Sumuškite „Netflix“ VPN bloką – „Netflix“ tarpinio serverio klaidos pranešimo trikčių šalinimo patarimai

Jei įsigijote VPT žiūrėti „Netflix“ ir matote bijantį „Netflix“ įgaliotojo serverio klaidą, ji gali sukelti didžiulį nusivylimą. Laimei, yra dalykų, kuriuos galite padaryti, kad jūsų VPN vėl veiktų. Šiame vadove, mes pažvelgsime, kodėl "Netflix" blokuoja VPN ir duos jums 10 išbandytų patarimų, kad galėtumėte įveikti „Netflix“ VPN bloką.


Ar „Netflix“ aptinka jūsų VPN? - Štai ką daryti

Jei jūsų VPN neveikia su „Netflix“, išbandykite šiuos 10 patarimų, kaip pašalinti VPN. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, spustelėkite žemiau esančias nuorodas.

 1. Išjunkite ir vėl įjunkite
 2. Patikrinkite, ar srautiniai perdavimai yra leidžiami pas vietinio tinklo administratorių
 3. Susisiekite su palaikymo komanda
 4. Atnaujinkite savo programinę įrangą
 5. Prisijunkite prie kito serverio
 6. Patikrinkite sandarumą
 7. „WebRTC“ išjungimas
 8. Naudokite privačią naršyklę
 9. Išvalykite slapukus ir talpyklą
 10. Gaukite paskirtą IP adresą

Ką reiškia „Netflix“ tarpinio serverio klaida?

„Netflix“ "tarpinio serverio klaida" yra pranešimas, kad „Netflix“ tarnauja vartotojams, kai jie nustato tarpinį serverį, kuris naudojamas norint pasiekti jų paslaugą. Tokiu atveju paprastai matysite šį pranešimą.

"Oi! Kažkas negerai...

Transliacijos klaida

Panašu, kad naudojate blokavimo funkciją ar įgaliotąjį serverį. Išjunkite bet kurią iš šių paslaugų ir bandykite dar kartą. Norėdami gauti daugiau pagalbos, apsilankykite netflix.com/proxy"

Kodėl gaunu „Netflix“ tarpinio serverio klaidos pranešimą?

Jūs matote šį pranešimą dėl to, kad arba jūsų naudojamą VPN serverį žino „Netflix“, arba todėl, kad jūsų VPT teikėjai neveikia su „Netflix“.

„Netflix“ blokuoja šimtus, jei ne tūkstančius IP adresų, priklausančių VPN. Dėl šios priežasties labai mažai VPN iš tikrųjų dirba su „Netflix“. Net su „Netflix“ dirbantys VPT iš tikrųjų atblokuoja „Netflix“ tik keliuose serveriuose ir daugeliu atvejų tik tam tikruose „Netflix“ regionuose (dažniausiai JAV, JK, Kanadoje ir Japonijoje)..

Tai reiškia, kad net užsiprenumeravus žinomą VPN, veikiantį su „Netflix“ - prisijungus prie netinkamo serverio gali atsirasti „Netflix“ tarpinio serverio klaida.

Peržiūrėkite mūsų „Netflix“ VPN straipsnį, jei ieškote VPN, veikiančio kartu su „Netflix“.

Kaip „Netflix“ uždraudžia VPN?

„Netflix“ perka žinomų IP diapazonų, priklausančių VPN, sąrašus ir užblokuoja tuos IP adresus, kad niekas negalėtų naudotis savo paslauga per VPN. Tai reiškia, kad net prisijungus prie savo šalies VPN serverio, gali nepavykti prisijungti prie „Netflix“. Tokiu atveju atjunkite VPN ir bandykite dar kartą!

„Netflix“ taip pat gali stebėti kiekvieną IP adresą norėdami pamatyti, kiek atskirų įrenginių yra prijungta. Jei neįprastas skaičius žmonių prisijungia prie „Netflix“ iš to paties VPN serverio, tada „Netflix“ gali įtarti, kad tas serveris yra VPN, ir gali užblokuoti tą IP adresą.

Kaip ištaisyti „Netflix“ tarpinio serverio klaidą - trikčių šalinimo patarimai

Jei jūsų VPN neveikia su „Netflix“, pabandykite jį pašalinti naudodamiesi šiais patarimais:

 1. Išjunkite ir vėl įjunkite

  Tai pati seniausia klišė knygoje, tačiau pirmiausia reikia atsijungti nuo VPN ir vėl prie jo prisijungti. Kai tai padarysite, atėjo laikas atlikti keletą testų ir išsiaiškinti, ar VPT vėl suteikia prieigą prie „Netflix“.

 2. Patikrinkite, ar srautiniai perdavimai yra leidžiami pas vietinio tinklo administratorių

  Jei vietinio tinklo administratorius užblokavo „Netflix“ ir kitas srautinio perdavimo paslaugas, negalėsite jomis pasiekti, jei nenaudosite VPN. Kai kuriais atvejais tinklo administratorius taip pat gali blokuoti visą VPN srautą naudodamas gilų paketų patikrinimą. Dėl šios priežasties gali reikėti įgalinti VPN maskavimą (dar vadinamą obfuzkacija ar slapta veikimu). Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų VPN maskavimo vadovą.

  Jei jūsų tinklo administratorius tvirtina, kad jis neriboja prieigos prie srautinio perdavimo svetainių, greičiausiai tai nėra priežastis, dėl kurios negalite pasiekti „Netflix“.

 3. Susisiekite su palaikymo komanda

  Tai gali atrodyti apgailėtini dalykai, kuriuos reikia įtraukti į trikčių šalinimo vadovą, tačiau dažniausiai verta kreiptis į VPN palaikymo komandą. „Netflix“ atblokavimas yra kiekviena besikeičianti aplinka, ir jie gali iškart pasakyti jums, jei kyla problemų dėl „Netflix“, ir pasiūlyti kitus serverius, kuriuos galite išbandyti..

  Dabar daugelis teikėjų siūlo palaikymą tiesioginiu pokalbiu ištisą parą, visą parą, todėl verta kreiptis į juos, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia taip, kaip turėtų.

 4. Atnaujinkite savo programinę įrangą

  Jūsų VPN programa yra ne tik gražus veidas. Jis valdo VPN ryšį užkulisiuose, o teikėjas gali atlikti pakeitimus, kuriuos reikia atnaujinti. Programinės įrangos atnaujinimas yra gera praktika ir gali padėti išspręsti problemas.

 5. Prisijunkite prie kito serverio

  Išbandykite kitą serverį, esantį toje šalyje, kur jums jo reikia. Jei jūsų VPN teikėjas turi serverį, pažymėtą „Netflix“ arba „streaming“, tada pirmiausia išbandykite. Jei po to vis tiek nerandate veikiančio serverio, turėsite tiesiogiai susisiekti su klientų palaikymo tarnyba.

 6. Patikrinkite sandarumą

  VPN veikia kartu su „Netflix“, nes jis gali užmaskuoti jūsų tikrąjį IP adresą ir pakeičia jį tokiu, kuris priklauso VPN teikėjui. Tačiau IP adresai ir kita informacija kartais gali nutekėti. Bet kokį neatitikimą pažymės „Netflix“ ir gausite baiminamą tarpinio serverio klaidą.

  Išbandykite savo VPN, ar nėra nutekėjimų

  Spustelėkite mūsų VPN nuotėkio tikrinimo įrankį ir vykdykite instrukcijas, pateiktas puslapyje, kad patikrintumėte, ar VPN paslauga nėra nutekėjusi.

  Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, jei patiriate nuotėkį. Pirmiausia susisiekite su savo VPN teikėjo palaikymo komanda. Taip pat galite išjungti „WebRTC“.

 7. „WebRTC“ išjungimas

  Žiniatinklio realaus laiko komunikacija (WebRTC) - tai technologijų rinkinys, leidžiantis interneto naršyklėms tiesiogiai susisiekti tarpusavyje, nereikalaujant tarpinio serverio. Tai gali pagerinti žiniatinklio programų, tokių kaip vaizdo pokalbiai, failų perkėlimas ir tiesioginės transliacijos, našumą.

  Kad du įrenginiai galėtų tiesiogiai kalbėtis vienas su kitu per „WebRTC“, jie turi žinoti tikruosius vienas kito IP adresus. Todėl „Netflix“ gali išnaudoti „WebRTC“ jūsų naršyklėje, kad aptiktų jūsų tikrąjį IP adresą ir užkirstų kelią jiems naudotis.

  „Firefox“ labai lengva visiškai išjungti „WebRTC“. „Chrome“ naršyklėje prijungti „WebRTC“ nutekėjimą yra taip paprasta, kaip įdiegti plėtinį, pavadintą „Easy WebRTC Block“. Naudojant šį plėtinį „Chrome“ nebus galima nutekinti vietos duomenų į „Netflix“ per „WebRTC“ nutekėjimą.

 8. Naudoti privačią naršyklę (inkognito režimas)

  Kita galima problema yra ta, kad jūsų naršyklė perduoda geografinės vietos duomenis į „Netflix“. Jei, pavyzdžiui, jūsų VPN praneša „Netflix“, kad esate Los Andžele, bet „Chrome“ praneša „Netflix“, kad esate Dubajuje, „Netflix“ gali parodyti jums tarpinio serverio klaidos pranešimą..

  Norėdami to išvengti, prisijunkite prie savo VPN ir atidarykite naują privačią naršyklę. Taip bus ignoruojami bet kokie vietos duomenys, kuriuos talpykloje saugo jūsų naršyklė, ir tai yra puikus VPN / „Netflix“ problemų šalinimo įrankis..

 9. Išvalykite slapukus ir talpyklą

  Jei „Netflix“ veikia privačioje naršyklėje, turėtumėte išvalyti naršyklės talpyklą ir ištrinti slapukus. Tada uždarykite naršyklę, vėl atidarykite ir bandykite dar kartą. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų vadovą, kaip išvalyti naršyklės slapukus.

 10. Gaukite paskirtą IP adresą

  Dedikuoti VPN IP iš tikrųjų gali veikti vienu iš dviejų būdų. Dažniausiai paskiriamas IP yra IP adresas, skirtas naudoti tik vienam klientui. Šis VPN IP adresas paprastai perkamas kaip papildomas arba "Pridėti".

  Tačiau vienas VPN, suteikiantis prieigą prie „Netflix“ („PrivateVPN“), iš tikrųjų teikia dinaminius, skirtus IP kiekvieną kartą, kai jų abonentai prisijungia prie serverio naudodami numatytąją šifravimo parinktį („OpenVPN TUN + UDP + 1194“). Tai yra puikus sprendimas, paaiškinantis, kaip „PrivateVPN“ dažnai sugeba išsilaikyti prieš „Netflix“ blokus - tai jų įsipareigojimo įrodymas ir paslaugos kainos ir kokybės santykis.!

Naudingi „Netflix“ vadovai

Atblokuokite „Netflix“ - kaip pakeisti „Netflix“ šalį

Kaip gauti JAV „Netflix“ „Android“, „iPhone“ ir „iPad“

Geriausias „Netflix 2020“ VPN | BANDYTA & PATIKRINTA [DAILY]

„Netflix“ klaidų kodai

Tai yra įprasti kodai, kuriais „Netflix“ tarnauja vartotojams, susidūrus su problemomis. Kai kuriuos iš šių kodų gali sukelti VPN, tačiau ne visada taip yra. „Netflix“ klaidų kodai yra sukurti tam, kad abonentai galėtų susisiekti su „Netflix“ palaikymo komanda ir greitai gauti pagalbos, leisdami savo palaikymo agentams greičiau ir efektyviau susiaurinti problemą. Čia pateikiami keli labiausiai paplitę kodai (ir ką galite padaryti bandydami juos ištaisyti):

Klaidos kodai 60, 102, 200, 300 ir 600

Šie klaidų kodai yra visi „Netflix“ paslaugų kodai, kurių nėra. Jie įteikiami vartotojams, kad jie žinotų, jog „Netflix“ dėl tam tikrų priežasčių laikinai nepasiekiamas. Jei jums bus įteiktas vienas iš šių kodų, verta išjungti savo VPN, kad pamatytumėte, ar jis pašalina problemą. Jei „Netflix“ neveikia, kai įjungtas ir išjungtas VPN, tikėtina, kad „Netflix“ kyla problemų ir nėra trikčių šalinimo, kuris veiks.

Klaidos kodas UI-103

Šis klaidos kodas atsirado dėl informacijos, saugomos jūsų vietiniame įrenginyje, kurią reikia atnaujinti. Jei gausite šią klaidą, verta iš naujo paleisti įrenginį, vėl prisijungti prie „Netflix“, iš naujo paleisti maršrutizatorių arba prijungti įrenginį tiesiai prie maršrutizatoriaus per eternetą. Jei naudojate viešą „WiFi“ tinklą, kai patiriate šią klaidą, gali būti, kad tinklo administratorius užblokavo „Netflix“, ir dėl šios priežasties turėsite naudoti VPN.

Klaidos kodas N8106, 154, 5008

Šie klaidų kodai paprastai atsiranda dėl tinklo jungiamumo problemų kliento galose. Tai gali sukelti korinio ryšio pralaidumo apribojimai, todėl, jei naudojate korinio ryšio duomenis, pabandykite prisijungti per „WiFi“. Jei naudojate VPN ir gaunate vieną iš šių kodų, verta atjungti VPN, kad pamatytumėte, ar problema išlieka. Jei tai vyksta tik įjungus VPN, pasiteiraukite savo VPN teikėjo, kad įsitikintumėte, jog naudojate tinkamą serverį. Jei naudojate tinkamą serverį, gali reikėti vadovautis toliau pateiktais trikčių šalinimo patarimais.

Klaidos kodas 5009

Šį tinklo jungties klaidos kodą paprastai patiria „Apple TV“ ir „iOS“ vartotojai. Tai reiškia, kad jūsų įrenginys dėl tam tikrų priežasčių negali prisijungti prie „Netflix“ serverių. Tai gali sukelti vietinio tinklo administratorius, blokuojantis „Netflix“. Jei vietinis tinklas blokuoja „Netflix“, norėdami apeiti šiuos apribojimus turėsite naudoti VPN.

Klaidos kodas U7353

Paprastai tai patiria „Netflix“ vartotojai „Windows“ kompiuteryje ar planšetiniame kompiuteryje. Paprastai tai atsiranda dėl būtinybės atnaujinti duomenis įrenginyje. Norėdami išspręsti šią problemą, norėdami spustelėti, paprastai turėsite eiti į „Netflix“ išplėstinius nustatymus Atstatyti.

Klaidos kodas m7111-1331-5059, m7111-5059

Paprastai jie pateikiami kartu su pranešimu, paaiškinančiu, kad naudojate tarpinį serverį ar atblokavimo funkciją. Jei naudojate VPN, turėsite patikrinti, ar VPN veikia kartu su „Netflix“. Jei tai įvyks, prisijunkite prie atitinkamo serverio.

Klaidos kodas 40104

Paprastai tai reiškia, kad dėl „iPhone“ ar „iPad“ prisijungimo prie „Netflix“ kyla tam tikrų ryšio problemų. Dažniausiai tai sukelia „Netflix“ laikinas neveikimas. Tačiau kai kurie žmonės patiria šią problemą, kai bando žaisti. Jei naudojate „airplay“, patikrinkite, ar jis veikia be. Jei tai nepadeda, pabandykite iš naujo paleisti įrenginį. Jei patiriate šią klaidą tik atsisiųstuose pavadinimuose, pabandykite juos dar kartą atsisiųsti.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 8 =

map