Február je mesiacom lásky, romantiky, priateľstva a rodiny. Keď sa za rohom blíži Valentín, možno budete potrebovať nejaké rýchle pohyby, ktoré budete môcť sledovať so svojimi ostatnými.


Našťastie nebudete sklamaní z prírastkov Netflixu z februára 2018. Aj keď namiesto toho plánujete stráviť deň sv. Valentína so svojimi priateľmi a rodinou, Netflix má stále čo ponúknuť. S trochou akcie, romantiky, komédie a dobrodružstva v ponuke, kde sa môžete naozaj pokaziť?

Názvy prichádzajú do USA, Veľkej Británie verzií Netflixu, ako aj do celého sveta. Ak vidíte nižšie uvedenú šou, ktorá momentálne nie je k dispozícii vo vašom regióne, katalóg Netflix, neznepokojujte sa. Pomocou predplatiteľov siete VPN Netflix môžu odblokovať katalógy Netflix z celého sveta. Ak ste mimo USA, môžete pomocou VPN získať prístup do katalógu USA Netflix, ktorý obsahuje viac titulov ako ktorákoľvek iná krajina vo verzii Netflix..

Netflix UK

Ella Enchanted - 1. februára

Fantastický romantický film z roku 2004 Ella Enchanted je perfektný film na pozeranie tohto Valentína s druhým významným. Film hrá Anne Hathaway a Hugh Dancy a vychádza z románu z roku 1997, ktorý napísala Gail Carson Levine. Film je zameraný na klasickú rozprávkovú Popolušku s trochou magického zvratu.

Tento film je vynikajúcou voľbou pre páry, ktoré uprednostňujú romantické pohyby s nádychom komédie a dobrodružstva. Ešte lepšie je, že Ella Enchanted je tiež skvelý spôsob, ako udržať zábavu detí počas chladného februárového víkendu alebo len všeobecne!

Keď sme sa prvýkrát stretli - 9. februára

Keď sme sa prvýkrát stretli, je romantický komediálny film z roku 2018 s Adamom DeVinom, Alexandrou Daddáriom, Shelley Hennigom, Andrewom bakalárom a Robbie Amell. Tento originálny film Netflixu je dokonalý na sviatočnú valentínsku noc so svojím priateľom, priateľkou, manželom, manželkou, psom - kýmkoľvek! Ešte lepšie: má pre každého niečo!

Film sleduje muža menom Noe, ktorý sa stretáva s dievčaťom svojich snov, aby strávil nasledujúce tri roky premýšľaním, prečo nie sú spolu. Keď dostane šancu cestovať späť v čase, aby zmenil veci, uvedomí si veľmi rýchlo, že veci nie sú vždy ľahké ... a niekedy; nemali by byť.

Keď sme sa prvýkrát stretli Úradný príves [HD] | Netflix

Keď sme sa prvýkrát stretli Úradný príves [HD] | Netflix Keď sme sa prvýkrát stretli Úradný príves [HD] | Netflix

Nenahraditeľný - 16. februára

Ak máte náladu na dobrý výkrik, film Nenahraditeľný, ktorý znie, by vás mohol zaujímať. Ďalší pôvodný film spoločnosti Netflix, ktorý má byť uvedený na trh 16. februára, nenahraditeľný. Rozprávate príbeh dvoch spolubývajúcich, ktorí zistia, že ich životy padajú pri oznámení terminálnej diagnózy rakoviny.

Nenahraditeľný Vy hviezdy Oxfordskej herečky Gugulethu Sophia Mbatha-Raw a Hra trónskeho Michiela Huismana. A napriek tomu, že bol prepustený dva dni po Valentíne, stále si môžete užívať tento príjemný filmový dátum so svojím blízkym - nezabudnite na horúcu čokoládu, vreckovky a popcorn!

Mute - 23. februára

Okrem svojej zbierky romantických filmov z februára 2018, Netflix prináša na stôl stlmenie Duncana Jonesa. Mute, označený ako „duchovné pokračovanie“ filmu Mesiac Jonesa, predstavuje Alexandra Skarsgårda ako Leo Beiler - nemého barmana, ktorý sa snaží nájsť lásku svojho života, ktorý záhadne zmizol..

Tento film určite stojí za to pozerať, najmä pre tých, ktorí videli film Jonesovho filmu 09 Mesiac. Nerobte si starosti: vidieť mesiac nie je požiadavka. Ak máte radi príbehy s odtieňom tajomstva, tento film bude určite na vašej uličke. Dajte si pozor na to 23. februára!

Stlmiť Úradný príves [HD] | Netflix

Stlmiť Úradný príves [HD] | Netflix Stlmiť Úradný príves [HD] | Netflix

Netflix USA

American Pie 1 & 2. - 1. februára

Čo je pre Valentína lepšie ako klasická teen sexová komédia? American Pie 1 & 2 sú ikonické obľúbené medzi tínedžermi a dospelými. Prvý film bol vydaný v roku 1999 a druhý v roku 2001. Napriek tomu, že odvtedy niekoľko vydaných pokračovaní (ktoré sa tiež pridajú do Netflixu 1. februára), prvé dve stále berú koláč na svete klasikov.

Obaja filmujú hercov a herečky ako Eugene Levy, Jason Biggs, Alyson Hannigan a Seann William Scott. Tieto filmy sú ideálne pre priateľov alebo páry, ktoré tento sviatočný deň hľadajú viac komediálneho dotyku, na rozdiel od obvyklého festivalu švihnutia. Najlepšie na tom je, že tieto filmy sú skvelé pre všetky pohlavia a pre všetky vekové kategórie!

Bakalári - 21. februára

Americký komediálny film 2017 Američanov, ktorý získal titul bakalára, si ako vdovec, ktorý sa chystá so svojím dospievajúcim synom pohybovať po celej krajine s novým dospievajúcim synom, získal novú pozíciu. V tomto procese sa obaja muži stretnú so ženami, ktoré im pomôžu nájsť cestu späť k šťastiu. Bakalári sú vynikajúci film so zaujímavými postavami a dobrým koncom.

Je zaujímavé, že film naplánoval aj režisér a scenárista Kurt Voelker, ktorý mal veľmi konkrétne nápady. Voelker v roku 2015 oznámil, že bude režisovať komediálny film podľa vlastného scenára a že vdovec bude hrať J. K. Simmons. Našťastie mal Voelker pravdu vo svojom výbere obsadenia - niečo, čo by ste určite mali vidieť pre seba!

Oficiálny trailer THE BACHELORS (2017) J.K. Simmons, Julie Delpy, Teena...

Oficiálny trailer THE BACHELORS (2017) J.K. Simmons, Julie Delpy, dospievajúci romantický film HD Oficiálny trailer THE BACHELORS (2017) J.K. Simmons, Julie Delpy, dospievajúci romantický film HD

Jeepers Creepers 3. - 24. februára

Trilógia Jeepers Creepers prichádza s mnohými odpormi, hlavne vďaka režisérovi Victorovi Salvovi, ktorý bol v roku 1988 odsúdený za sexuálne zneužitie dieťaťa. Keď bolo v roku 2006 oznámené Jeepers Creepers 3, všetci čakali na jeho vydanie s očakávaním.

Bohužiaľ, čakali by veľmi dlho, pretože Jeepers Creepers 3 nebol prepustený až o 11 rokov neskôr, v roku 2017. Najhoršie na tom bolo, že film bol prepustený iba v niektorých divadlách a len na veľmi obmedzenú dobu. Našťastie Netflix vydáva hororový film 24. februára pre vaše potešenie zo sledovania. Nenapĺňajte však svoje nádeje - film prišiel s mnohými kontroverziami.

Na druhej strane existuje iba jeden spôsob, ako zistiť, či zodpovedá vašim očakávaniam!

Originály Netflix: Dostupné globálne

Zmenený uhlík (1. sezóna) - 2. februára

Altered Carbon je originálna séria Netflix, ktorá vyšla 2. februára 2018. Séria vychádza z románu z roku 2002, ktorý napísal anglický autor Richard K. Morgan. Ak vás televízne relácie v budúcnosti nastavia na 350 rokov: pozmenený uhlík sa odohráva vo futuristickej dystopii v roku 2384.

Hral Joel Kinnaman a James Purefoy, Altered Carbon zahŕňa Kinnamanovu postavu, ktorá pomáha vyriešiť vraždu Purefoyovej postavy - s malou voľbou vo veci. Táto séria predstavuje perfektný spôsob, ako stráviť čas tento deň svätého Valentína, s desiatimi epizódami nabitými na akciu, aby vás nenudilo.

Upravený karbónový príves 1. sezóny | Rotten Tomatoes TV

Upravený karbónový príves 1. sezóny | Rotten Tomatoes TV Upravený karbónový príves 1. sezóny | Rotten Tomatoes TV

Skleníková akadémia (sezóna 2) - 14. februára

Druhá sezóna skleníkovej akadémie bude vydaná práve včas na Deň svätého Valentína - ideálna zámienka na opustenie vašich detí s opatrovateľkou, keď idete von a užite si dovolenku so svojimi významnými inými alebo priateľmi! Na druhej strane je táto séria tiež skvelým spôsobom, ako tráviť čas so svojimi deťmi bez toho, aby vás nudili.

Greenhouse Academy je založená na izraelskom televíznom seriáli The Greenhouse. Originál Netflix bol prispôsobený pre medzinárodné publikum, ale obsahuje podobné témy ako izraelská verzia. Séria sa točí okolo skupiny detí z konkurenčných školských domov, ktoré odkrývajú sprisahanie na zničenie planéty. Deti samozrejme začínajú s vlastným tajným vyšetrovaním v nádeji na záchranu sveta!

Oficiálny príves pre skleníkovú akadémiu pre sezónu 2

Oficiálny príves pre skleníkovú akadémiu pre sezónu 2 Oficiálny príves pre skleníkovú akadémiu pre sezónu 2

Všetko je na hovno! (Sezóna 1) - 16. februára

Všetko je na hovno! je originál Netflixu s témami prichádzajúcimi do veku a množstvom komédií. Séria sa odohráva v polovici deväťdesiatych rokov a je v podstate paródiou kultúry dospievajúcich počas tohto obdobia. Séria je pripravená na predstavenie desiatich 30-minútových epizód a hviezd začínajúcich herečiek a hercov ako Peyton Kennedy a Jahi Winston.

Táto séria je nielen dokonalá pre deti, aby sa cez víkendy venovali pozornosť, ale aj pre rodičov, ktorí sa usilujú spomínať na svoje vlastné školské dni. Máme veľké nádeje na všetko, čo naštve! - dúfajme, že nebudeme sklamaní. Ak má ďalšia originálna séria Netflixu čo ísť, určite nebudeme! Uistite sa, že zverejňujete informácie o jeho vydaní 16. februára.

Získajte prístup k sieti Netflix vo svojej celistvosti pomocou VPN

Pravdepodobne viete, že Netflix oddeľuje svoj obsah na základe oblasti, z ktorej prezeráte. Môže to byť dosť únavné, pretože sa niekedy môžete tešiť na predstavenie, ktoré vyšlo iba v krajine, v ktorej sa nenachádzate. Ak tituly, ktoré chcete vidieť, nie sú vo vašom regióne k dispozícii, neznepokojujte sa. Náš sprievodca odblokovaním obsahu Netflix pomocou VPN to nie je problém. Upozorňujeme, že nie všetky siete VPN odblokujú Netflix.

Našťastie Netflix nedávno tvrdil, že sa usiluje o globálne licencovanie celého obsahu. Bohužiaľ, so zložitosťou zákonov o autorských právach máme pravdepodobne ešte dosť času.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me