Ak chcete vedieť, ako natrvalo odstrániť Facebook, ste na správnom mieste. Ukážeme vám, ako môžete natrvalo odstrániť Facebook v troch jednoduchých krokoch.

odstrániť facebook natrvalo

Aj keď to môže znieť celkom jednoducho, pretože je v stávke toľko údajov, nedochádza k žiadnym škodám pri zabezpečení toho, aby sa o všetko správne staralo..

Ako odstrániť Facebook navždy

 1. Ak chcete odstrániť svoj účet Facebook, najskôr prejdite na; https://www.facebook.com/help/delete_account.
 2. Pozorne si prečítajte informácie v okne a potom kliknite na tlačidlo OK 'Odstrániť môj účet “.

odstrániť účet Facebook

 1. Po zobrazení výzvy zadajte svoje identifikačné číslo a heslo a kliknite na „OK“. To je všetko, váš účet Facebook je odstránený.

V tejto fáze bol váš účet Facebook odstránený a už nebudete mať prístup k svojmu archívu alebo účtu. Ešte dôležitejšie je, že prestanete pridávať k prebiehajúcemu zostavovaniu vašej osobnej databázy Facebook.


Jedna vec, ktorú si treba zapamätať, je to, že keď vymažete Facebook, staré správy a konverzácie, ktoré ste mali, keď ste boli členom, zostávajú v doručených iných ľudí. Nebudete mať prístup k starým konverzáciám, ale k vašim starým kontaktom a priateľom.

Môžete získať účet Facebook späť, keď bol odstránený?

Keď odstránite Facebook, je to naozaj navždy. Neskôr nebudete môcť zmeniť názor. Takže ak chcete, aby váš účet Facebook dočasne zmizol, mali by ste namiesto toho zvážiť deaktiváciu účtu Facebook. Deaktiváciou svojho účtu budete mať stále prístup k messengerovi bez účtu Facebook.

Ako sťahovať údaje na Facebooku

Keď svoj účet Facebook odstránite, bude navždy preč a nebudete sa k nemu môcť znova prihlásiť. Z tohto dôvodu môžete najskôr stiahnuť archív svojho osobného účtu Facebook. Stiahnutie údajov znamená, že si ich môžete ponechať pre potomkov. Možno ho dokonca môžete použiť na písanie svojich spomienok!

 1. Ak si chcete stiahnuť svoje údaje na Facebook, najskôr prejdite na https://www.facebook.com/settings.
 2. Ďalej prejdite do dolnej časti stránky a kliknite na Stiahnite si kópiu vašich údajov na Facebooku.

Ako odstrániť facebook

 1. Kliknite na Spustiť môj archív. Po dokončení výzvy budete musieť zadať svoje heslo, aby ste mohli dokončiť túto fázu.

facebookový archív

 1. Keď bude pripravený, od Facebooku dostanete e-mail s osobným archívom. Nezabudnite, že kompilácia za vás môže trvať až 90 dní.

Je Facebook bezpečný?

Realita je taká, že existuje veľa vecí, ktoré môžu používatelia urobiť na ochranu svojich údajov na Facebooku. Ak ste používateľom Facebooku, malo by to byť vždy vaša prvá úvaha. Ak používate Facebook zodpovedne, je možné mať profil, ktorý o vás nesprístupňuje dôležité veci. Nemusíte Facebooku hovoriť všetko. Na konci dňa je to ako užívateľ.

Zásady ochrany osobných údajov Facebooku

Max Schrems z Európy v. Facebook, organizácia, ktorá bojuje proti invazívnej povahe Facebooku v mene svojich klientov, uvádza nasledujúcu poznámku:

„Často som kontroloval svoje nastavenia ochrany osobných údajov, všetko som zmenil na„ Iba priatelia “a vypol som„ Platforma “. Používatelia si musia uvedomiť, že nezdieľate len svoje priateľov, ale vždy ich zdieľate so svojimi priateľmi a Facebookom.“

Aké informácie má o mne Facebook?

Facebook je známy tým, že uchováva väčšinu vašich údajov na Facebooku. Niektoré údaje sa zachovajú aj pri ich odstránení. Môže to zahŕňať:

 • Základné informácie o účte:
  vaše meno, používateľské meno, minulé používateľské mená, heslo, e-mailovú adresu a telefónne číslo.
 • Informácie obklopujúce obsah:
  Informácie o obsahu, ktorý vytvoríte a zdieľate počas používania Facebooku. Zahŕňa to podrobnosti o tom, čo zdieľate as kým ho zdieľate. Okrem toho Facebook zhromažďuje informácie o vás od nahraných používateľov a komentárov od iných používateľov (napríklad fotografie).
 • Informácie o spojeniach:
  Facebook vie, kto sú vaše kontakty a kedy ste ich kontaktovali. Tiež vie, kedy ste boli s nimi. O pasívnom počúvaní sa dokonca predpokladá, že zhromažďuje údaje o používateľoch mimo Facebook, s ktorými sa stretnete v skutočnom živote - „Predmet A“ - (napríklad vaša babička).
 • Informácie o platbe:
  Ak transakciu dokončíte pomocou služby Facebook, vaše informácie o platbe (napr. Číslo karty, fakturačná adresa atď.) Si môže Facebook uložiť.
 • Odkazy a súbory cookie:
  Facebook používa cookies na uchovávanie záznamov o tom, ako používatelia interagujú so všetkými odkazmi, ktoré im boli predložené. Presnejšie sa zameriava aj na tieto odkazy vytvorením podrobného profilu vašich preferencií. Facebook tiež uchováva záznamy o zariadení, OS, webovom prehliadači a IP adrese použitej na prístup k ich službám.

Ako môže Facebook používať moje údaje?

Aj keď sú všetky nastavenia ochrany osobných údajov Facebooku využité a vaši „priatelia“ iba uvidia vaše údaje, Facebook stále pracuje v zákulisí zhromažďovania informácií od vás. Zmluvné podmienky sú navyše také, že osobné údaje a fotografie, ktoré ľudia odovzdajú na účet Facebook, už nie sú legálne vlastné.

To znamená, že Facebook by mohol s používateľskými údajmi potenciálne urobiť čokoľvek. Facebook môže preniesť užívateľské údaje na tretie strany, čo vytvára nepredstaviteľne obrovský potenciál pre šírenie užívateľských údajov.

Čo sa stane s mojimi údajmi na Facebooku?

Potom je tu otázka, kde Facebook ukladá užívateľské dáta. Kde sú servery Facebooku? Čo je dôležitejšie, aké sú zákony krajiny, v ktorej sa tieto údaje uchovávajú?

Širokú verejnosť nesmierne dlho nepochopila kybernetickú bezpečnosť. Digitálne súkromie bolo považované za samozrejmé a ľudia si mysleli, že nikto sa nedíval na údaje, ktoré vytvoril online. Snowden to pomohol zmeniť a masy sa prebúdzajú.

záver

V tejto príručke sme poskytli podrobný návod, ako natrvalo odstrániť svoj účet Facebook. Týmto spôsobom môžete ľahko pristúpiť k prerušeniu pupočnej šnúry medzi vami a službou, ktorú mnohí považujú za parazita napadajúceho súkromie..

Vďaka nášmu jednoduchému sprievodcovi sa čoskoro vrátite do skvelej prírody. Kliknutím na tlačidlo „like“ sa môže stratiť vo vašej minulosti a vy si môžete užiť naplnenie pľúc čerstvým vzduchom - keď hľadáte svoje okolie - a objaví sa tu mimoriadne zriedkavý Pokémon..

Vaša IP adresa umožňuje Facebooku uchovávať databázu všetkých miest, z ktorých ste sa niekedy prihlásili na Facebook. Existuje však riešenie. Špičková sieť VPN môže chrániť vaše dáta a súkromie. Zoznam najlepších VPN nájdete v našom zozname najlepších služieb VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me