Nie je žiadnym tajomstvom, že Netflix ponúka účastníkom z USA viac titulov ako ich európsky náprotivok. V tejto príručke vám ukážeme, ako môžete skombinovať ďalší obsah zahraničných knižníc Netflixu s pohodlím pozerania Netflix kdekoľvek na telefóne..


Čo budete potrebovať

Na vykonanie nasledujúcich krokov budete potrebovať:

 • Predplatné Netflix
 • Predplatné siete Netflix VPN
 • Zariadenie so systémom Android alebo iOS (telefón alebo tablet)

Ako získať prístup k aplikácii American Netflix pre Android, iPhone a iPad

Počas uplynulého desaťročia sa zvyky sledovania ľudí zmenili z posedenia pred televízorom na sledovanie vecí na cestách. Spoločnosť Netflix sa tým podarila, vďaka čomu sa jej aplikácie pre Android a iOS ľahko používajú. Našťastie je prístup do Netflix USA rovnako jednoduchý prostredníctvom aplikácie - ak získate správneho poskytovateľa VPN.

Keď sa v USA pripájate k VPN serveru priateľskému k Netflixu, vaše pripojenie sa presmeruje do Ameriky, čo nevyhnutne oklamá aplikáciu, aby ste verili, že ste v USA. Jednoducho postupujte podľa nasledujúcich krokov, ktoré vám umožnia sledovať viac titulov v aplikácii Netflix. Táto metóda bude fungovať s operačnými systémami Android, iPhone a iPad. Jediný rozdiel medzi nimi je obchod, z ktorého si stiahnete aplikáciu VPN.

 1. Z tohto článku vyberte VPN, ktorá pracuje s Netflixom.

  Odporúčame ExpressVPN, pretože spoľahlivo odblokuje platformu a ponúka neuveriteľnú rýchlosť pre streamovanie vo vyššom rozlíšení.

 2. Prihláste sa na odber VPN a nastavte prihlasovacie údaje.

  Ak to nechcete urobiť prostredníctvom webovej stránky, po stiahnutí aplikácie získate ďalšiu šancu.

 3. Nainštalujte si VPN do svojho zariadenia iPhone, iPad alebo Android.

  Aplikácie VPN sú k dispozícii v Obchode Google Play, ako aj v obchode Apple App Store.

  Aplikácia ExpressVPN v obchode Android App Store

 4. Na mobilnom zariadení spustite aplikáciu VPN a prihláste sa pomocou svojich poverení.

  Ak ste sa v kroku 2 nezaregistrovali na webových stránkach, môžete sa zaregistrovať priamo v aplikácii.

  Obrazovka prihlásenia ExpressVPN

 5. Vyberte server VPN v USA.

  Bude to fungovať s ostatnými oblasťami Netflix, takže ak chcete odblokovať obsah z inej krajiny, jednoducho sa pripojte k serveru založenému v krajine, do ktorej sa pripájate..

  ExpressVPN je pripojený

  Po pripojení VPN k americkému serveru budete mať americkú IP adresu. To jednoducho znamená, že keď nabudúce navštívite webovú stránku Netflix, server Netflix si bude myslieť, že ste v USA, a poskytne vám rovnaký obsah, aký dostanú americkí predplatitelia Netflixu..

 6. Teraz môžete v aplikácii prehliadať knižnicu US Netflix

  Ak chcete overiť, či všetko fungovalo, vyhľadajte tituly exkluzívne pre USA, napríklad Fraiser alebo Parky a rekreácia.

  zaparkuje a opakuje aplikáciu Netflix

Moja VPN nefunguje s aplikáciou Netflix?

Všimli sme si, že ľudia na fórach a sociálnych médiách diskutujú o tom, ako nemôžu používať aplikáciu Netflix pomocou VPN pri používaní aplikácie Netflix. Ak VPN odblokuje Netflix, mali by ste mať prístup k US Netflix z mobilnej aplikácie. Jednoduchým riešením je zatvorenie aplikácie Netflix a prepnutie na iný server v USA pred reštartovaním. Ak problém pretrváva, ďalšie informácie nájdete v našej príručke na riešenie problémov so sieťou Netflix VPN alebo zvážte nadviazanie kontaktu s poskytovateľom prostredníctvom stránok podpory..

Užitočné návody Netflix

Prekonajte blok Netflix VPN - tipy na riešenie problémov pre chybové hlásenie servera Netflix proxy

Odblokovať Netflix - Ako zmeniť krajinu Netflix

Ako odblokovať Netflix v škole alebo v práci - Sprievodca sledovaním Netflixu na obmedzenom WiFi

Ako to funguje?

VPN je online služba, ktorá vám umožňuje predstierať, že ste v inej krajine, skrývajúc svoju skutočnú polohu. Keď k sieti Netflix pristupujete z domu - či už je to v aplikácii alebo na webe - sieť Netflix môže vďaka vašej adrese IP zistiť, kde sa nachádzate..

Keď sa v USA pripájate k serveru VPN, vaša prevádzka je presmerovaná cez tento server - čo umožňuje sieti VPN zakryť adresu IP vašej domácnosti. Výsledkom je, že keď príde vaša komunikácia s Netflixom, zdá sa, že pochádza zo servera VPN namiesto vášho domova. Toto úspešne oklame Netflix a umožní vám dodať kompletný katalóg Netflix!

Niektoré VPN poskytujú maskovanie VPN (zatemnené servery), táto funkcia nebude na väčšine miest odblokovať knižnice Netflixu, ako napríklad USA. V skutočnosti bude zmätok vyžadovať viac výpočtového výkonu a bude mať za následok, že vaša prevádzka bude trochu pomalšia (čo by mohlo spôsobiť zbytočné ukladanie do vyrovnávacej pamäte).

Na druhej strane, ak ste v Číne, budete musieť použiť obfuskáciu na obídenie Veľkého čínskeho firewallu. Ak ste teda čínskym občanom, ktorý sa snaží odblokovať Netflix, budete sa musieť držať VPN s funkciou zahmlievania (ExpressVPN, NordVPN alebo PrivateVPN)..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me