Mnoho ľudí žijúcich mimo Nemecka má veľký záujem o využívanie nemeckých služieb a webových stránok. Na získanie prístupu na nemecké webové stránky s obmedzeným prístupom potrebujete nemeckú adresu IP. Sieť VPN vám umožňuje používať servery nachádzajúce sa v Nemecku. Získate tak nemeckú adresu IP.

Klientsky softvér VPN navyše šifruje všetky vaše údaje pri ich prechode na a zo serverov. To znamená, že váš poskytovateľ internetových služieb, vláda, prenajímateľ alebo zamestnávateľ nemôžu vidieť, ktoré stránky navštevujete. Ochrana osobných údajov a anonymita počas prehliadania!

Podobne, ak ste na dovolenke nemeckým obyvateľom, možno budete chcieť odblokovať webové stránky aj doma v Nemecku. So spoľahlivou službou VPN môžete spoof svoju polohu v rámci Nemecka a odblokovať všetky tieto nemecké webové stránky s obmedzením.

Najlepšie VPN pre nemeckú IP adresu

 1. ExpressVPN - najrýchlejšia sieť VPN, ktorú testujeme, odomkne všetko a poskytuje úžasné služby všade
 2. NordVPN - veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a cenou
 3. vyrovnávacie
 4. IPVanish
 5. VPNArea

Ako získať nemeckú IP adresu

Pri nastavovaní nemeckej adresy IP postupujte podľa krokov uvedených nižšie:

 1. Prihláste sa na odber jednej z VPN v tejto príručke. Na získanie nemeckej adresy IP dôrazne odporúčame službu ExpressVPN, ale do tejto príručky sme vložili ďalšie štyri svetové služby VPN, ktoré tiež urobia skvelú prácu.
 2. Stiahnite si a nainštalujte klientsky softvér VPN.
 3. Pripojte sa k serveru VPN umiestnenému v Nemecku.
 4. Prejdite na nemeckú webovú stránku, ku ktorej chcete získať prístup.
 5. Posaďte sa a užite si neobmedzený prístup na toľko nemeckých webových stránok, koľko chcete, vďaka vašej novo získanej nemeckej IP adrese.

Vyberte sieť VPN a stiahnite si ich klientsky softvér

platformy pre expresné aplikácie


Ak ste sa dobre oboznámili s našimi odporúčanými sieťami VPN na získanie nemeckej adresy IP, budete musieť kliknúť na webovú stránku vášho obľúbeného poskytovateľa.

Tento softvér je k dispozícii pre všetky populárne platformy a pomocou ExpressVPN ho môžete inštalovať na 3 rôzne zariadenia. Mesačná platba za sieť VPN bude stáť viac ako ročná platba. Z tohto dôvodu, ak máte prostriedky (a plánujete používať svoju VPN po celý rok), je najlepšie platiť rok za čas.

Po prihlásení na odber si budete môcť stiahnuť klientsky softvér VPN. Softvér sa sťahuje vždy veľmi rýchlo a dá sa ľahko nainštalovať. Uistite sa, že ste pre svoju platformu vybrali správne sťahovanie.

Uistite sa, že ste vybrali protokol OpenVPN

V ProPrivacy odporúčame šifrovanie OpenVPN. OpenVPN je robustný šifrovací protokol VPN, ktorý vám umožní zostať v bezpečí, vyberte ho preto v ponuke VPN. Streamovanie určitého obsahu blokovaného geograficky je nezákonné, pretože porušuje autorské práva. S OpenVPN však budete mať istotu, aj keď sa rozhodnete pre prezeranie materiálu chráneného autorskými právami, hoci to jednoznačne nemôžeme ospravedlniť.

Ak máte v tejto fáze nejaké problémy (alebo iné), váš poskytovateľ VPN to dokáže veľmi rýchlo vyriešiť. Všetky svetové VPN v tejto príručke majú fantastické tímy podpory zákazníkov - preto ich kontaktujte (alebo nás tu na ProPrivacy.com - vždy vám radi pomôžeme).

Pripojte sa k jednému zo serverov vašej VPN v Nemecku

expressvpn-nemecko-ip-adresa

V tejto fáze budete mať klientsky softvér už nainštalovaný v prenosnom počítači, počítači, tablete alebo smartfóne. Ak v nastaveniach vyberiete OpenVPN, ste pripravení na pripojenie VPN do Nemecka.

Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať jeden z nemeckých serverov zo zoznamu serverov vašej VPN. Vyberte najrýchlejší dostupný. Najrýchlejší sa zvyčajne nachádza vyššie v zozname. Teraz, keď ste našli preferovaný nemecký server VPN, kliknite na pripojiť. Toto je to! Teraz máte nemeckú adresu IP a sieť VPN v Nemecku sa môže zobraziť tak, ako by ste sa tam nachádzali - kedykoľvek budete chcieť.

Prejdite na akúkoľvek nemeckú webovú stránku, ktorá sa vám páči!

S nainštalovanou sieťou VPN môžete navštíviť takmer všetko online. Máte prístup na ktorúkoľvek stránku z ľubovoľného miesta, na ktorom je umiestnená vaša VPN sieť - vrátane samozrejme Nemecka! Všetky siete VPN, ktoré sme umiestnili v tejto príručke, poskytujú špičkovú bezpečnosť, súkromie a najlepšiu dostupnú anonymitu. Výsledkom je, že budete môcť navštíviť akékoľvek nemecké alebo iné webové stránky, ktoré si želáte.

Jednoducho sa pripojte k serveru v krajine, ktorú chcete navštíviť, a do navigačného panela zadajte webovú adresu, ktorú chcete navštíviť. Vaša sieť VPN vám poskytne dojem, že ste v danej krajine - adresa IP a všetky.

Úvahy o získaní nemeckej adresy IP

Pri získavaní nemeckej adresy IP zo zahraničia musíte vziať do úvahy niektoré skutočnosti.

Najdôležitejšie je mať na pamäti, že veľa služieb VPN na trhu je veľmi nedôveryhodných a nespoľahlivých. Celkovo existuje viac ako 800 poskytovateľov VPN, ktorí si môžu vybrať z bodkovaných po celom svete. Prevažná väčšina týchto služieb je hrozná - pomalá a neistá. Niektoré siete VPN v skutočnosti môžu pridať k vašim bezpečnostným problémom skôr ako ich odnášať!

Ako zistím, ktorú sieť VPN zvoliť?

 1. Po prvé, ak chcete spoofovať svoju IP adresu do Nemecka, aby ste si mohli prezerať geograficky obmedzený obsah, musíte byť nesmierne bezpečné. Smutnou pravdou však je, že nie všetky služby VPN ponúkajú šifrovanie a úroveň služieb potrebných na zabezpečenie a ochranu súkromia.
 2. Pri výbere siete VPN na získanie adresy IP v Nemecku potrebujete solídne servery a spoľahlivé zásady ochrany osobných údajov. Yo bude tiež chcieť VPN so servermi, ktoré sú super rýchle, aby mohli sledovať obsah vo vysokom rozlíšení.
 3. Ak si chcete užiť relaxačný a bezstarostný zážitok s VPN, potrebujete pokoj, aby ste vedeli, že vaša VPN berie súkromie a bezpečnosť veľmi vážne. Preto by mal poskytovať štandardné šifrovacie protokoly ako OpenVPN (odporúčané) a tiež spracúvajte vaše údaje transparentným, spoľahlivým a bezpečným spôsobom. Výsledkom bude internetový zážitok bez stresu, vďaka ktorému budete môcť bezpečne navštíviť akýkoľvek nemecký obsah, o ktorý máte záujem.

VPN do Nemecka - záver

V tejto príručke sme vysvetlili, ako môže niekto ľahko získať nemeckú adresu IP. Aj keď si myslíme, že najlepšou službou VPN na získanie adresy IP v Nemecku je ExpressVPN, byť nestranný a dať vám veľa možností, zahrnuli sme ďalšie štyri vynikajúce služby VPN.

Hoci je ExpressVPN číslo jedna, všetky VPN v našom sprievodcovi robia neuveriteľnú prácu pri odblokovaní nemeckých webových stránok. Okrem toho všetci poskytujú skúšobné obdobie alebo záruku vrátenia peňazí nejakého druhu. Z tohto dôvodu sa nemusíte báť vyskúšať svoju preferovanú sieť VPN bez rizika, aby ste sa uistili, že odblokujete nemecké služby, ktoré sledujete. Všetci poskytovatelia VPN v tomto článku majú okrem toho vynikajúce serverové siete, ktoré počas vášho použitia poskytujú pľuzgiere vysokú rýchlosť vpn.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me