Po problémovom roku 2020 je Flixtor späť a zdá sa, že je lepší ako kedykoľvek predtým! Flixtor je online streamovacia služba, ktorá streamuje filmy a televízne programy priamo do okna vášho prehliadača. Je známy svojou vynikajúcou (ak je obmedzenou) bezplatnou službou, skvelým používateľským rozhraním a plynulosťou prehrávania jeho obsahu (hoci to nevyhnutne do istej miery závisí od vášho internetového pripojenia)..


Čo je Flixtor?

Flixtor začal život ako multiplatformová otvorená zdrojová aplikácia, ktorá streamovala obsah pomocou protokolu BitTorrent. Kód pre túto aplikáciu je stále k dispozícii, ale aplikácia už nefunguje, pretože používa zdroje, ktoré už nie sú k dispozícii.

To by bolo pre každého vývojára dosť ľahké napraviť. Aj keď aplikácia robí v podstate to isté ako Popcorn Time, zdá sa, že nejde.

Keď ľudia hovoria o Flixtore v týchto dňoch, hovoria o Flixtor.to (alebo o jednom z jeho zrkadiel alebo nabijakov). Flixtor.to je webová služba, ktorá prehľadáva zdroje streamovania IPTV a organizuje ich do prehľadávateľnej databázy, ktorá je prístupná z elegantného webového rozhrania založeného na prehľadávači..

Flixtor nie je hostiteľom samotného obsahu, pre jasnosť nie je legálnym obsahom.

Skutočný Flixtor

Existuje iba jedna pravá webová stránka spoločnosti Flixtor. V čase písania je to Flixtor.to. Je možné, že sa to zmení, ale ak navštívite stránku flixtor.org, digitálne podpísaná správa od vývojárov spoločnosti Flixtor uvádza, ktorá doména je pravá..

Existuje množstvo falošných webových stránok Flixtor, z ktorých niektoré v skutočnosti fungujú celkom dobre. Vzhľadom na veľmi tienistú povahu však odporúčame používať iba originálny Flixtor. Aplikácia Flixtor pre Android je k dispozícii na webových stránkach obchodu Play, nemá však nič spoločné s originálnym Flixtorom a dôrazne odporúčame vyhnúť sa mu.

stanovenie ceny

Ktokoľvek môže bezplatne používať základnú službu Flixtor len tak, že navštívi webovú stránku Flixtor. Bezplatní používatelia však môžu vidieť reklamy a majú prístup iba k filmom vydaným za posledných 6 mesiacov ak televíznym epizódam vydaným za posledné 3 mesiace. Prvé tri epizódy prvej sezóny všetkých relácií sú tiež zadarmo pre všetkých.

Rozlíšenie streamovania pre bezplatných používateľov je obmedzené na 720p a nemôžu sťahovať obsah ani prenášať obsah na zariadenie s veľkou obrazovkou..

Toto okrem toho je zadarmo, funguje to dobre, umožňuje vám sledovať všetky najnovšie filmy alebo televízne programy a streamovanie 720p je dosť dobré pre väčšinu ľudí. Pre porovnanie, základné odberatelia Netflixu sú obmedzení na 480p, pričom HD (720p alebo 1080p v závislosti od vášho pripojenia a toho, čo vaše zariadenie podporuje) je k dispozícii iba so štandardným plánom 10,99 $ / m (cena v USA)..

Službu môžete podporiť a získať prístup ku všetkým jej funkciám (uvedené nižšie) zakúpením VIP kľúča. Ceny začínajú na 12,95 dolárov za 30 dní, v závislosti od spôsobu platby.

Malé zníženie je k dispozícii na 90 dní a oveľa väčšie na dva roky, ale vzhľadom na povahu tejto služby (a jej nedávnu históriu) nie je pravdepodobne nákup dlhodobejšieho kľúča vhodný. Platba za akékoľvek predplatné Flixtoru je skutočne hazard.

Môžete platiť prostredníctvom služieb PayPal, Bitcoin alebo Premiumkey.

Vďaka tomu je spoločnosť Flixtor vo väčšine okresov približne dvojnásobná oproti cene základného predplatného služby Netflix. Poskytuje vám však oveľa väčší katalóg titulov, ako ponúka akákoľvek legálna služba poskytujúca streamovanie a nie je obmedzená regionálnymi zákonmi o autorských právach..

Stačí si všimnúť, že Popcorn Time sa darí a je 100% zadarmo, rovnako ako Kodi.

Features

VIP používatelia majú tieto vlastnosti:

  • Prístup ku všetkým filmom a televíznym epizódam
  • Streamujte až do 1080p
  • Stiahnite si videá
  • Podpora prehliadača Google Chromecast a Apple Airplay
  • Žiadne reklamy
  • E-mailové žiadosti o chýbajúce filmy a televízne relácie
  • Prioritná podpora

Prístup ku všetkým filmom a televíznym epizódam

Flixtor prehľadá množstvo rôznych webov IPTV, aby získal jeho obsah, a preto ponúka veľmi veľké katalógové tituly.

To zahŕňa mnoho starších titulov. Na rozdiel od alternatív založených na P2P, ako je napríklad Popcorn Time, je tento obsah vysielaný priamo zo serverov, na ktorých je hosťovaný. To znamená, že staršie alebo menej populárne toky obsahu, rovnako ako najnovší film trháku.

Nepodarilo sa nám nájsť jeden film, ktorý sme hľadali, bez ohľadu na to, ako starý je, ktorý nebol k dispozícii prostredníctvom nástroja Flixtor. Televízne relácie sa darili menej dobre.

Streamujte až do 1080p

Členovia VIP môžu vysielať najväčší obsah v plnom vysokom rozlíšení. To však závisí od obsahu, ktorý je k dispozícii v tomto rozlíšení. Najmä starší obsah je často k dispozícii iba v nižšom rozlíšení.

Podpora zariadení Chromecast a Airplay

VIP používatelia môžu prenášať videá na televízory s veľkými obrazovkami pomocou prehliadača Google Chromecast a Apple Airplay.

Žiadne reklamy

Hovorí sám za seba, hoci treba povedať, že sme pri používaní bezplatnej služby nikdy nevideli žiadne reklamy. To sa však môže zmeniť.

súkromia

Nevieme nič o tom, kto prevádzkuje Flixtor alebo kde sú, ale to je par kurz pre službu ponúkajúcu „neoficiálny“ obsah.

Flixtor je skutočne iba (úhľadný) vyhľadávací nástroj tretích strán a front-end pre množstvo ďalších webových stránok IPTV. IPTV je vo všeobecnosti súkromnejšia ako streamovanie cez P2P, pretože svoju IP adresu nezdieľate s mnohými ďalšími používateľmi. Jednoducho sťahujete obsah zo servera, takže iba váš server IPTV pozná vašu skutočnú adresu IP.

Pretože Flexor poskytuje front-end, Flixtor musí zabezpečovať všetky toky dát. To znamená, že jeho zdroje IPTV uvidia iba adresy IP patriace spoločnosti Flixtor a vašu skutočnú adresu IP uvidí práve spoločnosť Flixtor..

Flixtor hovorí, že sa neprihlási nič okrem e-mailových adries VIP členov. Musíme sa k tomu vyjadriť, ale vzhľadom na povahu služby je rozumná stratégia, pretože vieme čo najmenej o svojich používateľoch, rozumná stratégia..

Všetok obsah prenášaný prostredníctvom servera Flixtor je chránený pomocou protokolu HTTPS, takže váš poskytovateľ internetu (ISP) nevidí, čo robíte, aj keď môže vidieť, že ste navštívili webovú stránku Flixtor..

CloudFlare

Webová stránka Flixtor používa Cloudflare na ochranu pred útokmi DenS of Service (DoS). To znamená, že HTTPS poskytujú servery Cloudflare, takže v závislosti od nastavenia zvoleného spoločnosťou Flixtor môže služba Cloudflare vidieť, čo sledujete.

„Informácie koncových používateľov zhromažďujeme, keď používajú webové stránky, webové aplikácie a rozhrania API našich zákazníkov. Tieto informácie môžu zahŕňať, ale nie sú obmedzené na adresy IP, informácie o konfigurácii systému a ďalšie informácie o premávke na a z webových stránok zákazníkov (súhrnne „údaje denníka“). “

Cloudflare sľubuje, že sa bude starať o tieto údaje, ale vždy môže byť zo zákona povinný ich odovzdať.

Je Flixtor legálny?

Obsah ponúkaný spoločnosťou Flixtor je v jasnom rozpore s každým napísaným zákonom o autorských právach. Vo väčšine krajín však nie je nezákonné jednoducho sledovať (streamovať) obsah porušujúci autorské práva.

Stiahnutie obsahu je zvyčajne nezákonné. Teoreticky by sa mohol stať prípad, keď sa dáta ukladané do vyrovnávacej pamäte vopred načítané do pamäte pri streamovaní počítajú skôr ako sťahovanie, než jednoducho streamovanie. Dosiaľ nebol urobený žiadny pokus o overenie tohto pojmu na súde.

Jednoduchosť použitia

Ľahké použitie je určite jednou zo silných stránok spoločnosti Flixtor. Ktokoľvek môže navštíviť web, vybrať video, ktoré sa mu páči, a spustí sa iba v prehliadači. Nie sú potrebné žiadne sťahovanie.

Rozhranie je na mobilných zariadeniach rovnako úhľadné ako na stolných prehľadávačoch, vďaka čomu majú Netflix a Amazon Prime možnosť utekať za svoje peniaze!

Môžete dvakrát kliknúť na video a prehrať ho na celej obrazovke na všetkých platformách. Všetky videá majú podporu titulkov pre rôzne jazyky. VIP používatelia môžu prenášať do svojich Apple TV alebo Chromecastov alebo si ich stiahnuť lokálne do svojho zariadenia. Na iPade je dokonca možné prehrávať video v režime Picture-in-Picture.

V závislosti od zdroja IPTV je zvyčajne možné zvoliť rozlíšenie videa v stolnom prehľadávači, alebo môžete povoliť, aby rozlíšenie na základe internetového pripojenia zvolilo spoločnosť Flixtor (odporúča sa). V mobilných prehliadačoch je rozlíšenie vždy automaticky vybrané.

Videá možno vyhľadávať alebo triediť rôznymi spôsobmi, aby ste našli alebo objavili obsah. S týmto cieľom spoločnosť Flixtor prevádzkuje vlastný systém odporúčaní s kvalitným obsahom, o ktorom hlasovali jeho používatelia.

Záverečné myšlienky

Flixtor je neuveriteľne ľahko použiteľná neoficiálna streamovacia platforma, ktorá obsahuje najtenšie rozhranie na tejto strane Popcorn Time. Pravdepodobne to trochu závisí od pripojenia, ale videá pre nás prehrávané na všetkých platformách.

Horná hranica rozlíšenia 720p pre bezplatných používateľov pravdepodobne nebude znepokojovať väčšinu divákov, ale obmedzenia údajov vo videoobsahu sú veľmi presvedčivým dôvodom pre inováciu na VIP účet. Celý katalóg filmov je obrovský.

VIP vstupenky však stoja približne rovnaké alebo vyššie poplatky za predplatné na právne služby, ako sú Netflix, Hulu alebo Amazon Prime. Existuje tiež veľmi veľká pravdepodobnosť, že akcia vlastníkov autorských práv povedie k tomu, že stránka náhle zmizne navždy, bez možnosti opätovného zobrazenia vašich peňazí..

Popcorn Time poskytuje podobne úhľadné rozhranie a katalóg titulov a je 100% zadarmo, vyžaduje si však stiahnutie aplikácie, nie iba návštevu webovej stránky v prehliadači. Používa protokol BitTorrent, ktorý je menej bezpečný (skutočne musíte používať VPN s PT), a pretože používa protokol BitTorrent peer-to-peer, dostupnosť obsahu a jeho streamovací výkon sú vysoko závislé od jeho popularity..

Aj keď streamovanie pomocou služieb založených na IPTV, ako je Flixtor, je menej riskantné ako používanie P2P aplikácií, ako je Popcorn Time, stále si myslíme, že používanie VPN pre Flixtor je veľmi dobrý nápad..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me