Žmonėms, norintiems iš savo kompiuterio ar mobiliojo įrenginio visiškai ištrinti visus failus, susijusius su konkrečiu VPN - šis vadovas yra skirtas padėti.


Įdiegę VPN paslaugą, failai įdedami į kompiuterį įvairiose vietose, taip pat keičiami registrai („Windows“). Kai kurie VPT taip pat palieka slaptažodį ir prisijungimo duomenis kabindami ant jūsų kompiuterio, tik tuo atveju, jei nuspręsite jį vėl įdiegti vėliau.

Taip pat tiesa, kad kai kurie failai, kurie liko po VPN pašalinimo, vėliau gali konfliktuoti su kitu VPN. Pavyzdžiui, nesuderinamos TAP tvarkyklės (virtualaus tinklo branduolio įrenginiai, naudojami tinklo tiltui sukurti) gali sukelti VPN nepavykusį prisijungti. Lengviausias būdas išvengti šios rūšies problemų diegiant naują VPN yra įsitikinti, kad visa programinė įranga, susieta su senu VPN, jau bus ištrinta prieš diegiant naują klientą..

Čia, ProPrivacy.com, mes reguliariai tikriname VPN. Taigi mes visi per daug suprantame, kaip konfliktai gali sukelti problemų. Kartais man teko pašalinti VPN ir keletą kartų iš naujo įdiegti, kad jis veiktų: nesuvokdamas, kad vis dar turiu kitą VPN, slepiantį savo kompiuteryje, kuris jam prieštaravo. Turėdami tai omenyje, mūsų VPT apžvalgininkai per daug žino apie šias problemas!

Be to, labai įprasta, kad naujokai į VPN išbando įvairius teikėjus, naudodamiesi nemokamais bandomaisiais būdais ir pinigų grąžinimo garantijomis. Ne technikos žmonėms - kurie nesupranta, kad geriau jų kompiuteryje neįdiegti per daug VPN - netrukus gali pasirodyti VPN problemos. Šis straipsnis leis kiekvienam greitai ištaisyti šią situaciją, leisdamas visiškai ištrinti nepageidaujamus VPN klientus - suteikdamas savo mašinai gražią pradžią.

Kaip visiškai ištrinti VPN iš savo įrenginio

Realybė yra tokia, kad visiškai ištrinti VPN nėra ypač sudėtinga užduotis. Taip yra todėl, kad yra speciali „Mac“ ir „Windows“ programinė įranga, kuri veiksmingai ieškos ir teisingai pašalins visus failus, susijusius su konkrečiu VPN. Šios rūšies išsamūs pašalintuvai yra geresni nei tie, kurie pateikiami kartu su kompiuteriu. Jie taip pat yra labai lengvai naudojami.

„Windows Vpn“ ištrynimas

Pašalinkite VPN sistemoje „Windows“

„Windows“ mašinoms rekomenduojame naudoti „Revo Uninstaller“ (nemokama versija tinka). Yra daug greitesnė ir efektyvesnė alternatyva "„Windows“ programų pridėjimas arba pašalinimas" funkcija. Nemokama versija leidžia vartotojams nuskaityti likusius failus, aplankus ir registro įrašus atlikus standartinę pašalinimo procedūrą. Tai atliekama naudojant aštuonis skirtingus valymo įrankius (vadinamus „medžiotojo režimu“). „Revo“ vartotojai gali atnaujinti į mokamą versiją, kad gautų daugybę papildomų funkcijų. Tačiau norint pašalinti VPN, užteks nemokamos versijos.

„Revo Uninstaller“

Naudotis nemokama programa yra labai paprasta. Paleiskite „Revo Uninstaller“, pasirinkite VPN programą, kurią norite pašalinti, ir spustelėkite pašalinti. Kai jis bus pašalintas, jums bus pasiūlyta nuskaityti likusius failus. Sutikite su nuskaitymu, o pašalintuvas suras visus papildomus failus, kuriuos turėsite ištrinti. Užbaikite procesą sutikdami ištrinti visus papildomus nepageidaujamus failus, kuriuos rado nuskaitymo metu.

Rankiniu būdu ištrinkite VPN ryšį sistemoje „Windows“

Jei VPN ryšį įdiegėte rankiniu būdu, tada ryšį taip pat turėsite ištrinti rankiniu būdu. Taip pat verta atlikti šį procesą, net jei jūsų VPN ryšį automatiškai įdiegė VPN programinė įranga (įsitikinkite, kad jūsų kompiuteryje neliko senų jungčių). Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 1. Eikite į „Tinklo ir bendrinimo centrą“.
 2. Kairiojoje srityje spustelėkite „Keisti adapterio parametrus“.
 3. Čia pamatysite adapterius ir VPN ryšį. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite VPN ryšį, kurį norite pašalinti, ir pasirinkite Ištrinti.

Kaip ištrinti senas TAP tvarkykles sistemoje Windows

Viena iš priežasčių, kodėl diegti kelis VPN klientus „Windows“ kompiuteryje gali sukliudyti, yra TAP tvarkyklės. TAP tvarkyklės yra būtinos, kad VPN veiktų „Windows“. Tačiau kai įvairūs VPN į kompiuterį įdiegia TAP tvarkykles, jie gali pradėti trukdyti vienas kitam: sustabdyti naujojo VPN užmezgimą ryšį. tai yra dažniausia VPN programinės įrangos konfliktų priežastis. Net ištrynus VPN taip pat gali reikėti pašalinti čiaupų tvarkykles. Tiesa, jei ištrinsite VPN naudodami „Revo Uninstaller“, turėtų būti pašalinta visa su VPN susijusi programinė įranga: įskaitant TAP tvarkykles..

Visiems, kurie jau yra ištrynę VPN (arba kelis VPN), naudodamiesi įprastu „Windows“ pašalintuvu valdymo skydelyje, gali tekti pašalinti TAP tvarkykles rankiniu būdu. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 1. Eikite į Valdymo skydas > Sistema ir apsauga > Sistema > Įrenginių tvarkytuvė
 2. Slinkite žemyn iki Tinklo adapteriai, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite TAP tvarkykles ir jas pašalinkite, ištrindami tvarkyklę, kai jūsų paprašys.
 3. Perkraukite sistemą ir iš naujo įdiekite naujausią norimą naudoti VPN kliento versiją. Dabartinis VPN įdiegs tinkamas TAP tvarkykles.

Os X Ištrinti Vpn

„Mac OS X“

Jei naudojate „Mac OS X“, rekomenduojame naudoti „AppCleaner“ (nemokamą) arba „Mac“ skirtą „CleanApp“ (tai gerai veikia, bet kainuoja 14,99 USD). Kaip ir jų „Windows“ atitikmuo, abi šios programos yra savaime suprantamos. Jų naudojimas yra paprastas procesas, ir norint tinkamai pašalinti VPN ir visus jo komponentus, reikia tik laikytis ekrane pateikiamų instrukcijų. „CleanApp“ yra puiki, nes ji ieškos visų senų „Mac“ failų ir juos ištrins.

Ištrynę VPN programinę įrangą iš savo „Mac“, gali tekti rankomis ištrinti ir VPN ryšius. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 1. Eiti į sistemos nuostatos,
 2. Spustelėkite profiliai piktogramą.
 3. Spustelėkite minuso ženklą šalia VPN, kurį norite pašalinti
 4. Įveskite savo administratoriaus slaptažodį
 5. Dabar naudojami VPN serveriai bus ištrinti iš jūsų tinklų

Verta paminėti, kad skirtingai nei „Windows“ kompiuteriuose, norint, kad VPN veiktų sklandžiai, nebūtina iš naujo įdiegti TAP tvarkykles. Taigi, jei tai jus trikdo, atsakymas ne: jums nereikia jaudintis pašalinant senas TAP tvarkykles, pvz., „Windows“ kompiuteryje..

„Ubuntu“ ištrinti Vpn

„Linux“

Jei diegiate programinę įrangą „Linux“ įrenginyje naudodami paketų tvarkytuvę („Debian“ paketų valdymo sistemą Ubuntu), tą programinę įrangą galite pašalinti naudodami paketų tvarkyklę. To greičiausiai pakaks sėkmingai išvalyti visus failus, susijusius su programa (įskaitant VPN).

Taip pat verta paminėti, kad pašalinus VPN „Linux“ naudojant APT „pašalinti“ nepakaks. Pašalinkite tik ištrintus paketus, o ne konfigūracijos failus. Norėdami pašalinti konfigūracijos failus, turite naudoti „purge“. „Išvalymas“ yra tas pats, kas „pašalinti“, išskyrus tai, kad paketai pašalinami ir konfigūracijos failai taip pat ištrinami. Verta paminėti, kad visi vartotojo namų aplanke esantys failai paketų tvarkytojo neištrinami, net jei naudojamas išvalymas.

„Stacer“ ekrano kopija

Visiems, kurie nori „Linux“ programos, kuri padės ištrinti ir išvalyti failus, yra „Stacer“ ir „GCleaner“. Tačiau „GCleaner“ vis dar plėtojama. „Stacer“ vartotojams leidžia naudoti „System Cleaner“, kad vienu spustelėjimu būtų galima atlaisvinti vietos, valdyti paleisties programas Ubuntu, kad būtų optimizuotas našumas, surastos ir tvarkomos paslaugos bei demonai, ieškant ir pašalinant programinę įrangą, norint atlaisvinti vietos..

Norėdami ištrinti VPN ryšius Ubuntu, čia rasite naudingą vadovą.

Ištrinkite „Vpn Android“

„Android“

Norėdami ištrinti „Android“ skirtą VPN, žinoma, programą galite ištrinti įprastu būdu. Tačiau taip pat turėtumėte atlikti šiuos veiksmus, kad įsitikintumėte, jog visi VPN ryšiai buvo sėkmingai pašalinti:

 1. Braukite žemyn telefonu ir bakstelėkite Nustatymai
 2. Nustatymuose ieškokite jungtys subpoziciją ir bakstelėkite Daugiau ryšio nustatymų.
 3. Dabar spustelėkite VPT (Nustatykite ir tvarkykite virtualius privačius tinklus (VPN)).
 4. Dabar pamatysite savo VPN ryšius. Ilgai bakstelėkite VPN, kurį norite ištrinti.
 5. Paspausti Ištrinti tinklą
 6. Kai bus ištrinti visi VPN ryšiai, jis sakys „Nėra VPN“.

Ios Vpn Pašalinti

„iOS“

Be „iOS“ VPN ištrynimo, turėtumėte ištrinti ir atskirus ryšius, kurie galėjo būti nustatyti. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 1. Atviras Nustatymai „iOS“ įrenginyje.
 2. Bakstelėkite Generolas.
 3. Bakstelėkite Profilis.
 4. Šiame ekrane matysite individualius VPN profilius, įdiegtus jūsų „iPad“ ar „iPhone“. Bakstelėkite tą, kurį norėtumėte ištrinti.
 5. Paspausti Ištrinti profilį. Dabar patvirtinkite, kad norėtumėte ištrinti šį profilį bakstelėdami Ištrinti vėl.
 6. Dabar jūs pašalinote VPN profilį, susietą su jūsų naudojamu VPN.

Ištrinkite standųjį diską

Duomenų saugumas ir standžiojo disko atkūrimas

Verta atsiminti, kad naikindami arba pašalindami VPN iš standžiojo disko ar kompiuterio, kurį ketinate parduoti, turite būti ypač atsargūs. Taip yra todėl, kad prisijungimo prie VPN kredencialai vis tiek gali būti atkuriami, nebent tinkamai suformatuosite kietąjį diską prieš jį parduodami ar išmesdami..

Tai gali būti pavojinga, nes jei elektroniniam nusikaltėliui pavyks atkurti jūsų VPN kredencialus, jie galėtų naudoti jūsų VPN prenumeratą nusikaltimams įvykdyti. Kad ir kaip mažai tikėtina, gali būti, kad tai gali sukelti įtarimą dėl nusikaltimo, kurio nepadarei.

Dėl šios priežasties verta paminėti, kad vieno iš rekomenduojamų pašalintuvų naudojimas (kad jūsų kompiuteriui būtų suteikta nauja drobė, parengta diegti kitą VPN) nesustabdys asmens vėliau atkurti tų duomenų naudojant standžiojo disko atkūrimo programinę įrangą. Norėdami gauti išsamų paaiškinimą, kaip tinkamai suformatuoti standųjį diską - neleisti vėliau atkurti duomenų, skaitykite mano vadovą čia.

Pavadinimo atvaizdo kreditas: „Pepsco Studio“ / Shutterstock.com

Vaizdo kreditai: rvlsoft / Shutterstock.com, rzoze19 / Shutterstock.com, Profit_Image / Shutterstock.com, tanuha2001 / Shutterstock.com, Lightspring / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me