus pranešimus; o tai reiškia, kad siųsdami ir gaudami el. laiškus žinote, kad tik jūs galite pasiekti tų el. laiškų turinį.

Mes išvardijome 4 geriausius nemokamų privačių el. Pašto paslaugų teikėjus. Visos nemokamos paslaugos šiame sąraše naudoja saugų šifravimą nuo galo iki galo, siūlo puikias programas ir PGP („Pretty Good Privacy“) palaikymą..

Kokie yra geriausi nemokamo saugaus el. Pašto paslaugų teikėjai?

 1. „ProtonMail“

 2. Tutanota

 3. Pašto tvora

 4. „Hushmail“

Geriausi nemokami, saugūs el. Pašto paslaugų teikėjai: išsami analizė

Žemiau mes išvardijome 4 saugiausius nemokamo el. Pašto teikėjus. Visos šios paslaugos leis išlaikyti jūsų asmeninius el. Laiškus privačius ir yra puiki alternatyva „Gmail“, „Outlook“ ir kitoms paslaugoms, parduodančioms jūsų duomenis aukščiausią kainą pasiūliusiam asmeniui. Norėdami gauti daugiau informacijos apie jų paslaugas, spustelėkite el. Pašto teikėjo svetainę.

1. „ProtonMail“

500 MB laisvos vietos saugykloje - nelaiko jokių el. Pašto veiklos žurnalų - „iOS“ ir „Android“ programose

 • Kainodara

  0,00 USD
  Iki 500mb

„ProtonMail“ yra įsikūrusi Šveicarijoje, vietoje, kuri laikoma daug geresne nei invazinės jurisdikcijos, tokios kaip JAV ir JK. Tai reiškia, kad įmonė gali pateikti griežtą privatumo politiką, kuri žada niekada nelaikyti jūsų IP adreso ar kitų asmenį identifikuojančių duomenų.

Nors įmanoma, kad Šveicarijos valdžios institucijos gali įteikti įmonei orderį pateikti bet kokius duomenis, kuriuos ji turi, nes ji neturi jokių žurnalų (išskyrus informaciją apie mokėjimą), ji neturėtų nieko perduoti.

Tačiau nemokamų vartotojų prašoma patvirtinti savo sąskaitą, o tai reiškia, kad kurdami paskyrą turėsite nurodyti kitą el. Pašto adresą. Tai nėra idealu ir reiškia, kad reikia sukurti nemokamą sąskaitą’t pririšti prie tavęs, tau reikės “degiklis” pašto adresą kitur.

Svarbiausia, kad „ProtonMail“ yra atvirojo kodo ir buvo patikrintas. Be to, jis suteikia visišką PGP suderinamumą šifruotų el. Laiškų siuntimui. Visi poilsio el. Laiškai saugiai užšifruoti.

Tai įspūdinga, turint omenyje, kad jūs galite ja nemokamai naudotis vienu adresu ir 500 MB saugyklos vietos. Jei vertinate privatumą ir don’Jums nereikia daugiau nei vieno el. pašto adreso - tikrai neturite priežasties palikti AOL ir „Yahoo“ simpatijas.

2. Tutanota

1 GB laisvos vietos saugykloje - saugiai siųskite ir gaukite el. Laiškus be PGP - „Windows“, „Mac“, „Linux“, „Android“ ir „iPhone“ skirtos programos

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

Tutanota yra tikrai puiki el. Pašto paslauga, leidžianti vartotojams nemokamai turėti vieną el. Pašto adresą ir 1 GB saugyklos vietos. Tai tikrai nepaprasta, ypač jei esate pradedantysis siųsti saugius el. Laiškus ir nenorite sužinoti apie PGP raktus (PGP užšifruotas el. Laiškas gali turėti šiek tiek staigią mokymosi kreivę)..

Naudodami „Tutanota“ galite saugiai siųsti ir gauti el. Laiškus be PGP raktų. Tai atliekama naudojant stiprų AES šifravimą su „Perfect Forward Secrecy“. Taigi, ką tai reiškia? Su „Tutanota“ galite naudoti specialią nuorodų sistemą ir slaptažodį, norėdami betarpiškai siųsti užšifruotus el. Laiškus visiems: nesvarbu, kuria paslauga jie šiuo metu naudojasi.

Ką’Dar daugiau: „Tutanota“ skirta pašalinti IP adresus iš el. laiškų antraštės ir netgi gali šifruoti metaduomenis. Dėl to jūs gaunate ypač saugią el. Pašto paslaugą, dėl kurios labai sunku visiems sekti jūsų el. Laiškus, o turinio - neįmanoma. Vartotojai netgi gali siųsti savaime sunaikinančius el. Laiškus!

Turbūt vienintelis neigiamas dalykas yra tas, kad įmonė 5 dienas saugo minimalius metaduomenų žurnalus, siunčiamus naudojant paslaugą (kad paslauga veiktų sklandžiai). Tačiau tai neturėtų jaudinti 99,9 proc. Vartotojų.

3. Pašto tvora

1 GB atminties (500 MB el. Pašto, 500 MB dokumentų) - dviejų veiksnių autentifikavimas - el. Pašto palaikymas

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

Šis saugus el. Pašto adresas yra Belgijoje ir yra labai įspūdinga paslauga. Nemokamai vartotojams leidžiama gauti vieną el. Pašto adresą su 500 Mb saugykla. Naudojimosi šia paslauga privalumų yra daugybė.

Šifravimas tarp galų galas užtikrinamas dėl stipraus PGP suderinamumo. Tačiau pradedantiesiems yra galimybė saugiai šifruoti el. Laiškus naudojant “pasidalinta paslaptimi” slaptažodžių sistema. Tai reiškia, kad bet kas gali nedelsdamas pradėti siųsti saugius el. Laiškus - nereikia mokytis apie sudėtingus PGP raktus.

„Mailfence“ turi nuostabių papildomų funkcijų, tokių kaip kalendorius, kontaktai ir dokumentų saugojimas. Be to, nesunku sinchronizuoti paslaugą visuose jūsų įrenginiuose - tai leidžia greitai importuoti senus kontaktus iš senojo el. Pašto adreso naudojant CSV failą..

Nors „Mailfence“ saugo kai kuriuos žurnalus apie savo vartotojus, įskaitant vartotojo IP adresus ir metaduomenis, ji tai daro tik norėdama atitikti Belgijos įstatymus. Jame pateikiama išsami skaidrumo ataskaita, kurioje tiksliai nurodoma, kiek užklausų gauna iš valdžios institucijų.

Tačiau nesvarbu, kokius garantijas jis gauna, jis niekada negalės suteikti prieigos prie el. Laiškų turinio, nes jis teikia stiprią „end-to-end“ šifravimą. Puikiai tinka pradedantiesiems.

4. „Hushmail“

15 MB atminties - visas PGP suderinamumas - „iPhone“ skirta programa

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

Šis Kanados teikėjas yra dar viena saugaus el. Pašto paslauga, leidžianti vartotojams nemokamai gauti sąskaitą. Nesumokėję vartotojai gali gauti vieną adresą su 15 MB saugyklos vietos. Tiesa, tai nėra daug vietos saugykloje, o tai reiškia, kad negalėsite priimti el. Laiškų su dideliais priedais ar turėti didelių gautų el. Laiškų, kurių nesivarginate ištrinti. Tačiau jei mielai ištrinsite savo el. Laiškus, ši nemokama paslauga jums gali būti tinkama.

Dėl visiško PGP suderinamumo vartotojai gali pasiekti visus užšifruotus „end-to-end“ el. Laiškus, o visi el. Laiškai saugiai saugomi ramybėje. Palaikomos IMAP ir POP, tai reiškia, kad galite naudoti šią el. Pašto paskyrą su trečiosios šalies klientu, kad išvengtumėte galimų „Javascript“ spragų.

Gyvenimas Kanadoje, kuri yra „5 akių“ dalis, reiškia, kad ji yra iš šalies, kuri nėra laikoma puikia privatumo apsauga. To gali pakakti, kad kai kurie žmonės nebeteiktų paslaugų. Vis dėlto verta atsiminti, kad šifravimas nuo galo iki galo reiškia, kad net jei valdžios institucijos kreipsis į firmą, jos negalės pasiekti užšifruotų el. Laiškų turinio..

Ne toks geras, kaip kai kurių aukščiau šiame straipsnyje nurodytų paslaugų, tačiau nemokamas, saugus el. Pašto paslaugų teikėjas, daug geresnis už mėgstamus „Google“.

Nemokama saugi el. Pašto alternatyva

Signalas

Neribota saugykla - užšifruoti pranešimai - „Android“ ir „iPhone“ skirtos programos

Gerai, todėl pradėsime pripažindami, kad tai iš tikrųjų nėra el. Pašto paslauga. Tačiau ji yra nemokama, o kai reikia siųsti pranešimus su stipriu šifravimu nuo galo iki galo, tai nėra niekas, kas iš tikrųjų konkuruoja Signalas dėl patogumo naudoti ir saugumo.

Signalas yra visiškai saugus, ir tai yra viena iš nedaugelio tarnybų, žadančių niekada nebendradarbiauti su valdžios institucijomis. Įraše įrašytas „Singal“ kūrėjas „Open Whisper“ teigia, kad jis niekada neduos užnugario valdžios institucijoms, o „Signal“ protokolas yra ir atvirojo kodo, ir ypač patikimas..

Gražus „Signal“ dalykas yra tai, kad jis yra visiškai nemokamas. Tai reiškia, kad bet kas gali bet kur siųsti žinutes naudodamasis paslauga nemokėdamas nė cento. „Signal“ pagalba jūs žinote, kad niekas niekada nematys jūsų pranešimų turinio, išskyrus numatytą gavėją.

Taigi, nors tai techniškai nėra el. Pašto paslauga, ji leidžia jums siųsti užšifruotus pranešimus internetu. Mes manome, kad daugeliui žmonių „Signal“ yra geresnis būdas bendrauti nei naudojant el. Pašto adresą su tokia didele technologijų firma kaip „Google“. Dėl šios priežasties žmonėms rekomenduojame pasidomėti šia nemokama paslauga!

Išvada

Jei norite pradėti siųsti saugius el. Laiškus nemokamai, jums reikės el. Pašto paslaugų teikėjo, teikiančio visiškai šifravimą. Tai labai reta, nes nėra lengva užtikrinti stiprų šifravimą.

Yra daugybė nemokamų el. Pašto paslaugų, tokių kaip „KOLAB Now“, ir šios paslaugos laikomos geresnėmis nei „Gmail“, nes jos aktyviai nesiveržia į vartotojo el. Laiškus, kad nuskaitytų jas rinkodaros tikslais. Tačiau daugelis tų el. Pašto paslaugų teikėjų neteikia šifravimo duomenų ramybės būsenoje ar šifravimo.

Todėl šios nemokamos el. Pašto paskyros negali būti laikomos saugiomis. Nes jei vyriausybė kreipsis į juos su orderiu, jie turės (ir galės) suteikti prieigą prie jūsų el. Laiškų turinio.

Šiame vadove mes išvardijome tik tas el. Pašto paslaugas, kurios teikia stiprų šifravimą, užtikrinantį, kad tik pranešimų siuntėjai ir gavėjai kada nors turėtų prieigą prie turinio. Tai yra tikras el. Pašto saugumas, ir šios paslaugos jį teikia nemokamai.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me