Žijete mimo USA a Veľkej Británie? Chcete sa pozerať na play-off Amerického NFL 16. týždňa? Tento rok môžete odblokovať a streamovať všetky sviatočné hry NFL pomocou VPN pre NFL!


ako sa pozerať na nfl vianočné

Streamovanie turnajov NFL 16. týždeň z krajín mimo USA je super ľahké - ak máte sieť VPN!

Sieť VPN (Virtual Private Network) vám umožňuje prístup k prúdom hier s obmedzeným geografickým obmedzením, ktoré sú zvyčajne blokované mimo USA. Jedinou požiadavkou na streamovanie hier NFL tento rok sú rýchle VPN, ktoré sa môžu prenášať vo vysokom rozlíšení. Začnime...

Ako sa pozerať na playoff NFL 16. týždeň online

  1. Vyberte si poskytovateľa VPN z nášho najlepšieho zoznamu služieb VPN. Ak ste v zhone, odporúčam NordVPN, pretože má všetko, čo potrebujete na pozeranie NFL.
  2. Pripojte sa k serveru VPN umiestnenému v USA alebo Spojenom kráľovstve (získate IP adresu v USA alebo Spojenom kráľovstve, ktorú potrebujete na streamovanie NFL).
  3. Prejdite na SkySports UK alebo NowTV a platte za dočasný prístup k britským Sky Sports. (NowTV predáva deň, týždeň alebo mesiac prechádza na SkySports). Alebo sa zamierte do siete CBC, FOX, ESPN alebo NFL, ak chcete sledovať americký stream.
  4. Ak potrebujete pomoc s nájdením spôsobu platby, ktorý funguje, prečítajte si nášho sprievodcu o používaní virtuálnej debetnej karty. Spoločnosť NowTV však predáva darčekové karty online - preto by ste sa mali mať možnosť prihlásiť sa do služby Sky TV UK bez problémov. To isté platí pre SlingTV (ktorý zobrazuje CBC, FOX Sports, NBC pre nedeľné nočné hry a ESPN) - Darčekovú kartu je možné zakúpiť prostredníctvom Walmart online a doručí sa e-mailom!
  5. Teraz, keď máte predplatené televízne vysielanie NowTV alebo Sling, nezabudnite sa pripojiť k britskému alebo americkému VPN serveru zakaždým, keď chcete sledovať NFL Playoffs online.!

Ako streamovať play-off NFL tento Vianoce

Streamujte NFL na Sky Sports

Sky Sports UK predstaví dve zo šestnástich play-off hier:

  • Pondelok 24. decembra: náčelníci Kansas City v Seattle Seahawks (1.10 hod., Live na Sky Sports)

  • Utorok 25. decembra: Denver Broncos v Oaklandských lupičoch (1:00, naživo na Sky Sports))

Ak už máte predplatné služby Sky Sports - ale budete mimo návštevy rodiny Spojeného kráľovstva alebo na vianočné sviatky, môžete predstierať, že ste v Spojenom kráľovstve, pomocou siete VPN. Hneď ako sa pripojíte k serveru VPN vo Veľkej Británii, môžete sa prihlásiť do svojho bežného účtu Sky Sports a sledovať hry NFL, akoby ste boli doma..

Ak nemáte predplatné, odporúčame službu NowTV...

Sledujte NFL online pomocou služby NowTV

NowTV predáva prístup do Sky Sports UK. Skvelá vec, ktorá sa týka služby NowTV, je možnosť zakúpenia denného, ​​týždenného alebo mesačného preukazu. To znamená, že ak chcete, môžete sledovať iba dva zápasy play-off. Čo je tiež úžasné na NowTV je to, že je možné kúpiť darčekové poukazy online. To znamená, že získate prístup bez potreby kreditnej alebo debetnej karty registrovanej vo Veľkej Británii.

NowTV začína na 7,99 GBP za denný vstup. Ceny za mesačné predplatné stoja veľmi rozumných 33,99 GBP - získate prístup k 10 kanálom. Dobrou správou je, že je možné kúpiť si aj "Mobilný mesačný prechod" za pouhých 5,99 GBP - získate prístup k štyrom kanálom Sky Sports UK na jednom mobilnom zariadení.

Rozhranie mesačného priechodu oblohy

Sledujte NFL na televízii Sling

Ak chcete sledovať čo najviac akcií NFL, budete potrebovať prístup k CBS, FOX Sports, ESPN a NBC (pre nedeľné nočné hry). Najlepším spôsobom, ako sledovať všetky tieto hry, je prihlásiť sa na odber iba americkej televíznej streamingovej služby SlingTV.

Modrý priechod SlingTV stojí 25 dolárov mesačne a poskytuje prístup k obrovskému množstvu hier NFL play-off. Dobrou správou je, že Walmart predáva kupóny pre SlingTV online, čo znamená, že po pripojení k americkému VPN serveru v USA by ste nemali mať problém s platením predplatného..

Už mám platné predplatné káblovej televízie v USA

Ak ste rezidentom v USA a už máte platné prihlásenie na odber káblovej televízie, môžete sa prihlásiť pomocou VPN. Hneď ako odídete z USA na vianočné prázdniny, geografické obmedzenia vám zabránia v tom, aby ste mohli pozerať televízor z domu. Dobrou správou je, že sa môžete pripojiť k serveru VPN v USA a prihlásiť sa na svoj bežný televízny portál!

Stačí sa prihlásiť na odber služby VPN, pripojiť sa k americkému serveru a prejsť na stránku, ktorú chcete streamovať - ​​budete sa môcť prihlásiť pomocou platných prihlasovacích údajov americkej káblovej televízie! prostý!

Stream NFL online: Najčastejšie otázky

Ako mi sieť VPN umožňuje živé vysielanie hier NFL?

Sieť VPN vám umožňuje predstierať, že ste v inej krajine. Hneď ako sa pripojíte k serveru VPN, vaše skutočné umiestnenie (bez ohľadu na to, kde by mohlo byť) sa skryje. Služba VPN vám môže poskytnúť adresu IP v ktorejkoľvek časti sveta. Po pripojení k serveru vo Veľkej Británii alebo USA sa zdá, že ste skutočným britským alebo americkým rezidentom. To znamená, že môžete sledovať televízne streamy, ktoré sú zvyčajne blokované mimo týchto regiónov!

Aký je časový plán play-off NFL v 16. týždni??

Fanúšikovia NFL sú pripravení na túto sviatočnú sezónu. Tu je kompletný rozpis všetkých zápasov:

Rozvrh NFL

Fanúšikovia NFL z celého sveta môžu pomocou VPN ľahko obísť geografické obmedzenia a streamovať hry play-off. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa použitia VPN na sledovanie NFL, dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

ProPrivacy.com neospravedlňuje porušenie autorských práv. Sme si vedomí, že siete VPN možno použiť na spoofovanie vašej polohy do inej krajiny, a tým na prekonanie geografických obmedzení, ich primárnym účelom je poskytnúť vám online bezpečnosť a súkromie. V prvom rade preto odporúčame používať VPN.

Obrázkové kredity: Nomad_Soul /Shutterstock.com, Maridav / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me