Finále Season 8 je tu.

Ak ste takí nadšení, ako by sme mali streamovať poslednú sériu fantasy eposu, tento sprievodca vám ukáže, ako sa pozerať na hru Game of Thrones sezónu 8, epizóda 6 rýchlo a bezpečne.

Odblokujte hru trónov pomocou VPN

Prejdite nadol a prečítajte si nášho podrobného sprievodcu o tom, ako sledovať GoT.

NordVPN ponúka fanúšikom Game of Thrones zľavu 75% z ich predplatného VPN jednoduchým kliknutím na odkaz nižšie a registráciou.


NordVPN je najlepšia VPN pre hru trónov, pretože je lacná, vysoko súkromná a rýchla pre streamovanie.

Ako streamovať GoT Season 8 Episode 6 online pomocou VPN

Hru o tróny by ste mohli streamovať do 5 minút. Postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

  1. Prihláste sa na odber VPN na odblokovanie GoT, odporúčame NordVPN - ultrarýchle servery, užívateľsky príjemný softvér a 75% zľavu pre fanúšikov GoT!
  2. Otvorte aplikáciu VPN a vyberte server VPN. Spoločnosť NordVPN má vyhradené servery P2P umiestnené na celom svete, kliknite na tlačidlo Pripojiť.
  3. Prejdite na uprednostňovanú službu streamovania alebo torrent.
  4. Vaša práca okolo VPN je nastavená a ste pripravení sledovať hru trónov online!

Prečo potrebujem sieť VPN, aby som mohol sledovať hru Tróny online?

Použitím siete VPN pre hru trónov môžete bezpečne a bezpečne odblokovať streamovanie stránok a torrent torrent. Dôvodom je:

  • Odblokujte webové stránky, ktoré nie sú dostupné vo vašej krajine - Na prístup k blokovaným webom použite sieť VPN.
  • VPN šifruje váš internetový prenos - Sieť VPN zastaví vášho poskytovateľa internetových služieb v tom, aby ste zistili, že sa práve spamujete.
  • Zabráňte ostatným používateľom torrentov, aby videli vašu skutočnú IP adresu - Chráňte svoje údaje a buďte anonymní pri pozeraní alebo torrentovaní GoT.

Streamujte hru o tróny na Kodi

Ak chcete sledovať finále sezóny GoT na boxe KODI, máte šťastie. Nezabudnite, že ak sa rozhodnete sledovať GoT prostredníctvom tejto možnosti, jedná sa o pirátstvo, a preto ho robíte na svoje vlastné riziko..

Webové stránky na streamovanie online

Keď bude GoT premiérovaný, nie je pochýb o tom, že bude k dispozícii množstvo možností sledovania šou na pirátskych živých prenosoch. Webové stránky ako; Putlockers, GoMovies, The Pirate Bay, EZTV.

HBO - USA (odporúčaná metóda)

HBO bude vysielať oficiálnu svetovú premiéru GoT Season Eight, Episode Six v 21:00 EST - 20:00 v stredu. Nová epizóda sa bude vysielať na HBO a vysiela sa naživo na HBO Now a HBO Go.

HBO môžete streamovať na Amazon Fire Stick, Amazon Fire TV, Android TV, Xbox 360 a Xbox One, Roku, Apple TV, inteligentné televízory Samsung, iOS, Android a Kodi..

S VPN VPN môžu používatelia Android a iPhone odblokovať HBO USA kdekoľvek!

Sky Atlantic - Spojené kráľovstvo

Očakáva sa, že finále GoT vo Veľkej Británii sa bude vysielať na Sky Atlantiku v pondelok 20. mája o 14.00 hod., Potom sa bude opakovať o 20:00 v pondelok večer..

Teraz televízia - Veľká Británia

Ak nie ste predplatiteľom Sky UK, najlepším spôsobom, ako sa pozerať na hru Thrones S8E6, je zakúpenie preukazu NowTV. Teraz televízor predáva denné, týždenné alebo mesačné prechody na kanály Sky TV. Táto online služba je ideálna pre každého, kto žije mimo Veľkej Británie a chce streamovať GoT na Sky Atlantic.

FOX Showcase - Foxtel Australia

Predstieraním, že ste v Austrálii pomocou VPN, je možné sledovať GoT na FOX Showcase. Foxtel je služba predplatného pre Austráliu, ktorá stojí 49 AU. Môžete si ju prezrieť na väčšine zariadení vrátane vášho PC, Mac, Android, iPhone a iPad.

Vďaka VPN iPhone a iPhone môžu užívatelia odblokovať GoT aj na cestách!

Hotstar - India

Ak chcete sledovať GoT v Indii, budete si ho môcť pozrieť v pondelok, 20. mája na Hotstar alebo Star World. Jednoducho sa pripojte k serveru VPN v Indii a odblokujete televíznu reláciu vo vašom rodnom jazyku.

Kedy je vydaná hra epizódy Game of Thrones Season 8?

Osem finále GoT je naplánované na premiéru v USA 20. mája, 2020.

Diváci vo Veľkej Británii môžu využívať simulcast Sky - to znamená, že bude mať premiéru na Sky Atlantiku v rovnakom čase, v akom vysiela v USA. Očakáva sa, že to bude o 2:00 ráno v pondelok 20. mája.

Diváci z Veľkej Británie, ktorí nechcú zostať hore celú noc, budú môcť v pondelok 20. mája sledovať opakované vysielanie epizódy..

Premiéru na výstave FOX SHOWCASE uvidí aj Austrália v pondelok 20. mája.

Odblokujte finále 8. sezóny GoT - záver

20. mája 2020 Game of Thrones vysiela svoju poslednú epizódu na veľkom počte kanálov po celom svete. To znamená, že existuje obrovské množstvo spôsobov, ako sledovať tok GoT pomocou VPN.

V závislosti od toho, aký je váš rodný jazyk, môžete streamovať inú verziu GoT (v španielčine, francúzštine, nemčine alebo v akomkoľvek inom jazyku). Ak to chcete urobiť, jednoducho sa pripojte k serveru VPN v krajine, ktorú ste si vybrali, a nájdite miestnu službu alebo stream, ktorý zobrazuje Game of Thrones..

S VPN môžete predstierať, že ste kdekoľvek a odblokujete akýkoľvek prúd GoT S8E6!

Obrázkové kredity: Refluo / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me