Ľudia chcú adresu IP v USA z mnohých dôvodov. Niektorí radi sledujú športy ako Major League Baseball (MLB), National Basketball Association (NBA) alebo National Football League (NFL). Iní chcú mať prístup k svojmu online bankovníctvu, keď sú na dovolenke. Niektorí dokonca chcú získať prístup k americkej verzii Netflixu a pozerať sa na rozsiahly katalóg titulov. Je smutné, že keď sa väčšina ľudí pokúša robiť tieto veci, musí ich upozorniť na obmedzený prístup. Dôvodom je skutočnosť, že na obsah s obmedzeným geografickým umiestnením sa vzťahujú autorské práva, vďaka ktorým je inde nedostupný. S USA VPN služby, tento problém môže byť prekonaný a každý môže urobiť svoju IP adresu USA priateľské.

V tejto príručke vám vysvetlíme, ako sa môžete pripojiť k nespočetným ľuďom na celom svete, ktorí v súčasnosti odblokujú obsah iba v USA, získaním adresy IP v USA.!

Získanie adresy IP v USA je jednoduché!

  1. Prihláste sa na odber VPN. Ak chcete zmeniť svoju adresu IP na adresu USA, odporúčame vám službu ExpressVPN, ale pozrite si naše najlepšie služby v USA VPN, aby ste mali na výber.
  2. Stiahnite a nainštalujte klientsky softvér VPN.
  3. Pripojte sa k správnemu serveru.
  4. Prejdite na webovú stránku USA, ku ktorej chcete získať prístup.
  5. Získajte pohodlný a užite si úplný prístup na webové stránky a služby v USA.

Vyberte sieť VPN a stiahnite si softvér

Po rozhodnutí o jednej z vyššie uvedených služieb kliknite na ich webovú stránku a prihláste sa na odber. Ak platíte mesačne, bude vás to stáť o niečo viac z vašich ťažko zarobených peňazí. Z tohto dôvodu, ak si to môžete dovoliť (a plánujete ho používať celoročne na získanie adresy IP v USA), vystreknite sa na ročné predplatné.

Po zaplatení za VPN si budete môcť stiahnuť klientsky softvér VPN. Jednoducho vyberte správnu verziu platformy, ktorú používate. Všetky siete VPN v tomto zozname vám umožňujú spustiť ich na viacerých zariadeniach. Takže, choďte do toho a nainštalujte ho do svojho počítača a smartphonu alebo iPadu - čokoľvek potrebujete.

platformy pre expresné aplikácie


Uistite sa, že ste vybrali OpenVPN

Tu v ProPrivacy dôrazne odporúčame, aby ste v nastaveniach VPN vybrali šifrovací protokol OpenVPN. Je to zďaleka najbezpečnejšie šifrovanie VPN na dnešnom trhu. Pretože odblokovanie geoobmedzeného obsahu je technicky v rozpore so zákonom (v rozpore s autorskými právami), OpenVPN je zďaleka najlepší spôsob, ako zostať súkromným a zabezpečeným.

Pamätajte, že aj keď siete VPN možno použiť na odblokovanie obsahu s obmedzeným geografickým obsahom (a mnoho stoviek ľudí používa VPN týmto spôsobom), robíte tak na svoje vlastné riziko! Tu na stránkach ProPrivacy.com nemôžeme oficiálne schváliť porušujúce zákony. Ak si to však želáte, potom by ste si mali zvoliť šifrovanie OpenVPN.

Pripojte sa k vášmu vybranému serveru IP v USA

Teraz, keď je na vašich zariadeniach nainštalovaný softvér VPN (a vybrali ste si OpenVPN), môžete pokračovať a pripojiť sa k americkému IP serveru v USA..

Vyberte jedno z amerických umiestnení zo zoznamu serverov VPN. Výberom jedného z ďalších v zozname získate najlepšie rýchlosti. Ak teda nepotrebujete konkrétne umiestnenie, vyberte server vyššie v zozname. Po pripojení bude vaša sieť VPN zelená alebo sa na obrazovke vášho smartfónu zobrazí zámok. Tak tu si! Teraz máte adresu IP v USA a máte prístup k akýmkoľvek webovým stránkam s obmedzeným prístupom v USA.

expressvpn loacation picker

Zmeňte svoju IP adresu na USA: Úvahy

Pri výbere najlepších služieb VPN na získanie adresy IP v USA sme zvážili niekoľko vecí (vo vašom mene). Po prvé, nie každá služba VPN je spoľahlivá. Na trhu je na výber viac ako 800 poskytovateľov VPN a mnohí z nich poskytujú hroznú prácu pri poskytovaní služieb VPN.

Aké sú rozdiely medzi VPN?

  1. Keď spoofujete svoju IP adresu do USA, aby ste získali prístup k obsahu s obmedzeným geografickým obsahom, musíte byť v bezpečí. Bohužiaľ, nie všetky VPN poskytujú služby potrebné na zabezpečenie (VPN s nulovým protokolom alebo žiadne protokoly použitia politika je nevyhnutná).
  2. Pri výbere siete VPN na získanie adresy IP v USA by ste mali získať výber serverov. Okrem toho by tieto IP servery v USA mali byť bleskové (na streamovanie obsahu v HD).
  3. Vaša VPN by mala byť zabezpečená pri pokazení vašej polohy v rámci USA, a preto by mala poskytovať šifrovacie protokoly vojenskej triedy. Okrem toho musí spoločnosť spracovať vaše údaje spoľahlivo a bezpečne.

Prejdite na ľubovoľný web, ktorý sa vám páči iba v USA!

Bez ohľadu na to, ktoré VPN si vybrali z nášho sprievodcu, budete môcť získať prístup k obsahu len v USA. Ak ste sa rozhodli pre ExpressVPN, zahŕňa to aj prístup k katalógu USA Netflix.

Okrem toho nezabudnite, že vaša sieť VPN nie je užitočná iba na odblokovanie služieb a odberov v USA. Je tiež ideálny na získanie prístupu k obsahu z celého sveta! Všetky siete VPN v tejto príručke navyše ponúkajú skúšobné obdobia (najmenej sedem dní). Vďaka tomu budete môcť zabezpečiť, aby preferovaná sieť VPN dokonale fungovala podľa toho, čo potrebujete.

Ďalšie spôsoby získania adresy IP v USA

Aj keď je používanie VPN určite najlepšia, najosobnejšia a najbezpečnejšia metóda získania adresy IP v USA, existujú aj iné spôsoby. Dostupné sú servery SmartDNS, Tor alebo proxy. Žiadna z nich vám však nedá typ spoľahlivosti, pokoja alebo použiteľnosti, ktorý získate, ak na získanie adresy IP v USA použijete sieť VPN..

SmartDNS

SmartDNS používajú veľmi často ľudia, ktorí prenášajú obsah s obmedzeným geografickým obsahom. Problém je v tom, že neponúka nič z hľadiska bezpečnosti, a pretože sledovanie obsahu chráneného autorskými právami je nezákonné, je to obava. Pri používaní servera SmartDNS sa nezakódujete rovnako ako v prípade siete VPN. To znamená, že váš poskytovateľ internetových služieb a navštívené stránky presne vedia, kto ste. Keďže tvorcovia obsahu stále viac a viac žalujú ľudí za pirátstvo, je to obrovský problém.

Tor

Na druhej strane, Tor je bezplatný prehliadač, ktorý vykonáva prácu veľmi podobnú VPN tým, že poskytuje šifrovanie počas spoof. Sľub anonymity z neho robí výber pre mnoho ľudí, vrátane aktivistov v oblasti ľudských práv, informátorov, novinárov a mnohých ďalších. Výberom výstupného uzla v USA môže k obsahu v USA získať prístup ktokoľvek (rovnako ako v prípade VPN alebo SmartDNS). Problém je v tom, že rýchlosti sú dosť pomalé, čo znamená, že budete trpieť značným množstvom vyrovnávacej pamäte, oneskorením a zlou kvalitou obrazu.

proxy

Nakoniec sa dostaneme k voľným proxy serverom. Existuje veľa z čoho vyberať a určite fungujú a môžu byť veľmi dostupné alebo zadarmo. Slobodné však prichádza s obmedzeniami a nie je neobvyklé, že sa tento limit pripojenia dosiahne, keď ste uprostred obľúbenej epizódy hry Tróny. Pri nízkej rýchlosti, pochybných zásadách ochrany osobných údajov a možnosti tretích strán pristupovať k vašim údajom sú servery proxy úplne hazardné hry.

Nič v porovnaní s VPN

Na konci dňa, pár dolárov ročne, aby ste vedeli, že ste v bezpečí, keď spoofujete svoju polohu v zahraničí, nie je príliš rozmiestnené. Okrem toho, keďže vlády sa snažia špehovať a počítačoví zločinci sa vždy snažia zachytiť údaje, zabezpečenie vašej digitálnej prítomnosti je v týchto dňoch neuveriteľne dobrý nápad..

Samozrejme, za to nemusíte brať naše slovo. Môžete ochutnať ktorúkoľvek zo služieb, ktoré sme uviedli v tejto príručke. VPN v tejto príručke majú skúšobnú dobu záruky vrátenia peňazí, aby ste ich mohli otestovať. Môžete skúsiť aj proxy, a dokonca si stiahnuť Tor. Vieme, že v porovnaní s prvotriednou službou VPN, ako je ExpressVPN, sa nič nepribližuje. Sme si teda istí, že sa sem vrátite a nakoniec sa pozriete na našich päť najlepších možností!

IP adresa pre USA: Záver

V tejto príručke sme demonštrovali, ako môže niekto získať adresu IP v USA. Na získanie adresy IP v USA vám odporúčame ExpressVPN, pretože vám poskytne všetko, čo potrebujete. Aby sme sa uistili, že máte veľa možností, zahrnuli sme aj štyri ďalšie svetové služby VPN.

Tieto VPN poskytujú prístup k vynikajúcim serverovým sieťam, ktoré vám umožnia pripojenie najvyššou rýchlosťou na všetkých ich amerických serveroch - ideálne na streamovanie v HD.

Šifrovanie je zabezpečené prostredníctvom vojenského stupňa OpenVPN. Náš tím ďalej pravidelne testoval všetky siete VPN v našom sprievodcovi. Všetky tieto siete VPN majú preukázané výsledky v poskytovaní ochrany osobných údajov a anonymity svojim predplatiteľom. Pretože všetky VPN, ktoré sme zaradili, sú skutočne vynikajúce služby, na ktorých z nich sa skutočne rozhodnete, je naozaj na vás.

Zvážili sme všetko, aby ste mohli s istotou získať bezpečnú adresu IP v USA s vedomím, že všetko bude fungovať dokonale.

Viac informácií nájdete v našom komplexnom sprievodcovi službami VPN v USA.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me