Prehrávač médií Kodi dokáže indexovať všetky zábavné súbory, ktoré máte v počítači, a vytvoriť centrálnu knižnicu, ktorá vám umožní prístup k všetkým vašim videám a hudbe. Schopnosť nasmerovať streamované video cez internet do Kodi ďalej rozširuje vaše možnosti zábavy.


Doplnky vám poskytujú prístup k tejto mimoriadnej zábave. Ak máte predplatné prémiovej zábavnej služby, ako sú napríklad NowTV, Netflix alebo HBO Now, môžete tieto účty prepojiť s prehrávačom Kodi a získať tam prístup. V každom prípade budete potrebovať konkrétny doplnok, aby ste si mohli predplatenú službu zahrať pomocou Kodi.

Pozrite si nášho najlepšieho sprievodcu sieťou Netflix VPN.

Pri hľadaní doplnkov Kodi buďte opatrní, pretože nie všetky z nich hrajú podľa pravidiel. Mediálne spoločnosti a vlády sú v súčasnosti veľmi horúce pod golierom o spoločnosti Kodi, pretože doplnky, ktoré bezplatne sprístupňujú materiál chránený autorskými právami bez súhlasu vlastníkov týchto videí.

Môžete si teda prečítať, že Kodi je nezákonné. To však nie je tento prípad. Protiprávnosť vyplýva z niektorých doplnkov.

ProPrivacy.com neprepustí porušenie autorských práv. Aj keď vieme, že siete VPN sa dajú použiť na spoofírovanie vašej polohy do inej krajiny, a tým na prekonanie geografických obmedzení, ich primárnym účelom je poskytnúť vám online bezpečnosť a súkromie. V prvom rade preto odporúčame používať sieť VPN na serveri Kodi.

Prečítajte si náš zoznam najlepších doplnkov Kodi k decembru 2017. Ak ste ešte nikdy nenainštalovali doplnok, môžete si prečítať pokyny k úlohe nižšie v tejto recenzii..

Contents

Najlepšie doplnky Kodi pre televízory v USA

1. USTVNow

USTVNow je predplatená služba, ktorá vysiela niekoľko amerických televíznych staníc. Patria medzi ne CBS, NBC, Fox News a ESPN. Ak už máte predplatné USTVNow, stačí sa prihlásiť pri prvom spustení doplnku. Ak nemáte predplatné, môžete sa prihlásiť pomocou doplnku Kodi. Spoločnosť ponúka bezplatnú skúšobnú verziu.

Stream Super Bowl 53 na CBS s VPN!

2. Filmové Emporium

Ako už názov napovedá, Film Emporium je vynikajúcim zdrojom filmov. Tento doplnok však obsahuje aj veľa živých prenosov vrátane bežných televíznych staníc v USA a Veľkej Británii. Tento doplnok nájdete v úložisku Dandy Media.

3. SmoothStreams

SmoothStreams ponúka viac ako 50 kanálov vrátane hlavných amerických športových streamingových služieb. Okrem živých prenosov športových udalostí, ako sú hry NFL, NBA a MLB, máte prístup k špecializovaným vysielateľom a do všetkých hlavných amerických televíznych sietí.

Najlepšie doplnky Kodi pre britskú televíziu

4. iPlayer

BBC je známe po celom svete pre svoje kvalitné programovanie. Všetky kanály BBC môžete sledovať cez internet prostredníctvom svojho prehliadača pomocou prístupu k aplikácii BBC iPlayer. Tento doplnok dostane iPlayer do Kodi. Kodi iPlayer vám umožňuje prístup ku knižnici videí na požiadanie a boxov, ako aj k živým prenosom televíznych kanálov BBC.

5. UK Turci

Tento doplnok vám umožní prístup k zoznamu skladieb jedného technika. Dotyčný génius žije v Spojenom kráľovstve, ale je z tureckej extrakcie, takže jeho zbierka videí pochádza hlavne z týchto dvoch krajín. Knižnice videí sú natoľko kategorizované, že sa tento doplnok stal verejnosťou. Získajte tento doplnok z úložiska televízorov Cerebro.

Najlepšie doplnky Kodi pre svetovú televíziu

6. Maverick TV

Týmto doplnkom získate živé vysielanie televíznych staníc a služby streamovania videa z celého sveta. Okrem týchto živých prenosov má systém aj rozsiahlu knižnicu videí, ktorá obsahuje filmy, dokumentárne filmy a videá na fitnes. Úložisko tejto služby je k dispozícii na webovej stránke Maverick TV.

7. StreamHub

StreamHub obsahuje program Mobdro, ktorý umožňuje prístup k živým televíznym prúdom z celého sveta. Medzi tieto kanály patria bezplatné aj prémiové televízne služby, ako sú športové franšízové ​​kanály a HBO. Tento systém má svoje vlastné úložisko, ktoré sa tiež nazýva StreamHub.

8. Ultra IPTV

Ultra IPTV obsahuje služby streamovania internetu z celého sveta. Knižnica kanálov obsahuje špeciálne služby, ako napríklad vysielanie športových udalostí a spravodajské kanály. Stránka obsahuje aj veľa filmových kanálov a relácií v mnohých rôznych jazykoch, takže ak ste ďaleko od domova, máte s týmto doplnkom dobrú šancu nájsť zábavu vo svojom vlastnom jazyku. Ultra IPTV môžete získať z úložiska Cazlo.

9. SkyNet

SkyNet je ďalšou rozsiahlou knižnicou, ktorá umožňuje prístup k živým prúdom televíznych kanálov z celého sveta. Tento doplnok tiež zahŕňa prístup k zábavným videám na požiadanie, ktoré zahŕňajú filmy, relácie a dokumentárne filmy. Doplnok SkyNet je k dispozícii v úložisku Maverick TV.

10. cCloud TV

Televízia cCloud ponúka knižnicu zábavy. Pridružený doplnok, ktorý je zabalený do rovnakého úložiska, sa nazýva cCloud Live TV. Prináša vám prístup k živým prúdom televíznych staníc z celého sveta. Tento doplnok získate z úložiska Cazwall.

11. Ultimate IPTV

Táto zbierka kanálov IPTV vám umožní prístup k zábave z celého sveta. Medzi tieto kanály patria bezplatne vysielané aj prémiové televízne stanice v rôznych jazykoch. Hoci tento doplnok vás môže dostať k týmto zámorským kanálom, nemôže vás obísť ich regionálne obmedzenia. Tento doplnok môžete nainštalovať z programu Super Repository.

Najlepšie doplnky Kodi pre filmy

12. BOB Unleashed

BOB Unleashed, tiež známy ako BOB Unrestricted, umožňuje prístup k dlhému zoznamu streamovacích služieb, ale mnohé z nich vyžadujú predplatné, ktoré BOB nemôže obísť. Ak chcete získať maximum z tohto doplnku, musíte sa zaregistrovať do prémiových kanálov. BOB Unleashed je k dispozícii v úložisku Noobs and Nerds.

13. Spekto

Specto je vidlička Exodus, o ktorej sa dočítate nižšie. Databáza filmov je veľkým lákadlom a existujú aj videá z kanálov Sky TV, aj keď to nie je živý prenos týchto staníc. Doplnok vyhľadá na webe alternatívne zdroje pre každé uvedené video. Ak vyberiete jednu, ponuka vám poskytne zoznam možností, z ktorých sa môžete rozhodnúť sledovať.

14. Filmy Safehouse

Filmy Safehouse sa pridržiavajú svojej hlavnej činnosti a iba zoznamy filmov (väčšina ostatných hlavných doplnkov spoločnosti Kodi zahŕňa relácie a živé televízne streamy). Tento doplnok je k dispozícii v úložisku Dandy Media.

15. Snag Films

Tento doplnok je skvelým zdrojom filmov Bollywood. K dispozícii je tiež fantastická zábava z iných rôznych zdrojov vrátane filmov z Afriky a drámy z Kórey.

16. SALTS (Prúd všetkých zdrojov)

"SOLI" znamenať "streamovať všetky zdroje." Rovnako ako väčšina doplnkov v tejto kategórii filmov, aj SALTS získa prístup k obľúbeným televíznym programom a drámam. Tento doplnok je k dispozícii v úložisku Kodil.

17. F.U.B.A.R.

Knižnica F.U.B.A.R. má veľkú škálu, s kategóriami vrátane detskej zábavy a tiež filmov Bollywood. Toto je skvelá sada filmov. Doplnok je k dispozícii v úložisku Mucky Duck.

18. Poseidon

Poseidon je jednou z hviezd Kodi a je oslavovaný ako nový Exodus. Tento doplnok môžete získať z viacerých úložísk, vrátane Kodil a Noobs a Nerds.

19. Exodus

Exodus bol na vrchole stromu, až kým nebol vypnutý jeho podporný mechanizmus na TVAddons.ag. Teraz môžete nainštalovať doplnok Exodus, ale nebude sa prehrávať žiadne z vybratých videí. Napriek tomu, že je Exodus zaniknutý, je stále distribuovaný prostredníctvom Super Repository a Kodil.

20. Dohovor

Dohovor je oficiálnou náhradou za Exodus. Mnohé z jeho odkazov však boli odstránené zatvorením jej hostiteľských stránok, čo Poseidonu dalo výhodu v pretekoch namiesto Exodusu. Dohovor je k dispozícii v archívoch Kodil a XvBMC.

Najlepšie doplnky Kodi pre šport

21. Doručenie

Poskytovanie výsledkov je obzvlášť dobrým doplnkom futbalových feťákov. V ponuke systému je tabuľka ligy pre anglickú Premier League a z posledných zápasov je veľa zaujímavostí. Iné kanály poskytujú športové filmy a predstavenia. Vyslobodenie nie je len o športe; Ponúka tiež detskú zábavu, komédie, dokumentárne filmy a sezónne programovanie.

22. Stúpajúci príliv a odliv

Rising Tides je dobrým miestom na prístup k živým športovým udalostiam, ale väčšina z nich je k dispozícii iba s predplatným vysielacieho kanála. Kanály uvedené v tomto doplnku zahŕňajú BT Sports, ESPN, Fox Sports a Bein Sports. Tento doplnok môžete získať z úložiska Mulla Fabz.

23. Elektra Vault

Rovnako ako Rising Tides, Elektra Vaults je dobrým zdrojom prístupu k živým prúdom športových udalostí. Hlavné prvky nedávnych zápasov sú k dispozícii aj prostredníctvom tohto doplnku.

24. VidTime

VidTime umožňuje prístup k živým prenosom športových udalostí a je dobrým zdrojom hokejových, basketbalových a UFC zápasov. Hoci sa doplnok špecializuje na živé prenosy, existuje tu aj knižnica zaznamenaných najdôležitejších zhôd.

25. Futbalové opakovanie

Futbal Repeat sa špecializuje na futbal. Tento doplnok neposkytuje živé pary zápasov, má však vo svojej knižnici pôsobivý zoznam líg vrátane Premier League, Ligy majstrov, Nemeckej Bundesligy a Serie A z Talianska..

26. Halow Live TV

Halow láka fanúšikov vďaka svojej pôsobivej knižnici odkazov na živé prenosy športových udalostí, ku ktorým poskytuje prístup zadarmo. Tento doplnok má viac ako len šport, pretože knižnica obsahuje aj kanály na zábavu pre deti, filmy a ďalšie. Halow tiež zahŕňa rozhlasové kanály.

27. Sports Mania

Ak ste radi, že za prístup k zábave v Kodi zaplatíte, mali by ste sa pozrieť na Sports Mania. Táto predplatená služba pre Spojené kráľovstvo vám ponúka nepretržité streamovanie, pretože spoločnosť investovala značné prostriedky do svojej kapacity servera a technológie prenosu videa..

Najlepšie doplnky Kodi pre hudbu

28. Bandicoot Vids

Bandicoot Vids sa špecializuje na videá živých udalostí. To neznamená vysielanie udalostí v reálnom čase, keď sa dejú, ale nahrávky živých vystúpení, ako sú divadelné hry a hudobné koncerty. Na základe uvedeného má kanál tiež živé prenosy, ktoré zahŕňajú pokrytie športových udalostí. Tento doplnok obsahuje aj filmovú knižnicu klasických filmov, aj keď tu nie sú žiadne nedávne trháky.

29. MP3 streamy

Toto je doplnok na streamovanie hudby, ktorý môžete získať zo Super Repozitára. Knižnica je dobre indexovaná podľa žánru, čo vám umožňuje zostaviť si vlastný zoznam skladieb.

30. BeatZ

BeatZ má veľmi veľkú hudobnú knižnicu, ktorá vás donekonečna pobaví. Tento doplnok na streamovanie hudby pochádza z jeho vlastného úložiska, ktoré vyrába Stream Army.

31. Rave Player

Rave Player má veľkú hudobnú knižnicu s výraznou časťou DJ setov a mixov. Dlhé sady vám poskytujú vopred zmiešaný hudobný tok, ktorý bude trvať celé hodiny bez toho, aby ste museli vyberať jednotlivé melódie.

32. Zdroj hudby

Zdroj hudby má veľa rôznych hudobných zábav. Doplnok umožňuje prístup ku knižnici digitálnych hudobných súborov, ako aj k hudobným kanálom s videom. K digitálnym rozhlasovým staniciam môžete pristupovať prostredníctvom doplnkových a streamovaných DJ súprav.

33. TuneIn Radio

TuneIn je populárna aplikácia digitálnej hudby. Tento doplnok sprístupňuje službu z prostredia spoločnosti Kodi. Na prístup do systému cez Kodi potrebujete účet TuneIn. Účet však môžete získať zadarmo.

Najlepšie doplnky Kodi pre Anime

34. AnimeGo

AnimeGo je skvelý zdroj japonskej animácie. Doplnok umožňuje prístup k filmom a animovaným seriálom. Zdroje AnimeGo ponúkajú dobrú rýchlosť prenosu.

35. AnimeFTW.tv

Tento doplnok anime má väčšiu knižnicu ako AnimeGo, takže ak ste veľkým fanúšikom anime a mangy, je to pre vás pravdepodobne lepšia voľba..

36. KissAnime

KissAnime je najlepší pes medzi doplnkami Kodi anime. AnimeGo má 500 titulov, zatiaľ čo AnimeFTW.tv má 700. KissAnime má viac ako 6 000. KissAnime je neustále aktualizovaný, takže súčasná zábava je vždy k dispozícii, rovnako ako oveľa staršie tituly.

Najlepšie doplnky pre deti od firmy Kodi

37. Kreslené klaun

Kreslené klaun je k dispozícii od Super Repository a Kodil. Tento doplnok nie je len dobrým zdrojom kreslených filmov, ale obsahuje aj filmy a detské predstavenia, ktoré zaistia prilepenie vašich detí na obrazovku..

38. Kreslené filmy

KarikatúryOn sa zameriava na karikatúry pre deti. Knižnica obsahuje klasiku, seriály a filmy. Tento doplnok Kodi je k dispozícii v úložisku Noobs and Nerds.

39. Nickelodeon a Nickelodeon Jr

Nickelodeon a Nickelodeon Jr sú veľmi obľúbené detské televízne stanice. Vďaka tomuto doplnku sú tieto dva kanály káblovej televízie teraz dostupné v Kodi.

40. Cartoon HD

Cartoon HD má veľkú knižnicu, ktorá obsahuje vzdelávacie materiály spolu s klasickou zábavou pre deti. Tento doplnok je dobre udržiavaný a neobsahuje zlé odkazy. K službe sa dostanete prostredníctvom archívu Xunity Talk.

41. Super karikatúry Kodi

Super karikatúry Kodi je ponuka od vynikajúcich médií Dandy Media a je k dispozícii prostredníctvom vlastného úložiska spoločnosti. Navigačná štruktúra tohto doplnku bola navrhnutá tak, aby sa ľahko používala, aby vaše deti mohli ovládať ovládacie prvky a vyberať videá.

Najlepšie doplnky Kodi pre dokumentárne filmy

42. Dokumenty Brettus

Ak dávate prednosť faktickým videám, táto knižnica stoviek dokumentárnych filmov vám poskytne dostatok potravy na zamyslenie. Tento doplnok Kodi existuje už dlho, vďaka dobre kategorizovanej knižnici a spoľahlivým odkazom si získal lojálnu skupinu sledovateľov.

43. Dokumentárne filmy Decado

Toto je ďalší skvelý zdroj pre dokumentárne filmy. Ako s mnohými doplnkami zábavy, dokumentárny film Decado používa službu YouTube ako jeden zo svojich zdrojov. Aby ste mohli používať tento systém, musíte mať nainštalovaný doplnok YouTube. Tento a ďalšie podporné doplnky sa nainštalujú automaticky spolu s dokumentmi Decado. Tento doplnok je k dispozícii v super repozitári a tiež od spoločnosti Kodil.

44. Filmy na akciu

Doplnok Films for Action umožňuje prístup do knižnice viac ako 2 500 filmov a dokumentov. Zdrojom týchto filmov sú nátlakové skupiny a aktivisti, ktorí chcú vyzdvihnúť príčinu s cieľom pomôcť zmeniť svet. Tento doplnok môžete nainštalovať z predvoleného úložiska Kodi.

45. Doplnok NASA Kodi

NASA produkuje veľa výstupov videa, aby vysvetlila svoje poslanie verejnosti a ako výsledok prieskumu a výskumu. Veľká časť tohto videa je k dispozícii na prezeranie prostredníctvom tohto doplnku Kodi. Doplnok k videu získa prístup k živým prúdom satelitných snímok. Tento doplnok je k dispozícii v predvolenom úložisku Kodi.

Najlepšie doplnky Kodi pre prémiové kanály

46. ​​Doplnky Nemesis Kodi

Nemesis je platená služba, ktorá využíva rôzne zdroje videa, vrátane torrentov, prostredníctvom systému s názvom Real-Debrid. Videá sú k dispozícii vo vysokokvalitnom formáte 4K a dodávajú sa vysokou rýchlosťou. Obsah dostupný prostredníctvom tohto doplnku zahŕňa filmy, relácie, anime, karikatúry, zvukové knihy a materiál pre dospelých. Ďalšie informácie o používaní siete VPN pri torrentingu nájdete v našej najlepšej sieti VPN pre servery typu torrent.

47. Vader Streams

Vader Streams je prémiová služba, ktorá poskytuje prémiové kanály. Patria sem HBO, Hulu a AMC HD. Športové udalosti, ktoré zvyčajne vyžadujú platbu za zobrazenie, sú tiež zahrnuté v poplatku za predplatné doplnku Vader Streams..

48. MFC UFC Finest / Planet

Planet MMA je nový názov pre UFC Finest. Tento doplnok s platbou za zobrazenie poskytuje živé zápasy UFC a zahŕňa aj knižnicu profilov bojovníkov, minulých bojov, dokumentárnych filmov a zábavy súvisiace s UFC. Tento doplnok je k dispozícii prostredníctvom úložiska Kúzla Ares Project.

49. SportsAccess

Aby ste mohli používať tento doplnok, musíte zaplatiť predplatné. Spoločnosť akceptuje iba bitcoíny. Tento poplatok vám však umožní prístup k živým podujatiam vrátane hier NBA a NHL, ako aj k futbalovým zápasom z celého sveta.

50. FilmOn TV

Toto je britská filmová knižnica, ktorá sa dodáva prostredníctvom prehliadačov predplatiteľom: K doplnku môžete tiež pristupovať prostredníctvom Kodi. Ak chcete doplnok streamovať, musíte si otvoriť účet v službe FilmOn TV. K tomuto doplnku môžete pristupovať prostredníctvom úložiska Cazwall.

Ako nainštalovať doplnky Kodi

Existujú tri rôzne cesty, ako získať doplnok. Môžete si stiahnuť súbor zip doplnku alebo zip súbor úložiska alebo sa môžete pripojiť k úložisku cez web. Pri inštalácii postupujte podľa krokov uvedených nižšie.

Načítanie doplnku pomocou súboru ZIP

Ak vaša snaha o doplnok začne sťahovanie súboru zip, musíte ho nainštalovať do Kodi. Jeden doplnok, ktorý môže inštalovať aj podporné programy, je obsiahnutý v súbore so slovom "zapojiť" na začiatku svojho mena. Úložisko obsahuje veľa doplnkov a jeho názov sa začína slovom "Úložisko."

Krok jedna

Poznamenajte si adresár, do ktorého sa súbor zip stiahol.

Krok dva

Otvorte Kodi a kliknite na Add-ons v bočnom menu hlavnej obrazovky. Kliknutím na symbol otvoreného poľa v ľavom hornom rohu obrazovky doplnkov prejdete do doplnkového prehľadávača.

Prístup prehliadača doplnkov Kodi

Krok tri

Kliknite na Inštalácia zips. Prejdite si adresárovú štruktúru a vyberte stiahnutý súbor.

Kodi inštaluje doplnok zo súboru zip

cvaknutie OK.

Ak je súbor ZIP doplnkom, nainštaluje doplnok. Ak ide o úložisko, budete musieť nainštalovať doplnok z úložiska (pozri nižšie)..

Načítanie doplnku z webovej adresy

Krok jedna

Stlačte symbol ozubeného kolieska v ľavej hornej časti hlavného toku Kodi. Týmto sa dostanete na stránku nastavení.

Prístup k nastaveniam Kodi

Krok dva

Klikni na Správca súborov ikona.

Prístup k Správcovi súborov Kodi

Krok tri

Dvakrát kliknite na ikonu Pridajte zdroj.

Kodi pridať zdroj

Krok štyri

Kliknite na príslušné slovo na obrazovke Pridať zdroj a zadajte adresu URL úložiska. Musí to začať "http: //" alebo "https: //" a musí mať lomku ("/") na konci adresy.

Kodi pridať zdrojovú stránku

cvaknutie OK.

Krok 5

Zadajte názov odkazu a kliknite na OK.

Úložisko Kodiod nastaveného odkazu

Krok 6

Dvojitým stlačením tlačidla Escape sa vrátite na hlavnú obrazovku Kodi. Kliknite na Add-ons v bočnom menu.

Položka ponuky Doplnky Kodi

Kliknite na symbol otvoreného poľa v ľavom hornom rohu ponuky.

Krok sedem

vybrať Inštalácia zo súboru zip v doplnkovom prehliadači. Vyberte odkaz, ktorý ste nastavili v Správcovi súborov, a stlačte OK.

Kodi inštaluje úložisko

Teraz musíte nainštalovať doplnok z úložiska, ktoré ste práve sprístupnili systému.

Inštalácia a doplnok z úložiska

Krok jedna

V doplnkovom prehľadávači kliknite na Inštalácia z úložiska.

Prehliadač doplnkov Kodi sa inštaluje z úložiska

Zobrazí sa vám zoznam dostupných úložísk - tie, ktoré boli získané prostredníctvom odkazov, aj tie, ktoré boli nainštalované zo súborov zip..

Krok dva

Kliknite na úložisko, ktoré obsahuje doplnok, ktorý chcete nainštalovať. Zobrazí sa vám zoznam typov doplnkov.

Index úložiska Kodi

Krok tri

Prejdite zoznamom dostupných doplnkov. Kliknite na ten, ktorý chcete.

Kodi vyberte doplnok z úložiska

Krok štyri

lis Inštalácia na obrazovke podrobností.

Doplnok pre inštaláciu Kodi

Väčšina doplnkov vyžaduje ďalšie programy; o nich sa dozviete na nasledujúcej obrazovke. Kliknite na OK pokračovať.

Séria správ vám povie, že každý prvok bol nainštalovaný.

záver

Doplnky robia Kodi oveľa zaujímavejším. Môžu vám priniesť zábavu z celého sveta. Mnoho kanálov je však obmedzených, takže k nim majú prístup iba ľudia v krajinách, v ktorých je založená každá služba.

Tieto regionálne obmedzenia sa môžete vyhnúť inštaláciou virtuálnej súkromnej siete (VPN). Sieť VPN vám umožňuje vybrať umiestnenie. Po zapnutí si bude každý, kto vašu polohu kontroluje, myslieť, že ste v krajine, ktorú ste si vybrali. Tento trik vám umožňuje prístup ku všetkým kanálom, ktoré sú dostupné iba pre iné krajiny. Viac informácií o tejto technológii nájdete v našej najlepšej príručke Kodi VPN.

Kombinujte sieť VPN a Kodi, aby ste rozšírili svoje horizonty zábavy.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me