V sobotu sa Anthony Joshua vráti do ringu, aby bojoval proti súčasnému majstri sveta v ťažkej váhe v boxe Andy Ruizovi - v tom, čo je bezpochyby najočakávanejšou súťažou v ťažkej váhe v roku 2020. V zápase sa AJ vráti do ringu, aby zistil, či môže znovu získať WBA ( Super), IBF, WBO a IBO tituly, ktoré prehral s Ruizom v júni.

Kvôli šoku a úcte spôsobenej prvým rozrušením spôsobuje tento zápas znovu množstvo zvukov na celom svete - to znamená, že veľa divákov sa obracia na VPN, aby odblokovalo súťaž a zistilo, či Ruiz dokáže zdať nemožné ešte raz..

Ako streamovať Ruiz Vs Joshua 2 pomocou VPN

Pomocou VPN môže ktokoľvek predstierať, že je v cudzej krajine, aby odblokoval oficiálny tok Ruiz VS AJ. To vám ušetrí, keď budete musieť hľadať nelegálny prúd a zaručíte, že vám nebude náhle zostať v tme s rozbitým prúdom..

S VPN môžete predstierať, že ste vo Veľkej Británii, USA, Kanade - alebo dokonca Španielsku - na odblokovanie Joshua VS Ruiz 2 na DAZN alebo Sky Sports. VPN funguje tak, že skryje vašu skutočnú IP adresu a nahradí ju lokálnou IP adresou v krajine, ktorú požadujete.


Výsledkom je, že môžete zaplatiť za oficiálnu streamovaciu službu a pozerať sa na ňu rovnako ako miestna služba. Ak chcete odblokovať Anthony Joshua VS Ruiz pomocou VPN, postupujte takto:

  1. Prihláste sa na odber jednej z najlepších sietí VPN. Na odblokovanie Ruis Vs AJ odporúčame NordVPN, pretože je rýchly a má servery na celom svete, kde ich potrebujete na streamovanie boja.
  2. Stiahnite a nainštalujte softvér VPN.
  3. Pripojte sa k serveru v požadovanej krajine.
  4. Zamierte na streamingovú službu, ktorá vysiela boj a prihlásite sa na odber
  5. Sledujte Joshua Vs Ruiz vďaka svojej VPN.

Kde môžem sledovať Joshua Vs Ruiz online?

DAZN

Najlepším spôsobom, ako väčšina ľudí streamovať AJ Vs Ruiz 2, bude pravdepodobne prostredníctvom služby online športového streamu DAZN. DAZN je držiteľom práv na zápas v USA, Rakúsku, Nemecku, Japonsku, Švajčiarsku, Kanade, Taliansku, Španielsku a Brazílii..

To znamená, že ktokoľvek môže použiť VPN na pripojenie k serveru v jednej z týchto krajín na odblokovanie DAZN a získanie mesačného predplatného. Cena predplatného za jeden mesiac stojí medzi 10 a 20 $ v závislosti od krajiny, pre ktorú sa rozhodnete. Vo všeobecnosti však odporúčame Kanadu, ktorá vás bude stáť okolo 15 dolárov, aby ste mohli sledovať boj.

Navyše zákazníci DAZN z krajín mimo USA môžu v súčasnosti získať 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. To znamená, že pokiaľ sa prihlásite na odber DAZN Kanady alebo Španielska - môžete sledovať boj s anglickým alebo španielskym komentárom bez toho, aby ste zaplatili cent.

Sky Sports Box Office

Každý, kto by radšej sledoval boj prostredníctvom britského vysielateľa Sky Sports, môže tak urobiť online zakúpením udalosti Pay Office Pay-per-view na NowTV.

Spoločnosť NowTV bude predávať prístup k boju proti platbe za jednorazový poplatok 24,99 dolárov. A ktokoľvek, kto si objedná boj cez NowTV, má k nemu priamy prístup na svojom PC, Mac, smartfóne alebo tablete.

Kedy je Joshua Vs. Ruiz 2?

Očakávaný zápas sa má uskutočniť v účelovej aréne v Ad Diriyah v Saudskej Arábii.

Očakáva sa, že hlavná udalosť sa začne v sobotu 7. decembra o 21.00 h GMT. Očakáva sa, že kruhové prechádzky sa začnú medzi 20:30 a 20:45 GMT.

Kto sa očakáva, že vyhrá?

Po šoku spôsobenom počiatočným bojom je spravodlivé tvrdiť, že v tomto zápase je veľa diskusií. Mnohí odborníci veria, že Joshua mal zlú noc, a že tituly ľahko zachytí. Niektorí odborníci na box však tvrdia, že Ruiz je skutočný obchod a že je možné, že sa Joshua ocitne vo svete problémov v sobotu večer..

To, čo vieme, je to, že Joshua vrhol dosť pár libier do vedenia k tomuto boju. Dúfame, že to z neho urobí viac svižného a schopného zvládnuť štýl Ruizovho rúk. Realita je však taká, že výsledok tohto boja je ťažké volať, vďaka čomu je Clash on the Dunes povinným strážcom každého fanatického boxu.

Podľa bookmakerov je AJ favoritom na výhru s kurzom 4/11. To znamená, že umiestnenie 11/5 stávky na smoláka Ruiz by mohlo byť vynikajúcim spôsobom, ako urobiť večer trochu vzrušujúcejším. Koniec koncov, ak to urobil raz, môže to urobiť znova!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me