Kindle Fire je zamknutý v obchode Amazon. Amazon nedovolí zákazníkom kupovať softvér z obchodu s aplikáciami Google Play. Toto obmedzenie veľmi sťažuje prenos obsahu na zariadenie Kindle (iné ako veci, ktoré poskytuje Amazon). Našťastie je však možné aplikácie naložiť do Kindle Fire (návod je uvedený nižšie v tomto článku).

Aj keď je pravda, že až do nedávnej doby Amazon nemal VPN vo svojom obchode - teraz má niektoré (napríklad ExpressVPN, PureVPN, IPVanish, PrivateVPN). Ak sa však prihlásite na odber siete VPN pre Kindle, ktorá nemá v obchode softvér, stále môžete používať VPN nainštalovaním softvéru OpenVPN tretích strán do svojho počítača Kindle. Po inštalácii môžete nakonfigurovať softvér OpenVPN tak, aby pracoval s vybraným poskytovateľom VPN. Ako to urobíme neskôr v tejto príručke.

Ak sa obávate, že niektoré z týchto zvukov sú komplikované - uvoľnite sa - pretože to tak nie je. A čo viac, ktorákoľvek VPN, ktorú si predplatíte, bude mať sprievodcu nastavením, ktorý vám pomôže s týmto procesom! Ak vás to však zaujíma - vždy môžete komunikovať s VPN bezprostredne pred zakúpením predplatného, ​​aby ste mali pokoj a zaistili, že dostanete všetku potrebnú pomoc..

ExpressVPN, najlepšia VPN pre Kindle, má podrobných sprievodcov nastavením a podporu živého chatu 24/7.

Ak sa s týmto nechcete zaoberať, odporúčame vám, aby ste si rýchlo našli VPN, o ktorú máte záujem, v obchode Amazon, skôr než sa prihlásite na odber..


Ak sieť VPN obsahuje softvér v obchode Amazon, môžete postupovať podľa týchto jednoduchých krokov:

 1. Prihláste sa na odber preferovanej siete VPN pre server Kindle
 2. Prejdite do obchodu Amazon a stiahnite si softvér VPN
 3. Spustite softvér a prihláste sa pomocou svojich poverení
 4. Pripojte sa k serveru VPN a začnite pristupovať k predtým blokovanému obsahu.

Otvorte Sprievodcu inštaláciou softvéru VPN pre Kindle

Aby sme vám pomohli, pozrime sa tiež na to, ako nastaviť VPN pomocou OpenVPN tretích strán pre Kindle. Je to oveľa komplikovanejšie ako predchádzajúca metóda, ale umožňuje vám používať sieť VPN, ktorá nemá softvér v obchode Amazon App Store. Na svojom zariadení Kindle jednoducho postupujte podľa týchto krokov:

 1. Potiahnite lištu oznámení Kindle nadol. vybrať viac nasledovaný Zariadenie a zapnite sa "Povoliť inštaláciu aplikácií z neznámych zdrojov."
  nainštalujte sieť VPN na serveri Kindle Fire
 2. Stiahnite si ES File Explorer z Amazon Appstore. Táto aplikácia je bezplatná.
 3. Stiahnite si inštalačný program OpenVPN do svojho stolného počítača.
 4. Pripojte zariadenie Kindle k počítaču PC alebo Mac pomocou kábla USB a potom presuňte inštalačný program OpenVPN (icsopenvpn0529.apk) do priečinka Stiahnuté súbory Kindle..
 5. Spustite Kindle a pomocou ES Explorer prejdite do priečinka Stiahnuté súbory. Klepnite na súbor .apk a nainštalujte ho.
 6. Ak ste tak ešte neurobili, zaregistrujte sa do služby VPN pre server Kindle.
 7. Ďalej na vašom serveri Kindle nastavte softvér OpenVPN pomocou konfiguračných súborov OpenVPN vašej siete VPN. Tieto súbory vám poskytne poskytovateľ VPN. Aby ste ich dostali do svojho Kindle, musíte si ich stiahnuť do PC, rozbaliť ich a poslať im e-mailom. Otvorte e-mail na svojom Kindle a stiahnite si súbory .ovpn. Teraz ich môžete importovať z priečinka sťahovaných súborov do softvéru OpenVPN. Vaša VPN bude mať sprievodcu nastavením, ktorý vám pomôže s týmto krokom!

Dodatočné zaťaženie aplikácie VPN do Kindle Fire

Používateľom Amazonu je zablokovaný prístup do obchodu Google Play. Tým sa výrazne obmedzuje prístup, ku ktorému majú prístup na svojom zariadení. Dobrou správou však je, že môžete "bočné zaťaženie" tieto aplikácie do vášho Kindle Fire. Patria sem aplikácie VPN.

Ak chcete aplikáciu načítať naspäť, postupujte takto:

 1. Predtým, ako budete môcť stiahnuť akékoľvek aplikácie, musíte si pripraviť svoj Kindle. Ak chcete začať, prejdite prstom po hornom navigačnom paneli nadol a kliknite na ikonu nastavenie. V ponuke Nastavenia vyhľadajte ikonu aplikácia Ponuka.
 2. Zapnúť Aplikácie z neznámych zdrojov.
 3. Otvorte aplikáciu Aplikácie pre Android a vyhľadajte program ES File Explorer. Je to bezplatná aplikácia, takže si ju môžete bezplatne stiahnuť. Es Prieskumník súborov
 4. Spustite program ES File Explorer a klepnite na ikonu Nový v dolnej časti vytvorte nový priečinok. Vytvorte priečinok s názvom Doplnkové aplikácie v koreni. Na tomto mieste načítate svoje súbory .APK.
 5. Stiahnite si súbor APK pre SnapPea (správca Desktop-to-Android) priamo zo SnapPea na tomto odkaze.
 6. Teraz pomocou SnapPea vložte všetky ostatné súbory APK, ktoré chcete nainštalovať, do Aplikácie SideLoaded priečinok, ktorý ste vytvorili skôr.
 7. Súbory APK môžete otvoriť pomocou prieskumníka súborov ES a nainštalovať ich, ako by ste mali akýkoľvek iný súbor. Kompletný sprievodca nájdete tu.

Ak chcete nainštalovať aplikáciu, ktorú už máte na inom zariadení s Androidom (napríklad z obchodu Google App Store), jednoducho zálohujte súbor APK do svojho Kindle. Postupujte takto:

 1. Nainštalujte zálohu aplikácie & Obnovte na zariadení s Androidom.
 2. Spustite zálohovanie & Obnovte aplikáciu a vyberte všetky aplikácie, ktoré chcete zálohovať zo svojho zariadenia na prenos do Kindle Fire. Stlačte tlačidlo Zálohovanie dole.
 3. Súbory APK sa uložia do adresára určeného službou Zálohovanie aplikácií (v našom prípade / storage / sdcard0 / App_Backup_Restore / skontrolujte nastavenia aplikácie a zistite, aký je váš úložný adresár). Po ich zálohovaní pripojte zariadenie k počítaču pomocou USB a skopírujte ich.
 4. Teraz skopírujte tieto súbory do svojho Kindle (do Doplnkové aplikácie adresár, ktorý ste vytvorili skôr)
 5. Rovnako ako predtým, pomocou prieskumníka súborov ES vyhľadajte súbor APK a nainštalujte aplikáciu.

Ak sa chcete dozvedieť, ako nainštalovať sieť VPN vo firestick, prečítajte si článok o VPN pre firestick.

Inštalácia VPN na smerovači

Získanie siete VPN pre smerovač DD-WRT je oveľa jednoduchší spôsob pripojenia vášho zariadenia Kindle k serveru VPN. Smerovač VPN blikajúci automaticky pripája všetky zariadenia vo vašej domácnosti k serveru VPN (vrátane vášho Kindle).

Každý z poskytovateľov VPN v našich najlepších 5 článkoch VPN pre Kindle má na svojich webových stránkach pokyny o tom, ako nainštalovať VPN na smerovač. Na každej stránke je tiež uvedený rozsah smerovačov, pre ktoré každá sieť VPN slúži. Pred zaregistrovaním služby skontrolujte, či máte správnu značku a typ smerovača pre spoločnosť VPN.

Ak si chcete kúpiť hotový smerovač VPN smerujúci, choďte na stránku Flashrouters.com.

ExpressVPN - najlepšia VPN pre Kindle - predáva router s predzábleskom a sieť VPN nainštalovanú na svojej webovej stránke. Chráni všetky zariadenia vo vašej domácnosti pomocou VPN.

Kredit na obrázok názvu: Erlo Brown / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me