Mnoho ľudí žijúcich mimo Indie chce mať prístup k obsahu s obmedzeným geografickým umiestnením. Najjednoduchší spôsob, ako získať indickú IP adresu, je použitie služby VPN. Získaním adresy IP v Indii magické zmiznutia upozornení o obmedzení a ľudia majú prístup k obsahu označenému „iba pre Indiu“. S indickou IP môžete streamovať stránky, ako je Star Sports (populárny indický športový kanál) a hotstar.

Okrem toho softvér VPN šifruje všetky používateľské údaje pri ich prenose zo svojich zariadení na firemné servery. Výsledkom je, že poskytovatelia internetových služieb, vlády, prenajímatelia alebo zamestnávatelia nevedia povedať, čo predplatitelia VPN robia online, dokonca ani na navštívenej webovej stránke netuší, kto alebo kde ste. To znamená vysokú úroveň súkromia a anonymity pri surfovaní na webe.

Získajte indickú IP adresu

VPN nižšie majú všetky servery na celom svete, takže indickú IP adresu môžete získať jednoduchým pripojením k jednému zo serverov v Indii. Okrem indických serverov sme vybrali aj tieto služby VPN, pretože dokážu odblokovať indické streamingové služby, sú veľmi rýchle a zaistia váš počítač v bezpečí. Kliknutím na poskytovateľov VPN nižšie nájdete ďalšie informácie o ich službách.

 1. Indické servery ExpressVPN - 3 - Chennai - Bombaj | Rýchle servery 6,67 dolárov mesačne
 2. IPVanish - 2 indické servery - Bombaj - Nové Dillí | Rýchle servery 6,49 dolárov mesačne
 3. Servery NordVPN - 18+ - Chennai - Bombaj | Zabezpečené servery 3,49 dolárov mesačne
 4. Indický server CyberGhost VPN - 1 - Bombaj | Jednoduché použitie | 2,75 dolárov mesačne
 5. Indický server VyprVPN - 1 - Bombaj | Jednoduché použitie | 4,17 dolárov mesačne

Získanie indickej IP adresy je super ľahké!

V našom sprievodcovi krok za krokom vás prevedieme všetkými krokmi na odblokovanie webových stránok s obmedzeným prístupom v Indii. Pomocou služby VPN môžete jednoducho vložiť svoju IP adresu do Indie.

 1. Získajte predplatné s jednou z našich odporúčaných sietí VPN pre Indiu. Pre získanie indickej IP by sme navrhli ExpressVPN. Aby sme vám však v tejto veci poskytli výber, preskúmali sme spolu celkom päť úžasných služieb. Všetky z nich sú vynikajúce na získanie adresy IP v Indii, takže výber je len na vás.
 2. Stiahnite si a nainštalujte softvér VPN z webových stránok vybraného poskytovateľa.
 3. Pripojte sa k serveru VPN umiestnenému v Indii.
 4. Prejdite na indickú webovú stránku, ktorú chcete použiť.
 5. Vďaka indickej IP adrese vašej VPN môžete relaxovať a mať potešenie z neobmedzeného prístupu k čo najväčšiemu počtu webových stránok v Indii.

Čo robiť, ak sú vaše indické servery VPN pomalé

Prihlásili ste sa na odber, prevzali ste softvér a vybrali ste protokol OpenVPN? Potom je čas pripojiť vašu sieť VPN k indickým serverom.


ExpressVPN má na výber viac ako jeden indický server VPN. Je to ideálne, pretože vám poskytuje výber indických IP adries. Ak je niekto z nejakého dôvodu trochu pomalý, môžete sa kedykoľvek pripojiť k inému v zozname. Ak sa chcete pripojiť, jednoducho vyberte indický server, ktorý je na zozname vyššie (tento server má najmenší „ping“, čo znamená, že je najrýchlejší v súčasnosti k dispozícii) a kliknite na pripojiť.

Po úspešnom nadviazaní spojenia máte hotové - v Indii máte teraz IP adresu!

Viac informácií nájdete na našej indickej stránke VPN VPN.

Prejdite na ľubovoľnú indickú webovú stránku, ktorá sa vám páči!

Ihneď po inštalácii siete VPN môžete navštíviť webové stránky s obmedzeným prístupom kdekoľvek, kde má vaša VPN server. Napríklad ExpressVPN má servery v 78 krajinách. to znamená, že môžete nielen „spestriť“ svoju polohu na indické adresy IP, ale na ktorúkoľvek z týchto 78 polôh. To isté platí pre všetky ostatné siete VPN v našom zozname, ktoré tiež majú veľa serverov rozmiestnených po celom svete.

Všetky siete VPN, ktoré sme umiestnili v tejto príručke, poskytujú nielen prvotriednu bezpečnosť, súkromie a anonymitu, ale majú aj fantastické servery v Indii a na celom svete. Ideálne na získanie adresy IP v Indii - alebo kdekoľvek inde, kde máte radi. Výsledkom je, že budete môcť navštíviť akékoľvek indické (alebo iné) webové stránky, ktoré chcete.

Jednoducho sa pripojte k serveru v krajine, ktorú chcete navštíviť, a do navigačného panela zadajte webovú adresu, ktorú chcete navštíviť. Vaša sieť VPN vám poskytne dojem, že ste v danej krajine, adresu IP a všetky.

Zdvorilé pripomenutie

Aj keď je pravda, že veľa ľudí používa siete VPN na prekonanie oznámení o obmedzeniach, musíme zdôrazniť, že nemôžeme konkrétne ospravedlniť porušenie zákona. Ak sa rozhodnete sprístupniť materiál chránený autorskými právami v Indii alebo inde, robíte tak na svoje vlastné riziko.

Dobrou správou je, že s vybratým OpenVPN budete mať internetové dáta vysoko bezpečné a čo najvernejšie anonymné - čo vám umožní robiť to, čo chcete na internete, vysoko bezpečným spôsobom.

Úvahy o získaní adresy IP v Indii

Ľudia, ktorí chcú získať adresu IP v Indii, musia zvážiť množstvo vecí. Existuje viac ako 800 služieb VPN, z ktorých si môžete vybrať, a tu na ProPrivacy.com chápeme, že výber sa môže zdať trochu skľučujúci. Okrem toho je väčšina týchto sietí VPN pomalá, ponúkajú zlé možnosti zabezpečenia a spúšťajú svoje služby VPN spôsobom, ktorý ohrozuje používateľov..

Ak sa s údajmi nebude manipulovať profesionálnym spôsobom, šifrovanie nie je prvotriedne a servery VPN nie sú najvyššej kvality, platíte za službu, ktorá vás vystavuje riziku. Niektoré siete VPN majú dokonca zlé zásady ochrany osobných údajov, ktoré im umožňujú predávať vaše údaje tretím stranám - ide o veľmi riskantný postup, ktorý vás vystavuje vážnemu riziku!

Z tohto dôvodu sme pri výbere služieb VPN pre tohto sprievodcu brali do úvahy všetky najdôležitejšie aspekty, ktoré musíte poznať na získanie indickej IP adresy.

O všetko sa postará!

 1. Rýchlosti pripojenia. Niektoré VPN majú strašné pomalé servery VPN. Pomalé servery sú dobré pre veľmi málo a určite vám nedovolia sledovať video streamované v HD bez nepríjemného oneskorenia a vyrovnávacej pamäte. Všetky naše odporúčané siete VPN vyskúšali a testovali siete s vynikajúcimi servermi VPN, ktoré poskytujú vynikajúcu rýchlosť pripojenia pre Indiu.
 2. Bezpečnosť. Všetky siete VPN, ktoré sme vybrali, používajú špičkové šifrovacie protokoly. Všetci ponúkajú výber protokolov a poskytujú OpenVPN náš obľúbený protokol tu na ProPrivacy.com.
 3. Zásady ochrany osobných údajov. Všetky siete VPN, ktoré sme uviedli v tejto príručke, sú dobre prihlásenými a dôveryhodnými sieťami VPN. Všetci majú vynikajúce zásady ochrany osobných údajov a dbajú o ochranu svojich používateľov. Žiadny z nich neuchováva dôležité denníky používania, ktoré by sa teoreticky mohli použiť na odhalenie toho, ktoré webové stránky ste navštívili. Vďaka prísnym pravidlám ochrany osobných údajov a dôveryhodným a spoľahlivým záznamom viete, že tieto siete VPN boli znovu a znovu vyskúšané a otestované a budú chrániť vašu digitálnu stopu, keď sa budete presúvať na jednu z ich indických IP adries..

Použite šifrovanie OpenVPN

Dôrazne odporúčame šifrovací protokol OpenVPN. OpenVPN je uznávaný priemyselný štandardný šifrovací protokol VPN, ktorý vás ochráni pred privátnymi údajmi o vašej IP adrese v Indii.. Všetky vyššie uvedené služby používajú šifrovanie OpenVPN ako standard.

Keďže streamovanie určitého obsahu, ktorý je blokovaný geograficky, porušuje autorské práva (čo je dôvod, prečo je obmedzený geograficky), musíte byť veľmi opatrní. S OpenVPN však budete v bezpečí, aj keď sa rozhodnete pre prezeranie materiálu chráneného autorskými právami.

VPN do Indie - záver

V tejto príručke sú uvedené všetky kroky potrebné na získanie indickej adresy IP. Aj keď na získanie indickej IP adresy odporúčame ExpressVPN, ostatné VPN, ktoré sme uviedli, majú tiež to, čo potrebujete na získanie IP adresy v Indii. Všetky siete VPN sú zabezpečené, ponúkajú vynikajúce šifrovanie, majú prísne zásady ochrany osobných údajov a preukázané skúsenosti s poskytovaním služieb svojim zákazníkom na svetovej úrovni. Tak choďte do toho a vyberte si svoju VPN pre indickú IP adresu s dôverou v bezpečí s vedomím, že jednoducho nemôžete pokaziť.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me