Sveiki atvykę į šį tarpinių serverių vadovą. Mes jums pateiksime viską, ką reikia žinoti apie tarpinius serverius ir tarpinius serverius.

Kas yra tarpinis serveris?

Tarpinis serveris (arba „tarpinis serveris“) yra kompiuteris, esantis tarp jūsų kompiuterio ir platesnio tinklo. Šis „platesnis tinklas“ paprastai yra internetas.

Taigi tarpinis serveris veikia kaip tarpininkas tarp jūsų kompiuterio ir interneto.

Kaip veikia įgaliotasis asmuo?

Tarpinis serveris paslėps jūsų interneto protokolo (IP) adresą nuo bet kurio interneto. Svetainėje bus rodomas įgaliotojo serverio IP adresas, o ne jūsų tikrasis IP adresas.


Atrodysite, kad turėsite prieigą prie interneto iš visur, kur yra tarpinis serveris. Jei įgaliotasis asmuo yra kitoje šalyje, nei esate, pasirodys, kad turėsite prieigą prie interneto iš tos šalies.

Tarpinio serverio trūkumai:

 • Kas valdo tarpinį serverį, galės stebėti visą jūsų nešifruotą interneto srautą. Atminkite, kad saugiausios svetainės apsaugo jūsų ryšį naudodamos HTTPS. Tai apima bankus, el. Pašto paslaugas ir internetines parduotuves. Kaip ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (IPT), prisijungdamas prie HTTPS svetainės, įgaliotojo serverio savininkas gali pamatyti, kad lankotės svetainėje. Tačiau ji negali žinoti, su kuo susidursi toje svetainėje.
 • Tarpinio serverio savininkas taip pat žinos jūsų tikrąjį IP adresą.

Daugelis (bet ne visi) tarpinių serverių naudoja šifravimą. Tai reiškia, kad jis užšifruos srautą tarp jūsų ir serverio.

 • Kai naudojate užšifruotą tarpinį serverį, jūsų interneto paslaugų teikėjas nemato, ko jums pavyko rasti internete.
 • IPT paprastai bendradarbiauja su vyriausybės priežiūra. Todėl užšifruoti tarpiniai serveriai gali būti veiksmingi siekiant užkirsti kelią visuotiniam, netiksliniam vyriausybės stebėjimui.
 • Įgaliotojo serverio savininkas vis tiek galės stebėti srautą neprisijungęs prie HTTPS svetainių, nes būtent įgaliotasis serveris užšifruoja ir iššifruoja įeinantį ir išeinantį srautą..
 • Turėsite pasitikėti įgaliotojo serverio teikėju

Tiek virtualūs privatūs tinklai (VPN), tiek „Tor“ tinklas yra konkretūs užšifruotų tarpinių serverių pavyzdžiai.

Viešieji ir nemokami tarpiniai serveriai

Viešasis tarpinis serveris yra tarpinis serveris, kurį kažkas nemokamai teikia plačiajai visuomenei. Teoriškai juos paprastai valdo geranoriški savanoriai. Alternatyviai žinomi kaip nemokami arba atviri tarpiniai serveriai, viešieji tarpiniai serveriai būna nešifruoti (HTTP), užšifruoti (HTTPS) ir „Socket Secure“ (SOCKS, kurie gali būti ir neužšifruoti) skonio..

Ryškiausias viešųjų įgaliotinių pranašumas, be abejo, yra tai, kad jie nenaudoja pinigų. Tai, kad galite laisvai persijungti tarp įgaliotųjų serverių, esančių visame pasaulyje, taip pat turi privatumo pranašumų. Tačiau:

 • Jie gali būti labai nestabilūs ir reguliariai atsijungti be išankstinio įspėjimo.
 • Jie taip pat linkę būti labai lėti.
 • Jūs neturite priežasties pasitikėti įgaliotojo serverio operatoriumi, kuris gali užsiblokuoti visuose interneto srautuose, kurie neprisijungia prie HTTPS svetainės ar paslaugos.
 • Daugelį tarpinių serverių valdo nusikaltėliai. Iš tiesų, apskaičiuota, kad beveik 70% nemokamų tarpinių asmenų nėra saugu!
 • Be šnipinėjimo nešifruotame interneto sraute, beveik 40% laisvųjų tarpinių serverių aktyviai pažeidžia jūsų duomenis, kai jie praeina pro juos. 18% yra kalti dėl HTML įvedimo į statinius žiūrimus tinklalapius (skelbimus), o 20,6% - į „JavaScript“.
 • Kalbant apie įgaliotojo telefono savininką, gali kilti problemų dėl bet kokios neteisėtos jūsų vykdomos veiklos! Taip yra todėl, kad atrodo, kad ta veikla atkeliauja iš jų serverio.

Aš labai rekomenduoju nenaudoti nemokamų viešųjų įgaliotinių. Jei būtinai turite prisijungti, naudokitės HTTPS tik prie svetainių ir paslaugų. Ir niekada nenaudokite viešojo tarpinio serverio, draudžiančio naudoti HTTPS. Vienintelė įmanoma priežastis, kodėl ji tai gali padaryti, yra ta, kad ji gali užsiblokuoti ar trikdyti jūsų interneto srautą.

Tikrai… tiesiog ne! Atminkite, kad panašios problemos užkrauna nemokamą VPN.

Nemokamas tarpinių serverių sąrašas

Skirtingai nuo kai kurių kitų svetainių, mes nerekomenduosime jokių nemokamų tarpinių serverių, nes tiesiog nėra jokios priežasties jais pasitikėti.

Jei norite naudoti viešąjį tarpinį serverį, „Google“ pateiks jums daugybę nemokamų tarpinių serverių sąrašų.

Privatus tarpinis serveris

Asmenys arba įmonės gali paleisti asmeninius tarpinius serverius asmeniniam naudojimui arba personalo naudojimui. Tačiau terminas „privatus tarpinis serveris“ taip pat reiškia komercinius tarpinius serverius, kurie už savo mokestį siūlo naudoti savo serverį (-ius). VPN yra bene labiausiai paplitusi privataus komercinio tarpinio serverio forma.

Privatūs tarpiniai serveriai ir VPN paslaugos yra daug spartesni

Privatūs tarpiniai serveriai ir VPN paslaugos paprastai yra daug greitesni ir patikimesni nei nemokami tarpiniai serveriai. Tai, kad jie yra verslas, o ne atsitiktiniai asmenys, taip pat daro juos žinomu kiekiu, kurį galima atskaityti.

Iš tiesų, daugelis VPN kompanijų sukūrė bauginančią reputaciją dėl atsidavimo saugumui ir privatumui. Nepaisant to, labai svarbu pasirūpinti patikima VPT paslauga.

Tas pats patarimas galioja visoms komercinėms tarpinėms paslaugoms, tačiau dėl VPN populiarumo kitos komercinių tarpinių paslaugų formos sudaro gana mažą ir neištyrinėtą rinką. Jokios tarpinio serverio paslaugos, apie kurias aš žinau, nesukūrė reputacijos ar nebuvo patikrintos beveik tiek pat, kiek didžiosios VPN įmonės.

Verta paminėti, kad kai kurios VPN įmonės siūlo ir įprastesnius HTTP / HTTPS ar SOCKS tarpinius serverius.

Tarpinio serverio tipai

HTTP tarpinis serveris

HTTP yra standartinis protokolas, naudojamas prisijungti prie žiniatinklio elementų. Svarbu tai, kad jungtys su HTTP serveriais nėra šifruojami.

Be to, šifravimas nereiškia žymiai sumažintų skaičiavimo pridėtinių išlaidų. Tai reiškia, kad HTTP tarpiniai serveriai gali lengvai priimti kelis ryšius, smarkiai nepaveikdami interneto spartos vartotojams. Tačiau atminkite, kad fizinis atstumas, kurį turite nukeliauti, turės įtakos jūsų interneto greičiui.

HTTP tarpinis serveris aiškina tinklo srautą. Tai leidžia daryti aukšto lygio veiksmus su srautu. Pavyzdžiui, ieškokite jos talpykloje ir sužinokite, ar ji gali tarnauti atsakymui nevykstant į paskirties vietą. Arba ieškokite baltojo sąrašo / juodojo sąrašo, kad sužinotumėte, ar URL yra leidžiamas.

Pagal nutylėjimą HTTP tarpiniai serveriai yra „akli“ transliacijos valdymo protokolo (TCP) srautui ir tiesiog ignoruoja. Tai daro juos puikiais prieiga prie nešifruotų HTTP tinklalapių, bet mažai kas.

HTTP tarpiniai serveriai gali valdyti TCP srautą, jei naudojamas metodas „HTTP CONNECT“, tačiau jo naudojimas visiškai priklauso nuo tarpinio serverio savininko. Kadangi HTTP protokolas negali interpretuoti TCP srauto, visas TCP srautas yra tiesiog persiunčiamas. Tai suteikia HTTP tarpinius serverius, kurie „CONNECT“ naudoja daug SOCKS tarpinių serverių lankstumo.

Turite sukonfigūruoti kiekvieną programinės įrangos klientą, kad prisijungtų prie tarpinio serverio. Tas pats pasakytina ir apie HTTPS ir SOCKS tarpinius serverius.

HTTPS tarpinis serveris

HTTPS reiškia „HTTP Secure“ (arba HTTP over SSL / TLS). Svetainė, kuria reikia apsaugoti vartotojų ryšius, ja bus naudojama. Kai prisijungsite prie HTTPS tarpinio serverio, jis užšifruos visus duomenis tarp jūsų ir serverio.

HTTPS naudoja TCP prievadą 443, todėl visi HTTPS tarpiniai serveriai turi naudoti HTTP CONNECT metodą, kad būtų galima sukurti TCP ryšį.

SOCKS tarpinis serveris

„Socket Secure“ (SOCKS) tarpiniai serveriai veikia žemesniame lygyje nei HTTP tarpiniai serveriai. Jie nebando aiškinti interneto srauto ir tiesiog perduoda visas gautas užklausas. Tai daro juos daug universalesnius nei įprasti HTTP tarpiniai serveriai.

„SOCKS“ tarpiniai serveriai gali valdyti visų rūšių interneto srautus, įskaitant el. Laiškų POP3 ir SMTP, interneto persiuntimo pokalbius (IRC) ir failų perdavimo protokolą (FTP) failams įkelti į svetaines. Jie taip pat gali valdyti „torrent“ srautą, todėl SOCKS tarpiniai serveriai kartais vadinami „torrent tarpiniais serveriais“.

SOCKS serveriai gali valdyti daugiau srauto nei HTTP serveriai, tačiau dėl to jie tampa lėtesni

Dėl šio lankstumo SOCKS serveriai paprastai valdo daug didesnį srautą nei HTTP serveriai. Tai reiškia, kad SOCKS tarpiniai serveriai paprastai yra daug lėtesni nei įprasti tarpiniai serveriai.

„SOCKS5“ yra naujausia „SOCKS“ protokolo versija, pridedanti įvairius autentifikavimo metodus. Tai naudinga komerciniams teikėjams, norintiems apriboti prieigą prie savo tarpinių serverių tik vartotojams.

SOCKS protokolas visiškai palaiko HTTPS, ir yra įprasta, kad SOCKS tarpiniai serveriai tokiu būdu užšifruoja srautą. Tačiau vienas neigiamas aspektas yra tas, kad programinės įrangos klientai nepalaiko SOCKS tarpinio serverio jungčių kaip HTTP tarpinio serverio jungtys.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie VPN naudojimą torrent, skaitykite mūsų geriausius VPN torrenting vadovus.

Žiniatinklio tarpinis serveris

Žiniatinklio tarpiniai serveriai leidžia prisijungti prie įgaliotojo serverio iš naršyklės lango. Šis tarpinis serveris gali būti HTTP arba HTTPS tarpinis serveris. Žiniatinklio tarpiniai serveriai paprastai yra nemokami ir turi pranašumą, kad jums nereikia atsisiųsti ir įdiegti jokios papildomos programinės įrangos ar konfigūruoti naršyklės nustatymų. Todėl jas labai lengva naudoti.

Tačiau daugelis nemokamų įgaliotųjų svetainių finansuoja save naudodamos plačią reklamą. Žiniatinklio tarpiniai serveriai taip pat blogai tvarko sudėtingus tinklalapių išdėstymus ir paprastai sumažėja, kai susiduriama su tokiais dalykais kaip „Flash“, „Java“ ir „JavaScript“ scenarijai (nors tai nebūtinai yra blogas dalykas!). VPT teikėjas „Hide.me“ taip pat siūlo nemokamą interneto tarpinį serverį.

Pirmyn tarpinis serveris

Išskyrus atvirkštinius tarpinius serverius (žr. Toliau), visi šiame straipsnyje aptariami tarpiniai serveriai techniškai yra vadinami ateinančiais tarpiniais serveriais..

Jie sėdi tarp jūsų kompiuterio ir platesnio tinklo, kuris paprastai reiškia internetą. Atlikdami šią sąranką, prisijungsite prie tarpinio serverio, kuris tada prisijungs prie interneto.

Atgalinis tarpinis serveris

Kaip rodo jo pavadinimas, atvirkštinis tarpinis serveris veikia beveik priešingai nei įprastas į priekį įgaliotasis serveris. Jis yra tarp interneto ir daug mažesnės serverių grupės.

Paprastai tai būtų atvirkštinis tarpinis serveris, veikiantis kaip vartai tarp interneto ir įmonės vietinio tinklo (LAN). Norėdami pasiekti LAN tinklo išteklius, pirmiausia turite prisijungti prie atvirkštinio tarpinio serverio.

Be atvirkštinio tarpinio serverio, kuris veikia kaip vartai, gali apsaugoti visą tinklą naudodamas HTTPS. Tai taip pat gali atlikti apkrovos balansavimą, turinio kaupimą talpykloje, duomenų glaudinimą ir kitas užduotis, naudingas įmonių LAN tinklams.

Skaidrus tarpinis serveris

Skaidrūs tarpiniai serveriai yra vadinamieji, nes jiems nereikia konfigūruoti jūsų pusės. Jūs dažnai net nežinote, kad jį naudojate.

Skaidrūs tarpiniai serveriai gali būti naudojami labai daug. Pvz., Turinio filtravimas bibliotekose arba autentiškumo nustatymas viešojo „WiFi“ tinklo vartotojams. Tas prisijungimo puslapis, kurį matote naršyklėje, kai prijungiate nešiojamąjį kompiuterį prie „Starbucks“ „Wi-Fi“? Tai yra skaidrus įgaliotasis asmuo.

Apsauginės nuo DDoS atakų svetainėse dažnai naudojamos atvirkštinės skaidrios tarpinės. Tačiau skaidrios tarpinės gali būti skausmas. Jei netinkamai įgyvendinsite, gali kilti problemų dėl talpyklos ir autentifikavimo.

Naršyklės taip pat gali aptikti tarpinį serverį ir nustatyti, kad jis kelia saugumo pavojų. Tokiu atveju jie gali atsisakyti visų ryšių per tarpinį serverį.

Nors tai gali labai erzinti, yra svari priežastis naršyklėms tai padaryti. Skaidrių tarpinių serverių naudojimas yra klasikinė „Man-in-the-Middle“ (MitM) atakos forma. Tokiais atvejais užpuolikas nukreipia jūsų srautą be jūsų žinios į kenksmingą serverį, kuris gali jį perimti.

Aukščiau esančiame bibliotekos pavyzdyje paminėjau „turinio filtravimą“ gerame kontekste. Tačiau yra dar vienas žodis - cenzūra. Pvz., IPT gali naudoti skaidrius tarpinius serverius filtruoti turinį politiniais, socialiniais ir religiniais pagrindais.

Atminkite, kad naudojant VPN, užšifruotą tarpinį serverį ar tiesiog prisijungus prie HTTPS tinklalapio, skaidrus tarpinis serveris neleis naršyti jūsų interneto sraute ar filtruoti turinio.

Norėdami užkirsti kelią skaidriam tarpiniam serveriui snaudžiant, galite naudoti VPN, užšifruotą tarpinį serverį arba HTTPS tinklalapį..

Norėdami įrodyti, kad gyvenimas niekada nebūna paprastas, tarpinių serverių sąrašai dažnai vertina serverius pagal jų anonimiškumo lygį. Apie tai išsamiai aptarsiu šiek tiek vėliau, tačiau įgaliotiniai, teikiantys labai mažai „anonimiškumo“, yra vertinami kaip skaidrūs įgaliotiniai.

Gyvenamieji įgaliotiniai

Gyvenamasis tarpinis serveris yra įgaliotasis serveris, kurį valdo interneto paslaugų teikėjas (IPT), o ne duomenų centras. Tai turi šiuos privalumus:

 • IP yra „tikras“ IP, todėl jis niekada nebus įtrauktas į juodąjį sąrašą tarp „Netflix“ mėgėjų, nes jis priklauso duomenų centrui, žinomam išnuomojant IP VPN ar tarpiniams serveriams. Duomenų centro IP kartais laikomi „šešėliniais“, nes jie slepia tikrąjį vartotojo IP. Gyvenamieji IP, atsižvelgiant į visus ketinimus ir tikslus, yra tikri IP.

 • Tai nurodo realų fizinį adresą. Tik ne jūsų tikrasis adresas. Puiku, jei rimtai ketinate geografiškai apgauti savo vietą.

Gyvenamųjų namų IP gali būti bendri arba išskirtiniai. Jie yra palyginti naujas produktas rinkoje, nors tokios kompanijos kaip „Luminati“ padeda juos populiarinti. Kaip ir visų įgaliotinių atveju, tai, kiek privatus yra tarpinis įgaliotinis, priklauso nuo jo tiekėjo.

„Tor“ tinklas

„Tor“ tinklas yra nemokamas ir juo siekiama vartotojams suteikti tikrą anonimiškumą. Tai daroma nukreipiant visus interneto ryšius bent per tris atsitiktinius mazgus. Šie „mazgai“ iš tikrųjų yra tik savanorių valdomi tarpiniai serveriai.

Duomenys pakartotinai užšifruojami kelis kartus - kiekvieną kartą jie praeina pro mazgą. Kiekvienas mazgas žino tik „priešais“ esančius IP adresus ir „už“ esančio mazgo IP adresus.

Tai turėtų reikšti, kad niekas niekada negali žinoti viso kelio tarp jūsų kompiuterio ir svetainės, prie kurios bandote prisijungti. Pagrindinis neigiamas dalykas yra tai, kad „Tor“ tinklas naudojamas labai lėtai.

Tarpinio serverio URL

Tarpinis URL iš tikrųjų nėra tarpinis serveris (serveris)! Tai yra interneto adresas (URL), kuris persiunčia į kitą adresą. Dažniausiai tarpiniai URL naudojami vengiant cenzūros blokų.

Tarpinis serveris ir VPN

Kaip minėta anksčiau, VPN serveriai yra specializuota tarpinio serverio forma. Pagrindiniai VPN ir įprastų tarpinių serverių skirtumai yra šie:

 • VPT veikia sistemos, o ne kiekvienos programos lygiu. Todėl ją reikia sukonfigūruoti tik vieną kartą.
 • Jie naudoja įvairius šifravimo protokolus, kurie paprastai yra labai stiprūs.

Apskritai, VPN jungtys yra saugesnės ir lengviau konfigūruojamos nei įprastos tarpinio serverio jungtys. Dėl to komercinės VPN paslaugos tampa populiaresnės nei komercinės tarpinio serverio paslaugos. Tai, savo ruožtu, leido kai kurioms VPN tarnyboms sukurti labai gerą reputaciją.

Kaip naudotis tarpiniu serveriu

Privatūs tarpiniai serveriai (įskaitant VPN) suteiks jums visą informaciją, reikalingą prisijungti prie jų serverių. Jie dažnai pateikia labai išsamius sąrankos vadovus.

Išskyrus VPN, turite atskirai sukonfigūruoti kiekvieną programą (ar programą), kurią naudojate prisijungdami prie tarpinio serverio. Norėdami prisijungti prie tarpinio serverio, jums reikia jo IP adreso (įgaliotojo serverio adreso) ir prievado numerio. Jums taip pat gali prireikti vartotojo vardo ir slaptažodžio, jei reikalingas autentifikavimas.

Manoma, kad internete yra „šimtai tūkstančių“ viešųjų įgaliotinių. Norėdami rasti vieną, tiesiog į savo paieškos variklį įveskite „nemokami tarpiniai serveriai“, „viešieji tarpiniai serveriai“, „atidarytas tarpinių serverių sąrašas“ (ar panašiai). Gerų pavyzdžių rasite čia ir čia.

Norėdami sukonfigūruoti tarpinį serverį „Firefox“, eikite į parinktis -> Generolas -> Ryšio nustatymai -> Nustatymai. Pasirinkite „Rankinė tarpinio serverio konfigūracija:“ ir įveskite serverio IP adresą ir prievado numerį.

Neįtraukite „localhost“, 127.0.0.1 (numatytasis nustatymas), jei norite pasiekti vietinio tinklo išteklius, pvz., Spausdintuvus ir NAS diskus, nepašalintus. Informacija apie konfigūraciją priklauso nuo individualios programinės įrangos, tačiau tikiuosi, kad jūs suprasite idėją.

Tarpinių asmenų anonimiškumo lygiai

Daugelyje tarpinių serverių sąrašų tarpiniai serveriai skirstomi pagal jų teikiamo „anonimiškumo“ lygį. Kad būtų aiškiau, šie įvertinimai yra susiję su tuo, ką mato svetainės ir kiti interneto šaltiniai, kai naudojate tarpinį serverį.

Įgaliotojo serverio savininkas tiksliai žino, kas esate iš savo IP adreso, ir gali stebėti ne HTTPS interneto srautą. Taigi jūs niekada nesate „anonimiški“. Todėl geriau būtų apibūdinti šiuos įvertinimus kaip privatumo reitingus. Jie yra trijų lygių, o 1 lygis suteikia aukščiausią privatumo laipsnį.

Skaidrūs tarpiniai serveriai (3 lygis)

Painioti skaidrūs tarpiniai serveriai perduoda daug informacijos apie jus bet kurioje jūsų lankomoje svetainėje. Todėl jie beveik neteikia jokio privatumo ir pirmiausia naudojami talpykloje (todėl jie dažnai vadinami talpyklos įgaliotiniais).

Techniškai skaidrus tarpinis serveris (šiame kontekste) paslėps tikrąjį jūsų IP adresą, tačiau tik labai paviršutiniškai. Jūsų tikrasis IP adresas vis dar rodomas tinklalapiui siunčiamoje užklausos antraštėje, todėl ją labai lengva sužinoti.

Anoniminiai įgaliotiniai (2 lygis)

Vadinamieji anoniminiai tarpininkai suteikia daug aukštesnį privatumo lygį. Jie slepia jūsų IP adresą nuo bet kurios jūsų lankomos svetainės, tačiau neslepia, kad naudojate tarpinį serverį.

Iš tikrųjų anoniminiai serveriai paprastai identifikuoja save kaip tarpinius serverius, prie kiekvieno puslapio prašymo prisegdami „FORWARDED“ antraštes.

Elitiniai įgaliotiniai (1 lygis)

Taip pat žinomi kaip aukšto anonimiškumo tarpiniai serveriai, elitiniai tarpiniai serveriai ne tik paslėps jūsų IP adresą, bet ir neįspės svetainės (ar kito interneto šaltinio), kad užklausos pateikiamos per tarpinį serverį..

Svetainė, žinoma, vis tiek žinos įgaliotojo serverio IP adresą. Elitiniai serveriai paprastai yra populiariausia atvirojo serverio rūšis, o tai taip pat reiškia, kad jie gali būti lėčiausi.

Įgaliotinio išskirtinumas

Komercinių tarpinių paslaugų teikėjai įgaliotinius kartais suskirsto į kategorijas pagal išimtinumą. Kuo išskirtiniausias tarpinis serveris, tuo daugiau jis kainuos.

 • Skirtas / išskirtinis įgaliotasis asmuo - jūs turite įgaliotąjį tarpininką patys. Turėdami skirtą tarpinį serverį, paprastai taip pat reiškia, kad turite statinį IP adresą. Dedikuoti tarpiniai serveriai greičiausiai užtikrins geresnį našumą nei tie, kurie bendrinami su kitais, ir yra naudingi norint išvengti IP blokų, tokių, kokius nustato „Netflix“. Kita vertus, jie yra mažiau „anonimiški“, nes tas IP adresas yra tik jūsų.
 • Pusiau bendrai naudojamas tarpinis serveris - paprastai reiškia, kad jūs bendrinate tarpinį serverį su dar trim žmonėmis.
 • Bendrasis įgaliotasis serveris - toks pat kaip nemokamas įgaliotasis įgaliotasis serveris, kuriuo gali naudotis visi - taigi, greičiausiai, jūs bendrinsite tą tarpinį serverį su daugeliu kitų žmonių..

Išvada

Tarpiniai serveriai yra labai populiarūs ir gali būti labai naudingi. Tačiau atviri įgaliotiniai paprastai būna lėti ir nestabilūs. Jie taip pat yra pavojingi naudoti. Komercinės HTTP / HTTPS ir SOCKS tarpinio serverio paslaugos teikia daug daugiau malonumo ir yra daug saugesnės naudoti.

Tačiau yra priežastis, kodėl šios paslaugos nėra tokios populiarios kaip VPN paslaugos. Už panašią mėnesio kainą VPN paslaugas lengviau konfigūruoti, apsaugoti visą jūsų interneto ryšį ir paprastai naudoti stipresnį šifravimą. Daugelis (bet anaiptol ne visi) taip pat yra sukūrę tvirtą reputaciją kaip patikimos įmonės, saugančios jūsų privatumą.

Rekomendacijos

Teoriškai būtų galima rekomenduoti kai kuriuos komercinius įgaliotinius, tačiau mes negalime to padaryti neperžiūrėję plataus siūlomų paslaugų pasirinkimo..

Tam tikru metu ateityje galime išspręsti šią problemą, tačiau šiuo metu mes neturime pagrindo rekomenduoti vienos proxy paslaugos kitai.

Tačiau tai, ką mes žinome, yra VPT! Ir kaip aš aptariau šiame straipsnyje, VPN beveik visada yra geresni nei tarpiniai serveriai!

 1. „NordVPN“ - didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą
 2. VPNA sritis
 3. ibVPN
 4. „PrivateVPN“ - vienas pigiausių VPN, bet vis tiek gera paslauga
 5. „ExpressVPN“ - greičiausias VPN, kurį išbandėme, atjungia viską ir teikia nuostabų aptarnavimą
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me