Zatiaľ čo siete VPN možno použiť na odblokovanie geograficky obmedzeného obsahu, mnohí poskytovatelia streamovania za zobrazenie, hudobné služby a špecializované športové služby vyžadujú, aby ste platili prostredníctvom miestnej debetnej alebo kreditnej karty. Pokus o zaplatenie kartou z vašej krajiny a falošné poštové smerovacie číslo zriedka fungujú. Našťastie existuje riešenie.

Pretože veľa ľudí chce nakupovať online služby s obmedzením na región, rastie počet poskytovateľov "virtuálne debetné karty". Tieto digitálne platobné služby umožňujú ľuďom prevádzať prostriedky na predplatenú debetnú kartu v krajine podľa vlastného výberu. Väčšina ľudí chce odblokovať služby vo Veľkej Británii a USA, virtuálne karty sú však dostupné takmer v každej krajine.

Ak máte jednu z našich najlepších sietí VPN a chcete platiť za zahraničné služby, ako sú HBO GO, Sling TV, F1 TV, BeIN Sports alebo Spotify, môžete v tomto článku použiť jednu z odporúčaných virtuálnych platobných služieb.!

PSČ virtuálnej karty

Koľko stojí virtuálna kreditná karta?

Jedna vec, ktorú treba mať na pamäti, je to, že za virtuálne platobné karty sa platí nastavovací poplatok. Väčšina firiem účtuje jednorazový poplatok za vydanie čísla karty. Tento poplatok sa zvyčajne pohybuje medzi 5 - 15 $. Okrem toho majú firmy tendenciu účtovať poplatok za doplnenie karty. Tento poplatok predstavuje 1-5% z prevodu.


Najlepšie virtuálne platobné služby

Chápeme, že ak ste sa prihlásili na odber siete VPN na odblokovanie niečoho online, môžete sa ponáhľať. Z tohto dôvodu sme zostavili tohto rýchleho sprievodcu najlepšími virtuálnymi platobnými službami. Všetky tieto služby sú dobre známi a dôveryhodní poskytovatelia online platieb, ktorí používajú spotrebitelia na celom svete ...

 1. Odomknutá americká virtuálna vízová karta

  Nás odomknutý

  Táto platobná služba je úplne ideálna pre kohokoľvek, kto si chce kúpiť americkú službu, ako sú HBO GO, Amazon Prime Video, Sling TV, DirecTV - alebo akékoľvek iné. US Unlocked poskytuje virtuálnu vopred načítanú debetnú kartu, ktorá je široko akceptovaná v online obchodoch v USA.

  US Unlocked je opakovane použiteľná virtuálna karta Visa, ktorá sa dodáva s platnou fakturačnou adresou v USA. Jednorazový prihlasovací poplatok je 15 USD a mesačný poplatok za službu je 3,50 USD. Poplatok za doplnenie sa líši v závislosti od spôsobu, akým chcete vložiť prostriedky: zvyčajne však predstavujú 3 a 3%. Aj keď je toto riešenie trochu drahšie, prichádza s platnou adresou, ktorá je veľmi užitočná na prihlásenie sa na mnoho amerických televíznych služieb!

 2. EcoPayz ecoVirtualcard

  Ecopayz

  EcoPayz poskytuje bezpečnú virtuálnu kartu na jedno použitie, ktorá vám dodá pokoj. Aj keď je číslo karty odcudzené počas online transakcie, nemožno ju použiť druhýkrát. Vďaka tomu je populárna voľba pre tých, ktorí nakupujú tovar z internetových obchodov, ktorým neveria.

  EcoPayz je možné objednať v EUR, USD a GBR. Jednorazový emisný poplatok je 1,80 EUR a transakčný poplatok je 4%. Spotrebitelia môžu naraz otvoriť tri predplatené karty (na jedno použitie). To znamená, že túto službu môžete použiť na nákup viacerých online služieb pre rôzne krajiny, ak si budete priať.

 3. Virtuálna rýchla karta MoneyPolo

  Moneypolo

  MoneyPolo ponúka jednorazovú aj doplnkovú kartu. Inštalačný poplatok u tejto firmy je dosť vysoký na 15 USD. Poplatok za doplnenie je 3 USD za transakciu, takže táto možnosť je, podobne ako v prípade USA Unlocked, drahšia. Zvláštnosťou tejto služby je, že ak svoju kartu nepoužívate 60 dní, budete musieť za jej obnovenie zaplatiť administratívny poplatok vo výške 10 USD. Z tohto dôvodu sa táto karta odporúča iba na jedno použitie - alebo ak chcete používať svoju virtuálnu kartu pravidelne.

 4. Karta Worldcore Ultimate MasterCard

  WorldPay

  Worldcore je založená v Českej republike. Umožňuje ľuďom nastaviť virtuálnu predplatenú debetnú kartu za pouhých 5 EUR. Kartu je možné zakúpiť v troch najpopulárnejších menách - USD, EUR alebo Sterling. To znamená, že môžete použiť Worldcore na nákup väčšiny online služieb, ktoré by vás mohli zaujímať. Finančné prostriedky môžete na kartu Worldcore načítať z ľubovoľného bankového účtu alebo z digitálnych mien. Doplňovací poplatok je iba 0,99 EUR, čo je podľa nás výhodné.

 5. LeuPay

  LeoPay

  Táto služba sa mierne líši od služieb v tomto zozname, pretože vám v skutočnosti dodáva fyzickú kartu. Ak chcete získať jednu alebo viac týchto kariet, musíte skontrolovať KYC. Po vykonaní tejto jednoduchej kontroly môžete získať dve karty zadarmo. Dobré na LeuPay je, že ponúka 10 rôznych mien, takže ak chcete niečo odblokovať v neobvyklejšom regióne, táto karta stojí za zváženie. Ďalšie skvelé miesto predaja - vkladanie peňazí na kartu LeuPay je pre obyvateľov EÚ zadarmo a iba 2% inde.

Čo je to virtuálna debetná karta?

Na virtuálnych debetných kartách je pekné, že na schválenie vás nepotrebujete banku. Pretože si ich počas nabíjania účtujete s peniazmi, nevyžaduje sa žiadna kontrola kreditu. To znamená, že si ju môžete objednať a okamžite ju doručiť na svoju e-mailovú adresu.

Na rozdiel od fyzickej debetnej karty, ktorá je fyzickým kusom plastu, ktorý držíte v ruke, nie je virtuálna platobná karta nič iné ako dôležité čísla, ktoré nájdete na karte. Číslo karty, dátum jej vypršania a kód CVV zvyčajne umiestnený na zadnej strane fyzickej karty sú všetko, čo potrebujete na nakupovanie online..

Virtuálne karty si môžete objednať v rôznych svetových menách, napríklad v amerických dolároch, librách alebo eurách. To vám umožní nakupovať v internetových obchodoch v konkrétnych krajinách. Ešte lepšie je, že vám umožňuje platiť za služby s obmedzeným pokrytím regiónov, ako sú americké káblové televízne kanály.

Virtuálne karty sa dodávajú v dvoch rôznych variantoch. Jeden môže byť doplnený znova a znova, čo je užitočné, ak chcete kartu opakovane používať. Druhá je jednorazová karta, ktorá vyprší po vyčerpaní všetkých prostriedkov, ktoré na ňu vložíte.

Koľko karty

Americká adresa vašej karty

Na zakúpenie niektorých služieb budete možno potrebovať adresu v USA. Ak je to váš prípad, jednoducho použite pri odovzdaní adresu pre zasielanie balíkov.

Kredit na obrázok názvu: Paket / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me