Akcijų maršrutizatoriai yra riboti, todėl gauti geriausią jų sąranką ir našumą gali būti labai sunku.

Individualizuota programinė įranga, tokia kaip DD-WRT, palengvina procesą ir taip pat suteikia daug papildomų galimybių; tokiu būdu standartinį 100 USD maršrutizatorių paversdamas super maršrutizatoriumi, tinkančiu bet kuriame namuose ar biure.

Naudodamiesi šiuo DD-WRT maršrutizatoriaus vadovu, padidinsite belaidžio ryšio diapazoną, duomenų perdavimo greitį, sukursite NAS sprendimus, sukursite VPN paslaugą ir dar daugiau: niekada. Kai kuriuos iš jų galite įgyvendinti net neturėdami DD-WRT.

Ar šiandien neturite laiko perskaityti viso to? Aš rekomenduočiau bent perskaityti įvadą, kad galėtumėte sužinoti, kas yra šis „DD-WRT“ verslas.

Contents

Kas yra DD-WRT maršrutizatoriai?

Pavadinimas DD-WRT kilo iš dviejų šaltinių. WRT reiškia bevielį maršrutizatorių ir pirmiausia jį sukūrė liūdnai pagarsėjęs „Linksys WRT54G“. Tai buvo pirmasis maršrutizatorius, naudojamas DD-WRT kūrimui, ir nuo to laiko tapo ikoniška sėkme. DD kilęs iš Dresdeno miesto miesto kodo, kuriame gyveno pradinė „BrainSlayers“ komanda.


Iš esmės DD-WRT yra programinės aparatinės įrangos dalis, kurią galite įdiegti savo maršrutizatoriuje, kad padidintumėte jo galimybes. Tai galima palyginti su kitos operacinės sistemos įdiegimu kompiuteryje, kad pagerintumėte jos funkcionalumą ir paskirtį. Kaip aš jums parodysiu šiame vadove, galėsite padidinti savo belaidžio ryšio diapazoną, jums bus suteikta geresnė paslaugų priemonių kokybė ir dar daugiau. Pažvelkite į žemiau pateiktą turinį, kad pamatytumėte, koks jis gali būti pritaikomas.

Žemiau pateikiami parametrai yra tai, ką rekomenduočiau skirtingoms aplinkoms. Nesijaudinkite, jei nesate tikri, kas tai yra, jie paaiškinami daug išsamiau.

Kodėl DD-WRT?

Daugelis iš jūsų galvoja: kodėl man reikia DD-WRT, ar mano standartinė maršrutizatoriaus programinė įranga neišspręs visų mano poreikių?

Deja, ne.

Nors maršrutizatorių kompanijų programinė įranga bėgant metams tobulėjo, joms paprastai trūksta plataus spektro funkcijų. Taip yra todėl, kad daugumai vartotojų šios funkcijos nereikia, todėl jas plėtoti nėra prasmės.

Laikui bėgant, kadangi kompiuterių vartotojai, tokie kaip jūs, tapo modernesni ir labiau informuoti, jie nusprendė, kad nori daugiau, o DD-WRT maršrutizatorius visada buvo pirmas žingsnis. Šiuo aspektu maršrutizatorių kompanijos atsiliko. Būtent dėl ​​šios priežasties daugelis iš jų („Buffalo“ maršrutizatorius, „Linksys“ maršrutizatorius ir kt.) Dabar iš tikrųjų pradėjo pardavinėti DD-WRT maršrutizatorius.!

„DD-WRT“ yra įvairių skonių ir dydžių, pradedant nuo „DD-WRT micro“ ir baigiant „DD-WRT mega“, tačiau nesvarbu, kokį dydį naudosite, papildomi įrankiai, be abejo, pavers jūsų standartinį maršrutizatorių superhubu.

Kai kurie DD-WRT pranašumai

Štai keletas funkcijų, įrodančių, kad atnaujinimas į DD-WRT labai padės pagerinti jūsų interneto „Wi-Fi“ ir įrenginio galimybes, nesvarbu, ar jūs gyvenate vieni, ar vadovaujate įmonei. Tai tik mažas fragmentas visko, kas įmanoma, ir net visas šis vadovas neapima visų galimybių ir sąrankų.

 • Pažangios paslaugų kokybės (DD-WRT QoS) valdikliai- leidžia kontroliuoti pralaidumo paskirstymą. Galite lengvai paskirstyti srautą tarp tinklų, skirti tam tikrai programinei įrangai, įrenginiams ir dar daugiau.
 • Universalus „Plug and Play“ (UPnP) - - protokolas, kuris lengvai leidžia tinkle dalytis įrenginiais, kad būtų galima greitai ir lengvai dalintis failais, laikmenomis, spausdintuvais ir kt.
 • Tinklo prijungta saugykla (NAS) - Prijunkite USB diskus ir kietuosius diskus prie savo maršrutizatoriaus, kad galėtumėte juos naudoti kaip visiems prieinamus tinklo diskus
 • Tinklo spausdintuvai - Kaip ir prie standžiųjų diskų, galite pridėti spausdintuvus, kuriuos tada galėsite pasiekti iš viso tinklo
 • DNS talpyklos kaupimas / DNSmasq - pagreitina pagrindinio kompiuterio vardo paiešką ir skiriamąją gebą, kad padidintų jūsų mėgstamiausių svetainių spartą
 • Belaidis tiltas- paverčia maršrutizatorių belaidžiu kartotuvu, kad išplėstų jūsų „WiFi“ signalo diapazoną
 • Išplėstinės veiklos grafikai- „DD-WRT“ teikia patobulintą tinklo stebėjimą ir ekraną, kad būtų galima geriau šalinti triktis ir analizuoti.
 • Sureguliuokite antenos galią- vienas iš daugelio būdų, kaip padidinti savo belaidžio ryšio diapazoną
 • VPT- DD-WRT maršrutizatorių galite naudoti kaip VPN klientą, kad visi jūsų „WiFi“ tinklo įrenginiai būtų apsaugoti. Tai netgi suteikia geografinio atblokavimo galimybes įrenginiams, nepalaikantiems VPN klientų (pvz., „Roku“ ir „AppleTV“).

Taigi apibendrinant, kodėl DD-WRT? Nes net patys maršrutizatorių gamintojai tai rekomenduoja, jei norite maksimaliai išnaudoti savo maršrutizatoriaus galimybes!

DD-WRT suderinami maršrutizatoriai

Kai nusprendėte, kad norite daugiau išnaudoti savo maršrutizatorių, laikas pradėti verslą.

Pirmoji kliūtis yra maršrutizatoriaus pasirinkimas.

Jei turite seną, gulintį namuose, galite pasižiūrėti į jų maršrutizatorių duomenų bazės puslapį, kad sužinotumėte, ar jame galima įdiegti DD-WRT. Taip pat galite naudoti DD-WRT maršrutizatorių sąrašą, norėdami rasti maršrutizatorių sau. Nors jie yra labai panašūs, mes rekomenduotume vėliau, nes jie yra nuolat atnaujinami su informacija.

Pamatysite daug svetainių, kurios naudojasi ikonišku „Linksys WRT54G“ / „WRT54GL“ supermaršrutizatoriui kurti, tačiau jis yra labai pasenęs, neturi jokių USB prievadų, taigi, jis niekur daugiau nėra šalia geriausio „DD-WRT“ maršrutizatoriaus..

Vietoj to, demonstracijoms naudosiu „Asus RT-AC56U“. Jis turi puikų procesorių, daug RAM ir „Flash“ atminties bei 2 USB prievadus, kurie padeda praktiškai padidinti jo praktiškumą, ir jūs galite jį patraukti už „Amazon“ tik už 100 USD. Tai taip pat dviejų juostų (2,4 GHz ir 5 GHz maršrutizatorių tinklai), kurie leidžia pasiekti didesnį perdavimo greitį ir tinklo ryšį.

Jei turite mažesnį (arba didesnį) biudžetą, tada pasižiūrėkite į mūsų geriausius DD-WRT maršrutizatorių sąrašus, kuriuos rekomenduojame.

DD-WRT ir OpenWRT prieš pomidorus

„DD-WRT“ nėra vienintelė atvirojo kodo maršrutizatoriaus programinė įranga rinkoje, ir techniškai ji nėra geriausia visais aspektais. Tačiau ji palaiko didžiausią bendruomenės palaikymą, daugiausiai atnaujinimų ir todėl yra draugiškiausia pradedantiesiems.

Asmeniškai manau, kad „Tomato“ maršrutizatoriaus programinė įranga yra geresnė, tačiau jums reikia daugiau techninių žinių, kad su juo susidorotumėte, ir atsakymų ne visada rasite internete. „OpenWRT“ maršrutizatorius yra pats galingiausias, tačiau jam taip pat reikia puikių darbo kompiuteriu įgūdžių. Dėl šių priežasčių DD-WRT laimi dieną.

DD-WRT vadovas - žymėjimas

Kad būtų lengviau naršyti ir suprasti šio vadovo instrukcijas, pasinaudojau šiais žymėjimais.

Meniu elementai - meniu punktai yra kursyvu ir rodyklėmis -> naudojami submeniu žymėjimui

Mygtukai - viskas, ką jums reikės spustelėti, paryškinta

'Vienos citatos' bus naudojamos nurodyti puslapio skiltis

Kursyvas naudojamas kodų, kuriuos reikia įvesti, dalims.

Čia yra pavyzdys, kuris jums nurodys maršrutizatoriaus procesoriaus ir blykstės greičius

 1. Eikite į administraciją -> Komandos
 2. Lauke 'Komandos' įveskite: nvram get clkfreq
 3. Spustelėkite Vykdyti komandas

Štai ką turėtum pamatyti
Vadovo žymėjimas

Darbo su DD-WRT pradžia

Kaip įdiegti DD-WRT

DD-WRT įdiegimas į savo maršrutizatorių yra pirmasis ir rizikingiausias žingsnis.

Turiu jus perspėti, kad įdiegę DD-WRT negalėsite garantuoti ir jūs taip pat galite "plyta" tai, a.k.a, paversti seksualiu popieriniu popieriumi.

Laimei, jei nenorite rizikuoti, taip pat galite nusipirkti maršrutizatorių su „DD-WRT“, iš anksto įdiegtu „Amazon“. Taip pat galite kreiptis į tokias įmones kaip „FlashRouters“ ir „Sabai“, kurios jums tai įdiegs, taip pat suteiks jums garantiją ir palaikymą..

Kur atsisiųsti DD-WRT

Nustebsite, tačiau net ir „DD-WRT“ programinės įrangos atsisiuntimas gali būti šiek tiek problematiškas. „DD-WRT“ svetainėje yra „DD-WRT“ duomenų bazė, kuri padeda rasti maršrutizatoriaus programinę-aparatinę įrangą, paprastai ji yra labai pasenusi ir kartais neapima visko, kas yra jų palaikomo įrenginio puslapyje..

Norėdami gauti AC56U, mes turime „FlashRouters“, kad užtikrintų geriausią stabilų versiją, tačiau taip pat galite ieškoti DD-WRT Wiki ir forumuose bei FTP beta versijų puslapyje. Naujausias stabilios „FlashRouters“ rekomendacijos yra „R28493M“ (15.10.15), kurį galite atsisiųsti iš čia. Atsisiuntę atlikite toliau nurodytus veiksmus.

 1. Atlikite 30-30-30 nustatymą. 30 sekundžių paspauskite mygtuką „Reset“ (tam jums greičiausiai reikės rašiklio). Neatleisdami jo, 30 sekundžių atjunkite maitinimą. Įjunkite maitinimą ir dar 30 sekundžių paspauskite mygtuką. Tai padeda ištrinti maršrutizatoriaus atmintį, kad ji būtų tinkamai įdiegta.
 2. Prijunkite maršrutizatorių prie kompiuterio eterneto laidu.
 3. Atidarykite savo naršyklę ir įveskite 192.168.1.1 į adreso juostą
  1. Jei bus paprašyta, maršrutizatoriaus prisijungimo informacija bus numatytoji informacija (paprastai vartotojo vardas: admin, slaptažodis: admin)
  2. Jei aukščiau nurodytas IP adresas neveikia, kreipkitės į maršrutizatoriaus vadovą
 4. Kairiajame meniu eikite į Administravimas ir spustelėkite viršuje skirtuką Firmware Upgrade.
 5. „Naujam programinės įrangos failui“ pasirinkite failą, kurį atsisiuntėte pradžioje. Spustelėkite Įkelti ir palaukite, kol maršrutizatorius perkraus save. Galėsite pasakyti, kai priekyje pradeda mirksėti lemputės, ir galėsite prieiti naudodamiesi aukščiau nurodytu maršrutizatoriaus IP adresu.
 6. Atlikite dar 30–30–30 nustatymų iš naujo.
 7. Dabar eikite į 192.168.1.1 (numatytasis DD-WRT IP adresas) ir pamatysite toliau nurodytą informaciją. Numatytoji „DD-WRT“ prisijungimo informacija paprastai sutampa su maršrutizatoriaus duomenimis, tačiau ne tik jūs turėtumėte, bet ir turėsite tai pakeisti..
  DD-WRT Sveiki!
 8. Štai ką jūs padarėte atlikdami „DD-WRT“ programinės įrangos atnaujinimą.

Jei bet kuriuo metu jums reikia iš naujo nustatyti DD-WRT, nes padarėte klaidą ir maršrutizatorius nereaguoja, atlikite 30-30-30 nustatymą iš naujo.

Pagrindinių parametrų keitimas

Dabar, kai įdiegėte programinę-aparatinę įrangą, pagrindinė užduotis bus pakeisti visus pagrindinius ir svarbius parametrus, įskaitant belaidžio prieigos taško konfigūraciją.

 1. Kaip išsamiau aprašyta ankstesnėse instrukcijose, būsite paraginti nedelsdami pakeisti savo DD-WRT vartotojo vardą ir slaptažodį. Aš rekomenduoju tai užsirašyti kur nors, pavyzdžiui, slaptažodžių tvarkytuvėje, kad neatsitiktų. Jei norite, vėliau galite tai pakeisti administracijoje -> Skirtukas Valdymas.
 2. „Belaidžio tinklo pavadinimas (SSID)“ pakeiskite „Belaidžio tinklo meniu“ skirtuke Pagrindiniai nustatymai. Jei turite daugiau nei vieną belaidį tinklą (kurį naudosite su AC56U), duokite jiems skirtingus pavadinimus, kad galėtumėte lengvai juos atskirti. Taikyti nustatymus kartą padaryta.
  Pagrindiniai „DD-WRT“ belaidžio ryšio nustatymai
 3. Skirtuke „Belaidė sauga“ pritaikykite slaptažodį abiem tinklams. Aš rekomenduoju naudoti WPA2 asmeninio saugumo režimą su AES WPA algoritmu.
  „DD-WRT“ belaidžio ryšio saugos parametrai
 4. Sąrankoje taip pat rekomenduočiau nustatyti pasirenkamus maršrutizatoriaus pavadinimą ir pagrindinio kompiuterio vardą, tačiau tai nėra būtina.
 5. Dabar turėtumėte turėti funkcinį maršrutizatorių, kurį galite naudoti kaip ir bet kurį kitą rinkoje esantį maršrutizatorių. Prieš pradedant maršrutizatoriaus konfigūraciją ir pridedant varpelius bei švilpukus, rekomenduočiau pasižvalgyti po meniu ir pasidomėti programinės įrangos versija..

„DD-WRT“ atsarginių kopijų kūrimas ir atkūrimas

Žaisti su savo maršrutizatoriumi, patobulinti nustatymus ir patobulinti jo galimybes visada yra smagu. Tačiau kažkur išilgai linijos jūs greičiausiai padarysite klaidą ir norėsite turėti atsarginę kopiją, kad galėtumėte tiesiog atkurti sistemą ir jums nebereikėtų atlikti visų nustatymų. Rašydamas šį vadovą ir atlikdamas visus nustatymus aš turėjau padaryti du iš šių atstatymų - abu dėl kvailų klaidų!

Norėdami sukurti atsarginę kopiją, eikite į Administravimas -> Atsarginė kopija ir spustelėkite Atsarginė kopija. Tada tiesiog atsisiųskite failą į saugią vietą savo kompiuteryje.

Norėdami atkurti DD-WRT atsarginę kopiją, eikite į tą pačią vietą. Dalyje „Atkurti parametrus“ suraskite atsarginę failą ir spustelėkite Atkurti.

Kaip ir kurdami „DD-WRT“ programinės įrangos atsargines kopijas, aš taip pat rekomenduočiau turėti atsarginę kompiuterio sistemos atsarginę kopiją, nes prarasti visus failus yra daug žiauriau, nei prarasti kelis DD-WRT parametrus..

Padidinkite savo belaidį diapazoną

Yra keletas pagrindinių būdų, kaip padidinti jūsų belaidžio ryšio diapazoną ir perdavimo greitį. Žemiau pateikiu populiariausius variantus. Iš jų kai kurie yra susiję su programinė įranga, o kai kuriems reikia papildomos aparatinės įrangos.

Routerio radimas

Idealus būdas optimaliai aprėpti jūsų namus ar biurą yra rasti maršrutizatorių veiksmo epicentre. Raskite savo turto fizinį centrą ir sužinokite, kaip tai paveikia jūsų aprėptį. Sienos, ypač betoninės, gali turėti didelę kliūtį, todėl pabandykite perkelti maršrutizatorių.

Deja, jūsų interneto paslaugų teikėjas (IPT) galbūt nerado jūsų modemo tam skirtoje vietoje. Jei norite, kad modemas ir maršrutizatorius būtų toje pačioje vietoje, galite nusipirkti bendraašio kabelio ilgintuvą (arba paprašyti savo IPT, kad tai padarytų už jus). Jei neprieštaraujate, kad abu yra skirtingose ​​vietose (ar norite, kad jie būtų skirtingose ​​vietose), galite nusipirkti ypač ilgą Ethernet laidą.

Jei visiškai negalite ar nenorite perkelti maršrutizatoriaus, tada kiti veiksmai turėtų padėti jums.

Naudokite tuščią kanalą

Nors bevieliai dažniai yra vadinami 2,4 GHz ir 5 GHz, jie iš tikrųjų šiek tiek skiriasi nuo šių dažnių. Taip yra todėl, kad kiekvienam pagrindiniam dažniui yra keli kanalai. Šiuos kanalus galima įsivaizduoti kaip juostų skaičių užmiestyje. Kuo daugiau automobilių juostoje, tuo lėčiau jis linkęs važiuoti. Ypač lengva rasti tuščią (ar bent jau tuščią), ir tai gali padėti padidinti jūsų diapazoną ir jūsų perdavimo greitį.

 1. Atsisiųskite „Wifi Analyzer“ programą į savo įrenginį. Aš rekomenduoju šiuos dalykus; „Wifi“ analizatorius „Android“, „AcrylicWiFi“, skirtas „Windows“, „WiFi“ skaitytuvas, skirtas „Mac“. Deja, kol kas nėra gerų „iOS“ variantų.
 2. Norėdami nuskaityti kaimynystę, naudokite programą ar programinę įrangą. Radau, kad 5GHz kanalai buvo beveik nenaudojami, todėl turėjau savo pasirinkimą. Kaip matote žemiau esančiame paveikslėlyje, 2.4GHz kanalai turėjo daug daugiau srauto. Aš aiškiai naudojau labai perpildytą kanalą („SuperNet“) ir man geriau būtų su didesniu kanalo numeriu.
  „WiFi“ analizatorius
 3. Pakeičiau savo tinklo kanalo numerį „Wireless“ tinkle -> Pagrindiniai 13 kanalo nustatymai.
 4. Taip pat galite pasirinkti Automatinis, bet asmeniškai aš pastebėjau, kad žmonės vargu ar kada keičia savo kanalus, todėl to nereikia.

Išplėstiniai belaidžio ryšio nustatymai

Kanalo keitimas, kaip aprašyta anksčiau, yra vienas iš paprasčiausių ir patikimiausių būdų gauti geresnį signalą. Tačiau yra daugybė papildomų parametrų, su kuriais galima eksperimentuoti. Tai priklauso nuo situacijos, o kai kurie iš jų, pavyzdžiui, padidėja „TX Power“, gali sutrumpinti jūsų maršrutizatoriaus tarnavimo laiką. Dėl šios priežasties jums ne tik reikės atlikti kruopštų kiekvienos bandomos konfigūracijos patikrinimą, bet taip pat turėtumėte atsiminti, kad gali kilti ir kitų, mažesnių pasekmių..

Pralaidumas ir pralaidumas

Prieš paaiškindamas, kaip išbandyti pralaidumą ir pralaidumą, būtinai paaiškinu skirtumą tarp šių dviejų. Pralaidumas yra fiksuotas greitis, už kurį mokate ir kurį gaunate iš savo IPT: mano atveju tai yra 30Mbps atsisiuntimas ir 3Mbps įkėlimas. Pralaidumas yra faktinis duomenų kiekis, kurį gali tvarkyti maršrutizatorius. „RT-AC56U“, kurį mes bandome, teorinis maksimalus yra 867 Mbps.

Todėl, jei jus domina tik maršrutizatoriaus naudojimas prieigai prie interneto, tuomet patarčiau nesinaudoti išplėstiniais nustatymais (nebent turite labai greitą interneto ryšį). Tačiau jei planuojate jį naudoti saugojimui, spausdinimui, srautiniam filmų perdavimui ar kitiems vidiniams tikslams, tuomet jis gali būti to vertas.

Savo pralaidumo ir pralaidumo patikrinimas

Bandyti pralaidumą yra lengviausia iš dviejų. Eikite į „TestMy.net“. Turėtumėte pamatyti greitį tame regione, už kurį mokate. Jei taip nėra, galbūt norėsite apsvarstyti žodį su savo IPT. Visiems žinomas faktas, kad greitis gali skirtis, tačiau daugeliu atvejų (ypač Amerikoje) buvo pranešimų, kad interneto tiekėjai tiesiog neįvykdė savo pažadų..

Norėdami išbandyti pralaidumą, turėsite atsisiųsti „TamoSoft“ pralaidumo testą. Turėsite paleisti serverį kompiuteryje, prie kurio tvirtai prijungtas maršrutizatorius, naudojant eterneto kabelį. Tada nešiojamajame kompiuteryje turėsite paleisti kliento programinę įrangą. Įveskite serverio pateiktą IP adresą, tada atlikite maršrutizatoriaus testą. Tai suteiks jūsų maršrutizatoriaus pralaidumo greitį.

TX galia, transmisija ir kt

Jei išbandę nustatymus nusprendėte, kad reikia didesnio pralaidumo, greičiausiai pradėsite keisti išplėstinius belaidžio ryšio parametrus. Kaip minėta, tai yra sudėtinga ir gali sukelti problemų. Kadangi pagal numatytuosius nustatymus savo kompiuteryje matome 500Mbps ir 100Mbps (tai yra riba dėl jo aparatūros), mes nemanome, kad tai yra būtina, ir mažai tikėtina, kad jūs taip pat.

Tačiau jei norite tai padaryti, geriausia rekomendacija yra kreiptis į DD-WRT forumą ir paklausti ten esančių draugiškų žmonių. Tai darydami, būtinai surašykite visus savo įrenginius ir poreikius, kad jie galėtų jums pritaikyti specifikacijas.

Aptardami belaidžio tinklo diapazono ir greičio išplėtimą, dažnai susidursite su „Afterburner“. „Afterburner“ yra unikali technologijos dalis, kurią palaiko tam tikri įrenginiai, ir rekomenduojama ją išjungti pagal numatytuosius nustatymus.

Antenos ir „WiFi“ plėtiniai

Vienas iš greičiausių ir paprasčiausių būdų, kaip pagerinti jūsų prietaisų priėmimą, yra belaidžių antenų naudojimas.

Jei naudojate mūsų rekomenduojamą maršrutizatorių, tada, deja, prie jo negalėsite pritvirtinti papildomos antenos. Tačiau vis tiek galite prijungti prie savo stalinio kompiuterio, jei jau į jį įdėta „WiFi“ kortelė. Nors tai lengva padaryti, antenos prijungimas prie kompiuterio yra turbūt mažiausiai praktinis ir ekonomiškiausias sprendimas, nes tai padės tik vienam įrenginiui.

Todėl, jei vis dar stengiatės gauti gerą belaidžio ryšio aprėptį ir bandėte aukščiau nurodytus du veiksmus, tuomet verta įsigyti maršrutizatoriaus pakaitinę anteną. Šių gana pigių galite įsigyti iš „Amazon“. Yra trys dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti, jei juos gausite:

 • Techninės specifikacijos. Įsitikinkite, kad turite tą, kurio techninės specifikacijos yra geresnės nei esamos antenos.
 • Kryptingumas. Kai kurios antenos, tokios kaip „Asus WL-ANT-157“, padidina diapazoną, tačiau nukreipia signalą, taigi tai eina tik viena kryptimi.
 • Prijunkite viela. Kai kurios antenos prie jūsų antenos jungiamos viela, tai reiškia, kad galite ją šiek tiek perkelti. Kai kurie netgi turi magnetinę bazę, kad būtų lengviau ją įdėti kitur.

Kitas būdas išplėsti savo signalą yra naudojant „WiFi Range Extenders“. Turėdami geriausią „WiFi“ diapazono prailgintuvą, jums tereiks jį prijungti prie maitinimo lizdo, atlikti penkias minutes nustatymo ir viskas bus padaryta. Daugelis žmonių renkasi šią parinktį, nes ji užima labai mažai vietos ir yra labai greita bei lengva nustatyti.

Naudokite atsarginį maršrutizatorių kaip DD-WRT kartotuvą

Jei jau turite esamą maršrutizatorių, bet planuojate įsigyti ir naują, tol, kol jūsų turimas DD-WRT palaiko jį, galite jį naudoti kaip DD-WRT kartotuvą. Ką tai reiškia, yra tai, kad jūs galite patalpinti jį visiškai kitoje vietoje nei jūsų pagrindinis maršrutizatorius ir jis perduos belaidžio ryšio signalą.

Norėdami nustatyti silpnesnį maršrutizatorių kaip kartotuvą, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Įdiekite DD-WRT į maršrutizatorių, kaip nurodyta ankstesniuose žingsniuose
 2. Eikite į sąranką -> Pagrindinė sąranka. Ten Išjunkite „Ryšio tipą“, nes maršrutizatorius nebus prijungtas prie pagrindinio maršrutizatoriaus ar modemo.
 3. Pakeiskite „maršrutizatorių“ ir „pagrindinio kompiuterio vardą“, kaip parodėme DD-WRT nustatymas. Mes rekomenduojame naudoti tą patį pavadinimą su pridėtu „-2“.
 4. Pakeiskite paskutinį „Vietinio maršrutizatoriaus IP adreso“ skaitmenį. Paprastai IP įrenginiams priskiriami automatiškai, todėl norite išvengti susidūrimo ir sukelti, kad du įrenginiai neturi belaidžio signalo, todėl rekomenduojame pasirinkti palyginti didelį skaičių, pvz., 50.
 5. Pakeisti DHCP tipą į „DHCP ekspeditorius“.
 6. „DHCP serveris“ įveskite pagrindinio maršrutizatoriaus (paprastai taip pat ir jūsų modemo) IP adresą. Paprastai tariant, tai turėtų būti 192.168.1.1. Norėdami tiksliai sužinoti, kuris iš jų yra, skaitykite šio prietaiso vadove. Sutaupyti pasikeitimai.
 7. Eikite į skirtuką Sauga ir išjunkite visus saugos parametrus (atžymėkite viską), nes jūsų pagrindinis maršrutizatorius tvarkys visą apsaugą. Pataikė Sutaupyti.
 8. Eikite į skirtuką „Belaidis belaidis ryšys“ ir pakeiskite „Belaidžio ryšio režimas“ į „Kartotuvas“ arba „Kartotuvo tiltas“. Baigę spustelėkite Sutaupyti.
  1. „Kartotuvas“ padės perduoti tik jūsų belaidžio ryšio signalą. Tai yra geriausias pasirinkimas, jei prie savo įrenginių prisijungiate tik belaidžiu būdu
  2. Pasirinkę „Repeater Bridge“, galėsite naudoti jo Ethernet prievadus. Tai reiškia, kad prie jo galite prijungti savo „Smart TV“, žaidimų pultą ar kitus įrenginius. Tai leis šiems įrenginiams turėti greitesnį interneto ryšį. Tai taip pat leis šiems įrenginiams pamatyti kitus tinklo įrenginius, tokius kaip tinklo prijungti saugojimo sprendimai.
 9. Pakeiskite „belaidžio tinklo pavadinimą (SSID)“, kad jis tiksliai atitiktų pagrindinio maršrutizatoriaus nustatymus. Jei jūsų pagrindiniame maršrutizatoriuje yra ir 2,4Ghz, ir 5Ghz tinklo, tada įsitikinkite, kad tai padarysite abu. Vėl paspauskite „Išsaugoti“.
 10. Eikite į belaidį tinklą -> Skirtuke „Belaidis sauga“ pakeiskite nustatymą, kad jis atitiktų pagrindinio tinklo maršrutizatoriaus parametrus. Paspauskite „Išsaugoti“ ir, galiausiai, „Taikyti nustatymus“.

Jei po visų šių parametrų eksperimentavimo vis tiek nepavyko pasiekti geriausio norimo belaidžio maršrutizatoriaus diapazono, visada galite sukurti savo.

DD-WRT įsijungimas (padidina jūsų galią)

Kaip ir su kompiuteriu, maršrutizatorių galima pergudrauti, kad jis galėtų atlikti daugiau operacijų per sekundę ir suteikti geresnį našumą. Tačiau skirtingai nei su kompiuteriu, nebent esate labai patyrę, sistemoje negalėsite naudoti jokių aušinimų. Taigi turėsite saugotis perkaitimo ir stabilumo.

Aš nustatiau maršrutizatoriaus 1200Mhz procesoriaus dažnį ir 800Mhz atminties dažnį, palyginti su standartiniais 800/600 numatytaisiais parametrais. Tokiu būdu budėjimo temperatūra yra 67 ° C, palyginti su standartine 63 ° C. Tai gera stabili temperatūra, ir nors galima dar labiau pergudrauti, aš nemačiau jos poreikio. Stabili 70 ° C ir aukštesnė temperatūra gali sukelti problemų ar sutrumpinti eksploatavimo laiką.

Norėdami naudoti „overclock“, nenaudokite įmontuoto „overclock“ įrankio, esančio skyriuje „Administracija“ -> Valdymas! Kiekvienas pramonės profesionalas prisiekia tam ir net nežinia, kodėl jis nebuvo geriau įgyvendintas ar pašalintas. Vietoj to atlikite šiuos veiksmus.

 1. Eikite į administraciją -> Komandos
 2. Į laukelį įveskite žemiau pateiktą, kuriame bus parodyti dabartiniai nustatymai (800Mhz CPU / 600Mhz atmintis pagal numatytuosius nustatymus) nvram get clkfreq
 3. Įveskite šią komandą „nvram set clkfreq = 1200 800“

  ir spustelėkite Išsaugokite paleistį

 4. Eikite į administraciją -> Valdymas ir apačioje spustelėkite Iš naujo paleiskite maršrutizatorių.
 5. Kai jūsų maršrutizatorius bus paleistas iš naujo, pakartokite 2 veiksmą, kurį turėtumėte pamatyti 1200/800
  DD-WRT įsijungimas
 6. Jei norite kažko žemesnio, tada aš rekomenduoju eiti 1000/666, kai nustatysite savo dažnius

Išorinių įrenginių pritvirtinimas

Naudodami maršrutizatorių, turintį USB jungtį, ar du, galite prie jo prijungti įrenginius, kurie leidžia jį dar naudingiau naudoti namuose ir biure.

DD-WRT naudojimas NAS

NAS yra apibrėžiamas kaip tinklo priedas. Iš esmės tai reiškia, kad pritvirtinę prie jo išorinį standųjį diską arba USB atmintinę, galėsite pasiekti visus jame esančius failus tol, kol jūsų įrenginys bus prijungtas prie „WiFi“ tinklo. Dar geriau, jei nustatysite FTP, kurį vėliau parodysime, tada galėsite jį pasiekti bet kurioje pasaulio vietoje, kol būsite prisijungę prie interneto.

Štai kaip tai nustatyti.

 1. Prijunkite USB atmintinę prie maršrutizatoriaus ir įjunkite (jei jo dar nėra). Tam naudokite USB3.0 prievadą.
 2. Eikite į savo maršrutizatorių „WebGUI“ įvesdami 192.168.1.1 į savo naršyklės adreso juostą (nebent jūs ją pakeitėte).
 3. Eikite į Paslaugos -> USB
 4. Įgalinkite „Core USB Support“, „USB Storage Support“ ir „Automatic Drive Mount“. Jei turite atsarginį USB prievadą ir norite prijungti spausdintuvą bevieliam spausdinimui, taip pat galite įjungti „USB spausdintuvo palaikymą“. Spustelėkite Sutaupyti ir tada Taikyti nustatymus.
 5. Informacija apie jūsų USB atmintinę turėtų būti rodoma skyriuje „Informacija apie diską“. Jei jų nėra, paleiskite maršrutizatorių iš naujo ir įkelkite puslapį iš naujo
  DD-WRT paslaugos USB
 6. Spustelėkite NAStab. Įgalinkite SAMBA, pasirinkite serverio eilutę (pavadinimą) ir pridėkite savo darbo grupę. Norėdami sužinoti arba pakeisti savo darbo grupę, galite tai padaryti šiose vietose:
  1. „Windows“ eikite į „Control Panel“ -> Sistema
  2. „OSX“ eikite į „System Preferences“ -> Tinklas -> „AirPort“ -> Pažengęs -> VERTAI
  3. Norėdami „Linux“ / Ubuntu įdiegti „Samba“, atidarykite terminalo langą ir išduokite komandą: sudo apt-get install samba smbfs

   (turėsite įvesti savo sudo slaptažodį).
   Eikite į /etc/samba/smb.config failą ir ieškokite eilutės „workgroup = WORKGROUP“.

 1. Skiltyje „Failų bendrinimas“ spustelėkite Pridėti bendrinti, išskleidžiamajame meniu „Kelias“ pasirinkite saugyklos įrenginį arba įrenginio skaidinį ir pasirinkite saugyklos pavadinimą. Jei norite, kad visi prisijungę prie tinklo galėtų pasiekti NAS saugyklą, pažymėkite „Vieša“ ir nuspręskite, ar leidimas yra Skaityti / rašyti, ar Tik skaityti.
 2. Jei norite apriboti prieigą tik vardiniams vartotojams, spustelėkite Pridėti vartotoją ir užpildykite informaciją, įsitikindami, kad pažymėta „Samba“. Pakartokite tai kiekvienam įgaliotam vartotojui (arba ne taip saugiai, tiesiogiai bendrinkite vieną vartotojo sąskaitos informaciją su visais įgaliotais vartotojais).
 3. Įrašykite ir pritaikykite parametrus
  DD-WRT paslaugų NAS
 4. Dabar NAS diskas turėtų būti pasiekiamas per jūsų tinklą:
  1. „Windows“ eikite į Pradėti -> Tinklas -> [Maršrutizatoriaus pavadinimas] -> [disko arba skaidinio pavadinimas]
  2. „OSX“ eikite į „File Manager“ -> Bendroji sritis arba tinklo aplankas -> [Maršrutizatoriaus pavadinimas] -> [disko arba skaidinio pavadinimas]
  3. „Linux“ / „Ubuntu“ vykdykite šias instrukcijas.

Kaip minėta anksčiau, šią NAS sistemą galima nustatyti su bet kokiu išoriniu atminties įrenginiu arba USB atmintine. Kai kuriais atvejais, pritaikę nustatymus ir perkėlę maršrutizatorių, galite sulaukti įspėjimo "Nepalaikoma failų sistema". Tokiu atveju turėsite performatuoti savo diską į vieną iš šių failų sistemų: ext2, ext3, NTFS arba VFAT.
„DD-WRT NAS“ nepalaikoma failų sistema

Kai kurie „DD-WRT“ modeliai taip pat palaiko daugiabaisių diskų įrenginių prijungimą, jei norite nustatyti RAID įgalintą sąranką. Deja, jūs negalite prijungti USB disko per USB prievadą ir paleisti juos RAID 1 konfigūracija. Tačiau jei jūs pirmiausia norite naudoti savo DD-WRT kaip NAS sistemą, tuomet geriau įsigyti specialią NAS sistemą..

Spausdintuvo prijungimas prie DD-WRT

Spausdintuvo prijungimas prie DD-WRT maršrutizatoriaus yra tik šiek tiek sudėtingesnis nei ankstesnė NAS sąranka. Turėsite įsitikinti, kad jūsų spausdintuvą palaiko USB2.0 + arba jis neveiks.

Kai kurie šiuolaikiniai spausdintuvai leidžia dalintis jais naudojant „WiFi“, tačiau noriu, kad mano „WiFi“ tinklai būtų kuo aiškesni. Kai kurie taip pat leidžia naudoti jį per eterneto prievadą, bet aš manau, kad USB prievadas yra patogesnis.

 1. Prijunkite spausdintuvo laidą prie maršrutizatoriaus USB prievado. Aš siūlau USB2.0 prievadą, nes jis geriau suderinamas ir jam nereikia didelio pralaidumo.
 2. Atidarykite „DD-WRT“ skydą 192.168.1.1
 3. Eikite į Paslaugos -> USB. Jei dar to nepadarėte, įgalinkite „Core USB support“ ir „USB printer support“. Tada Taikyti nustatymus.
 4. Dabar jūsų spausdintuvas yra paruoštas, tačiau mes taip pat turėsime nustatyti jūsų kompiuterį, kad jis galėtų jį pasiekti

Bendras „DD-WRT“ spausdintuvas su „Windows 7“ ir naujesne versija

 1. Spustelėkite meniu Pradėti, tada - Įrenginiai ir spausdintuvai
 2. Spustelėkite Pridėkite tinklo, belaidį ar „Bluetooth“ spausdintuvą.
 3. Spustelėkite Pridėkite spausdintuvą naudodami TCP / IP adresą arba pagrindinio kompiuterio vardą
 4. Įveskite 192.168.1.1 kaip pagrindinio kompiuterio vardą, nebent to pakeitėte. Panaikinkite žymės langelio „Užklausti spausdintuvą ir automatiškai pasirinkite naudotiną tvarkyklę“ žymėjimą.
 5. Išgerkite kavos, kol „Windows“ bando aptikti jūsų spausdintuvą. 90% laiko vis tiek nepavyks, bet nesijaudinkite, spustelėkite Kitas.
 6. Iš sąrašo pasirinkite spausdintuvo modelį ir modelį.
 7. Nurodykite spausdintuvo pavadinimą
 8. Jei spausdintuvas iki šiol dirbo be problemų, nesijaudinkite pakeitę tvarkyklę, jei aptinkama nauja versija.
 9. „Išspausdinkite bandomąjį puslapį“ ir įsitikinkite, kad viskas veikia tinkamai, tada spustelėkite „Baigti“ ir viskas!

3G ir 4G imtuvas / modemas

Jei daug keliausite dėl darbo, greičiausiai turėsite 3G (ar net 4G) USB imtuvą arba „WiFI“ interneto prieigos tašką. Jei dėl kokių nors priežasčių norite kažko galingesnio nei jūsų viešosios interneto prieigos taško ar tiesiog daugiau funkcijų, tuomet galite prijungti 3G USB laidą prie savo maršrutizatoriaus. Nors tai reikš, kad jums reikia nešiotis maršrutizatorių, o jo maitinimo šaltinis yra aplink, mes girdėjome, kad rangovai mėgsta tai daryti dėl jo teikiamo universalumo. Iš esmės jie sukuria mobilųjį „WiFI“ maršrutizatorių.

Kadangi tai yra labai retas ir sudėtingas procesas, kurio ieško tik keli žmonės, aš pats tuo nesigilinsiu. Jei jus domina, pažiūrėkite į šias nuorodas. „DD-WRT“ palaiko 3G modemus, mobilųjį telefoną / USB modemą kaip WAN ir, jei esate „GiffGaff“, jie pritaikė procesą jums.

Asmeniškai, jei tai yra kažkas, kas jus domina, tada aš geriau rekomenduoju įsigyti 4G USB raktą ir naudoti DD-WRT kaip kartotuvą, kaip aprašyta anksčiau..

Prieiga prie jūsų DD-WRT maršrutizatoriaus

Kaip paprasčiausias ir lengviausias būdas pasiekti DD-WRT per „WebGUI“, kaip aš padariau daugumai šios vadovybės. Deja, „WebGUI“ turi savo trūkumų, ir kartais jums reikės įsigilinti į gilesnį sistemos darbą. Tiek SSH, tiek „Telnet“ puikiai tinka šiam, taip pat ir SCP bei FTP, ir idealiai tinka prieigai prie maršrutizatoriaus failų nuotoliniu būdu. Norėdami nuspręsti, kurį protokolą naudoti nuotolinei prieigai prie failų, rekomenduočiau perskaityti šį puikų „CodeGuru“ straipsnį.

SSH ir „Telnet“

Tiek SSH (saugi SHell), tiek „Telnet“ prieiga yra įgalintos vienodai. Taigi aš juos abu sugrupuoju. „Telnet“ naudojamas norint pasiekti maršrutizatorių vietoje, o SSH yra tinkamas nuotolinei prieigai ir yra patogesnis perduodant failus. Žinoma, lengviausias vietinio failų perdavimo būdas yra NAS nustatymas, kaip aprašyta anksčiau.

 1. Eikite į Paslaugos -> Paslaugos ir slinkite žemyn šalia apačios
 2. Čia galite įgalinti ir SSH, ir „Telnet“
 3. Jei naudojate SSH, turite galimybę apibrėžti prievadą ir sukurti autorizacijos klavišus. Aš asmeniškai įstrigiau prie vartotojo vardo ir slaptažodžio prisijungimo, tačiau siekdamas aukščiausio lygio saugumo taip pat rekomenduočiau priskirti autorizacijos kodą. Kai tai bus padaryta, spustelėkite Sutaupyti ir Taikyti nustatymus.
  DD-WRT SSH ir „Telnet“
 4. Eikite į administraciją -> Valdymas, ir ten dabar galite įgalinti ir SSH, ir „Telnet Management“.
 5. Jei norite pasiekti savo DD-WRT iš išorės, modeme turėsite nustatyti prievadų peradresavimą, kurį pasirinkote naudoti SSH. Nors dažniausiai naudojami 22 ir 23 prievadai, aš rekomenduočiau naudoti tai, kas didesnė nei 1024, kad būtų sunkiau prieiti prie jūsų tinklo.

„Windows“ galite naudoti komandų eilutę, norėdami pasiekti „Telnet“. Taip pat turėsite įsitikinti, kad įjungėte „Telnet Client“. Norėdami tai padaryti, eikite į valdymo skydelį -> Programos -> „Windows“ funkcijų įjungimas ir išjungimas. Palaukite, kol sąrašas bus įkeltas, pasirinkite „Telnet Client“ ir spustelėkite Gerai.

 1. Paleiskite komandų eilutę spustelėdami „Windows“ mygtukas, įveskite žemiau esantį mygtuką ir spustelėkite Enter.cmd
 2. „Typetelnet“
 3. Pradėkite ryšį su savo maršrutizatoriumi įvesdami atidaryti 192.168.1.1 [23], atitinkamai pakeiskite IP adresą ir prievadą, jei pasirinkote kitas reikšmes
 4. Prisijungimo duomenys yra vartotojo vardas: šaknis ir slaptažodis: kaip apibrėžta pradžioje. Nesijaudinkite, jei slaptažodis neatrodo jį įvedant; Tai yra saugos programinės įrangos funkcija.
 5. Tai va, tavo in.
  Prieiga prie DD-WRT per „Windows“ „Telnet“

Taip pat galite naudoti „PuTTY“ į „Telnet“ arba SSH į maršrutizatorių. SSH taip pat pateikiamas kartu su SCP (saugi kopija), tai reiškia, kad galite naudoti tokią programą, kaip WinSCP, norėdami pasiekti maršrutizatoriaus failų sistemas.

 1. Norėdami pasiekti savo maršrutizatorių per „WinSCP“, tiesiog įveskite reikiamą informaciją, kaip aprašyta aukščiau, dešinėje skiltyje ir spustelėkite Prisijungti.
 2. Jei tai pirmas kartas, galite sulaukti įspėjimo apie saugos raktą, tokiu atveju tiesiog sutikite su juo.
  Prieiga prie DD-WRT per WinSCP

FTP

Jei norite įjungti FTP savo DD-WRT maršrutizatoriuje, atlikdami šiuos veiksmus, atlikdami šiuos veiksmus, atlikite šiuos veiksmus:.

 1. Atlikite 1–6 NAS saugojimo sistemos nustatymo veiksmus
 2. Skiltyje Paslaugos -> NASaukite šiuos parametrus
  1. Įgalinti „ProFTPD“ (pakeiskite prievadą, kaip jums atrodo tinkama) ir „Įgalinti WAN prieigą“
  2. Įgalinti WAN prieigą
  3. Aš rekomenduoju neleisti prisijungti anonimiškai. Autentifikuoti naudojant slaptažodžių sąrašą yra patogiau, tačiau spindulio metodas suteikia didžiausią saugumą.
 3. Dalyje Vartotojai įveskite vartotojo vardą, saugų slaptažodį ir pasirinkite, kuriuos diskus norite bendrinti, taip pat FTP.
 4. Spustelėkite Sutaupyti tada Taikyti nustatymus.
  DD-WRT FTP sąranka
 5. Eikite į administraciją-> Komandų įvestis yra tokia: = „nvram get wan_iface“ iptables -I INPUT 2 -i $ wanf -p tcp --dport 21 -j logdrop iptables -I INPUT 2 -i $ wanf -p tcp -m state --state NEW - dport 21 -m limit - limit A / minute - limit-burst B -j logaccept

  Pakeiskite vertes, kaip jums atrodo tinkama:

  1. A (2) - spėlionių skaičius per minutę po B (3) nesėkmingų pradinių bandymų skaičiaus - tai sulėtins greitį ir apribos kiekvieną bandymą įsilaužti
  2. Taip pat vietoj to galite naudoti šį kodą, tačiau tai bus mažiau saugi lentelė. -I INPUT 1 -p tcp --dport 21 -j logaccept
 6. Išsaugoti kaip paleistį, Taikyti nustatymus, ir Iš naujo paleiskite maršrutizatorių
 7. Dabar jūsų FTP serveris turėtų veikti jūsų DD-WRT

Prieiga prie disko naudojant FTP

 1. Atsisiųskite FTP klientą. „Windows“ „WinSCP“, „FileZilla“, skirtoje „Mac“, „ES File Explorer“, skirtoje „Android“ ir „FTP Manager“, skirtoje „iOS“ - visi labai tinkami, tačiau jūs galite turėti savo nuostatas.
 2. Kai būsite paraginti, įveskite maršrutizatoriaus parametrus, kaip juos apibrėžėte anksčiau
 3. Jei norite prieiti prie jo išorės, turėsite žinoti savo IP adresą (iš anksto), kurį galite rasti naudodamiesi IPLeak.net.
  1. Jei naudojate modemą prieš maršrutizatorių, taip pat turėsite nustatyti prievadą į priekį, tai skiriasi pagal IPT & Modemas, todėl pažiūrėkite į dokumentus, kuriuos jie jums pateikė.
  2. Jei norite tai padaryti naudodamiesi VPN, turėsite pasirinkti tą, kuris leidžia persiųsti uostą.
 4. Štai ką jūs esate prisijungę

Išplėstiniai prieigos nustatymai

Prieigos apribojimai / Tėvų kontrolė

Namuose galbūt norėsite nustatyti kai kuriuos prieigos apribojimus, kad apribotumėte turinį, kurį gali pasiekti jūsų šeimos nariai, ypač jūsų vaikai. Nors aš manau, kad juos mokyti yra svarbiau, iš esmės yra nemažai temų, kurių jokie paskaitai negali sulaikyti ką nors užstrigusį.

Biure galbūt norėsite nustatyti filtravimą, kad darbuotojai nenaudotų darbo laiko prieigai prie „Facebook“, „Twitter“ ir kitų socialinių tinklų, nebent tai yra jų darbas..

Asmeniškai man yra prieigos apribojimai, nustatyti kaip savicenzūros metodas. Aš žinau, kad yra keletas svetainių, kurias lankau, pvz., 9GAG, kurios nėra produktyvios, ir aš neturėčiau jomis naudotis dienos metu.

 1. Eikite į Prieigos apribojimai -> WAN prieiga
 2. Galite nustatyti iki 8 strategijų
 3. Nustatykite prieigos politiką. Klientų sąrašui galite naudoti MAC adresą, IP adresą arba IP diapazono specifikacijas. Aš rekomenduočiau naudoti MAC nustatymą, nes tai sunkiausia įveikti. Norėdami sužinoti prijungtų prietaisų MAC adresus, eikite į „Administracija“ -> WOL.
  DD-WRT administracijos WOL
 4. Dienoms ir laikams apibrėžkite, kada norite įjungti prieigos apribojimą
 5. Skyriuje „Užblokuotos paslaugos“ galite nustatyti, ar yra kokių nors konkrečių paslaugų, kurias norite blokuoti, pavyzdžiui, žaidimų ar „Yahoo“.
 6. Paskutiniuose dviejuose skyriuose galite užblokuoti svetaines pagal raktinį žodį arba pagal konkretų URL. Rekomenduočiau naudoti URL blokavimą, nes jis yra tikslesnis ir leidžia išvengti netyčinio svetainių, kurių gali prireikti dirbant ar mokant, blokavimo.
  DD-WRT prieigos apribojimai

Svečių WiFi

Jei dažnai lankotės draugai, lankytojai ar verslo partneriai, greičiausiai norėsite jiems suteikti prieigą prie „WiFi“. Kuriant svečių tinklą privalumas yra tai, kad galite jį pritaikyti pagal savo poreikius. Pvz., Galite turėti skirtingus prieigos apribojimus ir privatumo nustatymus. Kadangi du tinklai yra atskiri, taip pat būsite saugesni ir netgi galėsite pritaikyti pralaidumo naudojimą, kad jūsų draugai nepradėtų žiūrėti visų jūsų spartos atsisiuntimų greičių..

Galite sukurti svečių tinklą tiek 2,4Ghz, tiek 5Ghz tinklams.

 1. Eikite į „Wireless“ -> Pagrindiniai nustatymai
 2. Jei norite, kad svečiai galėtų pasiekti paspaudimų dažnį Papildytiskyriuje „Virtualios sąsajos“. Asmeniškai turiu tik 2,4 GHz svečių tinklą, nes manau, kad tai daugiau nei pakankama. Prie kiekvieno dažnio taip pat galite pridėti daugiau nei vieną virtualų tinklą, bet aš nesugalvojau rimtos priežasties, kuri gali būti naudinga. Spustelėkite

  Sutaupyti
  DD-WRT svečių tinklas ir virusinės sąsajos

 3. Eikite į „Wireless“ -> Belaidis saugumas ir svečių tinklo slaptažodžio suteikimas yra neprivalomas, tačiau visada stengiuosi apriboti, kas gali prisijungti prie tinklo, todėl žinau, kad mano kaimynai nebus laisvai įkeliami ar šalia esančios kavinės klientai juo nesinaudos. arba. Spustelėkite Taikyti nustatymus.
 4. Dabar norėsite sukurti tiltą. Ką daro tiltas, ar tai leidžia atskirti du tinklus, kad galėtumėte juos valdyti atskirai. Aš taip pat parodysiu, kaip galite suteikti ne svečiams belaidžiams tinklams pralaidumo prioritetą.
 5. Eikite į sąranką -> Tinklo kūrimas
 6. Spustelėdami sukurkite naują DD-WRT tiltą Papildyti ir vadinkime br1, spustelėkite Sutaupyti
 7. IP nustatykite kaip 192.168.2.1, o potinklio kaukė turėtų būti 255.255.255.0, spustelėkite Sutaupyti tada Taikyti nustatymus
 8. Spustelėkite Papildyti skiltyje „Priskirti tiltui“
 9. Pasirinkite br1, kurį ką tik sukūrėte kaip kliento tiltą, o wl0.1 - kaip tinklą. Palikite „Prio“ tokį, koks yra, tada

  Taikyti nustatymus
  DD-WRT sąrankos tinklas

 10. „DHCPD“ apačioje pridėkite naują DHCP serverį. Išskleidžiamajame meniu pasirinkite br1, o kitus nustatymus palikite kaip numatytuosius. Taikyti nustatymus vėl.
  DD-WRT sąrankos tinklas 2
 11. Dabar turite du atskirus tinklus. Tačiau vis tiek norite suteikti pagrindinį tinklo prioritetą, nes jis yra svarbesnis.
 12. Eikite į NAT / QoS -> QoS (paslaugos kokybė).
 13. „QoS“ įgalinkite jį ir prievadui pasirinkite LAN & WLAN iš išskleidžiamojo meniu.
 14. Dalyje „Netmask Priority“ įveskite 192.168.1.1/24 ir 192.168.2.1/24 (arba atitinkamai IP, kuriuos apibrėžėte).
 15. Pagrindiniame tinkle 192.168.1.1 pasirinkite „premium“ prioritetą, o antriniame - „tūrio prioritetą“.
 16. Taikyti nustatymus
  DD-WRT NAT QoS

 17. Eikite į administraciją -> Komandos ir įveskite šiuos dalykus
 18. iptable-nat -I-POSTROUTING -o `get_wanface` -j SNAT - į` nvram get wan_ipaddr` iptable -I FORWARD -i br1 -m būsena --state NAUJI -j PRIIMTI iptable -I FORWARD -p tcp --tcp -flags SYN, RST SYN -j TCPMSS - clamp-mss-to-pmtu iptable -I FORWARD 1 -i br0 -o br1 -j DROP iptables -I FORWARD 1 -i br1 -o br0 -j DROP
 19. Spustelėkite Išsaugokite ugniasienę ir viskas baigta

Jei norite, kad, pavyzdžiui, svečių tinkle būtų fiksuotas pralaidumas, bandydami produktą turite turėti pradinę liniją, tada atlikę aukščiau pateiktą veiksmą, galite tai padaryti tokiu būdu:

 1. Eikite į NAT / QoS -> QoS
 2. Skyriuje „QoS nustatymai“ įveskite maksimalų jūsų IPT teikiamą įkėlimo ir parsisiuntimo greitį
 3. „Tinklo prioriteto“ tinkle, kurio norėtumėte turėti ribotą greitį, prioritetą nustatykite į Rankinis
 4. Įveskite norimą pasiekti greitį aukštyn ir žemyn.
 5. Spustelėkite Taikyti nustatymus ir viskas baigta.
  DD-WRT pralaidumo ribojimas

Svečių „HotSpot“

DD-WRT leidžia naudoti keturias skirtingas tarpines vietas, kurios yra ypač patogios ir naudingos komercinėje aplinkoje. Tai yra „Sputnik“, „Hotspot System“, „Wifidog“ ir „Chilispot“. Tai galite rasti skyrelyje Paslaugos -> „HotSpot“. Aš įsigilinsiu į kiekvieną iš šių detalių, tačiau gilinsiuosi tik į „HotSpot“ sistemos sąranką, nes manau, kad ją lengviausia naudoti ir įdiegti..

„Sputnik“

„Sputnik i“, kaip „HotSpot“ sistema, o kai kuriais atvejais „Chilispot“ veikia kaip apmokamas valdymo paslaugų teikėjas. Tai reiškia, kad jie tvarkys jūsų purslų ekraną, skirtingas vietas ir dar daugiau, naudodami mėnesinį ar pirkimo mokestį.

Mes nustatėme, kad „Sputnik“ sąranka šiek tiek erzina, tačiau ji pateikia keletą gerų parametrų ir apribos „WiFi“ naudojimą „Sputnik“ purslų ekrane. Tai reiškia, kad norėdami pakeisti DD-WRT parametrus, turėsite būti prie jo prijungti Ethernet laidu.

„HotSpot“ sistema

Man pasirodė, kad „HotSpot“ sistemą lengviausia nustatyti ir naudoti. Ši paslauga leidžia apmokestinti klientus už „Wi-Fi“ ryšį, tokiu atveju įmonė imasi nedidelės sumos mokėjimo. Taip pat vartotojams galite suteikti nemokamą „Wi-Fi“ ryšį ir turėti ekrano užrašą, kuris prašo juos sekti jūsų socialiniuose tinkluose. Už tai turite mokėti mažą mėnesinę kainą..

 1. Užsiregistruokite hotspotsystem.com paskyrai ir būtinai užsirašykite savo operatoriaus vartotojo vardą ir savo vietos ID
 2. DD-WRT eikite į „Services“ -> „Hotspot“
 3. Įgalinti „HotSpotSystem“
 4. Įveskite savo informaciją ir spustelėkite Taikyti nustatymus
 5. Tai sukurs automatinį svečių tinklą, o prisijungiant jums taip pat bus pateiktas papildomas ekranas. Jei norite pakeisti šį papildomą ekraną, galite tai padaryti apsilankę „HotSpot“ sistemos svetainėje. Galite pakeisti viską, pradedant spalvomis, vaizdais ir mygtukais, kad galėtumėte padaryti bet ką.
  „DD-WRT“ interneto prieigos taškų sistema

Wifidog

„Wifidog“ ir „Chilispot“ yra atvirojo kodo, tai reiškia, kad jei norite, galite patys nustatyti serverį, tai reiškia, kad jums net nereikia interneto ryšio. „Wifidog“ yra pats sudėtingiausias ir mažiausiai kalbėtas variantas, todėl rekomenduočiau jo vengti ir rinktis „Chilispot“.

Chilispot

„Chilispot“ yra labiausiai pritaikoma „DD-WRT“ viešosios interneto prieigos taško paslauga. Pirma, galite naudotis tokiomis paslaugomis kaip „Wi-Fiplanet“ ir „EngageHotspot“, kad sukurtumėte internetinį „splash“ puslapį ir sistemą. Jie veikia panašiai kaip „HotSpot“ sistema, tačiau yra ne tokie komerciniai, taigi, norint, kad jis būtų tinkamai įrengtas ir atitiktų jūsų poreikius, reikės šiek tiek daugiau darbo. Tai taip pat reiškia, kad šios paslaugos yra daug pigesnės nei „HotSpot“ sistema. Galite sužinoti daugiau apie nustatymą žiūrėdami šį „YouTube“ vaizdo įrašą.

Antra, jūs galite nustatyti „Chilispot“ naudodamiesi savo „Debian“ serveriu ir taip viską kontroliuodami. Šiai sąrankai reikia daug techninės patirties ir ji taip pat nepatenka į šio vadovo taikymo sritį.

„Mac“ filtravimas

Jei norite, taip pat galite apriboti prieigą prie savo tinklo naudodamiesi įrenginiu. Visi šiuolaikiniai įrenginiai turi tai, kas vadinama MAC (Media Access Control) adresu, kuris yra tarsi namo adresas ir yra unikalus kiekvienam įrenginiui. Sužinoję įrenginio MAC adresą, galite apriboti jo prieigą prie savo tinklo.

Pirmiausia turite rasti įrenginio, kurį norite leisti arba užblokuoti, MAC adresą. Žemiau aš jums parodysiu, kaip tai galite padaryti naudodami DD-WRT, bet taip pat galite „Google“, kaip tai rasti jūsų įrenginio nustatymuose.

 1. Eikite į būseną -> LAN
 2. Puslapio apačioje galėsite pamatyti prijungtus įrenginius ir jų pavadinimus
  DD-WRT belaidis LAN

Dabar, kai nustatėte įrenginio MAC adresą, galite jį užblokuoti arba leisti. Pavyzdžiui, ketinu užblokuoti „Android“ įrenginį, parodytą ankstesniame paveikslėlyje.

 1. Eikite į „Wireless“ -> MAC filtras
 2. Redaguoti belaidžio tinklo, kuriam norite apriboti prieigą, MAC filtrų sąrašą. Tai galite padaryti tik realiems, o ne virtualiems tinklams.
  MAC adresų filtrų sąrašas
 3. Įveskite įrenginių MAC adresus ir spustelėkite Sutaupyti. Taip pat galite pasirinkti mygtuką Belaidžio kliento MAC sąrašas, jei norite greitai pasirinkti kelis įrenginius.
 4. Pasirinkite Įjungti, tada nuspręskite, ar leisti tik šiuos įrenginius, ar užblokuoti šiuos įrenginius
 5. Spustelėkite Taikyti nustatymus ir viskas baigta
  DD-WRT MAC filtras

Papildomos programos ir parametrai

Kaip teigiama šio vadovo pradžioje, vienas didžiausių DD-WRT privalumų yra papildomi nustatymai ir sąrankos, kuriuos jie leidžia jums atlikti. Nors anksčiau paaiškinau daugumą variantų, šis skyrius yra skirtas dar kelioms unikalioms sąrankoms.

VPN klientas

Kadangi mūsų prekės ženklas jau galėjo tai atsisakyti, mes mėgstame VPT. Taigi nenuostabu, kad parodysime, kaip galite įdiegti „DD-WRT OpenVPN Client“ į savo maršrutizatorių. Tačiau galite nustatyti arba PPTP, arba „OpenVPN“ klientą, nes „OpenVPN“ yra daug saugesnis ir tai, ką mes visada rekomenduojame, štai ką aš parodysiu. Jei norite, taip pat galite nustatyti DD-WRT VPN serverį. Tačiau aš to neapžvelgsiu.

Prieš pradedant, jums, žinoma, reikės VPN sąskaitos. Šiai demonstracijai pasirinkau naudoti „ExpressVPN“, nes jis buvo balsuotas kaip vienas geriausių DD-WRT VPN. Tačiau dauguma VPN teikėjų palaiko „DD-WRT“ sąranką. Turiu paminėti, kad „OpenVPN“ maršrutizatorių galima nustatyti tam tikrais būdais, todėl prieš pradėdami pasitarkite su savo VPN teikėju, nes jų instrukcijos gali skirtis ir tokiu atveju turėtumėte vadovautis tais.

 1. Iš savo VPN teikėjo atsisiųskite .ovpn sąrankos failą į serverį, prie kurio norite prisijungti, ir atidarykite jį „Notepad“ arba „Notepad“.++
 2. DD-WRT eikite į „Services“ -> VPN ir įgalinkite „OpenVPN Client“
 3. Nukopijuokite parametrus iš .ovpn failo į DD-WRT pultą, kaip nurodyta jūsų VPN teikėjų rekomendacijose.
 4. Spustelėkite Taikyti nustatymus.
  DD-WRT VPN
 5. Eikite į sąranką -> Pagrindinė sąranka ir slinkite žemyn iki tinklo adresų serverio nustatymų (DHCP) skyriaus.
 6. Jei norite naudoti „Static DNS 1“ ir „2“, įveskite „Google DNS“ nustatymus: atitinkamai 8.8.8.8 ir 8.8.4.4. Jei jūsų VPN teikėjas turi savo serverio parametrus, tada įveskite jų adresą.
  1. Saugumo sumetimais taip pat galite norėti naudoti „OpenDNS“ arba „OpenNIC“.
 7. Eikite į būseną -> „OpenVPN“
 8. Turėtumėte pamatyti sėkmingo ryšio būsenos ekraną, taip pat savo ryšio statistiką ir duomenų žurnalą trikčių šalinimui.
  DD-WRT VPN būsena

Jei VPN kliento paleidimas maršrutizatoriuje yra vienas iš svarbiausių jūsų rūpesčių, tada rekomenduočiau įsigyti ką nors galingesnio, nes geriausiam VPN maršrutizatoriui reikės daug apdorojimo galios.

VPN klientas: dviguba šliuzė / strategija paremtas maršruto parinkimas

Jei norite, galite nustatyti savo maršrutizatorių kaip dvigubą šliuzą. Tam naudojamas nukreipimas pagal politiką ir kai kuriems jūsų įrenginiams leidžiama naudoti VPN ryšį, o kitiems - įprastas. Tai gali būti išties naudinga, jei jums patinka naudoti „Hulu“, „Netflix“ ar „BBC iPlayer“ savo daugialypės terpės įrenginyje (nes jie dabar blokuoja VPN), tačiau, žinoma, norite, kad likęs jūsų tinklo ryšys būtų saugus..

 1. Įsitikinkite, kad nustatėte VPN ryšį, kaip aprašyta ankstesniame skyriuje, ir patikrinkite, ar jis veikia
 2. Eikite į būseną -> LANir sužinokite vietinius įrenginių, kuriuos norite naudoti VPN ryšiu, IP adresus
  1. Mano atveju norėsiu, kad mano „Android“ telefonas su IP 192.168.1.123 naudotų VPN ryšį
  2. Nustatyti pagal politiką pagrįstą maršrutizavimą galima tik imtinai ir jūs turėsite žinoti visų įrenginių, kuriuos norite turėti, kad jų ryšys vyktų per VPN, IP adresą.
 3. Eikite į Paslaugos -> VPT
 4. Įeikite į politiką pagrįstą maršruto parinkimą "192.168.1.123/32", įsitikinkite, kad naudojate atitinkamą IP. Jei jums reikia nustatyti kelis įrenginius, įveskite kiekvieną IP naujoje eilutėje. Spustelėkite Taikyti nustatymus
  „DD-WRT“ grindžiamas maršruto parinkimas
 5. Eikite į administraciją -> Komandos
 6. Įveskite šiuos duomenis ir spustelėkite Išsaugokite ugniasienę. Tai turėsite įvesti kiekvienam IP adresui, kurį norite naudoti kartu su dvigubais šliuzais, su planšetiniais kompiuteriais -A FORWARD -s 192.168.1.123 -o $ (nvram get wan_iface) -j DROP
 7. Jei reikia persiųsti tam tikrą prievadą ir per VPN, tada į „ugniasienės komandas“ taip pat turėsite įvesti: iptables - I FORWARD -i tun1 -p udp -d 192.168.1.123 --dport 8080 - j ACCEPT iptable -I FORWARD -i tun1 -p tcp -d 192.168.1.123 --dport 8080 -j ACCEPT iptable tt-nat -I PREROUTING -i tun1 -p tcp --dport 8080 -j DNAT - to mērķis 192.168 .1.123 iptables -t nat -I PRIEMONĖS -i tun1 -p udp --dport 8080 -j DNAT - iki paskirties vietos 192.168.1.123
 8. Turėsite įvesti aukščiau nurodytas tris eilutes visiems IP ir prievadams, kuriuos norite naudoti ir persiųsti, pakeisdami IP ir prievadų numerius ir būtinus
  DD-WRT dvigubo maršruto parinkimo Firwall taisyklės
 9. Išsaugoję ugniasienę iš naujo paleiskite maršrutizatorių. Kiekviename įrenginyje eikite į IPleak.net ir įsitikinkite, kad jie turi išorinį IP adresą, kurio tikitės

„SmartDNS“

Kaip ir VPN, intelektuali DNS paslauga leidžia įveikti geografiškai ribotą turinį. Šiame puslapyje galite daugiau sužinoti apie abiejų skirtumus ir panašumus. Nepaisant to, kad nebeveikia taip gerai su „Netflix“, vis dar yra daugybė ribojamų svetainių, kuriomis galite naudotis. Aš rekomenduoju „Blockless“, nes ji turi didelę kainą ir teikia visapusiškas paslaugas. Deja, šiuo metu nežinau nė vienos nemokamos „Smart DNS“ paslaugos, kurios yra teisėtos ir neparduos jūsų duomenų.

Kai prisiregistruojate prie „Blockless“, „Smart DNS“ paslaugos nustatymas DD-WRT yra labai paprastas ir yra toks:.

 1. Gaukite pirmines ir antrines DNS reikšmes iš „Blockless“ (rašymo metu 108.171.182.159 ir 108.171.177.124).
 2. Eikite į sąranką -> Pagrindinė sąranka
 3. Dalyje Tinklo adresų serverio nustatymai (DHCP) įveskite DNS parametrus į „Statinis DNS 1“ ir „Statinis DNS 2“.
 4. Spustelėkite

  Taikyti nustatymus
  DD-WRT statiniai DNS parametrai

 5. Eikite į „Blockless“ svetainę ir patvirtinkite savo IP adresą

Jei norite naudoti „OpenDNS“ ar „OpenNIC“ saugos ir saugumo tikslais, galite nustatyti tai tuo pačiu būdu, tiesiog naudokite atitinkamą DNS IP „Static DNS“ laukuose..

Perdavimas - torrentai

Jei esate „torrenting“ gerbėjas, tuomet savo maršrutizatoriuje galite įdiegti „torrent“ klientą pavadinimu „Transmission“. Tai reiškia, kad galite atsisiųsti torrentus nepalikdami įjungto kompiuterio ir, be abejo, taip pat galite turėti geresnį sėjos santykį. Turiu paminėti, kad čia, „ProPrivacy“ programoje, mes nesmerkiame kankinimų neteisėtais tikslais. Tačiau yra daugybė teisėtų priežasčių naudoti torrent klientus.

Jei norite, kad transmisija būtų parengta ir paleista, turėsite atlikti kelis ankstesnius veiksmus, tačiau nesijaudinkite, kad aš apie tai nurodyčiau. Jums taip pat reikės USB atmintinės arba išorinio standžiojo disko, idealiai suformatuoto pagal FAT32.

 1. Įgalinkite USB palaikymą pagal NAS skyrių.
 2. Eikite į Paslaugos -> NAS
 3. „Bittorrent“ skiltyje įgalinkite perdavimo demoną
 4. Kataloge įveskite norimą naudoti disko maršrutą. Paprastai tariant, tai bus / mnt / sda1
 5. Spustelėkite Taikyti nustatymus ir viskas baigta

Dabar, kai jau esate paleidę ir paleisite, taip pat turėsite turėti galimybę greitai prieiti prie jo, kad procesas būtų paprastas.

 1. Norėdami pasiekti perdavimo funkciją iš savo kompiuterio, eikite į 192.168.1.1:9091
  Transmisijos klientas
 2. Norėdami jį naudoti, spustelėkite aplanko mygtuką, kuriame galite įvesti torrento vietos URL arba įkelti torrent failą.
 3. Norėdami pasirinkti tikslą, jį norėsite nustatyti kaip / mnt / sda1 / Atsisiuntimai.
 4. Aukščiau pateiktą paskirties aplanką galite padaryti numatytuoju, spustelėdami veržliarakčio nustatymų mygtuką puslapio apačioje
 5. Štai dabar prasidės jūsų atsisiuntimas. Puslapis atnaujinamas tik periodiškai, todėl jums reikės palaukti kelias sekundes, kol jis pasirodys ir įvyks progresas.
 6. Jei įgalinote NAS, atsisiuntę galite lengvai perkelti failą į savo kompiuterį, kai jums jo reikia.
 7. „Android“ galite naudotis nuotoliniu perdavimu, kad pasiektumėte sistemą, „iOS“ telefonams turėsite naudoti interneto prieigą arba „BarMagnet“, jei tai neįveikta. Oficialioje perdavimo svetainėje taip pat galite atsisiųsti daugelio kitų paslaugų programas, tokias kaip XMBC (dabar „Kodi“), „Blackberry“, RSS ir kt..

Norėdami rasti informacijos apie saugų kankinimą, skaitykite mūsų geriausią torrentų svetainių VPN vadovą.

DLNA

DLNA, arba „Digital Living Network Alliance“, kaip ji vadinama, yra skaitmeninis standartas, palengvinantis medijos turinio srautą per visus tinklo įrenginius. Standartas turi daug šalininkų, tačiau yra daug žmonių, kurie nemano, kad tai naudinga. Priežastis ta, kad naudojant šiuolaikines technologijas gali būti nesunku pasiekti NAS diską savo maršrutizatoriuje ir lengvai perduoti turinį. Tačiau savo patirtimi man pasirodė, kad DLNA yra praktiška, ypač kai norėjau transliuoti filmus savo „Xbox“ ar senesniu jutikliniu skydeliu.

DD-WRT DLNA nustatymui atlikite šiuos veiksmus, po kurių aš jums parodysiu, kaip pasiekti jį iš įvairių įrenginių.

 1. Eikite į Paslaugos -> NAS
 2. Įgalinti miniDLNA
 3. Pasirinkite norimas parinktis ir nustatykite kelią į / mnt / sda1
 4. Spustelėkite Taikyti nustatymus, ir viskas baigta

Nustatę DLNA, dabar ją galite pasiekti iš daugelio įrenginių, prijungtų prie jūsų „WiFi“ tinklo. Spustelėkite toliau pateiktas atitinkamas nuorodas, kad gautumėte daugiau informacijos apie tai, kaip nustatyti DLNA naudojant jūsų įrenginį.

 1. „Windows“
 2. OSX
 3. „iOS“ įrenginiai
 4. „Xbox one“
 5. Jums tereikės naudoti „Media Player“

Debesų saugykla

Deja, vienas iš „DD-WRT“ pranašumų, palyginti su tradicine maršrutizatoriaus programine įranga, yra tam skirtos debesų saugojimo sistemos nebuvimas. Šią galimybę teikia ne tik vieningų programų rinkinys ir lengvas sąranka, bet ir „Linksys“ bei „AsusWRT“ programinė įranga. Nors taip, galima naudoti FTP sistemą ir nustatyti daugybę kodų, tai tiesiog nėra tikras dalykas.

Tinklapio serveris

Jei norite, taip pat galite nustatyti DD-WRT žiniatinklio serverį, kuris leidžia priglobti tinklalapį, dalytis failais su kolegomis ir atlikti daugybę kitų su svetaine susijusių veiksmų. Aš jums parodysiu pagrindus, susijusius su „Pydio“ kūrimu, tačiau galbūt norėsite patikrinti jų administravimo vadovus ir sužinoti, kam dar galite jį naudoti.

 1. Pirmiausia turėsite suformatuoti išorinį standųjį diską arba USB diską. Kadangi jums reikės sukurti du skaidinius, tai padaryti rekomenduočiau naudoti „MiniTool“ skaidinių vedlį („Gnome“, skirtą „Mac“). Po formatavimo sukurkite šiuos du skaidinius:
  1. Skirstymo etiketė: palikite tuščią, skaidinio dydis: 512 MB, failų sistema: „Linux Swap“, „ClusterSize“: numatytasis
  2. Skirstymo etiketė: JFFS, skaidinio dydis: likusi disko dalis, failų sistema: Ext3, ClusterSize: numatytasis
 2. Nustatykite NAS sistemą, kaip aprašyta anksčiau.
 3. Įkišę USB įrenginį į savo maršrutizatorių. Jis turėtų automatiškai sujungti mainus ir / arba jfs skaidinius. Padarykite vieną iš "Bylų bendrinimas" skirtuke „Nas“ / jffs kelią ir pavadinkite jį JFFS
  DD-WRT JFFS ir pakabinamas
 4. Eikite į Paslaugos -> Tinklapio serveris. Įgalinti „Lighttpd“. Galite palikti nustatymus tokius, kokie jie yra. Jei norite, kad tik prieiga prie žiniatinklio serverio būtų galima tik vietoje, išjunkite prieigą prie WAN.
  „DD-WRT Services“ internetinis serveris
 5. Atsisiųskite naujausią „Pydio“ versiją .zip formatu
 6. Po ištraukimo nukopijuokite failų sistemą į „jffs“ / www aplanką USB laikmenoje, pritvirtintoje prie maršrutizatoriaus.
 7. Norėdami patekti į žiniatinklio serverį, eikite į 192.168.1.1:81.
 8. Spustelėkite "Spustelėkite čia, jei norite tęsti" norėdami pradėti sąranką. Atlikite tris paprastus veiksmus, vienintelis nustatymas, kurį turite žinoti, yra tai, kad duomenų bazės konfigūracijai turėsite naudoti „SQLite 3“..
  Pydio

Dabar turite prieinamą žiniatinklio serverį, kurį gali pasiekti keli žmonės. Jei norite, kad jis būtų prieinamas iš bet kurio pasaulio krašto, turėsite įjungti WAN, naudodami „Web Server“ sąranką. Jei jūsų maršrutizatorius yra prijungtas prie modemo, taip pat turėsite nustatyti prievado peradresavimą 81 prievadui į savo DD-WRT maršrutizatorių. Tada savo IP galite rasti naudodamiesi svetainės programine įranga, tokia kaip ipleak.net, ir prisijungti naudodami jus.re.ip.ere: 81. Jei neturite statinio IP (greičiausiai neturite), jums taip pat reikės nustatyti DDNS.

Kaip ir naudojant FTP ir SSH prieigą, jei norėtumėte tai padaryti paleisdami VPN, turėsite pasirinkti tą, kuris leidžia perduoti prievadą.

DDNS

Jūsų kompiuteris ir kiti jūsų tinklo įrenginiai internete identifikuojami vadinamuoju IP (interneto protokolo) adresu. Jūsų IPT jums tai teikia automatiškai, todėl dažniausiai nereikia jaudintis. Tačiau dėl to, kaip veikia IPT, jie gali jums priskirti naują IP adresą dabar ir tada. Dažnis priklauso nuo teikėjo, bet jei neturite statinio IP, jis tam tikru metu pasikeis.

Kai jūsų IP pasikeis, nepastebėsite jokio skirtumo, nes tai neturi reikšmingos įtakos vidiniam jūsų sistemos darbui. Tačiau kai bandote prieiti prie savo maršrutizatoriaus iš išorinės vietos, visada turėsite žinoti savo IP, kitaip negalėsite prie jo prisijungti. Tai taikoma FTP, „WebServer“, „Smart DNS“ sąrankai ir keletui kitų scenarijų.

Norėdami tai išspręsti, turėsite nustatyti DDNS (Dynamic DNS) sistemą. DDNS sistema suteiks jums interneto adresą, pvz., Thisismyrouter.noip.me, ir paleisdami nedidelę programą savo kompiuteryje (arba šiuo atveju DD-WRT), pateikta interneto adresas visada nukreipia jus į teisingą IP adresą..

Jei jau nusipirkote (arba planuojate) domeną iš „NameCheap“, tada galėsite nustatyti DDNS naudodami jų sistemą. Tačiau aš darau prielaidą, kad jūs neturite domeno, kurį šiuo metu galite naudoti, ir aš pasinaudosiu nemokama DDNS paslauga, kurią suteiks NoIP.

 1. Sukurkite sąskaitą naudodamiesi NoIP. Jei ketinate naudoti nemokamą planą, būtinai atnaujinkite jį kas 30 dienų
 2. Eikite į „Hosts / Redirect“ ir spustelėkite Pridėti pagrindinį kompiuterį
  1. Suteikite sau pagrindinio kompiuterio vardą, pasirinkite pagrindinio kompiuterio tipo DNS pagrindinį kompiuterį (A), jūsų IP adresas bus automatiškai užpildytas, o priskirti grupei neprivaloma
  2. Spustelėkite Pridėti pagrindinį kompiuterį
 3. DD-WRT eikite į sąranką -> DDNS
 4. Išskleidžiamajame sąraše pasirinkite Ne-IP ir įveskite savo informaciją iš Ne-IP
 5. Nenaudoti išorinio IP patikrinimo turėtų būti pakeistas į Ne, jei maršrutizatorius nėra tiesiogiai prijungtas prie interneto (t. Y. Už kito maršrutizatoriaus ar modemo)
 6. Spustelėkite

  Taikyti nustatymus
  DD-WRT DDNS

 7. Kai eisite į savo svetainę yourddns.noip.me (jūsų pasirinktą DDNS domeną), galėsite pasiekti savo maršrutizatorių. Įsitikinkite, kad pridėjote visus susijusius prieigos prievadus, pvz. internetiniam serveriui naudočiau jūsųddns.noip.me:81

Kitos paslaugos, kuriomis galėtumėte naudotis vietoj NoIP, yra „Dynu“ ir „ChangeIP“.

„Privoxy Adblocking“

Mes jau rekomenduojame kompiuteryje naudoti adblokatorius ir įdiegti kai kuriuos papildinius naršyklėje („Chrome“, „Firefox“), tačiau kartais gali būti praktiškiau paleisti reklamos blokavimo paslaugą maršrutizatoriuje. Deja, papildiniai ir kiti gali sukelti problemų mobiliuosiuose įrenginiuose, ypač „iOS“. Tai suteikia dar vieną gerą priežastį tiesiogiai paleisti „Adblocker“ savo maršrutizatoriuje, visuose prie jo prijungtuose įrenginiuose bus užblokuoti skelbimai. Aš jums pateiksiu greitą ir lengvą „Privoxy“ (įmontuoto „DD-WRT Adblocker“) nustatymo būdą, o jei norite daugiau pagalbos, galite palikti komentarą arba apsilankyti „Privoxy“ svetainėse, jei norite gauti daugiau informacijos.

 1. Eikite į Paslaugos -> Skelbimų blokavimas
 2. Įgalinti „Privoxy“
 3. Įgalinti skaidrų režimą. Jei yra kokių nors įrenginių, kurių nenorite, kad jie veiktų, įveskite jų vietinį IP adresą. Pvz., Kai atlieku kokybės bandymą kai kuriose svetainėse, turiu būti matoma reklama, todėl aš įvedžiau savo nešiojamųjų kompiuterių vietinį IP, kurį nustatiau kaip statinį 192.168.1.25.
 4. Kitus nustatymus galite palikti tokius, kokie jie yra
 5. Spustelėkite Taikyti nustatymus ir viskas baigta
  „Privoxy DD-WRT Adblocking“

Tinklo stebėjimas

Jei turite mėnesinį atsisiuntimą ar įkeltų failų limitą, kurį jums priskyrė jūsų interneto paslaugų teikėjas, ar tiesiog norite sužinoti, kiek naudojatės internetu, galite analizuoti savo duomenų statistiką naudodami DD-WRT. Naudodamiesi būsenos juosta taip pat galite išanalizuoti daugybę kitų veiksnių ir išsiaiškinti, ar taip pat yra kokių nors kitų jūsų tinklo problemų ar patobulinimų, kurie galėtų būti padaryti.

 1. Jei norite sužinoti, kiek pralaidumo naudojama, galite naudoti skirtuką Būsena - pralaidumo diapazonas.
  1. Paslaugose -> Paslaugos, jei įgalinsite WAN srauto skaitiklį („TREMA Daemon“), jūs taip pat matysite mėnesio paskirstymą pagal būseną -> Skirtukas WAN.
   DD-WRT eismo stebėjimas
 2. Būsena -> Belaidžiu ryšiu galite pamatyti, kokie įrenginiai yra prijungti prie kiekvieno belaidžio tinklo, taigi, jei yra daugiau įrenginių, kurie tikisi, tada gali kilti problemų
  „DD-WRT Wireless“ būsena

Taip pat galite naudoti „YAMon“, kad gautumėte geresnę statistiką ir grupavimus apie tinklo srauto naudojimą.

Jei norite atlikti išsamesnį tinklo stebėjimą ir pamatyti duomenų sunaudojimą pagal programinę įrangą, tada rekomenduoju atsisiųsti „Glasswire“, kuris atliks būtent tai ir dar daugiau.

„Wi-Fi“ apsaugota sąranka (WPS)

WPS nurodo sistemą, leidžiančią lengvai prijungti įrenginį prie maršrutizatoriaus. Galbūt jau matėte, kad prisijungdami prie belaidžio tinklo, tai suteikia galimybę greitai prisijungti, paspaudus maršrutizatoriaus WPS mygtuką. Deja, apskritai šios sistemos yra siaubingos jūsų maršrutizatoriaus saugumui. Laimei, DD-WRT WPS nėra įdiegtas daugumoje versijų, todėl jums nereikės dėl to jaudintis.

Tačiau yra keletas komercinių versijų, pavyzdžiui, „Buffalo“ maršrutizatoriuose, kur tokia galimybė yra. Jei gausite vieną iš šių būdų, rekomenduočiau jį akimirksniu išjungti.

Galutinė DD-WRT vadovo išvada

Aš nuoširdžiai tikiuosi, kad jums patiko skaityti mano vadovą ir radote ką nors naudingo įdiegti bei padėsite sukurti geriausią įmanomą „WiFi“ maršrutizatorių.

Jei niekada anksčiau nežaidėte su DD-WRT, tai puikus būdas praleisti keletą valandų ir patobulinti namus. Tiems iš jūsų, kurie jau turite DD-WRT, tikiuosi, kad kai kurie mano nurodymai padėjo pagerinti jūsų sąranką. Jei radote

Jei jums šis vadovas buvo naudingas, aš būčiau dėkingas už tai, kad jis yra jūsų mėgstamiausio socialinio tinklo dalis. O jei kyla problemų, rašykite komentarą ir aš stengsiuosi padėti kuo daugiau.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me