Netflix je k dispozícii na viac ako 190 miestach po celom svete a každá krajina má úplne iný katalóg televíznych programov a filmov. To znamená, že niektorí používatelia dostanú prúd viac obsahu - napriek plateniu rovnakých mesačných poplatkov za predplatné.


Na prvý pohľad sa to môže zdať depresívne, ale nezúfajte! Zmenou oblasti Netflixu môžete odomknúť všetok ďalší obsah - priamo z existujúceho účtu Netflix. Potrebujete iba lacnú online službu známu ako virtuálna súkromná sieť (VPN)..

Ako zmeniť región Netflix

Zmena oblasti Netflix na odblokovanie ďalšieho obsahu je v skutočnosti veľmi jednoduchá. Všetko, čo musíte urobiť, je postupovať podľa nasledujúcich krokov:

 1. Vyberte sieť VPN, ktorá pracuje so sieťou Netflix.

  S Netflixom skutočne pracuje veľmi málo VPN. Odporúčame ExpressVPN, pretože poskytuje používateľom rýchle servery v 94 krajinách, fantastickú zákaznícku podporu a je to spoľahlivý odblokovač Netflix..

  Ak hľadáte nejaké alternatívy, pozrite si náš najlepší zoznam VPN siete netflix.

 2. Prihláste sa na odber VPN a stiahnite si softvér VPN.

 3. Nainštalujte si VPN a prihláste sa pomocou svojich poverení.

  Ak uviaznete, ponúkame niekoľko inštalačných sprievodcov špecifických pre platformu vrátane: Windows, Mac, Linux, iOS, Android a Smart TV..

 4. Pripojte sa k serveru VPN v krajine, v ktorej chcete získať prístup k sieti Netflix.

  Vedel si? USA majú viac obsahu ako kdekoľvek inde a mnohí poskytovatelia budú mať špeciálne servery vyhradené pre USA Netflix. Viac informácií o veľkostiach katalógov Netflix nájdete v našom nástroji Notflix.

 5. Prihláste sa do svojho účtu Netflix a užite si všetok ďalší obsah!

Nie všetky VPN fungujú s Netflixom

Je dôležité, aby ste vedeli, že s Netflixom pracuje iba ruka plná poskytovateľov VPN. Zoznam našich služieb, ktoré zaručene budú pracovať s Netflixom, nájdete v našej príručke VPN pre Netflix.

Budem si musieť zaregistrovať nový účet Netflix?

Nie. Pretože Netflix funguje po celom svete, nemusíte Netflix zrušiť a zaregistrovať si účet inde. Jednoducho sa pripojte k serveru VPN v krajine, ku ktorej chcete získať prístup, a vaša adresa IP sa zmení. To je táto adresa IP, ktorú používa Netflix na určenie, ktorá knižnica obsahu vám bude slúžiť.

Užitočné návody Netflix

Najlepšie VPN pre Netflix 2020 TESTOVANÝ & OVERENÉ [DENNE]

Ako získať US Netflix pre Android, iPhone a iPad

Ako sledovať americký Netflix na inteligentnej televízii

Môžem sledovať Netflix v zahraničí?

Áno. Keď idete na dovolenku, môžete sa prihlásiť a sledovať Netflix ako obvykle. Ak krajina, ktorú navštevujete, nemá Netflix alebo má veľmi obmedzený katalóg titulov, môžete predstierať, že ste doma, pomocou VPN. Umožní vám to prihlásiť sa ako obvykle a sledovať všetky relácie, ktoré sú dostupné doma. Jednoducho postupujte podľa vyššie uvedeného kroku.

Prečo Netflix uzamkne obsah do regiónov?

Veľké množstvo obsahu na serveri Netflix je zakúpené a licencované od výrobcov obsahu tretích strán. Držitelia autorských práv presadzujú licenčné obmedzenia a núti Netflix nezobrazovať určité relácie alebo filmy v konkrétnych regiónoch.

V závislosti od toho, kde bývate a kam cestujete, je možné, že budete mať prístup k úplnému katalógu, na ktorý ste zvyknutí doma, na obmedzenú dobu. Toto hovorí Netflix na svojej webovej stránke:

Ak cestujete dlhší čas alebo cestujete do krajiny mimo Európskej únie, môžete si všimnúť zmenu dostupných možností. Pre krajiny v Európskej únii poskytujeme rovnaký obsah ako vaša domovská krajina na obmedzený čas. Po uplynutí obmedzeného obdobia vás budeme informovať a budete mať prístup k televíznym programom a filmom v krajine, do ktorej cestujete. Keď k tomu dôjde, určite vás o tom informujeme.

help.netflix.com/en/node/24853

Samozrejme, so spoľahlivou sieťou VPN sa vyššie uvedené vyhlásenie stlmí, pretože k všetkému obsahu môžete pristupovať z domu (alebo z ľubovoľnej veľkej knižnice Netflix podľa vášho výberu) kedykoľvek budete chcieť.

Ktorá knižnica Netflix je najlepšia?

Len pred pár rokmi bola odpoveďou na túto otázku vždy americká knižnica. V posledných rokoch však spoločnosť Netflix vynaložila veľa peňazí na licenčné zmluvy, ktoré jej umožnili skutočne vylepšiť svoje katalógy inde..

USA sú stále jedným z najlepších katalógov na svete a väčšina ľudí má tendenciu tento Netflix odblokovať. Ako však vidíte v tabuľke nižšie, Kanada a Japonsko majú teraz aj rozsiahle katalógy.

Knižnica č. TitlesDiff s Netflix USPrice
Spojené štáty 5864 0 $ 7,99
Kanada 5879 +15 $ 6,31
Japonsko 4982 -882 $ 5,90
Spojene kralovstvo 5835 -29 $ 7,73
India 5607 -257 $ 7,80
Austrália 5434 -430 $ 7,91
Francúzsko 4156 -1708 $ 9,39
Nemecko 4377 -1487 $ 9,39
španielsko 3848 -2016 $ 9,39
egypt 1982 -3882 $ 10.30

Jedna vec, ktorú treba mať na pamäti, je, že zatiaľ čo všetky tri najobľúbenejšie knižnice Netflixu majú takmer rovnaký počet titulov, tieto filmy a televízne relácie v skutočnosti menia z jednej krajiny na druhú. To znamená, že pomocou siete VPN na pohyb po týchto katalógoch môžete odomknúť niekoľko pekných prekvapení! Cena účtu Netflix sa tiež mení z krajiny na krajinu.

Môžu používatelia v USA Netflix ťažiť z VPN?

Ak ste rezidentom v USA - a vy si myslíte, že už máte všetko - nižšie je uvedený zoznam obľúbených televíznych relácií, ktoré by ste mohli odblokovať pomocou VPN!

Zobraziť položky je k dispozícii v
Rodinný chlap Táto zábavná animovaná séria je k dispozícii na serveri Netflix v Kanade, Belgicku, Holandsku, Švédsku, Českej republike, Francúzsku, Nemecku, Izraeli, Taliansku, Rumunsku, Rusku, na Slovensku, v Španielsku, Švajčiarsku, Grécku, Poľsku, Hongkongu, Singapure, Thajsku..
Doktor Who Táto populárna britská sci-fi je k dispozícii na serveri Netflix v Austrálii, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku, Nemecku, Grécku, Taliansku, Holandsku, Španielsku, Švédsku, Rumunsku, Švajčiarsku..
Útek z väzenia Táto rýchla akčná televízna šou od spoločnosti FOX je k dispozícii na serveri Netflix v Kanade, Belgicku, Českej republike, Nemecku, Hongkongu, Izraeli, Taliansku, Litve, Holandsku, Poľsku, Rumunsku, Rusku, Singapure, Slovensku, Južnej Kórei, Španielsku, Švajčiarsku. , Thajsko, Spojené kráľovstvo, Francúzsko, Grécko, Maďarsko, Švédsko.
členia Táto kultová britská televízna relácia je k dispozícii iba na serveri Netflix vo Veľkej Británii.
Jack Irish Tento akčný thriller je k dispozícii iba na serveri Netflix v Austrálii.
Synovia anarchie Táto televízna relácia thriller je k dispozícii na stránkach Netflix v Austrálii, Belgicku, Českej republike, Francúzsku, Nemecku, Grécku, Hongkongu, Maďarsku, Izraeli, Taliansku, Litve, Holandsku, Poľsku, Rumunsku, Rusku, Singapure, Slovensku, Južnej Kórei, Španielsku, Švédsko, Švajčiarsko, Thajsko, Spojené kráľovstvo.
Titans Táto superhrdinská show vesmíru DC je k dispozícii na serveri Netflix v Argentíne, Austrálii, Belgicku, Brazílii, Kanade, Českej republike, Francúzsku, Nemecku, Grécku, Hongkongu, Maďarsku, Indii, Izraeli, Taliansku, Japonsku, Litve, Mexiku, Holandsku, Poľsko, Rumunsko, Rusko, Singapur, Slovensko, Južná Kórea, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Thajsko, Spojené kráľovstvo.

Môže zadarmo VPN odblokovať Netflix knižnice?

V roku 2020, 95% VPN už neblokuje Netflix

Podľa našich skúseností je odpoveď na túto otázku zväčša záporná. Netflix trávi veľa času a peňazí blokovaním IP adries, ktoré patria do VPN. Preto je pre poskytovateľov VPN veľmi ťažké naďalej odblokovať Netflix.

Bezplatné VPN služby si jednoducho nemôžu dovoliť tráviť čas, peniaze a úsilie potrebné na odblokovanie Netflixu, a preto neexistujú žiadne bezplatné služby, o ktorých vieme, že sú schopné pracovať.

VPN v sieti Netflix, ktoré odporúčame, aby sa usilovne snažili o zabezpečenie prístupu k výberu katalógov Netflix - robia to pomocou kolekcie tajných metód, aby zabránili chybe Netflixu. Poskytovanie prístupu k sieti Netflix sa stalo zložitejšie a tieto siete VPN stoja veľa peňazí, aby zabezpečili prístup.

Odblokujte Netflix zadarmo

Všetky prémiové VPN, ktoré odporúčame používať pre Netflix, ponúkajú záruku na peniaze alebo krátke bezplatné skúšobné verzie. Toto nie je trvalé riešenie, ale ak ste chceli odblokovať Netflix zadarmo, je možné ich využiť na získanie dočasného prístupu..

Odporúčame vyskúšať ExpressVPN. Nielenže je to jedna z vedúcich služieb na trhu, ale nemá ani 30-dňovú záruku na vrátenie peňazí.

Buď opatrný!

V prípade niektorých sietí VPN sa záruka na vrátenie peňazí použije iba vtedy, ak pri používaní siete VPN zostanete pod určitým dátovým limitom. Ak sa teda chystáte využiť túto metódu, uistite sa, že ste si pred registráciou v ktorejkoľvek službe prečítali zmluvné podmienky.

Dostanem sa do problémov pri zmene svojho regiónu Netflix

Pamätajte, že ste platiacim odberateľom a váženým zákazníkom spoločnosti Netflix

Nie. Ste platiacim predplatiteľom a ste zákazníkom spoločnosti Netflix veľmi ceneným zákazníkom. Z tohto dôvodu Netflix nikdy penalizuje svojich účastníkov za používanie VPN. Netflix by uprednostnil uvedenie všetkých televíznych relácií a filmov v každej krajine, ale z dôvodu licenčných obmedzení, ktoré naň ukladajú výrobcovia obsahu tretích strán, to nemôže urobiť..

Netflix sa musí snažiť zastaviť ľudí obchádzaním týchto geografických obmedzení, a preto Netflix tvrdo pracuje na blokovaní samotných sietí VPN. Žiadnemu užívateľovi však nikdy nebol zrušený účet alebo mu bola uložená pokuta za používanie siete VPN na sledovanie Netflix. Nie je nezákonné odblokovať Netflix a sledovať viac relácií, pretože ste platiacim odberateľom.

Mať problémy?

Ak máte problémy, je pravdepodobné, že VPN, ktorú používate, jednoducho nie je schopná odblokovať Netflix. Väčšina sietí VPN neodblokuje Netflix. Odporúčame držať sa jedného z našich odporúčaných poskytovateľov VPN pre Netflix.

Ak ste sa už prihlásili na odber odporúčanej siete VPN, môžete na jej fungovanie urobiť niekoľko krokov:

 1. Pripojte sa k inému serveru v rovnakej krajine.

  VPN, ktoré sme odporučili, odblokujeme Netflix iba na konkrétnych serveroch. Komunikujte so svojím poskytovateľom a zistite, ktoré servery práve odblokujú Netflix.

 2. Odpojte sieť VPN a znova ju pripojte.

  Problém možno vyriešiť obnovením vašej IP adresy VPN na príslušnom serveri.

 3. Kontaktujte zákaznícku podporu.

  Tím podpory VPN vždy pomôže vyriešiť vaše problémy, takže ak s nimi problém nevyriešite, porozprávajte sa s nimi..

Ak ste postupovali podľa vyššie uvedených krokov a stále máte problémy, v našej príručke na riešenie problémov so sieťou Netflix VPN sa zaoberáme podrobnejším riešením problémov..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me